HT Prva liga, 34. kolo, 12.07.2020, 21:05 h, Stadion u Maksimiru
Suci: Ivan Bebek (Rijeka), Bojan Zobenica (Velika Gorica), Vedran Đurak (Stupno)
Mario Čuić 31', 81'
Kevin Theophile-Catherine 86' (ag)
Hajduk
Susret počinje u 21:05 sati.
 Dvoboj Dinama i Hajduka nekada se s nestrpljenjem očekivao, a sada je nekako ta atmosfera malo splasnula iz jasnih razloga. Obje momčadi igraju vrlo neuvjerljivo, Dinamo je već osigurao titulu, a Hajduk gubi bitku za drugo mjesto.
 Podsjećamo, dvije tribine u Maksimiru nisu u funkciji, južna i istočna zbog oštećenja neće primiti navijače.
 Na klupi Dinama od ovog susreta ponovno je Zoran Mamić koji privremeno preuzima ulogu prvog trenera nakon što je otkaz dobio Igor Jovićević.
1' Počeo je susret u Maksimiru.
5' Prvi korner na susretu imali su Splićani, završilo je dobrim boksanjem Livakovića.
8' Dobro je Dinamo krenuo prema naprijed, Ademi je dobio loptu pred kazneni prostorom, uslijedila je varka, ali neuspjela i udarac je završio u bloku.
10' Pritisnuo je Dinamo, obrana Hajduka se povukla u 16 metara, tamo je loptu dobio Ivanušec, dobro pronašao prostor i pucao, ali malo preko gola.
11' Nema nikakvog bunkera, igra se s obje strane s intencijom kako doći do gola. Mogla bi ovo biti dobra utakmica.
13'
GOL! Dinamo - Hajduk 1:0
Mrežu je zatresao Luka Ivanušec.
13' Velika pogreška Juranovića i Dinamo vodi 1:0! Nakon ubačaja s desne strane pokušao je prsima primiriti loptu, to je i napravio, ali nije osjetio da dolazi iz drugog plana Ivanušec koji odnosi loptu, dolazi sam pred Posavca i lakoćom zabija!
19' Aktivirao se VAR, nakon ubačaja s desne strane, rukom je u 16 metara igrao Arijan Ademi, Hajduk će vjerojatno dobiti kazneni udarac.
22' Tako je, kazneni udarac za Hajduk!
23' Caktaš je promašio cijeli gol, pucao je pokraj vratnice.
25'
Žuti karton dobio je Kristian Dimitrov.
28'
Žuti karton dobio je Mario Vušković.
29' U tri minute oba Hajdukova stopera zaradila su žute kartone.
31'
GOL! Dinamo - Hajduk 1:1
Mrežu je zatresao Mario Čuić. Asistent je Samuel Emem Eduok.
31' Vratio se Hajduk! Caktaš je u sredini vidio Eduoka koji je zadržao loptu, pronašao samog Čuića na 13-14 metara iskosa, a on odlično gađa suprotni kut za 1:1! Statična Dinamova obrana samo je gledala mladog Hajdukovog napadača kako postiže pogodak.
37' Odmah nakon primljenog pogotka, Dinamo je prebacio težište igre na Hajdukovu polovicu, a dobro je zaprijetio Ivanušec koji je pucao a 18 metara, ali Posavec brani.
41' Dobra prilika za Splićane! Čolina je s lijeve strane dosta nezgodno opalio, gađao je u bliži kut, ali Livaković odbija u korner.
43' Kakva obrana Livakovića! Sjajno je ubacio Čolina s lijeve strane, Caktaš je bio na čistom ziceru na petercu, ali Livaković je odlično obranio taj pokušaj!
45'
Žuti karton dobio je Amer Gojak.
45' Tri minute nadoknade.
45'+4' BBB su pobacali poveći broj baklji na travnjak i traje prekid.
45'+5' Nastavilo se u Maksimiru.
45'+5'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Amer Gojak.
45'+5' Nevjerojatno glup potez Gojaka. U 45. minuti dobio je žuti i onda u petoj minuti nadoknade ide visokom podignutom rukom u dvoboj koji mu ništa posebno ne bi donio i Bebek mu opravdano pokazuje drugi žuti karton.
45'+6' Kraj prvog poluvremena, 1:1 i Hajduk ima igrača više.
46'
Izmjena! Izlazi Sandro Kulenović, ulazi Mario Ćuže.
51' Stradao je Kadzior i neće moći nastaviti igru. U padu ga je nehotice koljenom u glavu pogodio Stzanko Jurić i liječnik je pokazao da je potrebna izmjena.
52'
Izmjena! Izlazi Damian Kadzior, ulazi Mislav Oršić.
52' Nije izgledalo ugodno, Kadzior odmah odlazi prema svlačionici, ušao je Oršić.
53'
Žuti karton dobio je David Čolina.
56' Prvi korner za Hajduk u drugom dijelu, ubačena lopta, u skoku je bio Dimitrov i loše zahvaćena lopta odlazi preko gola.
60' Bio je to obećavajuć napad koji je vukao Mislav Oršić, ali sve što se moglo zakomplicirati, zakompliciralo se.
61'
GOL! Dinamo - Hajduk 2:1
Mrežu je zatresao Mislav Oršić. Asistent je Petar Stojanović.
61' Dinamo s igračem manje vraća vodstvo! S desne strane kaznenog prostora u sredinu je ubacio Stojaniović, tragičar Juranović i ovdje se spetljao i ostavio loptu za Oršića koji rutinski zabija!
64'
Izmjena! Izlazi Francois Moubandje, ulazi Josip Šutalo.
64'
Izmjena! Izlazi Samuel Emem Eduok, ulazi Ivan Brnić.
72' Hajduk očekivano ima inicijativu, ima igrača više, ali Dinamo se dobro brani i Splićani dosta kruže ili nabijaju loptu u obranu. Ništa konkretno.
77' Treba pohvaliti Čolinu koji igra jako dobru utakmicu, možda i najbolju od dolaska u Hajduk.
79' Sijevnula je kontra Dinama nakon izgubljene lopte Splićana na 20 metara od gola domaćina, Ćuže je vukao kontru, proigrao Oršića koji traži Ademija, on iskosa pokušava prevariti Posavca, ali vratar Hajduka brani njegov pokušaj.
81'
GOL! Dinamo - Hajduk 2:2
Mrežu je zatresao Mario Čuić. Asistent je Mijo Caktaš.
81' Hajduk se vraća! Nakon ubačaja Juranovića, Caktaš je glavom vratio loptu u sredinu gdje je Dinamova obrana zaspala i mali Čuić ostao sam i pogodio praznu mrežu.
83'
Izmjena! Izlazi Luka Ivanušec, ulazi Marko Gjira.
83'
Izmjena! Izlazi David Čolina, ulazi Darko Nejašmić.
83'
Izmjena! Izlazi Mario Čuić, ulazi Leon Kreković.
83'
Izmjena! Izlazi Josip Juranović, ulazi Ivan Dolček.
85'
Žuti karton dobio je Emir Dilaver.
86'
GOL! Dinamo - Hajduk 2:3
U vlastitu mrežu loptu je pospremio Kevin Theophile-Catherine.
86' Veliki preokret Hajduka! Kreković je ubacio s desne strane, lopta je pogodila Theophile-Catherine i od njega se odbila u mrežu!
90' Pet minuta nadoknade.
90'+5'
Izmjena! Izlazi Jairo de Macedo da Silva, ulazi Stipe Radić.
90'+7' Kraj u Maksimiru, Hajduk odnosi pobjedu!