HT Prva liga, 34. kolo, 11.07.2020, 21:05 h, Stadion Gradski vrt
Suci: Marko Matoc (Zaprešić), Jerko Crnčić (Vrbovec), Marko Stolnik (Varaždin)
Antonio Mance 81'
2:0(1:0) Istra 1961
Istra 1961
Susret počinje u 21:05 sati.
1' Počeo je susret u Osijeku.
4'
Žuti karton dobio je Mihael Žaper.
11' Zanimljiv susret zasad u Osijeku, ali još uvijek bez nekih velikih prilika. Istra solidno stoji na terenu i iako ovo za nju nije rezultatski bitan susret, ne izgleda loše.
14' Krasna prilika za domaćina! Nakon kornera lopta je odbijena na rub kaznenog prostora gdje od prve sjajno puca Ndockyt, ali Čondrić odlično brani.
16' Slobodnjak za Osijek na 25 metara, to je uvijek prilika za Bočkaja koji je i sada pucao, ali lopta odlazi pokraj vratnice. Nije bilo bezopasno.
19' Bočkaj je još jednom zaprijetio, raspucan je večeras, ali i Čondrić je raspoložen.
21' Prva velika prijetnja pred golom Osijeka, Delić je zapobišao Silvu i ubacio pred gol gdje Ivušić čita pokušaj Maganjića.
31'
Žuti karton dobio je Ivan Močinić.
35' Žaper nije realizirao čisti zicer! Lopa je ubacio, a Žaper ostao sam na pet metara, pucao je glavom i pogodio ravno u Čondrića.
39'
Žuti karton dobio je Dmytro Lopa.
40'
Žuti karton dobio je Merveil Ndockyt.
45' Istra se dobro nosi s Osijekom, sada je i zaprijetila preko Sanea, ali nije došla do udarca.
45' Tri minute nadoknade.
45'+1'
Žuti karton dobio je Josip Čondrić.
45'+3'
GOL! Osijek - Istra 1961 1:0
Mrežu je zatresao Dmytro Lopa. Asistent je Mirko Marić.
45'+3' Osijek vodi 1:0! U zadnjim trenucima prvog poluvremena Bočkaj je praktički s korner zastavio dao loptu za Marića koji ulazi u 16 metara, ubacuje u peterac, a tamo ostaje sam Lopa i pogađa potpuno prazna vrata! Obrana gostiju u krivo vrijeme je zaspala, dečki su prerano otišli na odmor.
45'+4' Kraj prvog dijela, domaćin vodi 1:0!
46'
Izmjena! Izlazi Ivan Močinić, ulazi Stefan Lončar.
50' Osječani prvi prijete i u nastavku, Ndockyt je izbio pred Čondrića, gađao u suprotni kut i nije pogodio. Naknadno je ipak pokazano zaleđe.
54'
Žuti karton dobio je Josip Špoljarić.
57' Kakva šansa za Istru! Ubačena lopta iz kornera na drugu vratnicu, tamo je ostao potpuno sam Bosančić i neshvatljivo promašuje.
58'
Izmjena! Izlazi Josip Špoljarić, ulazi Antonio Mance.
68' Prvi pokušaj Mancea nakon ulaska u igri, pozicija nije bila loša, ali udarac je bio loš za Čondrića.
71' Kazneni udarac za Osijek nakon prekršaja nad Marićem!
71' Galilea je bio u skoku s Marićem nakon čega je napadač Osijeka pao. Provjerit će se snimka.
73' Snimka je potvrdila, kazneni udarac je.
74' Mirko Marić uzima loptu i puca preko gola!
75' Odmah Istra 1961 prijeti na drugoj strani, Delić se namjestio, dobro je pucao, ali Ivušić brani.
76'
Izmjena! Izlazi Arona Sane, ulazi Mateo Lisica.
79'
Izmjena! Izlazi Dmytro Lopa, ulazi Danijel Lončar.
80'
Izmjena! Izlazi Slavko Blagojević, ulazi Octavio Andres Paez Gil.
81'
GOL! Osijek - Istra 1961 2:0
Mrežu je zatresao Antonio Mance. Asistent je Alves Pereira Oliveira Talys.
81' Osječani vode 2:0! Talys je ubacio s lijeve strane, loše je reagirao Čondrić, lopta dolazi do Mancea koji iz blizine pogađa za 2:0!
88'
Izmjena! Izlazi Antonio Ivančić, ulazi Matija Fintić.
88'
Izmjena! Izlazi Josip Maganjić, ulazi Drilon Sadiku.
89' Odlična prilika za domaćina, Mance je bio pred golom, ali Čondrić ovaj put odlično brani.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+1'
Izmjena! Izlazi Merveil Ndockyt, ulazi Dion Drena Beljo.
90'+4' Pokušaj Fintića u zadnjim trenucima susreta, gađao je gornji kut, ali nije pogodio.
90'+5' Kraj susreta, Osijek dolazi do tri boda!