Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

4. NL Čakovec-Varaždin 2019/20

1234
...
789
wanderer
wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 482
15. rujna 2019. u 21:24

Rezultati 4. kolo

Datum/vrijeme Klubovi Rezultat Tip
15.09.2019 16:30 Mladost(SM) - Ivančica  2 : 3 2
15.09.2019 16:30 Dubravka-Zagorac - Omladinac(NSR)  5 : 0 1
15.09.2019 16:30 Nedeljanec - Jalžabet  1 : 0 1
15.09.2019 16:30 Dinamo(D) - Sloga(Č)  1 : 1 x
15.09.2019 16:30 Zelengaj - Bednja  2 : 4 2
14.09.2019 16:30 Dinamo(P) - Međimurec  2 : 1 1
14.09.2019 16:30 Mladost Komet - Nedelišće  1 : 0 1

 

Bodovi 4. kolo

5 - Zmazek
4 - GUINNESS
3 - bro-yr-aur
3 - JasminVzd
3 - wanderer
wanderer
wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 482
15. rujna 2019. u 21:25

Tablica nakon 4.kola

16 - Zmazek
15 - wanderer
10 - JasminVzd
9 - bro-yr-aur
7 - glineker
7 - GUINNESS
5 - dincika
3 - LUDBREG
wanderer
wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 482
17. rujna 2019. u 20:41

5. kolo (21.09.2019./22.09.2019.)

 

21.09.2019 16:00 Nedelišće Nedelišće - Mladost (SM)
22.09.2019 16:00 Dunjkovec_Pretetinec Međimurec - Mladost Komet
22.09.2019 16:00 Beletinec Bednja - Dinamo (P)
22.09.2019 10:00 Čakovec Sloga (Č) - Zelengaj
22.09.2019 16:00 Jalžabet Jalžabet - Dinamo (D)
21.09.2019 16:00 Novo Selo Rok Omladinac (NSR) - Nedeljanec
21.09.2019 16:00 Ivanec Ivančica - Dubravka-Zagorac
[uredio wanderer - 17. rujna 2019. u 20:42]
GUINNESS
GUINNESS
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 804
18. rujna 2019. u 10:32

 

5. kolo (21.09.2019./22.09.2019.)

 

Nedelišće Nedelišće - Mladost (SM)          1
Dunjkovec_Pretetinec Međimurec - Mladost Komet 1
Beletinec Bednja - Dinamo (P) 1
Čakovec Sloga (Č) - Zelengaj 1
Jalžabet Jalžabet - Dinamo (D) 1
Novo Selo Rok Omladinac (NSR) - Nedeljanec 1
Ivanec Ivančica - Dubravka-Zagorac 1

 

Hm...
bron-yr-aur
bron-yr-aur
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.07.2011.
Poruka: 924
19. rujna 2019. u 06:13

5. kolo (21.09.2019./22.09.2019.)

 

Nedelišće Nedelišće - Mladost (SM)          1
Dunjkovec_Pretetinec Međimurec - Mladost Komet 1
Beletinec Bednja - Dinamo (P) 1
Čakovec Sloga (Č) - Zelengaj 2
Jalžabet Jalžabet - Dinamo (D) 1
Novo Selo Rok Omladinac (NSR) - Nedeljanec 1
Ivanec Ivančica - Dubravka-Zagorac x

 

[uredio bron-yr-aur - 19. rujna 2019. u 07:55]
JasminVzd
JasminVzd
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 06.08.2018.
Poruka: 34
19. rujna 2019. u 07:53

5. kolo (21.09.2019./22.09.2019.)

 

Nedelišće Nedelišće - Mladost (SM)          1
Dunjkovec_Pretetinec Međimurec - Mladost Komet 1
Beletinec Bednja - Dinamo (P) x
Čakovec Sloga (Č) - Zelengaj 1
Jalžabet Jalžabet - Dinamo (D) x
Novo Selo Rok Omladinac (NSR) - Nedeljanec x
Ivanec Ivančica - Dubravka-Zagorac 1

 

wanderer
wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 482
20. rujna 2019. u 17:46

5. kolo (21.09.2019./22.09.2019.)

 

21.09.2019 16:00 Nedelišće Nedelišće - Mladost (SM) 1
22.09.2019 16:00 Dunjkovec_Pretetinec Međimurec - Mladost Komet 1
22.09.2019 16:00 Beletinec Bednja - Dinamo (P) 1
22.09.2019 10:00 Čakovec Sloga (Č) - Zelengaj x
22.09.2019 16:00 Jalžabet Jalžabet - Dinamo (D) 2
21.09.2019 16:00 Novo Selo Rok Omladinac (NSR) - Nedeljanec 2
21.09.2019 16:00 Ivanec Ivančica - Dubravka-Zagorac 1
Zmazek
Zmazek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.07.2018.
Poruka: 3.191
21. rujna 2019. u 10:41

 

5. kolo (21.09.2019./22.09.2019.)

 

21.09.2019 16:00 Nedelišće Nedelišće - Mladost (SM) 1
22.09.2019 16:00 Dunjkovec_Pretetinec Međimurec - Mladost Komet 1
22.09.2019 16:00 Beletinec Bednja - Dinamo (P) 1
22.09.2019 10:00 Čakovec Sloga (Č) - Zelengaj 2
22.09.2019 16:00 Jalžabet Jalžabet - Dinamo (D) 2
21.09.2019 16:00 Novo Selo Rok Omladinac (NSR) - Nedeljanec 2
21.09.2019 16:00 Ivanec Ivančica - Dubravka-Zagorac 1



wanderer
wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 482
23. rujna 2019. u 16:38

Rezultati 5. kolo

Datum/vrijeme Klubovi Rezultat Tip
21.09.2019 16:00 Nedelišće - Mladost(SM)  0 : 2 2
22.09.2019 16:00 Međimurec - Mladost Komet  5 : 0 1
22.09.2019 16:00 Bednja - Dinamo(P)  5 : 1 1
22.09.2019 10:00 Sloga(Č) - Zelengaj  7 : 0 1
22.09.2019 16:00 Jalžabet - Dinamo(D)  1 : 5 2
21.09.2019 16:00 Omladinac(NSR) - Nedeljanec  0 : 3 2
21.09.2019 16:00 Ivančica - Dubravka-Zagorac  5 : 1 1

 

Bodovi 5. kolo

5 - wanderer
5 - Zmazek
4 - GUINNESS
3 - JasminVzd
2 - bro-yr-aur
[uredio wanderer - 23. rujna 2019. u 16:38]
wanderer
wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 482
23. rujna 2019. u 16:39

Tablica nakon 5. kola

21 - Zmazek
20 - wanderer
13 - JasminVzd
11 - bro-yr-aur
11 - GUINNESS
7 - glineker
5 - dincika
3 - LUDBREG
wanderer
wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 482
25. rujna 2019. u 17:52

6. kolo (28.09.2019./29.09.2019)

 

29.09.2019 15:30 Sveta Marija Mladost(SM) - Dubravka-Zagorac
29.09.2019 15:30 Nedeljanec Nedeljanec - Ivančica
29.09.2019 15:30 Domašinec Dinamo(D) - Omladinac(NSR)
29.09.2019 15:30 Kučan Donji Zelengaj - Jalžabet
28.09.2019 15:30 Palovec Dinamo(P) - Sloga(Č)
28.09.2019 15:30 Prelog Mladost Komet - Bednja
28.09.2019 15:30 Nedelišće Nedelišće - Međimurec
GUINNESS
GUINNESS
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 804
25. rujna 2019. u 18:12

 

6. kolo (28.09.2019./29.09.2019)

 

Mladost(SM) - Dubravka-Zagorac  1
Nedeljanec - Ivančica  1
Dinamo(D) - Omladinac(NSR)  1
Zelengaj - Jalžabet  1
Dinamo(P) - Sloga(Č)  x
Mladost Komet - Bednja  2
Nedelišće - Međimurec  x



Hm...
bron-yr-aur
bron-yr-aur
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.07.2011.
Poruka: 924
25. rujna 2019. u 18:46

6. kolo (28.09.2019./29.09.2019)

 

29.09.2019 15:30 Sveta Marija Mladost(SM) - Dubravka-Zagorac 1
29.09.2019 15:30 Nedeljanec Nedeljanec - Ivančica 2
29.09.2019 15:30 Domašinec Dinamo(D) - Omladinac(NSR) 1
29.09.2019 15:30 Kučan Donji Zelengaj - Jalžabet 1
28.09.2019 15:30 Palovec Dinamo(P) - Sloga(Č) 1
28.09.2019 15:30 Prelog Mladost Komet - Bednja 2
28.09.2019 15:30 Nedelišće Nedelišće - Međimurec x



JasminVzd
JasminVzd
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 06.08.2018.
Poruka: 34
27. rujna 2019. u 08:28

6. kolo (28.09.2019./29.09.2019)

 

29.09.2019 15:30 Sveta Marija Mladost(SM) - Dubravka-Zagorac 1
29.09.2019 15:30 Nedeljanec Nedeljanec - Ivančica x
29.09.2019 15:30 Domašinec Dinamo(D) - Omladinac(NSR) 1
29.09.2019 15:30 Kučan Donji Zelengaj - Jalžabet x
28.09.2019 15:30 Palovec Dinamo(P) - Sloga(Č) 1
28.09.2019 15:30 Prelog Mladost Komet - Bednja 2
28.09.2019 15:30 Nedelišće Nedelišće - Međimurec 2
wanderer
wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 482
27. rujna 2019. u 20:00

6. kolo (28.09.2019./29.09.2019)

 

29.09.2019 15:30 Mladost(SM) - Dubravka-Zagorac x
29.09.2019 15:30 Nedeljanec - Ivančica 2
29.09.2019 15:30 Dinamo(D) - Omladinac(NSR) 1
29.09.2019 15:30 Zelengaj - Jalžabet x
28.09.2019 15:30 Dinamo(P) - Sloga(Č) 1
28.09.2019 15:30 Mladost Komet - Bednja 2
28.09.2019 15:30 Nedelišće - Međimurec 2
1234
...
789