Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

4. NL Čakovec-Varaždin 2019/20

GUINNESS
GUINNESS
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 804
24. listopada 2019. u 19:57

 

 

[uredio GUINNESS - 24. listopada 2019. u 20:04]
Hm...
GUINNESS
GUINNESS
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 804
24. listopada 2019. u 19:58

 

10. kolo (26.10.2019./27.10.2019.)

 

27.10.2019 14:00 Mladost (SM) - Dinamo (D) 1
27.10.2019 14:00 Zelengaj - Nedeljanec x
26.10.2019 15:00 Dinamo (P) - Dubravka-Zagorac x
26.10.2019 15:00 Mladost Komet - Ivančica 2
26.10.2019 15:00 Nedelišće - Omladinac (NSR) 1
27.10.2019 14:00 Međimurec - Jalžabet 2
27.10.2019 14:00 Bednja - Sloga (Č) 1



Hm...
JasminVzd
JasminVzd
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 06.08.2018.
Poruka: 34
25. listopada 2019. u 10:50

10. kolo (26.10.2019./27.10.2019.)

 

27.10.2019 14:00 Mladost (SM) - Dinamo (D) 1
27.10.2019 14:00 Zelengaj - Nedeljanec 2
26.10.2019 15:00 Dinamo (P) - Dubravka-Zagorac 1
26.10.2019 15:00 Mladost Komet - Ivančica 2
26.10.2019 15:00 Nedelišće - Omladinac (NSR) 1
27.10.2019 14:00 Međimurec - Jalžabet 1
27.10.2019 14:00 Bednja - Sloga (Č) 1
bron-yr-aur
bron-yr-aur
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.07.2011.
Poruka: 924
26. listopada 2019. u 07:47

10. kolo (26.10.2019./27.10.2019.)

 

27.10.2019 14:00 Mladost (SM) - Dinamo (D) 1
27.10.2019 14:00 Zelengaj - Nedeljanec 2
26.10.2019 15:00 Dinamo (P) - Dubravka-Zagorac 1
26.10.2019 15:00 Mladost Komet - Ivančica 2
26.10.2019 15:00 Nedelišće - Omladinac (NSR) x
27.10.2019 14:00 Međimurec - Jalžabet 1
27.10.2019 14:00 Bednja - Sloga (Č) 1
wanderer
wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 482
26. listopada 2019. u 08:24
[uredio wanderer - 26. listopada 2019. u 08:26]
wanderer
wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 482
26. listopada 2019. u 08:24
[uredio wanderer - 26. listopada 2019. u 08:27]
wanderer
wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 482
26. listopada 2019. u 08:24

 

 

[uredio wanderer - 26. listopada 2019. u 08:28]
wanderer
wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 482
26. listopada 2019. u 08:24
[uredio wanderer - 26. listopada 2019. u 08:29]
wanderer
wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 482
26. listopada 2019. u 08:24
[uredio wanderer - 26. listopada 2019. u 08:29]
wanderer
wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 482
26. listopada 2019. u 08:24

10. kolo (26.10.2019./27.10.2019.)

 

27.10.2019 14:00 Mladost (SM) - Dinamo (D) 1
27.10.2019 14:00 Zelengaj - Nedeljanec 2
26.10.2019 15:00 Dinamo (P) - Dubravka-Zagorac x
26.10.2019 15:00 Mladost Komet - Ivančica 2
26.10.2019 15:00 Nedelišće - Omladinac (NSR) 1
27.10.2019 14:00 Međimurec - Jalžabet x
27.10.2019 14:00 Bednja - Sloga (Č) 1
Zmazek
Zmazek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.07.2018.
Poruka: 3.190
26. listopada 2019. u 08:40

 

10. kolo (26.10.2019./27.10.2019.)

 

27.10.2019 14:00 Mladost (SM) - Dinamo (D) 1
27.10.2019 14:00 Zelengaj - Nedeljanec 2
26.10.2019 15:00 Dinamo (P) - Dubravka-Zagorac 1
26.10.2019 15:00 Mladost Komet - Ivančica 2
26.10.2019 15:00 Nedelišće - Omladinac (NSR) 1
27.10.2019 14:00 Međimurec - Jalžabet 2
27.10.2019 14:00 Bednja - Sloga (Č) 1

 

wanderer
wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 482
29. listopada 2019. u 17:46

Rezultati 10. kolo

27.10.2019 14:00 Mladost (SM) - Dinamo (D)  2 : 0 1
27.10.2019 14:00 Zelengaj - Nedeljanec  2 : 3 2
26.10.2019 15:00 Dinamo (P) - Dubravka-Zagorac  5 : 2 1
26.10.2019 15:00 Mladost Komet - Ivančica  1 : 1 x
26.10.2019 15:00 Nedelišće - Omladinac (NSR)  4 : 0 1
27.10.2019 14:00 Međimurec - Jalžabet  5 : 3 1
27.10.2019 14:00 Bednja - Sloga (Č)  7 : 1 1

 

Bodovi 10. kolo

6 - JasminVzd
5 - bro-yr-aur
5 - Zmazek
4 - wanderer
3 - GUINNESS
wanderer
wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 482
29. listopada 2019. u 17:47

Tablica nakon 10. kola

40 - wanderer
40 - Zmazek
32 - bro-yr-aur
31 - JasminVzd
29 - GUINNESS
7 - glineker
5 - dincika
3 - LUDBREG
wanderer
wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 482
29. listopada 2019. u 17:52

11. kolo (02.11.2019./03.11.2019)

 

03.11.2019 10:00 Sloga (Č) - Mladost (SM)
03.11.2019 14:00 Jalžabet - Bednja
02.11.2019 14:00 Omladinac (NSR) - Međimurec
02.11.2019 14:00 Ivančica - Nedelišće
03.11.2019 14:00 Dubravka-Zagorac - Mladost Komet
03.11.2019 14:00 Nedeljanec - Dinamo (P)
03.11.2019 14:00 Dinamo (D) - Zelengaj
GUINNESS
GUINNESS
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 804
29. listopada 2019. u 19:50

 

11. kolo (02.11.2019./03.11.2019)

 

03.11.2019 10:00 Sloga (Č) - Mladost (SM) X
03.11.2019 14:00 Jalžabet - Bednja 1
02.11.2019 14:00 Omladinac (NSR) - Međimurec 1
02.11.2019 14:00 Ivančica - Nedelišće 1
03.11.2019 14:00 Dubravka-Zagorac - Mladost Komet 1
03.11.2019 14:00 Nedeljanec - Dinamo (P) 1
03.11.2019 14:00 Dinamo (D) - Zelengaj 2

 

Hm...