Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

4. NL Čakovec-Varaždin 2019/20

wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 291
22. kolovoza 2019. u 18:11

- prognozira se 1,x ili 2

- važeće postavljene prognoze prije početka utakmice

- jednom postavljena prognoza ne smije se mijenjati nakon početka prve utakmice

- za svako mijenjanje prognoze nakon početka prve utakmice kola,ili nakon svršetka istih,igrač neće dobiti nijedan bod u tom kolu

- u igru se može uključiti,neovisno o kolu,sve do kraja prvenstva

- u slučaju istog broja bodova (na kraju prvenstva),pobjednik će biti onaj koji ima najviše osvojenih bodova u pojedinom kolu,tjekom cjelokupnog prvenstva

 

1. kolo (24.08./25.08.2019.)

Datum/vrijeme Mjesto Klubovi  
24.08.2019 17:30 Palovec Dinamo(P) - Mladost(SM)  
24.08.2019 17:30 Prelog Mladost Komet - Zelengaj  
24.08.2019 17:30 Nedelišće Nedelišće - Dinamo(D)  
25.08.2019 17:30 Dunjkovec_Pretetinec Međimurec - Nedeljanec  
24.08.2019 17:30 Beletinec Bednja - Dubravka-Zagorac  
25.08.2019 10:00 Čakovec Sloga(Č) - Ivančica  
25.08.2019 17:30 Jalžabet Jalžabet - Omladinac(NSR)  
[uredio wanderer - 29. kolovoza 2019. u 18:04]
wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 291
24. kolovoza 2019. u 14:55

1. kolo (24.08./25.08.2019.)

Datum/vrijeme Mjesto Klubovi  
24.08.2019 17:30 Palovec Dinamo(P) - Mladost(SM) 1
24.08.2019 17:30 Prelog Mladost Komet - Zelengaj x
24.08.2019 17:30 Nedelišće Nedelišće - Dinamo(D) 1
25.08.2019 17:30 Dunjkovec_Pretetinec Međimurec - Nedeljanec 1
24.08.2019 17:30 Beletinec Bednja - Dubravka-Zagorac 1
25.08.2019 10:00 Čakovec Sloga(Č) - Ivančica 1
25.08.2019 17:30 Jalžabet Jalžabet - Omladinac(NSR) 1
Zmazek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.07.2018.
Poruka: 2.669
24. kolovoza 2019. u 15:09

 

1. kolo (24.08./25.08.2019.)

Datum/vrijeme Mjesto Klubovi  
24.08.2019 17:30 Palovec Dinamo(P) - Mladost(SM) 1
24.08.2019 17:30 Prelog Mladost Komet - Zelengaj 2
24.08.2019 17:30 Nedelišće Nedelišće - Dinamo(D) 1
25.08.2019 17:30 Dunjkovec_Pretetinec Međimurec - Nedeljanec 1
24.08.2019 17:30 Beletinec Bednja - Dubravka-Zagorac 1
25.08.2019 10:00 Čakovec Sloga(Č) - Ivančica 1
25.08.2019 17:30 Jalžabet Jalžabet - Omladinac(NSR) 1



wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 291
27. kolovoza 2019. u 17:42

Rezultati 1.kolo

Dinamo(P) - Mladost(SM) 0:0 x
Mladost Komet - Zelengaj 2:2 x
Nedelišće - Dinamo(D) 3:2 1
Međimurec - Nedeljanec 3:2 1
Bednja - Dubravka-Zagorac 1:0 1
Sloga(Č) - Ivančica 2:5 2
Jalžabet - Omladinac(NSR) 4:1 1

 

1. kolo

5 - wanderer

4 - Zmazek

 

 

[uredio wanderer - 27. kolovoza 2019. u 17:46]
wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 291
27. kolovoza 2019. u 17:45

 

2 kolo (31.08/01.09.2019.)

01.09.2019 17:00 Sveta Marija Mladost(SM) - Omladinac(NSR)  
31.08.2019 17:00 Ivanec Ivančica - Jalžabet  
01.09.2019 17:00 Turčin Dubravka-Zagorac - Sloga(Č)  
01.09.2019 17:00 Nedeljanec Nedeljanec - Bednja  
01.09.2019 17:00 Domašinec Dinamo(D) - Međimurec  
01.09.2019 17:00 Kučan Donji Zelengaj - Nedelišće  
31.08.2019 17:00 Palovec Dinamo(P) - Mladost Komet  

 

dincika
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.08.2018.
Poruka: 24
27. kolovoza 2019. u 17:55

2 kolo (31.08/01.09.2019.)

?

01.09.2019 17:00 Sveta Marija Mladost(SM) - Omladinac(NSR) 1
31.08.2019 17:00 Ivanec Ivančica - Jalžabet 2
01.09.2019 17:00 Turčin Dubravka-Zagorac - Sloga(Č) x
01.09.2019 17:00 Nedeljanec Nedeljanec - Bednja 2
01.09.2019 17:00 Domašinec Dinamo(D) - Međimurec 2
01.09.2019 17:00 Kučan Donji Zelengaj - Nedelišće 2
31.08.2019 17:00 Palovec Dinamo(P) - Mladost Komet2
bron-yr-aur
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.07.2011.
Poruka: 913
27. kolovoza 2019. u 19:05

2 kolo (31.08/01.09.2019.)

01.09.2019 17:00 Sveta Marija Mladost(SM) - Omladinac(NSR) 1
31.08.2019 17:00 Ivanec Ivančica - Jalžabet 1
01.09.2019 17:00 Turčin Dubravka-Zagorac - Sloga(Č) 1
01.09.2019 17:00 Nedeljanec Nedeljanec - Bednja 2
01.09.2019 17:00 Domašinec Dinamo(D) - Međimurec 2
01.09.2019 17:00 Kučan Donji Zelengaj - Nedelišće 2
31.08.2019 17:00 Palovec Dinamo(P) - Mladost Komet x
LUDBREG
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.05.2013.
Poruka: 706
27. kolovoza 2019. u 19:34

 

2 kolo (31.08/01.09.2019.)

01.09.2019 17:00 Sveta Marija Mladost(SM) - Omladinac(NSR) 1
31.08.2019 17:00 Ivanec Ivančica - Jalžabet 2
01.09.2019 17:00 Turčin Dubravka-Zagorac - Sloga(Č) x
01.09.2019 17:00 Nedeljanec Nedeljanec - Bednja 2
01.09.2019 17:00 Domašinec Dinamo(D) - Međimurec 2
01.09.2019 17:00 Kučan Donji Zelengaj - Nedelišće 1
31.08.2019 17:00 Palovec Dinamo(P) - Mladost Komet 1

Vidi cijeli citat


JasminVzd
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 06.08.2018.
Poruka: 7
28. kolovoza 2019. u 07:54

2 kolo (31.08/01.09.2019.)

01.09.2019 17:00 Sveta Marija Mladost(SM) - Omladinac(NSR) 1
31.08.2019 17:00 Ivanec Ivančica - Jalžabet 1
01.09.2019 17:00 Turčin Dubravka-Zagorac - Sloga(Č) 1
01.09.2019 17:00 Nedeljanec Nedeljanec - Bednja 2
01.09.2019 17:00 Domašinec Dinamo(D) - Međimurec 2
01.09.2019 17:00 Kučan Donji Zelengaj - Nedelišće x
31.08.2019 17:00 Palovec Dinamo(P) - Mladost Komet 1
glineker
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.07.2014.
Poruka: 139
28. kolovoza 2019. u 08:17

2 kolo (31.08/01.09.2019.)

01.09.2019 17:00 Sveta Marija Mladost(SM) - Omladinac(NSR) 1
31.08.2019 17:00 Ivanec Ivančica - Jalžabet 1
01.09.2019 17:00 Turčin Dubravka-Zagorac - Sloga(Č) x
01.09.2019 17:00 Nedeljanec Nedeljanec - Bednja x
01.09.2019 17:00 Domašinec Dinamo(D) - Međimurec 2
01.09.2019 17:00 Kučan Donji Zelengaj - Nedelišće 1
31.08.2019 17:00 Palovec Dinamo(P) - Mladost Komet 1



wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 291
29. kolovoza 2019. u 18:09

2 kolo (31.08/01.09.2019.)

01.09.2019 17:00 Sveta Marija Mladost(SM) - Omladinac(NSR) 1
31.08.2019 17:00 Ivanec Ivančica - Jalžabet 1
01.09.2019 17:00 Turčin Dubravka-Zagorac - Sloga(Č) x
01.09.2019 17:00 Nedeljanec Nedeljanec - Bednja 2
01.09.2019 17:00 Domašinec Dinamo(D) - Međimurec 2
01.09.2019 17:00 Kučan Donji Zelengaj - Nedelišće x
31.08.2019 17:00 Palovec Dinamo(P) - Mladost Komet 1
Zmazek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.07.2018.
Poruka: 2.669
31. kolovoza 2019. u 14:58

 

2 kolo (31.08/01.09.2019.)

01.09.2019 17:00 Sveta Marija Mladost(SM) - Omladinac(NSR) 1
31.08.2019 17:00 Ivanec Ivančica - Jalžabet 1
01.09.2019 17:00 Turčin Dubravka-Zagorac - Sloga(Č) 2
01.09.2019 17:00 Nedeljanec Nedeljanec - Bednja 2
01.09.2019 17:00 Domašinec Dinamo(D) - Međimurec 1
01.09.2019 17:00 Kučan Donji Zelengaj - Nedelišće 2
31.08.2019 17:00 Palovec Dinamo(P) - Mladost Komet 1

 

wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 291
01. rujna 2019. u 21:00

Rezultati 2. kolo

Datum/vrijeme Klubovi Rezultat Tip
01.09.2019 17:00 Mladost(SM) - Omladinac(NSR) 5 : 1 1
31.08.2019 17:00 Ivančica - Jalžabet 1 : 1 x
01.09.2019 17:00 Dubravka-Zagorac - Sloga(Č) 5 : 3 1
01.09.2019 17:00 Nedeljanec - Bednja 1 : 1 x
01.09.2019 17:00 Dinamo(D) - Međimurec 3 : 4 2
01.09.2019 17:00 Zelengaj - Nedelišće 1 : 1 x
31.08.2019 17:00 Dinamo(P) - Mladost Komet 2 : 0 1

 

 

Bodovi 2.kolo

5 - JasminVzd

4 - glineker

4 - wanderer

3 - bro-yr-aur

3 - LUDBREG

2 - dincika

2 - Zmazek

 

[uredio wanderer - 01. rujna 2019. u 21:01]
wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 291
01. rujna 2019. u 21:09

Tablica nakon 2. kola

 

9 - wanderer
6 - Zmazek
5 - JasminVzd
4 - glineker
3 - bro-yr-aur
3 - LUDBREG
2 - dincika
[uredio wanderer - 01. rujna 2019. u 21:09]
wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 291
02. rujna 2019. u 20:45

3. kolo (07.09.2019./08.09.2019.)

 

07.09.2019 17:00 Prelog Mladost Komet - Mladost(SM)
07.09.2019 17:00 Nedelišće Nedelišće - Dinamo(P)
08.09.2019 17:00 Dunjkovec_Pretetinec Međimurec - Zelengaj
08.09.2019 17:00 Beletinec Bednja - Dinamo(D)
08.09.2019 10:00 Čakovec Sloga(Č) - Nedeljanec
08.09.2019 17:00 Jalžabet Jalžabet - Dubravka-Zagorac
07.09.2019 17:00 Novo Selo Rok Omladinac(NSR) - Ivančica