HT Prva liga, 4. kolo, 13.09.2020, 17:00 h, Aldo Drosina
Suci: Duje Strukan (Split), Hrvoje Radić (Split), Mario Pepur (Split)
0:1(0:1) Varaždin
Matej Senić 37'
Varaždin
Susret počinje u 17:00 sati.
1' Počeo je susret u Puli.
5'
Žuti karton dobio je Matej Senić.
9' Čisti zicer za domaćina upropastio je Lončar. U odličnoj poziciji dobio je loptu, imao vremena za primiti je zapucati, ali preslabo i preravno u Majkića.
15' Novoselec je ozlijeđen i mora Toplak povući izmjenu već sada.
17'
Izmjena! Izlazi Ivan Novoselec, ulazi Jurica Grgec.
24'
Žuti karton dobio je Slavko Blagojević.
25' Šime Gržan sjurio se prema golu Varaždina, znamo koliko je Gržan brz, ali Memija ga je bez problema dostigao i spriječio neugodnost.
36' Dobra prilika za Varaždin. Drožđek je napokon dobio dobru loptu, namještao se na 14-15 metara na udarac, ali lopta je od bloka otišla u korner.
37'
GOL! Istra 1961 - Varaždin 0:1
Mrežu je zatresao Matej Senić. Asistent je Itsuki Urata.
37' Varaždin dolazi do vodstva! Nakon tog pokušaja Drožđeka, korner je izveo Urata, u sredini je ostao potpuno zaboravljen Senić koji odlično skače i lakoćom glavom zabija za 1:0.
45' Tri minute nadoknade.
45'+2' Obregon je bježao u kontru, na kraju zapucao s nekih 18 metara, ali dosta neprecizno.
45'+4' Kraj prvog dijela, Varaždin vodi 1:0.
46'
Izmjena! Izlazi Jorge Obregon, ulazi Leon Benko.
55'
Izmjena! Izlazi Stefan Lončar, ulazi Adrian Fuentes.
57'
Žuti karton dobio je Gedeon Guzina.
60' Mirnih 15 minuta u drugom dijelu, bez prilika na obje strane, Istra pokušava nešto kreirati prema naprijed, ali obrana Varaždina dobro stoji.
64'
65' Slobodnjak za Istru, Blagojević je probao s nekih 23-24 metra, lopta odlazi preko gola.
70'
Izmjena! Izlazi Arona Sane, ulazi Mateo Lisica.
71'
Izmjena! Izlazi Slavko Blagojević, ulazi Antonio Ivančić.
77' Jako lijepo primanje Lisice na prsa, zatim udarac s 18 metara malo pokraj gola.
84' Sjajna prilika za Varaždince, Drožđek je došao pred Majkića, gađao je suprotni kut i za malo promašio.
85'
Izmjena! Izlazi Josip Tomašević, ulazi Robert Perić-Komšić.
86'
Žuti karton dobio je Luka Hujber.
90' Još četiri minute.
90'+2' Pokušaj Galilee nakon odbijene lopte, udarac s nekih 20 metara, ali ravno u Zeleniku.
90'+5' Kraj, Varaždin odnosi pobjedu.