Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Hrvatski nogometni kup 2019/20

Sjena
Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 13.528
26. kolovoza 2019. u 19:59

PRAVILA:

1. u igru se može uključiti,neovisno o kolu,sve do kraja prvenstva
2. za svako mijenjanje prognoze nakon početka prve utakmice kola,ili nakon svršetka istih,igrač neće dobiti nijedan bod u tom kolu
3. dozvoljeno je koristiti 4 različita tipa: 1 , X , 2 , H (H1 ili H2 - pobjeda određene ekipe s hendikepom,tj. minimalno dva gola razlike)
4. pogođeni tipovi (fiksevi) 1 , X , 2 - donose jedan (1) bod,a H donosi dva (2) boda...ukoliko ekipa prognozirana hendikepom pobijedi, ali samo s jednim golom razlike, bodova svejedno nema...
5. u slučaju istog broja bodova (na kraju prvenstva),pobjednik će biti onaj koji ima najviše osvojenih bodova u pojedinom kolu,tjekom cjelokupnog prvenstva...
6. moguće je maksimalno odigrati 3 hendikepa po kolu...

 

Osvajači :

 

2015/16 - faky

2016/17 - Aguias

2017/18 - Sjena

2018/19 - danchy

Sjena
Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 13.528
26. kolovoza 2019. u 20:04

PRETKOLO :

 

27.08.

 

Hrvace - Segesta 

 

28.08. 

 

Mladost Kloštar Podravski - Sloga Nova Gradiška

Nehaj Senj - Karlovac 1919

Primorac Biograd - BSK Bijelo Brdo

Slavonac Komletinci - Buje

Dinamo Predavac - Kurilovec

Bednja Beletinec - Vuteks Sloga

Gorica - Zagorec Krapina

Bjelovar - Opatija

Maksimir - Varaždin

Zagora Unešić - Papuk Orahovica

Belišće - Jadran Ploče

Nedelišće - Slavonija Požega

Borac Imbriovec - Jadran Poreč

Mladost Petrinja - Međimurje

jamesr
jamesr
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.04.2017.
Poruka: 291
27. kolovoza 2019. u 06:26

PRETKOLO :

 

27.08.

 

Hrvace - Segesta 2

 

28.08. 

 

Mladost Kloštar Podravski - Sloga Nova Gradiška X

Nehaj Senj - Karlovac 1919 1

Primorac Biograd - BSK Bijelo Brdo 1

Slavonac Komletinci - Buje 1

Dinamo Predavac - Kurilovec 2

Bednja Beletinec - Vuteks Sloga 1

Gorica - Zagorec Krapina 1

Bjelovar - Opatija 1

Maksimir - Varaždin 2

Zagora Unešić - Papuk Orahovica 1

Belišće - Jadran Ploče 1

Nedelišće - Slavonija Požega 2

Borac Imbriovec - Jadran Poreč 1

Mladost Petrinja - Međimurje 2

[uredio jamesr - 27. kolovoza 2019. u 15:43]
Simsti
Simsti
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.10.2018.
Poruka: 145
27. kolovoza 2019. u 07:32

Sjena je napisao/la:

PRETKOLO :

 

27.08.

 

Hrvace - Segesta X

 

28.08. 

 

Mladost Kloštar Podravski - Sloga Nova Gradiška 2

Nehaj Senj - Karlovac 1919     1

Primorac Biograd - BSK Bijelo Brdo  2

Slavonac Komletinci - Buje  2

Dinamo Predavac - Kurilovec  2

Bednja Beletinec - Vuteks Sloga  2

Gorica - Zagorec Krapina  1

Bjelovar - Opatija  X

Maksimir - Varaždin  2

Zagora Unešić - Papuk Orahovica  1

Belišće - Jadran Ploče  1

Nedelišće - Slavonija Požega  X

Borac Imbriovec - Jadran Poreč  X

Mladost Petrinja - Međimurje  2

Vidi cijeli citat


Gidiap
Gidiap
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.11.2005.
Poruka: 708
27. kolovoza 2019. u 07:56

PRETKOLO :

 

27.08.

 

Hrvace - Segesta 1

 

28.08. 

 

Mladost Kloštar Podravski - Sloga Nova Gradiška h2

Nehaj Senj - Karlovac 1919 2

Primorac Biograd - BSK Bijelo Brdo x

Slavonac Komletinci - Buje 1

Dinamo Predavac - Kurilovec h2

Bednja Beletinec - Vuteks Sloga x

Gorica - Zagorec Krapina h1

Bjelovar - Opatija x

Maksimir - Varaždin 2

Zagora Unešić - Papuk Orahovica h1

Belišće - Jadran Ploče x

Nedelišće - Slavonija Požega x

Borac Imbriovec - Jadran Poreč 1

Mladost Petrinja - Međimurje 2

Sjena
Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 13.528
27. kolovoza 2019. u 09:19

PRETKOLO :

 

27.08.

 

Hrvace - Segesta 1

 

28.08. 

 

Mladost Kloštar Podravski - Sloga Nova Gradiška 1

Nehaj Senj - Karlovac 1919 1

Primorac Biograd - BSK Bijelo Brdo 2

Slavonac Komletinci - Buje 1

Dinamo Predavac - Kurilovec h2

Bednja Beletinec - Vuteks Sloga 1

Gorica - Zagorec Krapina h1

Bjelovar - Opatija 1

Maksimir - Varaždin 2

Zagora Unešić - Papuk Orahovica h1

Belišće - Jadran Ploče 1

Nedelišće - Slavonija Požega X

Borac Imbriovec - Jadran Poreč 2

Mladost Petrinja - Međimurje 2

alkatraz
alkatraz
Dokazano ovisan
Pristupio: 26.08.2013.
Poruka: 14.211
27. kolovoza 2019. u 09:22

PRETKOLO :

 

27.08.

 

Hrvace - Segesta 1

 

28.08. 

 

Mladost Kloštar Podravski - Sloga Nova Gradiška 1

Nehaj Senj - Karlovac 1919 1

Primorac Biograd - BSK Bijelo Brdo x

Slavonac Komletinci - Buje 1

Dinamo Predavac - Kurilovec h2

Bednja Beletinec - Vuteks Sloga 1

Gorica - Zagorec Krapina 1

Bjelovar - Opatija 1

Maksimir - Varaždin h2

Zagora Unešić - Papuk Orahovica 1

Belišće - Jadran Ploče 1

Nedelišće - Slavonija Požega 1

Borac Imbriovec - Jadran Poreč 2

Mladost Petrinja - Međimurje 2

Raul2000
Raul2000
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 444
27. kolovoza 2019. u 10:21

PRETKOLO :

 

27.08.

 

Hrvace - Segesta 1

 

28.08. 

 

Mladost Kloštar Podravski - Sloga Nova Gradiška 2

Nehaj Senj - Karlovac 1919 2

Primorac Biograd - BSK Bijelo Brdo 2

Slavonac Komletinci - Buje 2 

Dinamo Predavac - Kurilovec 2

Bednja Beletinec - Vuteks Sloga 1

Gorica - Zagorec Krapina 1

Bjelovar - Opatija 2

Maksimir - Varaždin 2

Zagora Unešić - Papuk Orahovica 1

Belišće - Jadran Ploče 1

Nedelišće - Slavonija Požega 2

Borac Imbriovec - Jadran Poreč 2

Mladost Petrinja - Međimurje 2

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi
ivica3300
ivica3300
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.08.2016.
Poruka: 675
27. kolovoza 2019. u 10:27

 

PRETKOLO :

 

27.08.

 

Hrvace - Segesta 1

 

28.08. 

 

Mladost Kloštar Podravski - Sloga Nova Gradiška 2

Nehaj Senj - Karlovac 1919 2

Primorac Biograd - BSK Bijelo Brdo 2

Slavonac Komletinci - Buje 2

Dinamo Predavac - Kurilovec 2

Bednja Beletinec - Vuteks Sloga 2

Gorica - Zagorec Krapina H1

Bjelovar - Opatija x

Maksimir - Varaždin H2

Zagora Unešić - Papuk Orahovica 1

Belišće - Jadran Ploče 1

Nedelišće - Slavonija Požega 2

Borac Imbriovec - Jadran Poreč x

Mladost Petrinja - Međimurje H2 



[uredio ivica3300 - 27. kolovoza 2019. u 13:49]
Anonymous8
Anonymous8
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 2.443
27. kolovoza 2019. u 16:03

PRETKOLO :

 

27.08.

 

Hrvace - Segesta 2

 

28.08. 

 

Mladost Kloštar Podravski - Sloga Nova Gradiška 2

Nehaj Senj - Karlovac 1919 2

Primorac Biograd - BSK Bijelo Brdo 2

Slavonac Komletinci - Buje 1

Dinamo Predavac - Kurilovec 1

Bednja Beletinec - Vuteks Sloga 2

Gorica - Zagorec Krapina 1

Bjelovar - Opatija 2

Maksimir - Varaždin 2

Zagora Unešić - Papuk Orahovica 1

Belišće - Jadran Ploče 1

Nedelišće - Slavonija Požega 1

Borac Imbriovec - Jadran Poreč 2

Mladost Petrinja - Međimurje 2

Srce mi je davno osvojio nogomet !Nk Dobra sv. Petar i Hajduk Split sve ostalo je nebitno!HŽV! 1911
danchy
danchy
Dokazano ovisan
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 19.186
27. kolovoza 2019. u 16:49

PRETKOLO :

 

27.08.

 

Hrvace - Segesta 1

 

28.08. 

 

Mladost Kloštar Podravski - Sloga Nova Gradiška 1

Nehaj Senj - Karlovac 1919 1

Primorac Biograd - BSK Bijelo Brdo 2

Slavonac Komletinci - Buje 1

Dinamo Predavac - Kurilovec 2

Bednja Beletinec - Vuteks Sloga 1

Gorica - Zagorec Krapina h1

Bjelovar - Opatija 1

Maksimir - Varaždin h2

Zagora Unešić - Papuk Orahovica 1

Belišće - Jadran Ploče 1

Nedelišće - Slavonija Požega 2

Borac Imbriovec - Jadran Poreč 2

Mladost Petrinja - Međimurje h2

I would challenge you to a battle of wits, but I can see that you are unarmed...
danchy
danchy
Dokazano ovisan
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 19.186
27. kolovoza 2019. u 16:49

Sad vidim da je prva tekma počela već, pa ju meni nemoj računati...

I would challenge you to a battle of wits, but I can see that you are unarmed...
wanderer
wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 381
27. kolovoza 2019. u 17:54

28.08. 

 

Mladost Kloštar Podravski - Sloga Nova Gradiška 1

Nehaj Senj - Karlovac 1919 1

Primorac Biograd - BSK Bijelo Brdo 2

Slavonac Komletinci - Buje 1

Dinamo Predavac - Kurilovec 2

Bednja Beletinec - Vuteks Sloga 1

Gorica - Zagorec Krapina h1

Bjelovar - Opatija h1

Maksimir - Varaždin 2

Zagora Unešić - Papuk Orahovica h1

Belišće - Jadran Ploče 1

Nedelišće - Slavonija Požega 2

Borac Imbriovec - Jadran Poreč 2

Mladost Petrinja - Međimurje 2

faky
faky
Mali dioničar
Pristupio: 27.08.2009.
Poruka: 5.488
28. kolovoza 2019. u 08:24

28.08. 

 

Mladost Kloštar Podravski - Sloga Nova Gradiška 1

Nehaj Senj - Karlovac 1919 1

Primorac Biograd - BSK Bijelo Brdo 2

Slavonac Komletinci - Buje 1

Dinamo Predavac - Kurilovec 2

Bednja Beletinec - Vuteks Sloga 1

Gorica - Zagorec Krapina h1

Bjelovar - Opatija 1

Maksimir - Varaždin 2

Zagora Unešić - Papuk Orahovica 1

Belišće - Jadran Ploče 1

Nedelišće - Slavonija Požega 2

Borac Imbriovec - Jadran Poreč 2

Mladost Petrinja - Međimurje X

Kad smo u napasti samo nas Riječ Božja može osloboditi. (Papa Franjo).
Sjena
Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 13.528
28. kolovoza 2019. u 21:03

Rezultati : 

 

27.08.

 

Hrvace - Segesta 3:1 -1 h1

 

28.08. 

 

Mladost Kloštar Podravski - Sloga Nova Gradiška 1:4 - 2 h2

Nehaj Senj - Karlovac 1919 0:2 - 2 h2

Primorac Biograd - BSK Bijelo Brdo 1:3 - 2 h2

Slavonac Komletinci - Buje 2:2 - X

Dinamo Predavac - Kurilovec 1:1 - X

Bednja Beletinec - Vuteks Sloga 1:1 - X

Gorica - Zagorec Krapina 10:0 - 1 h1

Bjelovar - Opatija 0:3 - 2 h2

Maksimir - Varaždin 2:6 - 2 h2

Zagora Unešić - Papuk Orahovica 5:1 - 1 h1

Belišće - Jadran Ploče 0:0 - X

Nedelišće - Slavonija Požega 0:2 - 2 h2

Borac Imbriovec - Jadran Poreč 1:3 -2 h2

Mladost Petrinja - Međimurje 3:0 - 1 h1