Liga prvaka, kvalifikacije, 3. pretkolo, 16.09.2020, 19:00 h, Ferencváros Stadion, Budimpešta
Suci: Tobias Stieler, Christian Gittelmann, Jan Seidel (Njemačka)
Endre Botka
25'
88
Isael
67'
5
Abraham Frimpong
73'
Susret počinje u 19:00 sati.
1' Počeo je susret u Budimpešti.
2'
GOL! Ferencvaros - Dinamo 1:0
Mrežu je zatresao Gergo Lovrencsics.
2' Ferencvaros je odmah stigao do vodstva. Već u drugoj minuti, iz prvo napada Modri su primili gol, ubačena lopta na drugu vratnicu prema natrčalom Lovrencsicsu koji bježi Oršiću i zabija za vodstvo.
7' Čisti zicer brani Dibusz. Odlična lopta za Ademija koji s lijeve strane ulazi u kazneni prostor potpuno sam, gađa kut, ali brani Dibusz.
14' Veliki pritisak Dinama, Modri su lijepo kombinirali, ali previše je Mađara bilo u 16 metara i u konačnici udarac Gojaka od bloka odlazi u korner.
19' Ponovno je Dinamo kreirao kaos u 16 metara Mađara, Petković je tražio prostor za udarac, ali je i on izblokiran.
23'
GOL! Ferencvaros - Dinamo 1:1
U vlastitu mrežu loptu je pospremio Myrto Uzuni.
23' Vratio se Dinamo i zasluženo izjednačio! Odličan ubačaj Majera iz kornera, najviši u skoku bio je Ademi koji skreće loptu prema mreži, a tamo na drugoj vratnici Uzuni skreće loptu u svoju mrežu.
25'
Izmjena! Izlazi Gergo Lovrencsics, ulazi Endre Botka.
35' Nakon primljenog pogotka, Ferencvaros se ipak odlučio malo više otvoriti, nekoliko dobro presječenih lopti imao je Joško Gvardiol.
38' Odlična obrana Livakovića, ubačena lopta u 16 metara, Uzuni je došao do lopte, skrenuo je porema golu, ali Livaković je spreman.
45' Kraj prvog dijela.
53' Dvije vrlo lijepe prilike za Dinamo. Prvo je Dibusz sjajno obranio Stojanociću, a zatim je u sljefećem napadu probao i Kastrati, pucaoo je u suprotni kut i nije pogodio.
60'
Izmjena! Izlazi Lovro Majer, ulazi Kristijan Jakić.
61'
Žuti karton dobio je Amer Gojak.
62' Kontra Dinama, lopta u prostor za Oršića koji ide sam na gol, ali blok spašava Dibusza. Korner.
65'
GOL! Ferencvaros - Dinamo 2:1
Mrežu je zatresao Myrto Uzuni.
65' Velika pogreška Gvardiola na sredini terena, Uzuni mu je odnio loptu i sjurio se sam pred Livakovića te ga u konačnici rutinski svladao.
67'
Žuti karton dobio je Franck Boli.
67'
Izmjena! Izlazi Franck Boli, ulazi Isael.
71'
Izmjena! Izlazi Amer Gojak, ulazi Mario Gavranović.
71'
Izmjena! Izlazi Mislav Oršić, ulazi Luka Ivanušec.
73'
Izmjena! Izlazi Adnan Kovačević, ulazi Abraham Frimpong.
75' Odličan ubačaj Kastratija prema Gavranoviću koji je ipak za nijansu prekratak.
79'
Žuti karton dobio je Tokmac Nguen.
79'
Žuti karton dobio je Abraham Frimpong.
81'
Žuti karton dobio je Kristijan Jakić.
81'
Žuti karton dobio je Bruno Petković.
85' Pritisnuo je Dinamo, sada je dobo Petković loptu u 16 metara, nije uspio u potpunosti dovršiti akciju, puca je skromno i lopta je završila u korneru.
87'
Žuti karton dobio je Eldar Ćivić.
87' Jakić iz velike udaljenosti skoro je iznenadio Dibusza, lopta je išla pod gredu, a vratar domaćina ju je uspio izbiti u korner.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+2' Dva pokušaja Gavranovića, prvo je pucao s ruba 16 metara, Dibusz je obranio, lopta se vratila Gavranoviću koji iz drugog pokušaja puca preko gola.
90'+5' Kraj u Budimpešti, Ferencvaros ide dalje.