Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

4.NL (Bjelovar-Koprivnica-Virovitica) - sezona 2020/21.

123
...
8910
Sjena
Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 14.633
16. kolovoza 2020. u 16:51

PRAVILA:

1. u igru se može uključiti,neovisno o kolu,sve do kraja prvenstva
2. uzimaju se u obzir samo one prognoze objavljene najkasnije neposredno prije početka prve utakmice kola
3. za svako mijenjanje prognoze nakon početka prve utakmice kola,ili nakon svršetka istih,igrač neće dobiti nijedan bod u tom kolu
4. dozvoljeno je koristiti 4 različita tipa: 1 , X , 2 , H (H1 ili H2 - pobjeda određene ekipe s hendikepom,tj. minimalno dva gola razlike)
5. pogođeni tipovi (fiksevi) 1 , X , 2 - donose jedan (1) bod,a H donosi dva (2) boda...ukoliko ekipa prognozirana hendikepom pobijedi, ali samo s jednim golom razlike, bodova svejedno nema...
6. u slučaju istog broja bodova (na kraju prvenstva),pobjednik će biti onaj koji ima najviše osvojenih bodova u pojedinom kolu,tjekom cjelokupnog prvenstva...
7. moguće je maksimalno odigrati 3 hendikepa po kolu...

 

OSVAJAČI LIGE :

2015/16 - Sjena
2016/17 - Sjena

2017/18 - Sjena

2018/19 - dessa09

2019/20 - jamesr

Sjena
Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 14.633
16. kolovoza 2020. u 16:52

1.kolo (22.08 - 23.08.) : 

 

Graničar Ledgrad - Tehnika Koprivnica

Zdenka '91 - Ferdinandovac

Slatina - Suhopolje

Čazma - Pitomača

Mladost KP - Bilogora '91

Garić - Dinamo Predavac

Bilogorac Veliko Trojstvo - Tomislav Drnje

GUINNESS
GUINNESS
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 1.038
17. kolovoza 2020. u 13:28

 

1.kolo (22.08 - 23.08.) : 

 

Graničar Ledgrad - Tehnika Koprivnica 1

Zdenka '91 - Ferdinandovac H1

Slatina - Suhopolje x

Čazma - Pitomača x

Mladost KP - Bilogora '91 1

Garić - Dinamo Predavac 2

Bilogorac Veliko Trojstvo - Tomislav Drnje H1

Hm...
navijač007
navijač007
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.03.2019.
Poruka: 264
17. kolovoza 2020. u 14:51

1.kolo (22.08 - 23.08.):

Graničar Legrad - Tehnika Koprivnica 2

Zdenka 91' - Ferdinandovac X

Slatina - Suhopolje 1

Čazma - Pitomača 1

Mladost KP -Bilogora 91' X

Garić - Dinamo Predavac 2

Bilogorac Veliko Trojstvo - Tomislav Drnje X

 

 

Riddle7
Riddle7
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 25.03.2019.
Poruka: 13
17. kolovoza 2020. u 15:48

Graničar Ledgrad - Tehnika Koprivnica 2

Zdenka '91 - Ferdinandovac 2

Slatina - Suhopolje 1

Čazma - Pitomača 2

Mladost KP - Bilogora '91 2

Garić - Dinamo Predavac x

Bilogorac Veliko Trojstvo - Tomislav Drnje 2

tomo šokota
tomo šokota
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 28.10.2010.
Poruka: 38
17. kolovoza 2020. u 18:58

1.kolo (22.08 - 23.08.) : 

 

Graničar Ledgrad - Tehnika Koprivnica x

Zdenka '91 - Ferdinandovac 2

Slatina - Suhopolje 1

Čazma - Pitomača x

Mladost KP - Bilogora '91 1

Garić - Dinamo Predavac 1

Bilogorac Veliko Trojstvo - Tomislav Drnje 2

jamesr
jamesr
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.04.2017.
Poruka: 458
18. kolovoza 2020. u 11:38

1.kolo (22.08 - 23.08.) : 

 

Graničar Ledgrad - Tehnika Koprivnica 2

Zdenka '91 - Ferdinandovac X

Slatina - Suhopolje 1

Čazma - Pitomača 1

Mladost KP - Bilogora '91 X

Garić - Dinamo Predavac 1

Bilogorac Veliko Trojstvo - Tomislav Drnje 2

nikoništ
nikoništ
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.06.2013.
Poruka: 15.822
18. kolovoza 2020. u 17:22

Graničar l - Tehnika k              2

Zdenka - Ferdinandovac         1

Slatina - Suhopolje                  1

Čazma - Pitomača                   1

Mladost KP - Bilogora 91       0

Garić - Dinamo P                     1

Bilogorac - Tomislav D            2      

lazarus
lazarus
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 27.08.2016.
Poruka: 58
19. kolovoza 2020. u 21:58

Sjena je napisao/la:

1.kolo (22.08 - 23.08.) : 

 

Graničar Ledgrad - Tehnika Koprivnica2

Zdenka '91 - Ferdinandovac 2

Slatina - Suhopolje 1

Čazma - Pitomača 1

Mladost KP - Bilogora '91 H2

Garić - Dinamo Predavac x

Bilogorac Veliko Trojstvo - Tomislav Drnje 1

Vidi cijeli citat


[uredio lazarus - 22. kolovoza 2020. u 22:28]
Sjena
Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 14.633
20. kolovoza 2020. u 08:11

1.kolo (22.08 - 23.08.) : 

 

Graničar Ledgrad - Tehnika Koprivnica 2

Zdenka '91 - Ferdinandovac 2

Slatina - Suhopolje 1

Čazma - Pitomača 2

Mladost KP - Bilogora '91 x

Garić - Dinamo Predavac x

Bilogorac Veliko Trojstvo - Tomislav Drnje 2



Zmazek
Zmazek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.07.2018.
Poruka: 3.278
21. kolovoza 2020. u 12:16

 

1.kolo (22.08 - 23.08.) : 

 

Graničar Ledgrad - Tehnika Koprivnica H2

Zdenka '91 - Ferdinandovac 2

Slatina - Suhopolje H1

Čazma - Pitomača H2

Mladost KP - Bilogora '91 2

Garić - Dinamo Predavac 1

Bilogorac Veliko Trojstvo - Tomislav Drnje 2

ivica3300
ivica3300
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.08.2016.
Poruka: 843
21. kolovoza 2020. u 13:23

 

1.kolo (22.08 - 23.08.):

Graničar Legrad - Tehnika Koprivnica 2

Zdenka 91' - Ferdinandovac 2

Slatina - Suhopolje 1

Čazma - Pitomača X

Mladost KP -Bilogora 91' X

Garić - Dinamo Predavac 2

Bilogorac Veliko Trojstvo - Tomislav Drnje X

 

 

 

Sjena
Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 14.633
23. kolovoza 2020. u 20:06

Rezultati : 

 

Graničar Ledgrad - Tehnika Koprivnica 0:5 - 2 h2

Zdenka '91 - Ferdinandovac 2:5 - 2 h2

Slatina - Suhopolje 1:1 - X

Čazma - Pitomača 4:1 - 1 h1

Garić - Dinamo Predavac 0:4 - 2 h2

Bilogorac Veliko Trojstvo - Tomislav Drnje 2:1 - 1

Sjena
Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 14.633
23. kolovoza 2020. u 20:10

TABLICA :

 

4-lazarus

3-navijač007

3-Zmazek

3-ivica3300

2-GUINNESS

2-Riddle7

2-jamesr

2-nikoništ

2-Sjena

1-tomo šokota

Sjena
Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 14.633
23. kolovoza 2020. u 20:12

2.kolo (29.08 - 30.08.) : 

 

Dinamo Predavac - Bilogorac Veliko Trojstvo

Bilogora '91 - Garić

Pitomača - Mladost KP

Suhopolje - Čazma

Ferdinandovac - Slatina

Tehnika Koprivnica - Zdenka '91

Daruvar - Graničar Ledgrad

[uredio Sjena - 23. kolovoza 2020. u 20:13]
123
...
8910