Susret počinje u 15:30 sati.
4'
GOL! Renova - Hajduk 0:1
Mrežu je zatresao Mijo Caktaš. Asistent je Jairo de Macedo da Silva.
4' Autoritativan start, baš kako i treba! Renova je izgubila loptu kod aut linije, Jairo je odmah ubacio u sredinu gdje iz drugog plana dolazi Caktaš i glavom zabija za 1:0!
7'
Žuti karton dobio je Jairo de Macedo da Silva.
10' Sjajna šansa za Gyurcsa koji dolazi potpuno sam pred vratara, pokušao ga je prevariti, ali nije uspio.
15' Dobar udarac Caktaša izvana, ali vratar odbija loptu. Hajduk je dosta kvalitetniji, vidi se to već u prvih 15-ak minuta. Uz ozbiljan pristup može se upisati i ozbiljnija pobjeda.
24' Odlična obrana Veliija. Obrana domaćina kratko je odbila loptu na rub kaznenog prostora, tamo je bio Diamantakos, dobro je gađao prema kutu, ali sjajno je obranio domaći vratar.
33' Renova se potpuno zatvorila i iako gubi, nema nekih ambicija otvoriti se. Nada se eventualno nekom kontranapadu, ali Splićani su koncentrirani.
42'
Žuti karton dobio je Mario Vušković.
43' Pokušaj Renove iz prekida, ali Hajdukova obrana dobro reagira i iodbija loptu u posljednji trenutak.
45'+1'
Žuti karton dobio je Argjent Gafuri.
45'+3' Kraj prvog dijela, Hajduk ima zasluženo vodstvo, dosta je bolji protivnik.
46'
Izmjena! Izlazi Saimir Fetai, ulazi Suhejlj Muharem.
46' Odmah je Hajduk imao sjajnu priliku, do lopte je pred golom došao Jairo, ali jako loše ju je primio i nije opasno zaprijetio.
55' Nešto skromniji ulazak Hajduka u drugi dio, Renova se malo presložila i odgurala Splićane od svog gola.
64'
Žuti karton dobio je Nihad Mujakić.
66'
Izmjena! Izlazi Adam Gyurcso, ulazi Ivan Dolček.
69' Uspjela je sada i Renova zaprijetiti preko svog najboljeg igrača Gavataja, okrenuo je Hajdkove stopere na ulasku u 16 metara, zatim je gađao pod gredu, ali lopta mu je srećom otišla malo preko noge.
70'
Žuti karton dobio je Darko Todorović.
71' Jairo se sjurio prema golu, mogao je i trebao sam pucati, ali on se odlučio za dodavanje i izgubio loptu.
72'
Izmjena! Izlazi Burim Sadiki, ulazi Artan Veliu.
77'
Izmjena! Izlazi Darko Nejašmić, ulazi Jani Atanasov.
82'
Izmjena! Izlazi Jairo de Macedo da Silva, ulazi Marin Jakoliš.
85' Renova sve opasnija, Hajduk sve nervozniji. Bliži se kraj, ali Hajduk si je malo zakomplicirao poziciju, trebao je ranije riješiti pitanje prolaza.
88' Jašaroski je pucao izvana, ali malo pokraj gola.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+2'
Žuti karton dobio je Alush Gavazaj.
90'+3'
Žuti karton dobio je Dimitrios Diamantakos.
90'+3'
Žuti karton dobio je Nenad Miškovski.
90'+4' Kraj, Hajduk je u trećem pretkolu.