Corentin Tolisso
85'
Hansi Flick
Susret počinje u 21:00 sati.
1' Počeo je susret u Lisabonu.
4'
GOL! Barcelona - Bayern 0:1
Mrežu je zatresao Thomas Müller.
4' Kakav start Bayerna! Gnabry je izbacio Perišića na lijevoj strani, on ubacuje na Müllera koji odrađuje dupli pas s Lewandowskim i zatim nisko i precizno puca s ruba kaznenog prostora!
7'
GOL! Barcelona - Bayern 1:1
U vlastitu mrežu loptu je pospremio David Alaba.
7' Barcelona odmah uzvraća, točnije David Alaba! Jako loša reakcija Austrijanca, pokušao je presjeći dodavanje prema Suarezu, ali loše je zahvatio loptu i poslao je na užas Neuera u svoju mrežu!
9' Suarez dolazi sam pred Neuera koji sjajno brani, nakon toga Messi ubacuje, nitko ne dolazi do lopte koja završava na vratnici. Kakav početak susreta!
22'
GOL! Barcelona - Bayern 1:2
Mrežu je zatresao Ivan Perišić.
22' Ivan Perišić!!!! Izgubila je Barcelona loptu na 25 metara, uzeo ju je Gnabry, dao loptu na lijevu stranu za Perišića koji iskosa puca i pogađa suprotni kut!
28'
GOL! Barcelona - Bayern 1:3
Mrežu je zatresao Serge Gnabry.
28' Gnabryyyyyyy!!!! 3:1 Bayern! Odlična dubinska lopta za Gnabryja kojibježi obrani, dolazi sam pred vratara i zabija za 3:1!
31'
GOL! Barcelona - Bayern 1:4
31' Barcelona je rastavljena za 30 minuta! Obrana Barce izgleda očajno, sada je Kimmich ubacio u sredinu gdje nogu postavlja Müller i pogađa za 4:1!
36'
37'
42' Barcelona je ponižena, razbijena i rastavljena za malo više od pola sata. Obrana užasna, vezni red nedorastao, napad nevidljiv.
43'
Žuti karton dobio je Jerome Boateng.
45' Poluvrijeme u Lisabonu.
46'
Izmjena! Izlazi Sergi Roberto, ulazi Antoine Griezmann.
48' Odlična akcija Bayerna i kvalitetna lopta za Perišića koji puca iz punog trka s ruba kaznenog prostora, ali ravno u ter Stegena.
50' Barcelonina obrana izgleda blago rečeno užasno. Loptu je sada u 16 metara primio Goretzka, pucao iz voleja iz okreta, ali nije dobro zahvatio loptu. Teško je odrediti tko je večeras više podbacio, puno je kandidata.
52'
Žuti karton dobio je Alphonso Davies.
53' Lewandowski je poslao loptu u mrežu, asistirao mu je Müller, ali gol nije priznat, opravdano, zbog zaleđa Müllera.
54'
Žuti karton dobio je Luis Suarez.
57'
GOL! Barcelona - Bayern 2:4
Mrežu je zatresao Luis Suarez.
57' Barca smanjuje! Alba je s lijeve strane proigrao Suareza koji na ulasku u 16 metara laganim driblingom izbacuje iz igre Boatenga, dolazio sam pred Neuera i pogađa za 2:4.
59'
Žuti karton dobio je Jordi Alba.
63'
GOL! Barcelona - Bayern 2:5
Mrežu je zatresao Joshua Kimmich. Asistent je Alphonso Davies.
63' Alphonso Davies, kakav dribling! Lomio je i lomio Nelsona Semeda, naravno i slomio ga je, dojurio skroz do gola i onda idealno proigrao Kimmicha koji lakoćom zabija.
67'
Izmjena! Izlazi Ivan Perišić, ulazi Kingsley Coman.
68' Odmash je Coman imao čisti zicer, ali u zadnji čas ispriječio se blok i lopta je otišla preko gola.
70'
Izmjena! Izlazi Sergio Busquets, ulazi Ansu Fati.
75'
Izmjena! Izlazi Serge Gnabry, ulazi Philippe Coutinho.
75'
Izmjena! Izlazi Jerome Boateng, ulazi Niklas Sule.
82'
GOL! Barcelona - Bayern 2:6
Mrežu je zatresao Robert Lewandowski.
82' VAR provjerava je li Lewandowski bio u zaleđu, naime Coutinho mu je ubacio na peterac gdje je Poljak glavom poslao loptu u mrežu.
83' Sve je čisto, gol vrijedi!
85'
Žuti karton dobio je Joshua Kimmich.
85'
Izmjena! Izlazi Alphonso Davies, ulazi Lucas Hernandez.
85'
Izmjena! Izlazi Leon Goretzka, ulazi Corentin Tolisso.
86'
GOL! Barcelona - Bayern 2:7
Mrežu je zatresao Philippe Coutinho.
86' 7! 2! Barcelona je primila sedam golova! Philippe Coutinho uključio se u party i postigao sedmi pogodak.