Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

4. NL Čakovec-Varaždin 2019/20

123
...
789
bron-yr-aur
bron-yr-aur
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.07.2011.
Poruka: 924
03. rujna 2019. u 06:09

 

07.09.2019 17:00 Prelog Mladost Komet - Mladost(SM) 1
07.09.2019 17:00 Nedelišće Nedelišće - Dinamo(P) x
08.09.2019 17:00 Dunjkovec_Pretetinec Međimurec - Zelengaj 1
08.09.2019 17:00 Beletinec Bednja - Dinamo(D) 1
08.09.2019 10:00 Čakovec Sloga(Č) - Nedeljanec 2
08.09.2019 17:00 Jalžabet Jalžabet - Dubravka-Zagorac 1
07.09.2019 17:00 Novo Selo Rok Omladinac(NSR) - Ivančica x

 

dincika
dincika
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.08.2018.
Poruka: 29
03. rujna 2019. u 11:50
07.09.2019 17:00 Prelog Mladost Komet - Mladost(SM) X
07.09.2019 17:00 Nedelišće Nedelišće - Dinamo(P) X
08.09.2019 17:00 Dunjkovec_Pretetinec Međimurec - Zelengaj 1
08.09.2019 17:00 Beletinec Bednja - Dinamo(D) 1
08.09.2019 10:00 Čakovec Sloga(Č) - Nedeljanec 2
08.09.2019 17:00 Jalžabet Jalžabet - Dubravka-Zagorac 1
07.09.2019 17:00 Novo Selo Rok Omladinac(NSR) - Ivančica 2
JasminVzd
JasminVzd
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 06.08.2018.
Poruka: 34
03. rujna 2019. u 14:23
07.09.2019 17:00 Prelog Mladost Komet - Mladost(SM) x
07.09.2019 17:00 Nedelišće Nedelišće - Dinamo(P) x
08.09.2019 17:00 Dunjkovec_Pretetinec Međimurec - Zelengaj 1
08.09.2019 17:00 Beletinec Bednja - Dinamo(D) 1
08.09.2019 10:00 Čakovec Sloga(Č) - Nedeljanec x
08.09.2019 17:00 Jalžabet Jalžabet - Dubravka-Zagorac 1
07.09.2019 17:00 Novo Selo Rok Omladinac(NSR) - Ivančica x

 

wanderer
wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 482
03. rujna 2019. u 17:39

3. kolo (07.09.2019./08.09.2019.)

 

07.09.2019 17:00 Prelog Mladost Komet - Mladost(SM) x
07.09.2019 17:00 Nedelišće Nedelišće - Dinamo(P) 1
08.09.2019 17:00 Dunjkovec_Pretetinec Međimurec - Zelengaj 1
08.09.2019 17:00 Beletinec Bednja - Dinamo(D) 1
08.09.2019 10:00 Čakovec Sloga(Č) - Nedeljanec 2
08.09.2019 17:00 Jalžabet Jalžabet - Dubravka-Zagorac 1
07.09.2019 17:00 Novo Selo Rok Omladinac(NSR) - Ivančica 2
glineker
glineker
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.07.2014.
Poruka: 141
05. rujna 2019. u 11:08

 

 

07.09.2019 17:00 Prelog Mladost Komet - Mladost(SM) 1
07.09.2019 17:00 Nedelišće Nedelišće - Dinamo(P) x
08.09.2019 17:00 Dunjkovec_Pretetinec Međimurec - Zelengaj x
08.09.2019 17:00 Beletinec Bednja - Dinamo(D) 1
08.09.2019 10:00 Čakovec Sloga(Č) - Nedeljanec 2
08.09.2019 17:00 Jalžabet Jalžabet - Dubravka-Zagorac 1
07.09.2019 17:00 Novo Selo Rok Omladinac(NSR) - Ivančica 2



Zmazek
Zmazek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.07.2018.
Poruka: 3.192
07. rujna 2019. u 10:26

 

 

 

07.09.2019 17:00 Prelog Mladost Komet - Mladost(SM) 1
07.09.2019 17:00 Nedelišće Nedelišće - Dinamo(P) 2
08.09.2019 17:00 Dunjkovec_Pretetinec Međimurec - Zelengaj 2
08.09.2019 17:00 Beletinec Bednja - Dinamo(D) 1
08.09.2019 10:00 Čakovec Sloga(Č) - Nedeljanec 1
08.09.2019 17:00 Jalžabet Jalžabet - Dubravka-Zagorac 1
07.09.2019 17:00 Novo Selo Rok Omladinac(NSR) - Ivančica 2



GUINNESS
GUINNESS
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 804
07. rujna 2019. u 12:37

 

 

 

 

07.09.2019 17:00 Prelog Mladost Komet - Mladost(SM) 1
07.09.2019 17:00 Nedelišće Nedelišće - Dinamo(P) x
08.09.2019 17:00 Dunjkovec_Pretetinec Međimurec - Zelengaj 2
08.09.2019 17:00 Beletinec Bednja - Dinamo(D) 1
08.09.2019 10:00 Čakovec Sloga(Č) - Nedeljanec 1
08.09.2019 17:00 Jalžabet Jalžabet - Dubravka-Zagorac 1
07.09.2019 17:00 Novo Selo Rok Omladinac(NSR) - Ivančica x





[uredio GUINNESS - 07. rujna 2019. u 12:37]
Hm...
wanderer
wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 482
09. rujna 2019. u 07:22

Rezultati 3. kolo

Datum/vrijeme Klubovi Rezultat Tip
07.09.2019 17:00 Mladost Komet - Mladost(SM) 2 : 1 1
07.09.2019 17:00 Nedelišće - Dinamo(P) 0 : 1 2
08.09.2019 17:00 Međimurec - Zelengaj 8 : 0 1
08.09.2019 17:00 Bednja - Dinamo(D) 6 : 3 1
08.09.2019 10:00 Sloga(Č) - Nedeljanec 3 : 2 1
08.09.2019 17:00 Jalžabet - Dubravka-Zagorac 2 : 2 x
07.09.2019 17:00 Omladinac(NSR) - Ivančica 0 : 1 2

 

Bodovi 3. kolo

5 - Zmazek
3 - bro-yr-aur
3 - dincika
3 - glineker
3 - GUINNESS
3 - wanderer
2 - JasminVzd
wanderer
wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 482
09. rujna 2019. u 07:24

Tablica nakon 3. kola

12 - wanderer
11 - Zmazek
7 - glineker
7 - JasminVzd
6 - bro-yr-aur
5 - dincika
3 - GUINNESS
3 - LUDBREG
wanderer
wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 482
10. rujna 2019. u 20:52

4. kolo (14.09.2019./15.09.2019.)

 

15.09.2019 16:30 Sveta Marija Mladost (SM) - Ivančica
15.09.2019 16:30 Turčin Dubravka-Zagorac - Omladinac (NSR)
15.09.2019 16:30 Nedeljanec Nedeljanec - Jalžabet
15.09.2019 16:30 Domašinec Dinamo (D) - Sloga (Č)
15.09.2019 16:30 Kučan Donji Zelengaj - Bednja
14.09.2019 16:30 Palovec Dinamo (P) - Međimurec
14.09.2019 16:30 Prelog Mladost Komet - Nedelišće
[uredio wanderer - 10. rujna 2019. u 20:54]
GUINNESS
GUINNESS
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 804
10. rujna 2019. u 20:56

 

4. kolo (14.09./15.09.2019.)

 

Mladost(SM) - Ivančica 1
Dubravka-Zagorac - Omladinac(NSR) 1
Nedeljanec - Jalžabet 2
Dinamo(D) - Sloga(Č) x
Zelengaj - Bednja 2
Dinamo(P) - Međimurec x
Mladost Komet - Nedelišće 1



Hm...
bron-yr-aur
bron-yr-aur
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.07.2011.
Poruka: 924
11. rujna 2019. u 05:31

4. kolo (14.09./15.09.2019.)

 

Mladost(SM) - Ivančica x
Dubravka-Zagorac - Omladinac(NSR) x
Nedeljanec - Jalžabet 1
Dinamo(D) - Sloga(Č) 1
Zelengaj - Bednja 2
Dinamo(P) - Međimurec 2
Mladost Komet - Nedelišće 1

 

wanderer
wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 482
12. rujna 2019. u 07:12

4. kolo (14.09./15.09.2019.)

 

15.09.2019 16:30 Mladost (SM) - Ivančica 1
15.09.2019 16:30 Dubravka-Zagorac - Omladinac (NSR) x
15.09.2019 16:30 Nedeljanec - Jalžabet 1
15.09.2019 16:30 Dinamo (D) - Sloga (Č) 1
15.09.2019 16:30 Zelengaj - Bednja 2
14.09.2019 16:30 Dinamo (P) - Međimurec 2
14.09.2019 16:30 Mladost Komet - Nedelišće 1
JasminVzd
JasminVzd
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 06.08.2018.
Poruka: 34
12. rujna 2019. u 12:11

4. kolo (14.09./15.09.2019.)

 

15.09.2019 16:30 Mladost (SM) - Ivančica x
15.09.2019 16:30 Dubravka-Zagorac - Omladinac (NSR) 1
15.09.2019 16:30 Nedeljanec - Jalžabet x
15.09.2019 16:30 Dinamo (D) - Sloga (Č) 1
15.09.2019 16:30 Zelengaj - Bednja 2
14.09.2019 16:30 Dinamo (P) - Međimurec 2
14.09.2019 16:30 Mladost Komet - Nedelišće 1
Zmazek
Zmazek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.07.2018.
Poruka: 3.192
13. rujna 2019. u 17:38

 

4. kolo (14.09./15.09.2019.)

 

15.09.2019 16:30 Mladost (SM) - Ivančica 1
15.09.2019 16:30 Dubravka-Zagorac - Omladinac (NSR) 1
15.09.2019 16:30 Nedeljanec - Jalžabet 1
15.09.2019 16:30 Dinamo (D) - Sloga (Č) 1
15.09.2019 16:30 Zelengaj - Bednja 2
14.09.2019 16:30 Dinamo (P) - Međimurec 1
14.09.2019 16:30 Mladost Komet - Nedelišće 1

 

123
...
789