Eric Maxim Choupo-Moting
79'
Thomas Tuchel
Susret počinje u 21:00 sati.
1' Počelo je prvo četvrtfinale Lige prvaka.
3' Prva velika prilika na susretu, Neymar se sjurio sam prema vrataru, došao je sam pred Sportiella i pucao jako loše.
11' Prijeti i Atalanta, jako dobra šansa, Hateboer je glavom zaprijetio, ali Keylor Navas odlično brani. Sjajan refleks.
20' Vrlo dobra utakmica, igra se u visokom ritmu, nedostaje i jednima i drugima malo više preciznosti u završnicama akcija.
27'
GOL! Atalanta - Paris Saint-Germain 1:0
Mrežu je zatresao Mario Pašalić.
27' MARIO PAAAAŠŠŠŠŠAAAALLLLIIIĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆ! Atalanta vodi 1:0, Pašalić je dobio loptu u 16 metara i krasno gađao u suprotni kut, Navas nije mogao ništa!
30' Jako dobar pokušaj Neymara izvana, nisko u kut, ali srećom po Atalantu lopta je otišla malo pokraj vratnice.
32'
33'
36'
37'
Žuti karton dobio je Berat Djimsiti.
40' Užitak je gledati otvaranja Atalante i koliko dobro kreće prema naprijed s loptom, Ostaje dosta prostora iza i PSG izgleda opasno kada se otvori kontra. Sada je bila jedna takva, Neymar je u sredini traži povratnom loptom Icardija, ali Argentinac kasni.
42' Još jedan zicer za Neymara i neuobičajen promašaj za njega. Još jednom je pucao daleko od gola s tim da je ovo bilo s 8-9 metara.
45' Minuta dodatnog vremena.
45'+1'
Žuti karton dobio je Remo Freuler.
45'+2' Kraj prvog poluvremena, Atalanta vodi 1:0!
50'
Žuti karton dobio je Marten De Roon.
54'
Žuti karton dobio je Juan Bernat.
56' Ima PSG dosta problema s Atalantom koja vodi i ne pomišlja se zabiti u obranu. Dapače, u drugom dijelu bilo je više potencijalnih opasnosti pred golom PSG-a.
58' Odlična prilika za Djimsitija, lopta je preskočila Pašalića, do nje je došao Djimsiti koji puca iz prve iz voleja sa 7.8 metara, ali pokraj gola.
59'
Izmjena! Izlazi Alejandro Gomez, ulazi Ruslan Malinovski.
59'
Izmjena! Izlazi Berat Djimsiti, ulazi Jose Luis Palomino.
59'
Izmjena! Izlazi Pablo Sarabia, ulazi Kylian Mbappe.
60' Evo Mbappea, sada će Atalanta trebati biti još opreznija, posebno na otvorenom prostoru.
67'
Žuti karton dobio je Rafael Toloi.
70'
Izmjena! Izlazi Mario Pašalić, ulazi Luis Muriel.
71' U problemima je Keylor Navas i čini se da neće moći nastaviti.
72'
Izmjena! Izlazi Idrissa Gueye, ulazi Leandro Paredes.
72'
Izmjena! Izlazi Ander Herrera, ulazi Julian Draxler.
73' Sergio Rico se pripremao za igru, ali Navas je još uvijek na vratima.
74' Mbappe se sjurio po lijevoj strani, ušao u 16 metara i iskosa pucao, ali Sportiello brani!
75'
Žuti karton dobio je Leandro Paredes.
76' Neymarova završnica večeras je vrlo loša, još jednom je ušao u 16 metara, nisko ja gađao u suprotni kut, ali loše i preblizu vrataru.
79'
Izmjena! Izlazi Keylor Navas, ulazi Sergio Rico.
79'
Izmjena! Izlazi Mauro Icardi, ulazi Eric Maxim Choupo-Moting.
80' Ne može Navas, šepajući je otišao iza gola i ušao je Rico. Ušao je i Choupo-Moting umjesto Icardija, već smo zaboravili da je taj čovjek na terenu.
81' Još jedna sjajna prilika za Mbappea, ponovno je pobjegao, ali je malo odugovlačio i nije zabio.
82'
Izmjena! Izlazi Robin Gosens, ulazi Timothy Castagne.
82'
Izmjena! Izlazi Duvan Zapata, ulazi Jacopo Da Riva.
85'
Žuti karton dobio je Jose Luis Palomino.
88' Sve je manje vremena za PSG kod kojeg se vidi nervoza, ne može stvoriti jak pritisak.
90'
GOL! Atalanta - Paris Saint-Germain 1:1
Mrežu je zatresao Marquinhos.
90' Kraj i prolaz PSG-a!
90' PSG se vraća u 90. minuti! Loša reakcija obrane Atalante i Parižani poravnavaju. Neymar je dobio loptu u 16 metara i još jednom promašio, ali lopta dolazi do Marquinhosa koji iz blizine zabija.
90'+2'
GOL! Atalanta - Paris Saint-Germain 1:2
Mrežu je zatresao Eric Maxim Choupo-Moting.
90'+2' Kakav preokret!!!!! Još u 90. minuti Atalanta je vodila da bi u 92. minuti gubila! Mbappe je bio s loptom u 16 metara, odlično je vidio u sredini pred golom Choupo-Motinga koji podmeće nogu i zabija za 2:1!
  • mrkrunimir 1012.08.2020. u 22:04