HT Prva liga, 34. kolo, 10.07.2020, 20:00 h, Gradski stadion Velika Gorica
Suci: Ivan Župan (Bjelovar), Tomislav Keglević (Našice), Ivan Janić (Ilok)
0:1(0:0) Varaždin
Domagoj Drožđek 76' (11m)
Varaždin
Susret počinje u 20:00 sati.
1' Počeo je susret u Velikoj Gorici.
2' Nakon minutu i pol prvi pokušaj na susretu, Ognjen Mudrinski dobro je pucao s 18 metara, nisko prema suprotnom kutu, ali malo pokraj vratnice.
7' Evo zicera za Varaždince. Lopta je ubačena u peterac gdje je nije dobro zahvatio Stolnik, ali ona dolazi do Rodina koji s metra praktički ne zabija, krasno mu brani Kahlina.
11' Greda! Odlična prilika za Goricu kada je nakon ubačaja Muse lopta došla do Babeca koji puca iz prve i pogađa gredu.
19' Hamad na 20 metara od svog gola gubi loptu, ona dolazi do Tkalčića koji pokušava izvana, ali puca jako loše.
23' Za Suka već znamo da ima dobar udarac, ovo nije bio taka, opalio je snažno izvana, ali lopta je otišla preko gola.
30' Bio je dosuđen slobodni udarac za Varaždin na 18 metara, pucao je Teklić, ali u živi zid.
36' Velika prilika za goste! Tkalčić je ubacio idealno na peterac za Kolarića koji pokušava glavom, ali nije zahvatio loptu.
38' Varaždinci su bolji od pauze za predah otprije 10-15 minuta, dotad su Goričani bili bolji.
43' Dobra akcija Goričana, Kalik je povukao napad i dao na stranu za Čabraju koji ubacuje prema Mudrinskom, a on puca glavom neprecizno.
44' Još jedna dobra prilika za Goricu, lopta je pala pred Dvornekovića na šest metara, a on puca iz prve visoko preko gola.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela 0:0.
46'
Izmjena! Izlazi Tonio Teklić, ulazi Ivan Posavec.
49' Prvi pokušaj u drugom dijelu, Posavec je pucao izvana, ali lopta odlazi malo pokraj gola. Nije bilo daleko, ali je bilo slabo i Kahlina bi to dohvatio da je išlo u gol.
59' Dobar napad Varaždinaca, ali loša završnica, Obregon čak nije bio u lošoj poziciji, međutim udarac je bio slab.
60'
Izmjena! Izlazi Matija Dvorneković, ulazi Pape Cherif Ndiaye.
71' Prati se VAR, moguće igranje rukom u 16 metara Gorice.
72'
Izmjena! Izlazi Hrvoje Babec, ulazi Michal Maslowski.
72'
Izmjena! Izlazi Jiloan Hamad, ulazi Gojko Gadže.
74' Kazneni udarac za Varaždin! Rukom je igrao Čabraja.
75'
Žuti karton dobio je Matija Dvorneković.
76'
GOL! 0:1! Najstrožu kaznu realizirao je Domagoj Drožđek.
76' Varaždin vodi 1:0, Drožđek je rutinski zabio!
78'
Žuti karton dobio je Matija Kolarić.
79' Kazneni udarac za Goricu! Tkalčić je u 16 metara srušio Ndiayea.
79'
Žuti karton dobio je Pape Cherif Ndiaye.
80'
Izmjena! Izlazi Nikola Tkalčić, ulazi Ivan Novoselec.
81' I ovo VAR provjerava, Tkalčić je prvi odnio loptu, vidjet ćemo što će Župan reći.
82' Nema kaznenog udarca! Žuti karton Tkalčiću je poništen, a dobio ga je Ndiaye zbog simuliranja.
84' Greda! Moro je pucao jako dobro, činilo se da lopta ide u mrežu, ali greda spašava goste.
86'
Izmjena! Izlazi Matija Kolarić, ulazi Mehdi Mehdikhani.
86'
Izmjena! Izlazi Jorge Obregon, ulazi Leon Benko.
90' Sedam minuta nadoknade.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Domagoj Drožđek, ulazi Dominik Glavina.
90'+7'
Žuti karton dobio je Anthony Kalik.
90'+8' Kraj i pobjeda Varaždina 1:0.