109'

Susret počinje u 20:45 sati.
3'
Žuti karton dobio je Mikita Kravčenko.
10' Ništa posebno se nije dogodilo. Prvih deset minuta proteklo je u nadmudrivanju, ali bez prilika.
12' Odbijena lopta došla je do Gnezde Čerina, ali on nije dobro pucao i lopta je završila kod vratara.
24' Teško je probiti Ukrajince i baš zato se morala iskoristiti ova prilika, no Andrijašević to nije napravio.
34'
Žuti karton dobio je Jevhen Zadoja.
37' S pravom je Rožman upozoravao, Ukrajinci su iznimno čvrsta momčad i teško je zaprijetiti.
39' Prvi pokušaj Ukrajinaca, Antjuh je opalio iz velike daljine i nije pogodio.
43' Ukrajinci sada opasniji, probao je Novak, ali previsoko, Rožman će morati nešto mijenjati.
45' Zabilježit ćemo ovaj pokušaj Pavičića, lopta nije išla u okvir gola.
45'+1' Kraj prvog dijela, 0:0.
57' Ovo nije izgledalo loše, Pavičićev prodor i udarac vanjskim dijelom kopačke s ruba kaznenog prostora, ali preblizu vrataru.
61' Jako loša povratna lopta prema Nevistiću, Lisenko se sjurio i pokušao presjeći to dodavanje, srećom Nevistić je dobro ispratio.
70' Odlično je Andrijašević prsima spustio loptu za Lončara koji puca sa 16 metara izu voleja, malo preko gola.
71'
Izmjena! Izlazi Domagoj Pavičić, ulazi Sandro Kulenović.
71'
Izmjena! Izlazi Volodimir Lisenko, ulazi Jevhen Seleznjov.
73' Odličan ubačaj iz kornera na Kulenovića koji je ostao sam i pucao glavom preko gola.
83' Jak pljusak u Rijeci, spustila se kišna magla i sada je velika mogućnost kikseva, bit će potreban oprez.
85'
Izmjena! Izlazi Jevhen Smirnji, ulazi Denis Kostišin.
89' Uh koliko sreće za Rijeku! Doslovno na metar od gola, sam pred Nevistićem, Seleznjov je pucao preko gola.
90' Još četiri minute nadoknade.
90'+1'
Izmjena! Izlazi Ivan Tomečak, ulazi Momčilo Raspopović.
90'+4'
Izmjena! Izlazi Denis Antjuh, ulazi Jevhen Morozko.
90'+5' Kraj regularnog dijela, čekamo produžetke.
91'
Izmjena! Izlazi Darko Velkovski, ulazi Joao Escoval.
91' Počeo je prvi produžetak.
99'
Izmjena! Izlazi Adam Gnezda Čerin, ulazi Ivan Lepinjica.
99' Čerin je morao napustiti igru zbog ozljede. Uvjeti su sve teži, teren je potpuno natopljen, na nekim dijelovima lopta ne može putovati po zemlji.
103'
GOL! Rijeka - Kolos 1:0
Mrežu je zatresao Joao Escoval. Asistent je Franko Andrijašević.
103' Rijeka vodi 1:0!!!! Odlično je ubacio iz kornera Murić, Andrijašević glavom spustio u peterac do Escovala koji puca iz prve snažno, a lopta od grede ide u mrežu!
105'
Žuti karton dobio je Momčilo Raspopović.
105'+2'
Žuti karton dobio je Sandro Kulenović.
105'+3' Kraj prvog produžetka. Uvjeti su praktički nemogući za igru.
105'+3'
Žuti karton dobio je Andrij Bohdanov.
106' Počeo je drugi produžetak.
106'
Žuti karton dobio je Daniel Štefulj.
109'
Izmjena! Izlazi Jevhen Zadoja, ulazi Pavlo Orihovski.
115'
GOL! Rijeka - Kolos 2:0
Mrežu je zatresao Franko Andrijašević. Asistent je Sandro Kulenović.
115' 2:0!!!!! Hvala vrataru Volinecu! Uhvatio je loptu i krenuo s njom naprijed, ona mu ispada točno pred Kulenovića koji odmah puca, lopta praktički staje pred gol linijom u vodi, no tamo je Andrijašević i pomaže joj da uđe u gol!
120'
Žuti karton dobio je Ivan Lepinjica.
120'+1' Kraj, Rijeka je u play-offu Europske lige!