Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

SP - Rukomet - M - 2019

Gidiap
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.11.2005.
Poruka: 689
12. siječnja 2019. u 09:16

. kolo

12.1. 15:00 Austrija Cile 1
12.1. 15:30 Rusija Koreja 1
12.1. 17:30 Norveska  Saudijska Arabija 1
12.1. 18:15 Njemacka Brazil 1
12.1. 20:15 Danska Tunis 1
12.1. 20:30 Francuska Srbija 1
13.1. 14:00 Makedonija Bahrein 1
13.1. 15:30 Katar Egipat 1
13.1. 16:30 Hrvatska Japan 1
13.1. 18:00 Madarska Angola 1
13.1. 19:00 Spanjolska Island 1
13.1. 20:30 Svedska Argentina 1
Stefan84
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 2.046
12. siječnja 2019. u 11:40

 

12.1. 15:00 Austrija Cile 1
12.1. 15:30 Rusija Koreja 1
12.1. 17:30 Norveska  Saudijska Arabija 1
12.1. 18:15 Njemacka Brazil 1
12.1. 20:15 Danska Tunis 1
12.1. 20:30 Francuska Srbija 1
13.1. 14:00 Makedonija Bahrein 1
13.1. 15:30 Katar Egipat 2
13.1. 16:30 Hrvatska Japan 1
13.1. 18:00 Madarska Angola 1
13.1. 19:00 Spanjolska Island 1
13.1. 20:30 Svedska Argentina 1



DachoRsf
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.10.2017.
Poruka: 157
12. siječnja 2019. u 14:13

Da ne bih prekucavao, posto sam preko telefona, tipujem sve 1 (jedinice).

Korisnikhehe
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 13.11.2016.
Poruka: 32
12. siječnja 2019. u 14:13

2. Kolo

12.1. 15:00 Austrija Cile 1
12.1. 15:30 Rusija Koreja 1
12.1. 17:30 Norveska  Saudijska Arabija 1
12.1. 18:15 Njemacka Brazil 1
12.1. 20:15 Danska Tunis 1
12.1. 20:30 Francuska Srbija 1
13.1. 14:00 Makedonija Bahrein 1
13.1. 15:30 Katar Egipat 2
13.1. 16:30 Hrvatska Japan 1
13.1. 18:00 Madarska Angola 1
13.1. 19:00 Spanjolska Island 1
13.1. 20:30 Svedska Argentina 1

 

Zmazek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.07.2018.
Poruka: 2.804
12. siječnja 2019. u 14:52

 

2. Kolo

12.1. 15:00 Austrija Cile 1
12.1. 15:30 Rusija Koreja 1
12.1. 17:30 Norveska  Saudijska Arabija 1
12.1. 18:15 Njemacka Brazil 1
12.1. 20:15 Danska Tunis 1
12.1. 20:30 Francuska Srbija 1
13.1. 14:00 Makedonija Bahrein 1
13.1. 15:30 Katar Egipat 2
13.1. 16:30 Hrvatska Japan 1
13.1. 18:00 Madarska Angola 1
13.1. 19:00 Spanjolska Island 1
13.1. 20:30 Svedska Argentina 1

 

danchy
Dokazano ovisan
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 19.030
12. siječnja 2019. u 17:02
12.1. 15:00 Austrija Cile -
12.1. 15:30 Rusija Koreja -
12.1. 17:30 Norveska  Saudijska Arabija 1
12.1. 18:15 Njemacka Brazil 1
12.1. 20:15 Danska Tunis 1
12.1. 20:30 Francuska Srbija 1
13.1. 14:00 Makedonija Bahrein 1
13.1. 15:30 Katar Egipat 2
13.1. 16:30 Hrvatska Japan 1
13.1. 18:00 Madarska Angola 1
13.1. 19:00 Spanjolska Island 1
13.1. 20:30 Svedska Argentina 1
I would challenge you to a battle of wits, but I can see that you are unarmed...
KORISNIK 007
Dokazano ovisan
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 18.237
12. siječnja 2019. u 18:18

2. Kolo

12.1. 15:00 Austrija Cile  
12.1. 15:30 Rusija Koreja  
12.1. 17:30 Norveska  Saudijska Arabija 1
12.1. 18:15 Njemacka Brazil 1
12.1. 20:15 Danska Tunis 1
12.1. 20:30 Francuska Srbija 1
13.1. 14:00 Makedonija Bahrein 1
13.1. 15:30 Katar Egipat 2
13.1. 16:30 Hrvatska Japan 1
13.1. 18:00 Madarska Angola 1
13.1. 19:00 Spanjolska Island 1
13.1. 20:30 Svedska Argentina 1
https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!
hajduk_1950
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.07.2014.
Poruka: 1.044
13. siječnja 2019. u 12:18

2. Kolo

13.1. 14:00 Makedonija Bahrein 1
13.1. 15:30 Katar Egipat 1
13.1. 16:30 Hrvatska Japan 1
13.1. 18:00 Madarska Angola 1
13.1. 19:00 Spanjolska Island 1
13.1. 20:30 Svedska Argentina 1
Historia est magistra vitae!
danchy
Dokazano ovisan
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 19.030
13. siječnja 2019. u 12:38

3.kolo

14.1. 15:00 Tunis Cile 1
14.1. 15:30 Island Bahrein 1
14.1. 15:30 Madarska Katar 1
14.1. 15:30 Srbija Brazil 1
14.1. 17:30 Norveska Austrija 1
14.1. 18:00 Argentina Egipat 1
14.1. 18:00 Hrvatska Makedonija 1
14.1. 18:00 Rusija Njemacka 2
14.1. 20:15 Danska Saudijska Arabija 1
14.1. 20:30 Francuska Koreja 1
14.1. 20:30 Spanjolska Japan 1
14.1. 20:30 Svedska Angola 1

 

I would challenge you to a battle of wits, but I can see that you are unarmed...
DachoRsf
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.10.2017.
Poruka: 157
13. siječnja 2019. u 14:15

Sve jedinice, samo Njemacka dvojka.

Zmazek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.07.2018.
Poruka: 2.804
13. siječnja 2019. u 14:16

DachoRsf je napisao/la:

Sve jedinice, samo Njemacka dvojka.

Vidi cijeli citat

Mislis na trece kolo

Korisnikhehe
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 13.11.2016.
Poruka: 32
13. siječnja 2019. u 15:48

3.kolo

14.1. 15:00 Tunis Cile 2
14.1. 15:30 Island Bahrein 1
14.1. 15:30 Madarska Katar 1
14.1. 15:30 Srbija Brazil 2
14.1. 17:30 Norveska Austrija 1
14.1. 18:00 Argentina Egipat 1
14.1. 18:00 Hrvatska Makedonija 1
14.1. 18:00 Rusija Njemacka 2
14.1. 20:15 Danska Saudijska Arabija 1
14.1. 20:30 Francuska Koreja 1
14.1. 20:30 Spanjolska Japan 1
14.1. 20:30 Svedska Angola 1

 

Crni mačak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.01.2018.
Poruka: 3.446
13. siječnja 2019. u 18:07

3.kolo

14.1. 15:00 Tunis Cile 1
14.1. 15:30 Island Bahrein 1
14.1. 15:30 Madarska Katar 1
14.1. 15:30 Srbija Brazil 2
14.1. 17:30 Norveska Austrija 1
14.1. 18:00 Argentina Egipat 1
14.1. 18:00 Hrvatska Makedonija 1
14.1. 18:00 Rusija Njemacka 2
14.1. 20:15 Danska Saudijska Arabija 1
14.1. 20:30 Francuska Koreja 1
14.1. 20:30 Spanjolska Japan 1
14.1. 20:30 Svedska Angola 1
 
Potpis
wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 338
13. siječnja 2019. u 18:10

3.kolo

14.1. 15:00 Tunis Cile 1
14.1. 15:30 Island Bahrein 1
14.1. 15:30 Madarska Katar 1
14.1. 15:30 Srbija Brazil 2
14.1. 17:30 Norveska Austrija 1
14.1. 18:00 Argentina Egipat 1
14.1. 18:00 Hrvatska Makedonija 1
14.1. 18:00 Rusija Njemacka 2
14.1. 20:15 Danska Saudijska Arabija 1
14.1. 20:30 Francuska Koreja 1
14.1. 20:30 Spanjolska Japan 1
14.1. 20:30 Svedska Angola 1

 

KORISNIK 007
Dokazano ovisan
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 18.237
13. siječnja 2019. u 20:24

3.kolo

14.1. 15:00 Tunis Cile 1
14.1. 15:30 Island Bahrein 1
14.1. 15:30 Madarska Katar 1
14.1. 15:30 Srbija Brazil 1
14.1. 17:30 Norveska Austrija 1
14.1. 18:00 Argentina Egipat 1
14.1. 18:00 Hrvatska Makedonija 1
14.1. 18:00 Rusija Njemacka 2
14.1. 20:15 Danska Saudijska Arabija 1
14.1. 20:30 Francuska Koreja 1
14.1. 20:30 Spanjolska Japan 1
14.1. 20:30 Svedska Angola 1

 

https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!