HT Prva liga, 34. kolo, 11.07.2020, 18:55 h, Stadion ŠRC Zaprešić
Suci: Ivan Vučković, Ivica Modrić, Ante Marić (svi Zagreb)
0:1(0:0) Rijeka
Antonio Mirko Čolak 71' (11m)
Rijeka
Susret počinje u 18:55 sati.
1' Počeo je susret u Zaprešiću.
7' Rijeka očekivano bolja u početku susreta, bilo je nekoliko potencijalno opasnih situacija, ali još nema pravih velikih prilika.
8'
Žuti karton dobio je Domagoj Pavičić.
17' Ovo je bilo dosta nezgodno, Čolak je došao do lopte pa proigrao Murića koji je u dobroj poziciji, ali Marasović je blokirao njegov pokušaj.
27' Rijeka ima inicijativu i ne dopušta domaćinu da krene prema golu Pandura, domaćin jako teško iznosi loptu sa svoje polovice.
31' Činilo se da je Rijeka napokon došla do zicera, Čolak je došao pred vrata, ali je zaustavljen, lopta je došla do Brauta koji puca, no Hadžikić izbija s crte. Naknadno je ipak pokazano zaleđe i pogodak ne bi vrijedio.
33' Prvi udarac Intera prema vratima Rijeke stigao je u 33. minuti kada je Marasović došao do lopte na 20-ak metara, odmah opalio, ali malo pokraj vratnice.
36' Kakav promašaj Čolaka! Murić je sjajno u petercu pronašao Čolaka koji ostaje potpuno sam, ali neobjašnjivo griješi i puca pokraj gola.
40' Još jedna prilika za Rijeku! Lončar je dobro ubacio, iz drugog plana je uskočio Pavičić, pucao glavom, ali Hadžikić je bio dobro postavljen.
44' Komnen Andrić odlučio se za udarac izvana, ali bilo je to dosta loše, lopta odlazi preko gola.
45' Kraj prvog dijela u Zaprešiću, nema pogodaka.
53'
Žuti karton dobio je Tibor Halilović.
53'
Žuti karton dobio je Frano Mlinar.
54' Nakon prekida pokušaj Čolaka, pucao je dobro glavom, ali ravno u Hadžikića.
60' Jako blizu! Ubačaj s desne strane prema Mamutu koji je bio sam na drugoj vratnici, Velkovski je u zadnji čas minimalno skrenuo loptu.
62'
Žuti karton dobio je Antonio Mirko Čolak.
63'
Žuti karton dobio je Tomislav Mazalović.
64'
Izmjena! Izlazi Robert Murić, ulazi Sterling Yateke.
64'
Izmjena! Izlazi Domagoj Pavičić, ulazi Alexander Gorgon.
69' Kazneni udarac za Rijeku, Yeteke je pao u 16 metara, Van Bruggen je srušio napadača Rijeke.
71'
GOL! 0:1! Najstrožu kaznu realizirao je Antonio Mirko Čolak.
71' Čolak iz kaznenog udarca šalje vratara u jednu, a loptu u drugu stranu.
73'
Izmjena! Izlazi Igor Postonjski, ulazi Antonio Bosec.
73'
Izmjena! Izlazi Ivan Mamut, ulazi Mihael Benčić.
81'
Žuti karton dobio je Ivan Nekić.
86' Prilika za Inter, slobodan udarac na 17 metara, pucao je Mlinar, ali preko gola.
89'
Izmjena! Izlazi Stjepan Lončar, ulazi Ivan Lepinjica.
89' Još jedan slobodan udarac, ovaj put iz veće daljine, ali Mlinar je sada bio bliže i za malo promašio.
90'
Žuti karton dobio je Filip Braut.
90'+4' Kraj, Rijeka je ispratila Inter u Drugu HNL.