Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Kvalifikacije za EP u nogometu

123
...
567
alkatraz
Dokazano ovisan
Pristupio: 26.08.2013.
Poruka: 13.819
14. ožujka 2019. u 09:58

PRAVILA:

1. Prognozu za svako kolo treba postaviti prije početka prve utakmice kola!!!!

2. Nije dozvoljeno uređivanje prognoze nakon početka prve utakmice kola!!!!

3. Za svaku utakmicu koriste se tipovi: 1,X i 2.

4. Svako kolo će imati 5 bonus parova!!!!

5. Pogođen ishod u bonus paru vrijedi 2 boda, dok ostali pogođeni ishodi 1 bod!!!

6. Bonus parovi u ponudi će biti boldani.

 

 

 

 

1. kolo
  21.03. 16:00 Kazahstan Škotska    
  21.03. 20:45 Austrija Poljska    
  21.03. 20:45 Belgija Rusija    
  21.03. 20:45 Cipar San Marino    
  21.03. 20:45 Hrvatska Azerbejdžan    
  21.03. 20:45 Izrael Slovenija    
  21.03. 20:45 Nizozemska Bjelorusija    
  21.03. 20:45 Sj. Makedonija Latvija    
  21.03. 20:45 Sjeverna Irska Estonija    
  21.03. 20:45 Slovačka Mađarska    
  22.03. 20:45 Albanija Turska    
  22.03. 20:45 Andora Island    
  22.03. 20:45 Bugarska Crna Gora    
  22.03. 20:45 Engleska Češka    
  22.03. 20:45 Luksemburg Litva    
  22.03. 20:45 Moldavija Francuska    
  22.03. 20:45 Portugal Ukrajina    
  23.03. 15:00 Gruzija Švicarska    
  23.03. 18:00 Gibraltar Irska    
  23.03. 18:00 Malta Farski Otoci    
  23.03. 18:00 Švedska Rumunjska    
  23.03. 20:45 Bosna i Hercegovina Armenija    
  23.03. 20:45 Italija Finska    
  23.03. 20:45 Lihtenštajn Grčka    
  23.03. 20:45 Španjolska Norveška                                            

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 

2. kolo
  24.03. 15:00 Kazahstan Rusija    
  24.03. 15:00 Wales Slovačka    
  24.03. 18:00 Izrael Austrija    
  24.03. 18:00 Mađarska Hrvatska    
  24.03. 18:00 San Marino Škotska    
  24.03. 20:45 Cipar Belgija    
  24.03. 20:45 Nizozemska Njemačka    
  24.03. 20:45 Poljska Latvija    
  24.03. 20:45 Sjeverna Irska Bjelorusija    
  24.03. 20:45 Slovenija Sj. Makedonija    
  25.03. 18:00 Turska Moldavija    
  25.03. 20:45 Andora Albanija    
  25.03. 20:45 Crna Gora Engleska    
  25.03. 20:45 Francuska Island    
  25.03. 20:45 Kosovo Bugarska    
  25.03. 20:45 Luksemburg Ukrajina    
  25.03. 20:45 Portugal Srbija    
  26.03. 18:00 Armenija Finska    
  26.03. 20:45 Bosna i Hercegovina Grčka    
  26.03. 20:45 Irska Gruzija    
  26.03. 20:45 Italija Lihtenštajn    
  26.03. 20:45 Malta Španjolska    
  26.03. 20:45 Norveška Švedska    
  26.03. 20:45 Rumunjska Farski Otoci    
  26.03. 20:45 Švicarska Danska                                                
[uredio alkatraz - 14. ožujka 2019. u 10:04]
Crni mačak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.01.2018.
Poruka: 3.446
15. ožujka 2019. u 01:18
1. kolo
  21.03. 16:00 Kazahstan Škotska 2  
  21.03. 20:45 Austrija Poljska 2  
  21.03. 20:45 Belgija Rusija 1  
  21.03. 20:45 Cipar San Marino 1  
  21.03. 20:45 Hrvatska Azerbejdžan 1  
  21.03. 20:45 Izrael Slovenija 1  
  21.03. 20:45 Nizozemska Bjelorusija 1  
  21.03. 20:45 Sj. Makedonija Latvija 1  
  21.03. 20:45 Sjeverna Irska Estonija 1  
  21.03. 20:45 Slovačka Mađarska 1  
  22.03. 20:45 Albanija Turska 2  
  22.03. 20:45 Andora Island 2  
  22.03. 20:45 Bugarska Crna Gora x  
  22.03. 20:45 Engleska Češka 1  
  22.03. 20:45 Luksemburg Litva 2  
  22.03. 20:45 Moldavija Francuska 2  
  22.03. 20:45 Portugal Ukrajina 1  
  23.03. 15:00 Gruzija Švicarska 2  
  23.03. 18:00 Gibraltar Irska 2  
  23.03. 18:00 Malta Farski Otoci 1  
  23.03. 18:00 Švedska Rumunjska 1  
  23.03. 20:45 Bosna i Hercegovina Armenija 1  
  23.03. 20:45 Italija Finska 1  
  23.03. 20:45 Lihtenštajn Grčka 2  
  23.03. 20:45 Španjolska Norveška                                        1 

 

Potpis
faky
Mali dioničar
Pristupio: 27.08.2009.
Poruka: 5.428
16. ožujka 2019. u 18:02
1. kolo
  21.03. 16:00 Kazahstan Škotska 1  
  21.03. 20:45 Austrija Poljska 2  
  21.03. 20:45 Belgija Rusija 1  
  21.03. 20:45 Cipar San Marino 1  
  21.03. 20:45 Hrvatska Azerbejdžan 1  
  21.03. 20:45 Izrael Slovenija 1  
  21.03. 20:45 Nizozemska Bjelorusija 1  
  21.03. 20:45 Sj. Makedonija Latvija 1  
  21.03. 20:45 Sjeverna Irska Estonija 1  
  21.03. 20:45 Slovačka Mađarska 1  
  22.03. 20:45 Albanija Turska 2  
  22.03. 20:45 Andora Island 2  
  22.03. 20:45 Bugarska Crna Gora 1  
  22.03. 20:45 Engleska Češka 1  
  22.03. 20:45 Luksemburg Litva 2  
  22.03. 20:45 Moldavija Francuska 2  
  22.03. 20:45 Portugal Ukrajina 1  
  23.03. 15:00 Gruzija Švicarska 2  
  23.03. 18:00 Gibraltar Irska 2  
  23.03. 18:00 Malta Farski Otoci 1  
  23.03. 18:00 Švedska Rumunjska 1  
  23.03. 20:45 Bosna i Hercegovina Armenija 1  
  23.03. 20:45 Italija Finska 1  
  23.03. 20:45 Lihtenštajn Grčka 2  
  23.03. 20:45 Španjolska Norveška                                        1 

 

Kad smo u napasti samo nas Riječ Božja može osloboditi. (Papa Franjo).
danchy
Dokazano ovisan
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 19.029
16. ožujka 2019. u 20:36
1. kolo
  21.03. 16:00 Kazahstan Škotska 2  
  21.03. 20:45 Austrija Poljska x  
  21.03. 20:45 Belgija Rusija 1  
  21.03. 20:45 Cipar San Marino 1  
  21.03. 20:45 Hrvatska Azerbejdžan 1  
  21.03. 20:45 Izrael Slovenija 1  
  21.03. 20:45 Nizozemska Bjelorusija 1  
  21.03. 20:45 Sj. Makedonija Latvija 1  
  21.03. 20:45 Sjeverna Irska Estonija 1  
  21.03. 20:45 Slovačka Mađarska 1  
  22.03. 20:45 Albanija Turska 2  
  22.03. 20:45 Andora Island 2  
  22.03. 20:45 Bugarska Crna Gora 1  
  22.03. 20:45 Engleska Češka 1  
  22.03. 20:45 Luksemburg Litva 2  
  22.03. 20:45 Moldavija Francuska 2  
  22.03. 20:45 Portugal Ukrajina 1  
  23.03. 15:00 Gruzija Švicarska 2  
  23.03. 18:00 Gibraltar Irska 2  
  23.03. 18:00 Malta Farski Otoci 1  
  23.03. 18:00 Švedska Rumunjska 1  
  23.03. 20:45 Bosna i Hercegovina Armenija 1  
  23.03. 20:45 Italija Finska 1  
  23.03. 20:45 Lihtenštajn Grčka 2  
  23.03. 20:45 Španjolska Norveška                                        1 

 

I would challenge you to a battle of wits, but I can see that you are unarmed...
alkatraz
Dokazano ovisan
Pristupio: 26.08.2013.
Poruka: 13.819
19. ožujka 2019. u 08:37
1. kolo
  21.03. 16:00 Kazahstan Škotska 2  
  21.03. 20:45 Austrija Poljska 2  
  21.03. 20:45 Belgija Rusija 1  
  21.03. 20:45 Cipar San Marino 1  
  21.03. 20:45 Hrvatska Azerbejdžan 1  
  21.03. 20:45 Izrael Slovenija 1  
  21.03. 20:45 Nizozemska Bjelorusija 1  
  21.03. 20:45 Sj. Makedonija Latvija 1  
  21.03. 20:45 Sjeverna Irska Estonija 1  
  21.03. 20:45 Slovačka Mađarska x  
  22.03. 20:45 Albanija Turska 2  
  22.03. 20:45 Andora Island 2  
  22.03. 20:45 Bugarska Crna Gora x  
  22.03. 20:45 Engleska Češka 1  
  22.03. 20:45 Luksemburg Litva 1  
  22.03. 20:45 Moldavija Francuska 2  
  22.03. 20:45 Portugal Ukrajina 1  
  23.03. 15:00 Gruzija Švicarska 2  
  23.03. 18:00 Gibraltar Irska 2  
  23.03. 18:00 Malta Farski Otoci 1  
  23.03. 18:00 Švedska Rumunjska 1  
  23.03. 20:45 Bosna i Hercegovina Armenija 1  
  23.03. 20:45 Italija Finska 1  
  23.03. 20:45 Lihtenštajn Grčka 2  
  23.03. 20:45 Španjolska Norveška                                        1 
sedmica77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.02.2012.
Poruka: 1.443
19. ožujka 2019. u 09:04
1. kolo
  21.03. 16:00 Kazahstan Škotska X  
  21.03. 20:45 Austrija Poljska 2  
  21.03. 20:45 Belgija Rusija 1  
  21.03. 20:45 Cipar San Marino 1  
  21.03. 20:45 Hrvatska Azerbejdžan 1  
  21.03. 20:45 Izrael Slovenija 2  
  21.03. 20:45 Nizozemska Bjelorusija 1  
  21.03. 20:45 Sj. Makedonija Latvija 1  
  21.03. 20:45 Sjeverna Irska Estonija 1  
  21.03. 20:45 Slovačka Mađarska X  
  22.03. 20:45 Albanija Turska 2  
  22.03. 20:45 Andora Island 2  
  22.03. 20:45 Bugarska Crna Gora 1  
  22.03. 20:45 Engleska Češka 1  
  22.03. 20:45 Luksemburg Litva X  
  22.03. 20:45 Moldavija Francuska 2  
  22.03. 20:45 Portugal Ukrajina 1  
  23.03. 15:00 Gruzija Švicarska 2  
  23.03. 18:00 Gibraltar Irska 2  
  23.03. 18:00 Malta Farski Otoci X  
  23.03. 18:00 Švedska Rumunjska 1  
  23.03. 20:45 Bosna i Hercegovina Armenija 1  
  23.03. 20:45 Italija Finska 1  
  23.03. 20:45 Lihtenštajn Grčka 2  
  23.03. 20:45 Španjolska

 

Norveška                                   1                               

[uredio sedmica77 - 19. ožujka 2019. u 09:05]
Anonymous8
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 2.375
19. ožujka 2019. u 22:14
1. kolo
  21.03. 16:00 Kazahstan Škotska 2  
  21.03. 20:45 Austrija Poljska x  
  21.03. 20:45 Belgija Rusija 1  
  21.03. 20:45 Cipar San Marino 1  
  21.03. 20:45 Hrvatska Azerbejdžan 1  
  21.03. 20:45 Izrael Slovenija 2  
  21.03. 20:45 Nizozemska Bjelorusija 1  
  21.03. 20:45 Sj. Makedonija Latvija 1  
  21.03. 20:45 Sjeverna Irska Estonija 1  
  21.03. 20:45 Slovačka Mađarska 1  
  22.03. 20:45 Albanija Turska x  
  22.03. 20:45 Andora Island 2  
  22.03. 20:45 Bugarska Crna Gora x  
  22.03. 20:45 Engleska Češka 1  
  22.03. 20:45 Luksemburg Litva 1  
  22.03. 20:45 Moldavija Francuska 2  
  22.03. 20:45 Portugal Ukrajina 1  
  23.03. 15:00 Gruzija Švicarska x  
  23.03. 18:00 Gibraltar Irska 2  
  23.03. 18:00 Malta Farski Otoci 2  
  23.03. 18:00 Švedska Rumunjska 1  
  23.03. 20:45 Bosna i Hercegovina Armenija 1  
  23.03. 20:45 Italija Finska 1  
  23.03. 20:45 Lihtenštajn Grčka 2  
  23.03. 20:45 Španjolska Norveška                                             1  
           

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 

2. kolo
  24.03. 15:00 Kazahstan Rusija 2  
  24.03. 15:00 Wales Slovačka 1  
  24.03. 18:00 Izrael Austrija x  
  24.03. 18:00 Mađarska Hrvatska 2  
  24.03. 18:00 San Marino Škotska 2  
  24.03. 20:45 Cipar Belgija 2  
  24.03. 20:45 Nizozemska Njemačka 1  
  24.03. 20:45 Poljska Latvija 1  
  24.03. 20:45 Sjeverna Irska Bjelorusija x  
  24.03. 20:45 Slovenija Sj. Makedonija 1  
  25.03. 18:00 Turska Moldavija 1  
  25.03. 20:45 Andora Albanija 2  
  25.03. 20:45 Crna Gora Engleska 2  
  25.03. 20:45 Francuska Island 1  
  25.03. 20:45 Kosovo Bugarska 2  
  25.03. 20:45 Luksemburg Ukrajina 2  
  25.03. 20:45 Portugal Srbija 1  
  26.03. 18:00 Armenija Finska 2  
  26.03. 20:45 Bosna i Hercegovina Grčka 1  
  26.03. 20:45 Irska Gruzija x  
  26.03. 20:45 Italija Lihtenštajn 1  
  26.03. 20:45 Malta Španjolska 2  
  26.03. 20:45 Norveška Švedska x  
  26.03. 20:45 Rumunjska Farski Otoci 1  
  26.03. 20:45 Švicarska Danska                                                 1  
           
[uredio alkatraz - 14. ožujka 2019. u 10:04]
Srce mi je davno osvojio nogomet !Nk Dobra sv. Petar i Hajduk Split sve ostalo je nebitno!HŽV! 1911
steva cenejac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.01.2006.
Poruka: 1.680
20. ožujka 2019. u 20:28
1. kolo
  21.03. 16:00 Kazahstan Škotska 2  
  21.03. 20:45 Austrija Poljska 1  
  21.03. 20:45 Belgija Rusija 1  
  21.03. 20:45 Cipar San Marino 1  
  21.03. 20:45 Hrvatska Azerbejdžan 1  
  21.03. 20:45 Izrael Slovenija x  
  21.03. 20:45 Nizozemska Bjelorusija 1  
  21.03. 20:45 Sj. Makedonija Latvija 1  
  21.03. 20:45 Sjeverna Irska Estonija 1  
  21.03. 20:45 Slovačka Mađarska 1  
  22.03. 20:45 Albanija Turska 2  
  22.03. 20:45 Andora Island 2  
  22.03. 20:45 Bugarska Crna Gora 1  
  22.03. 20:45 Engleska Češka 1  
  22.03. 20:45 Luksemburg Litva 1  
  22.03. 20:45 Moldavija Francuska 2  
  22.03. 20:45 Portugal Ukrajina 1  
  23.03. 15:00 Gruzija Švicarska 2  
  23.03. 18:00 Gibraltar Irska 2  
  23.03. 18:00 Malta Farski Otoci x  
  23.03. 18:00 Švedska Rumunjska 1  
  23.03. 20:45 Bosna i Hercegovina Armenija 1  
  23.03. 20:45 Italija Finska 1  
  23.03. 20:45 Lihtenštajn Grčka 2  
  23.03. 20:45 Španjolska Norveška    1
wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 330
21. ožujka 2019. u 05:04

 

1. kolo
  21.03. 16:00 Kazahstan Škotska 2  
  21.03. 20:45 Austrija Poljska 2  
  21.03. 20:45 Belgija Rusija 1  
  21.03. 20:45 Cipar San Marino 1  
  21.03. 20:45 Hrvatska Azerbejdžan 1  
  21.03. 20:45 Izrael Slovenija x  
  21.03. 20:45 Nizozemska Bjelorusija 1  
  21.03. 20:45 Sj. Makedonija Latvija 1  
  21.03. 20:45 Sjeverna Irska Estonija 1  
  21.03. 20:45 Slovačka Mađarska 1  
  22.03. 20:45 Albanija Turska x  
  22.03. 20:45 Andora Island 2  
  22.03. 20:45 Bugarska Crna Gora 1  
  22.03. 20:45 Engleska Češka 1  
  22.03. 20:45 Luksemburg Litva 2  
  22.03. 20:45 Moldavija Francuska 2  
  22.03. 20:45 Portugal Ukrajina 1  
  23.03. 15:00 Gruzija Švicarska 2  
  23.03. 18:00 Gibraltar Irska 2  
  23.03. 18:00 Malta Farski Otoci 2  
  23.03. 18:00 Švedska Rumunjska 1  
  23.03. 20:45 Bosna i Hercegovina Armenija 1  
  23.03. 20:45 Italija Finska 1  
  23.03. 20:45 Lihtenštajn Grčka 2  
  23.03. 20:45 Španjolska Norveška                  
1  
           

 

[uredio wanderer - 21. ožujka 2019. u 05:06]
wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 330
21. ožujka 2019. u 05:12
2. kolo
  24.03. 15:00 Kazahstan Rusija 2  
  24.03. 15:00 Wales Slovačka x  
  24.03. 18:00 Izrael Austrija x  
  24.03. 18:00 Mađarska Hrvatska 2  
  24.03. 18:00 San Marino Škotska 2  
  24.03. 20:45 Cipar Belgija 2  
  24.03. 20:45 Nizozemska Njemačka 1  
  24.03. 20:45 Poljska Latvija 1  
  24.03. 20:45 Sjeverna Irska Bjelorusija 1  
  24.03. 20:45 Slovenija Sj. Makedonija x  
  25.03. 18:00 Turska Moldavija 1  
  25.03. 20:45 Andora Albanija 2  
  25.03. 20:45 Crna Gora Engleska 2  
  25.03. 20:45 Francuska Island 1  
  25.03. 20:45 Kosovo Bugarska x  
  25.03. 20:45 Luksemburg Ukrajina 2  
  25.03. 20:45 Portugal Srbija 1  
  26.03. 18:00 Armenija Finska 2  
  26.03. 20:45 Bosna i Hercegovina Grčka 1  
  26.03. 20:45 Irska Gruzija 1  
  26.03. 20:45 Italija Lihtenštajn 1  
  26.03. 20:45 Malta Španjolska 2  
  26.03. 20:45 Norveška Švedska x  
  26.03. 20:45 Rumunjska Farski Otoci 1  
  26.03. 20:45 Švicarska Danska    1  
           

 

Gidiap
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.11.2005.
Poruka: 689
21. ožujka 2019. u 08:52
1. kolo
  21.03. 16:00 Kazahstan Škotska 2  
  21.03. 20:45 Austrija Poljska x  
  21.03. 20:45 Belgija Rusija 1  
  21.03. 20:45 Cipar San Marino 1  
  21.03. 20:45 Hrvatska Azerbejdžan 1  
  21.03. 20:45 Izrael Slovenija 1  
  21.03. 20:45 Nizozemska Bjelorusija 1  
  21.03. 20:45 Sj. Makedonija Latvija 1  
  21.03. 20:45 Sjeverna Irska Estonija 1  
  21.03. 20:45 Slovačka Mađarska 1  
  22.03. 20:45 Albanija Turska x  
  22.03. 20:45 Andora Island 2  
  22.03. 20:45 Bugarska Crna Gora 1  
  22.03. 20:45 Engleska Češka 1  
  22.03. 20:45 Luksemburg Litva x  
  22.03. 20:45 Moldavija Francuska 2  
  22.03. 20:45 Portugal Ukrajina 1  
  23.03. 15:00 Gruzija Švicarska 2  
  23.03. 18:00 Gibraltar Irska 2  
  23.03. 18:00 Malta Farski Otoci x  
  23.03. 18:00 Švedska Rumunjska 1  
  23.03. 20:45 Bosna i Hercegovina Armenija 1  
  23.03. 20:45 Italija Finska 1  
  23.03. 20:45 Lihtenštajn Grčka 2  
  23.03. 20:45 Španjolska Norveška                   
1  
Rukometas39
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 16.11.2014.
Poruka: 39
21. ožujka 2019. u 10:58
1. kolo
  21.03. 16:00 Kazahstan Škotska 2  
  21.03. 20:45 Austrija Poljska 1  
  21.03. 20:45 Belgija Rusija 1  
  21.03. 20:45 Cipar San Marino 1  
  21.03. 20:45 Hrvatska Azerbejdžan 1  
  21.03. 20:45 Izrael Slovenija x  
  21.03. 20:45 Nizozemska Bjelorusija 1  
  21.03. 20:45 Sj. Makedonija Latvija 1  
  21.03. 20:45 Sjeverna Irska Estonija 1  
  21.03. 20:45 Slovačka Mađarska 1  
  22.03. 20:45 Albanija Turska 2  
  22.03. 20:45 Andora Island 2  
  22.03. 20:45 Bugarska Crna Gora 1  
  22.03. 20:45 Engleska Češka 1  
  22.03. 20:45 Luksemburg Litva x  
  22.03. 20:45 Moldavija Francuska 2  
  22.03. 20:45 Portugal Ukrajina 1  
  23.03. 15:00 Gruzija Švicarska 2  
  23.03. 18:00 Gibraltar Irska 2  
  23.03. 18:00 Malta Farski Otoci 1  
  23.03. 18:00 Švedska Rumunjska 1  
  23.03. 20:45 Bosna i Hercegovina Armenija 1  
  23.03. 20:45 Italija Finska 1  
  23.03. 20:45 Lihtenštajn Grčka 2  
  23.03. 20:45 Španjolska Norveška                   
1  
COYG
Pjer
Mali dioničar
Pristupio: 08.10.2002.
Poruka: 6.084
21. ožujka 2019. u 11:57

 

1. kolo
  21.03. 16:00 Kazahstan Škotska x  
  21.03. 20:45 Austrija Poljska 1  
  21.03. 20:45 Belgija Rusija 1  
  21.03. 20:45 Cipar San Marino 1  
  21.03. 20:45 Hrvatska Azerbejdžan 1  
  21.03. 20:45 Izrael Slovenija x  
  21.03. 20:45 Nizozemska Bjelorusija 1  
  21.03. 20:45 Sj. Makedonija Latvija 1  
  21.03. 20:45 Sjeverna Irska Estonija 1  
  21.03. 20:45 Slovačka Mađarska x  
  22.03. 20:45 Albanija Turska 2  
  22.03. 20:45 Andora Island 2  
  22.03. 20:45 Bugarska Crna Gora x  
  22.03. 20:45 Engleska Češka 1  
  22.03. 20:45 Luksemburg Litva x  
  22.03. 20:45 Moldavija Francuska 2  
  22.03. 20:45 Portugal Ukrajina 1  
  23.03. 15:00 Gruzija Švicarska 2  
  23.03. 18:00 Gibraltar Irska 2  
  23.03. 18:00 Malta Farski Otoci 1  
  23.03. 18:00 Švedska Rumunjska 1  
  23.03. 20:45 Bosna i Hercegovina Armenija 1  
  23.03. 20:45 Italija Finska 1  
  23.03. 20:45 Lihtenštajn Grčka 2  
  23.03. 20:45 Španjolska Norveška                   
1  
ko ne plati na mostu,platiće na ćupriji!
Zmazek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.07.2018.
Poruka: 2.796
21. ožujka 2019. u 13:25

 

 

1. kolo
  21.03. 16:00 Kazahstan Škotska 2  
  21.03. 20:45 Austrija Poljska 2  
  21.03. 20:45 Belgija Rusija 1  
  21.03. 20:45 Cipar San Marino 1  
  21.03. 20:45 Hrvatska Azerbejdžan 1  
  21.03. 20:45 Izrael Slovenija 2  
  21.03. 20:45 Nizozemska Bjelorusija 1  
  21.03. 20:45 Sj. Makedonija Latvija 1  
  21.03. 20:45 Sjeverna Irska Estonija 1  
  21.03. 20:45 Slovačka Mađarska 1  
  22.03. 20:45 Albanija Turska 2  
  22.03. 20:45 Andora Island 2  
  22.03. 20:45 Bugarska Crna Gora 2  
  22.03. 20:45 Engleska Češka 1  
  22.03. 20:45 Luksemburg Litva 2  
  22.03. 20:45 Moldavija Francuska 2  
  22.03. 20:45 Portugal Ukrajina 1  
  23.03. 15:00 Gruzija Švicarska 2  
  23.03. 18:00 Gibraltar Irska 2  
  23.03. 18:00 Malta Farski Otoci 2  
  23.03. 18:00 Švedska Rumunjska 1  
  23.03. 20:45 Bosna i Hercegovina Armenija 1  
  23.03. 20:45 Italija Finska 1  
  23.03. 20:45 Lihtenštajn Grčka 2  
  23.03. 20:45 Španjolska Norveška                  
1  
           



shashavy
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.06.2010.
Poruka: 132
21. ožujka 2019. u 15:20

 

 

 

1. kolo
  21.03. 16:00 Kazahstan Škotska 2  
  21.03. 20:45 Austrija Poljska x  
  21.03. 20:45 Belgija Rusija 1  
  21.03. 20:45 Cipar San Marino 1  
  21.03. 20:45 Hrvatska Azerbejdžan 1  
  21.03. 20:45 Izrael Slovenija x  
  21.03. 20:45 Nizozemska Bjelorusija 1  
  21.03. 20:45 Sj. Makedonija Latvija x  
  21.03. 20:45 Sjeverna Irska Estonija 1  
  21.03. 20:45 Slovačka Mađarska x  
  22.03. 20:45 Albanija Turska 1  
  22.03. 20:45 Andora Island 2  
  22.03. 20:45 Bugarska Crna Gora 1  
  22.03. 20:45 Engleska Češka 1  
  22.03. 20:45 Luksemburg Litva 1  
  22.03. 20:45 Moldavija Francuska 2  
  22.03. 20:45 Portugal Ukrajina x  
  23.03. 15:00 Gruzija Švicarska 2  
  23.03. 18:00 Gibraltar Irska 2  
  23.03. 18:00 Malta Farski Otoci 2  
  23.03. 18:00 Švedska Rumunjska x  
  23.03. 20:45 Bosna i Hercegovina Armenija 1  
  23.03. 20:45 Italija Finska 1  
  23.03. 20:45 Lihtenštajn Grčka 2  
  23.03. 20:45 Španjolska Norveška                  
1  
           





123
...
567