Europska liga, kvalifikacije, 3. pretkolo, 24.09.2020, 20:00 h, Türk Telekom Arena
Younes Belhanda
71'
3
Omar Elabdellaoui
81'
54
Emre Kilinc
89'
Susret počinje u 20:00 sati.
3' Hajduk je stao dosta dobro i odmaknuo je Galatasaray od svog gola.
7' Prva prijetnja na susretu, ubačena lopta iz prekida, Jurić je bio najviši u skoku, pucao je glavom, ali preko gola.
21' Hajduk je definitivno bolji protivnik u prvih 20 minuta, sada je imao priliku Bassel Jradi, pokušao je škaricama, ali nije zabio. Izgledalo je doduše lijepo.
25'
Žuti karton dobio je Nihad Mujakić.
26' Galatasaray je pokušao zaprijetiti iz prekida, lopta je dobro ubačena pred gol Hajduka, ali udarac glavom Marcaa bio je vrlo neprecizan.
30' Još jedan pokušaj domaćina, ovaj put izvana je zaprijetio Oghenekaro Etebo, bilo je daleko, a i lopta je otišla daleko od gola.
34' Posavec je ostao na travi nakon sudara s Vuškovićem i Diagneom, ali sve će biti u redu i nastavlja igru.
37'
Žuti karton dobio je Omer Bayram.
45' Tri minute nadoknade.
45'+4' Kraj prvog dijela u Istanbulu, Hajduk izgleda vrlo dobro i Hari Vukas može biti zadovoljan.
46' Kreće drugi dio
53' Dosta sreće u ovom trenutku za Hajduk. Prvo je zaprijetio Diagne, Posavec brani njegov prvi žut, zatim je pokušao i Babel, ali nije zabio.
54' Dobra situacija za Caktaša kojeg je proigrao Diamantakos, ali nije uspio pogoditi.
58' Lopta je u mreži Hajduka, ali Diagne je bio u zaleđu, nema gola Feghoulija, sve čisto.
61' Hajduk i u drugom poluvremenu izgleda dobro, hrabro i bez kompleksa protiv puno skupljeg protivnika.
68' Još jedna šansa za Caktaša kojeg je pronašao Jurić, Caktaš puca iz prve od zemlje i lopta odlazi vrlo malo iznad grede.
69'
Žuti karton dobio je Dimitrios Diamantakos.
71'
Izmjena! Izlazi Omer Bayram, ulazi Younes Belhanda.
74'
Izmjena! Izlazi Stanko Jurić, ulazi Darko Nejašmić.
75' Posavec sjajno brani pokušaj škaricama Diagnea koji je prije toga odgurnuo Mujakića i mogao je to biti prekršaj u napadu.
75' I posljednjim minutama Galatasaray je podignuo ritam i stigao je pogodak. Emre Tasdemir je odlično pronašao u 16 metara Belhandu koji puca iz prve i zabija za vodstvo domaćina. Šteta, šteta.
81'
Izmjena! Izlazi Emre Tasdemir, ulazi Omar Elabdellaoui.
84'
Izmjena! Izlazi Adam Gyurcso, ulazi Leon Kreković.
84'
Izmjena! Izlazi Bassel Jradi, ulazi Jani Atanasov.
86'
GOL! Galatasaray - Hajduk 1:0
Mrežu je zatresao Ryan Babel.
86' Marcao lakoćom bježi Mujakiću, ulazi u 16 metara i odlično pogađa Babela u petercu za 2:0.
89'
Izmjena! Izlazi Sofiane Feghouli, ulazi Emre Kilinc.
90' Belhanda s ruba kaznenog prostora pokušava pogoditi, ali pucao je preko gola.
90'+3' Odlična prilika za Diamantakosa koji puca glavom iz blizine, ali sjajno brani vratar domaćina.
90'+4' Kraj, Galatasaray ide dalje.