HT Prva liga, 33. kolo, 04.07.2020, 21:05 h, Stadion u Kranjčevićevoj
Suci: Dario Kulušić (Šibenik), Goran Perica (Šibenik), Alen Jakšić (Solin)
3:1(1:0) Inter-Zaprešić
Ivan Mamut 52'
Inter-Zaprešić
Susret počinje u 21:05 sati.
1' Počeo je susret u Kranjčevićevoj.
7'
Žuti karton dobio je Iyayi Believe Atiemwen.
12' Ništa se još posebno ne događa, imali smo jedan žuti karton, još jedan skoro, rezultat se nije mijenjao, a nije bilo niti prilika za to.
13' Skoro pa uzbuđenje. Uzuni je došao do lopte u 16 metara, pucao s nekih 12-13 metara, ali pogodio je Van Bruggena.
19' Mlinar je nabacivao, ali prešla mu je lopta preko noge pa je posla imao Grbić koji je ipak hvata.
24' Kakva golčina, ali ipak zaleđe! Andrić je dobio loptu, na 17 metara se odlično namjestio i opalio u same raslje, ali bio je u malom zaleđu kod primanja lopte.
30'
GOL! Lokomotiva - Inter-Zaprešić 1:0
Mrežu je zatresao Stipo Marković. Asistent je Marko Tolić.
30' Lokomotiva vodi 1:0! Lijepa povratna lopta Tolića prema natrčalom Markoviću koji puca sa 17 metara ravno u donji kut i zabija za 1:0!
37' Još jedna bomba izvana, ovaj put Jakić je povukao loptu i pucao snažno, gađao je suprotni gornji kut i malo promašio.
42' Inter je pokušao nešto izraditi na rubu kaznenog prostora, nije izgledalo loše, lopta je došla do Mamuta koji puca s ruba 16 metara, ali preko gola.
43'
Žuti karton dobio je Jon Mersinaj.
45' Andrić je bio pred golom Lokosa u dvoboju s Mersinajom, pucao je u padu pokraj gola i sudac je odmah dosudio kraj.
46'
Izmjena! Izlazi Matija Rom, ulazi Josip Mitrović.
49'
Žuti karton dobio je Stipo Marković.
50' Sjajan slobodan udarac Mlinara, Grbić je jedva spasio! S 18 metara pucao je veznjak Intera, gađao gornji kut, ali Grbić je fantastičan.
52'
GOL! Lokomotiva - Inter-Zaprešić 1:1
Mrežu je zatresao Ivan Mamut. Asistent je Josip Mitrović.
52' Vraća se Inter! Mitrović je povukao po desnoj strani i odlično ubacio u sredinu gdje Mitrović između stopera Lokomotive dolazi do lopte i šalje je u mrežu!
57' Još jedan nepriznat pogodak i to s pravom, Tolić je došao do lopte pred golom Intera, krasno se okrenuo i prebacio Matkovića, ali bio je u zaleđu.
62'
Izmjena! Izlazi Iyayi Believe Atiemwen, ulazi Enis Cokaj.
64'
Žuti karton dobio je Damir Grgić.
66' Tražila je Lokomotiva kazneni udarac nakon kontakta Uzunija i Grgića, ruka Interovog stopera bila je na Uzunijevom ramenu, ali niti VAR se ne slaže da je to dovoljno za 11 metara.
71' Spasio je Bosec sada nakon udarca glavom domaćina, s gol linije je uspio odbiti loptu.
77'
Izmjena! Izlazi Indrit Tuci, ulazi Mario Budimir.
79' Veliki promašaj Andrića, Mitrović je odlično ubacio, ostao je napadač Intera sam na 6-7 metara, ali loše je zahvatio loptu.
80'
Žuti karton dobio je Tomislav Mazalović.
83' Inter se uzda u kontranapade, Lokomotiva pokušava nešto na postavljenu obranu i iako je malo vremena do kraja, pogodak je itekako moguć.
84' Andrić je loše zahvatio loptu nakon ubačaja u 16 metara.
88' Kazneni udarac za Lokomotivu!
88' Pobjegao je Budimir, Matković mu je ušao u noge i srušio ga, nema nikakve dvojbe.
88'
Žuti karton dobio je Mladen Matković.
89'
GOL! 2:1! Najstrožu kaznu realizirao je Marko Tolić.
89' Tolić lakoćom, Matković u jednu stranu, lopta u drugu.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+1'
Izmjena! Izlazi Komnen Andrić, ulazi Moreno Vušković.
90'+5'
GOL! Lokomotiva - Inter-Zaprešić 3:1
Mrežu je zatresao Kristijan Jakić. Asistent je Myrto Uzuni.
90'+5'
Izmjena! Izlazi Marko Tolić, ulazi Dino Halilović.
90'+5' Jakić je pogodio i treći put za Lokomotivu, Uzuni mu je ostavio loptu na desetak metara nakon ubačaja, a beznjak Lokosa mirno zabija za 3:1.
90'+6' Kraj u Kranjčevićevoj, 3:1 za Lokomotivu!