Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Svjetsko prvenstvo u nogometu Rusija 2018.

123
...
141516
KORISNIK 007
Dokazano ovisan
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 15.874
01. lipnja 2018. u 16:42
 
za nesto manje od 2 tjedna krece veliki nogometni bal
neka igre pocnu,neka najbolji pobjedi!
krecemo odmah snazno,s 48 parova

 

 

 
 

@Palmares

hvala 39na opasci,i meni je ´nestalo´ par zastava..

 

 

 

1.kolo

Četvrtak,14.6. 17.00 Moskva: Rusija - Saudijska Arabija

Petak, 15.6. 14.00 Jekaterinburg: Egipat - Urugvaj

Petak, 15.6. 17.00 St. Peterburg:  Iran - Maroko

Petak, 15.6. 20.00 Soči: Portugal - Španjolska

Subota, 16.6. 12.00 Kazanj: Australija - Francuska

Subota, 16.6. 15.00 Moskva: Argentina - Island
Subota, 16.6. 18.00 Saransk: Danska - Peru

Subota, 16.6. 21.00 Kalinjingrad: Hrvatska - Nigerija

Nedjelja, 17.6. 14.00 Samara: Kostarika - Srbija

Nedjelja, 17.6. 17.00 Moskva: Meksiko - Njemačka

Nedjelja, 17.6. 20.00 Rostov na Donu: Brazil - Švicarska

Ponedjeljak, 18.6. 14.00 Nižnji Novgorod: J.Koreja -  Švedska

Ponedjeljak, 18.6. 17.00 Soči: Belgija - Panama
Ponedjeljak, 18.6. 20.00 Volgograd:Engleska - Tunis

Utorak, 19.6. 14.00 Moskva:Poljska - Senegal
Utorak, 19.6. 17.00 Saransk: Japan - Kolumbija
 
 
 
2.kolo

Utorak, 19.6. 20.00 St. Peterburg: Egipat - Rusija

Srijeda, 20.6. 14.00 Moskva: Maroko - Portugal
Srijeda, 20.6. 17.00 Rostov na Donu:  Saudijska Arabija - Urugvaj

Srijeda, 20.6. 20.00 Kazanj: Iran - Španjolska
Četvrtak, 21.6. 14.00 Jekaterinburg: Francuska - Peru
Četvrtak, 21.6. 17.00 Samara: Australija - Danska

Četvrtak, 21.6. 20.00 Nižnji Novgorod: Argentina - Hrvatska

Petak, 22.6. 14.00 St. Peterburg:  Brazil - Kostarika

Petak, 22.6. 17.00 Volgograd:Island - Nigerija

Petak, 22.6. 20.00 Kalinjingrad: Srbija - Švicarska

Subota, 23.6. 14.00 Moskva:Belgija - Tunis

Subota, 23.6. 17.00 Soči: Njemačka - Švedska
Subota, 23.6. 20.00 Rostov na Donu: J.Koreja - Meksiko

Nedjelja, 24.6. 14.00 Nižnji Novgorod: Engleska - Panama

Nedjelja, 24.6. 17.00 Jekaterinburg: Japan - Senegal
Nedjelja, 24.6. 20.00 Kazan: Kolumbija - Poljska

 

3.kolo

Ponedjeljak, 25.6. 16.00 Samara: Rusija -  Urugvaj
Ponedjeljak, 25.6. 16.00 Volgograd: Egipat - Saudijska Arabija

Ponedjeljak, 25.6. 20.00 Kalinjingrad: Maroko -  Španjolska

Ponedjeljak, 25.6. 20.00 Saransk: Iran - Portugal

Utorak, 26.6.16.00 Moskva: Danska - Francuska
Utorak, 26.6.16.00 Soči: Australija - Peru

Utorak, 26.6.20.00 Rostov na Donu: Hrvatska - Island

Utorak, 26.6.20.00 St. Peterburg: Argentina - Nigerija

Srijeda, 27.6. 16.00 Jekaterinburg: Meksiko - Švedska
Srijeda, 27.6. 16.00 Kazan: J.Koreja - Njemačka
Srijeda, 27.6. 20.00 Moskva: Brazil - Srbija
Srijeda, 27.6. 20.00 Nižnji Novgorod:  Kostarika - Švicarska

Četvrtak, 28.6. 16.00 Samara:Kolumbija - Senegal
Četvrtak, 28.6. 16.00 Volgograd: Japan - Poljska

Četvrtak, 28.6. 20.00 Kalinjingrad: Belgija - Engleska
Četvrtak, 28.6. 20.00 Saransk:  Panama - Tunis

 

[uredio KORISNIK 007 - 14. lipnja 2018. u 23:49]
crnac sam,al´nisam glup
m'innamoro solo se, giallorossa è la sua maglia, gialla gialla come il sole, rossa rossa come il cuore
DIETRO AI MONTI C'è UN PAESE LI CI TROVI L'AVELLINESE MA SE GUARDI DA PIù VICINO
TU TI ACCORGI CHE è UN CONTADINO
kosingas
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 21.092
01. lipnja 2018. u 16:56

jel se mora sve odjednom prognozirati, ili se može kolo po kolo?!

"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak

"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč
KORISNIK 007
Dokazano ovisan
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 15.874
01. lipnja 2018. u 18:00

kako zelis,sve opcije su moguce.moze i svaki dan tekme tog dana na rasporedu..

[uredio KORISNIK 007 - 01. lipnja 2018. u 18:01]
crnac sam,al´nisam glup
m'innamoro solo se, giallorossa è la sua maglia, gialla gialla come il sole, rossa rossa come il cuore
DIETRO AI MONTI C'è UN PAESE LI CI TROVI L'AVELLINESE MA SE GUARDI DA PIù VICINO
TU TI ACCORGI CHE è UN CONTADINO
Palmares
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.07.2015.
Poruka: 1.012
08. lipnja 2018. u 22:21

Zašto je problem napisati imena zemalja da se jasno vidi koja igra protiv koje? Ove zastavice su skroz neprikladne, ne zbog toga što znamo ili ne znamo koja je zastava od koje zemlje, već što se već na 12 mjesta zastavica "izgubila" kao npr.:

Nedjelja, 17.6. 20.00 Rostov na Donu: MOSCOW, RUSSIA, june-july 2018 - Russia 2018 World Cup logo and the flag of Brazil Stock Image -

Ponedjeljak, 18.6. 14.00 Nižnji Novgorod: MOSCOW, RUSSIA, june-july 2018 - Russia 2018 World Cup logo and the flag of South Korea Stock Photo -  

Ponedjeljak, 18.6. 20.00 Volgograd: - MOSCOW, RUSSIA, june-july 2018 - Russia 2018 World Cup logo and the flag of Tunisia Stock Photography

Utorak, 19.6. 14.00 Moskva:MOSCOW, RUSSIA, june-july 2018 - Russia 2018 World Cup logo and the flag of Poland Stock Photography -

 

Mislim da nema smisla da na nekom drugom mjestu tražimo parove koje bi ovdje trebali prognozirati.

 

Šaljivac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.05.2015.
Poruka: 3.268
10. lipnja 2018. u 16:24

Pa da krenemo. Evo za 1.kolo

 

Četvrtak,14.6. 17.00 Moskva: Rusija - Saudijska Arabija                1

Petak, 15.6. 14.00 Jekaterinburg: Egipat - Urugvaj                        x

Petak, 15.6. 17.00 St. Peterburg:  Iran - Maroko                            x

Petak, 15.6. 20.00 Soči: Portugal - Španjolska                               x

Subota, 16.6. 12.00 Kazanj: Australija - Francuska                         2

Subota, 16.6. 15.00 Moskva: Argentina - Island                              x

Subota, 16.6. 18.00 Saransk: Danska - Peru                                   1

Subota, 16.6. 21.00 Kalinjingrad: Hrvatska - Nigerija                       x

Nedjelja, 17.6. 14.00 Samara: Kostarika - Srbija                             x

Nedjelja, 17.6. 17.00 Moskva: Meksiko - Njemačka                         2

Nedjelja, 17.6. 20.00 Rostov na Donu: Brazil - Švicarska                 x

Ponedjeljak, 18.6. 14.00 Nižnji Novgorod: J.Koreja -  Švedska          2

Ponedjeljak, 18.6. 17.00 Soči: Belgija - Panama                              1
Ponedjeljak, 18.6. 20.00 Volgograd:Engleska - Tunis                        x

Utorak, 19.6. 14.00 Moskva:Poljska - Senegal                                 x
Utorak, 19.6. 17.00 Saransk: Japan - Kolumbija                              x
Sinje more svijetu reci,da lopovluk Hrvat ljubi.
Crni mačak
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.01.2018.
Poruka: 584
10. lipnja 2018. u 17:47

1.KOLO

 

Četvrtak,14.6. 17.00 Moskva: Rusija - Saudijska Arabija                1

Petak, 15.6. 14.00 Jekaterinburg: Egipat - Urugvaj                        2

Petak, 15.6. 17.00 St. Peterburg:  Iran - Maroko                           2 

Petak, 15.6. 20.00 Soči: Portugal - Španjolska                              2

Subota, 16.6. 12.00 Kazanj: Australija - Francuska                        2

Subota, 16.6. 15.00 Moskva: Argentina - Island                            1

Subota, 16.6. 18.00 Saransk: Danska - Peru                                 x

Subota, 16.6. 21.00 Kalinjingrad: Hrvatska - Nigerija                     1

Nedjelja, 17.6. 14.00 Samara: Kostarika - Srbija                            x

Nedjelja, 17.6. 17.00 Moskva: Meksiko - Njemačka                         2

Nedjelja, 17.6. 20.00 Rostov na Donu: Brazil - Švicarska                 1

Ponedjeljak, 18.6. 14.00 Nižnji Novgorod: J.Koreja -  Švedska         2

Ponedjeljak, 18.6. 17.00 Soči: Belgija - Panama                              1

Ponedjeljak, 18.6. 20.00 Volgograd:Engleska - Tunis                        1

Utorak, 19.6. 14.00 Moskva:Poljska - Senegal                                 1
Utorak, 19.6. 17.00 Saransk: Japan - Kolumbija                              2

 

 

[uredio Crni mačak - 10. lipnja 2018. u 17:47]
danchy
Dokazano ovisan
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 16.722
10. lipnja 2018. u 19:39

1.KOLO

 

Četvrtak,14.6. 17.00 Moskva: Rusija - Saudijska Arabija                1

Petak, 15.6. 14.00 Jekaterinburg: Egipat - Urugvaj                        2

Petak, 15.6. 17.00 St. Peterburg:  Iran - Maroko                           2 

Petak, 15.6. 20.00 Soči: Portugal - Španjolska                              2

Subota, 16.6. 12.00 Kazanj: Australija - Francuska                        2

Subota, 16.6. 15.00 Moskva: Argentina - Island                            1

Subota, 16.6. 18.00 Saransk: Danska - Peru                                 2

Subota, 16.6. 21.00 Kalinjingrad: Hrvatska - Nigerija                     1

Nedjelja, 17.6. 14.00 Samara: Kostarika - Srbija                            2

Nedjelja, 17.6. 17.00 Moskva: Meksiko - Njemačka                         2

Nedjelja, 17.6. 20.00 Rostov na Donu: Brazil - Švicarska                 1

Ponedjeljak, 18.6. 14.00 Nižnji Novgorod: J.Koreja -  Švedska         2

Ponedjeljak, 18.6. 17.00 Soči: Belgija - Panama                              1

Ponedjeljak, 18.6. 20.00 Volgograd:Engleska - Tunis                        1

Utorak, 19.6. 14.00 Moskva:Poljska - Senegal                                 1
Utorak, 19.6. 17.00 Saransk: Japan - Kolumbija                              2
Who controls the past controls the future.
Who controls the present controls the past.
btk
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.07.2013.
Poruka: 716
11. lipnja 2018. u 11:49

1.KOLO

 

Četvrtak,14.6. 17.00 Moskva: Rusija - Saudijska Arabija                1

Petak, 15.6. 14.00 Jekaterinburg: Egipat - Urugvaj                        2

Petak, 15.6. 17.00 St. Peterburg:  Iran - Maroko                           2 

Petak, 15.6. 20.00 Soči: Portugal - Španjolska                              2

Subota, 16.6. 12.00 Kazanj: Australija - Francuska                        2

Subota, 16.6. 15.00 Moskva: Argentina - Island                            1

Subota, 16.6. 18.00 Saransk: Danska - Peru                                 X

Subota, 16.6. 21.00 Kalinjingrad: Hrvatska - Nigerija                     1

Nedjelja, 17.6. 14.00 Samara: Kostarika - Srbija                            2

Nedjelja, 17.6. 17.00 Moskva: Meksiko - Njemačka                         2

Nedjelja, 17.6. 20.00 Rostov na Donu: Brazil - Švicarska                 1

Ponedjeljak, 18.6. 14.00 Nižnji Novgorod: J.Koreja -  Švedska         2

Ponedjeljak, 18.6. 17.00 Soči: Belgija - Panama                              1

Ponedjeljak, 18.6. 20.00 Volgograd:Engleska - Tunis                        1

Utorak, 19.6. 14.00 Moskva:Poljska - Senegal                                 2
Utorak, 19.6. 17.00 Saransk: Japan - Kolumbija                              2
msc
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.07.2015.
Poruka: 914
11. lipnja 2018. u 11:58

 

1.KOLO

 

Četvrtak,14.6. 17.00 Moskva: Rusija - Saudijska Arabija                1

Petak, 15.6. 14.00 Jekaterinburg: Egipat - Urugvaj                        2

Petak, 15.6. 17.00 St. Peterburg:  Iran - Maroko                           2 

Petak, 15.6. 20.00 Soči: Portugal - Španjolska                              2

Subota, 16.6. 12.00 Kazanj: Australija - Francuska                        2

Subota, 16.6. 15.00 Moskva: Argentina - Island                            1

Subota, 16.6. 18.00 Saransk: Danska - Peru                                 x

Subota, 16.6. 21.00 Kalinjingrad: Hrvatska - Nigerija                     1

Nedjelja, 17.6. 14.00 Samara: Kostarika - Srbija                            2

Nedjelja, 17.6. 17.00 Moskva: Meksiko - Njemačka                         2

Nedjelja, 17.6. 20.00 Rostov na Donu: Brazil - Švicarska                 1

Ponedjeljak, 18.6. 14.00 Nižnji Novgorod: J.Koreja -  Švedska         2

Ponedjeljak, 18.6. 17.00 Soči: Belgija - Panama                              1

Ponedjeljak, 18.6. 20.00 Volgograd:Engleska - Tunis                        1

Utorak, 19.6. 14.00 Moskva:Poljska - Senegal                                 1
Utorak, 19.6. 17.00 Saransk: Japan - Kolumbija                              2



lopta je okrugla
Željan dokazivanja
Pristupio: 31.01.2018.
Poruka: 185
11. lipnja 2018. u 14:04

 

1.KOLO

 

Četvrtak,14.6. 17.00 Moskva: Rusija - Saudijska Arabija 1

Petak, 15.6. 14.00 Jekaterinburg: Egipat - Urugvaj 2

Petak, 15.6. 17.00 St. Peterburg:  Iran - Maroko 2 

Petak, 15.6. 20.00 Soči: Portugal - Španjolska 2

Subota, 16.6. 12.00 Kazanj: Australija - Francuska 2

Subota, 16.6. 15.00 Moskva: Argentina - Island 1

Subota, 16.6. 18.00 Saransk: Danska - Peru 2

Subota, 16.6. 21.00 Kalinjingrad: Hrvatska - Nigerija 1

Nedjelja, 17.6. 14.00 Samara: Kostarika - Srbija 2

Nedjelja, 17.6. 17.00 Moskva: Meksiko - Njemačka 2

Nedjelja, 17.6. 20.00 Rostov na Donu: Brazil - Švicarska 1

Ponedjeljak, 18.6. 14.00 Nižnji Novgorod: J.Koreja -  Švedska 2

Ponedjeljak, 18.6. 17.00 Soči: Belgija - Panama 1

Ponedjeljak, 18.6. 20.00 Volgograd:Engleska - Tunis 1

Utorak, 19.6. 14.00 Moskva:Poljska - Senegal 1
Utorak, 19.6. 17.00 Saransk: Japan - Kolumbija 2

Lopta je okrugla - svatko svakog može pobijediti i svatko od svakog može izgubiti...
Gastarbeiter
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.08.2015.
Poruka: 963
11. lipnja 2018. u 14:14

1.KOLO

 

Četvrtak,14.6. 17.00 Moskva: Rusija - Saudijska Arabija                1

Petak, 15.6. 14.00 Jekaterinburg: Egipat - Urugvaj                        2

Petak, 15.6. 17.00 St. Peterburg:  Iran - Maroko                           2 

Petak, 15.6. 20.00 Soči: Portugal - Španjolska                              2

Subota, 16.6. 12.00 Kazanj: Australija - Francuska                        2

Subota, 16.6. 15.00 Moskva: Argentina - Island                            1

Subota, 16.6. 18.00 Saransk: Danska - Peru                                 1

Subota, 16.6. 21.00 Kalinjingrad: Hrvatska - Nigerija                     1

Nedjelja, 17.6. 14.00 Samara: Kostarika - Srbija                            2

Nedjelja, 17.6. 17.00 Moskva: Meksiko - Njemačka                         2

Nedjelja, 17.6. 20.00 Rostov na Donu: Brazil - Švicarska                 1

Ponedjeljak, 18.6. 14.00 Nižnji Novgorod: J.Koreja -  Švedska         2

Ponedjeljak, 18.6. 17.00 Soči: Belgija - Panama                              1

Ponedjeljak, 18.6. 20.00 Volgograd:Engleska - Tunis                        1

Utorak, 19.6. 14.00 Moskva:Poljska - Senegal                                 1
Utorak, 19.6. 17.00 Saransk: Japan - Kolumbija                              2

ZEEBANCIA
Mali dioničar
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 9.205
11. lipnja 2018. u 16:03

1.KOLO

 

Četvrtak,14.6. 17.00 Moskva: Rusija - Saudijska Arabija                1

Petak, 15.6. 14.00 Jekaterinburg: Egipat - Urugvaj                        2

Petak, 15.6. 17.00 St. Peterburg:  Iran - Maroko                           2 

Petak, 15.6. 20.00 Soči: Portugal - Španjolska                              2

Subota, 16.6. 12.00 Kazanj: Australija - Francuska                       2

Subota, 16.6. 15.00 Moskva: Argentina - Island                            1

Subota, 16.6. 18.00 Saransk: Danska - Peru                                X

Subota, 16.6. 21.00 Kalinjingrad: Hrvatska - Nigerija                     1

Nedjelja, 17.6. 14.00 Samara: Kostarika - Srbija                           2

Nedjelja, 17.6. 17.00 Moskva: Meksiko - Njemačka                        2

Nedjelja, 17.6. 20.00 Rostov na Donu: Brazil - Švicarska               1

Ponedjeljak, 18.6. 14.00 Nižnji Novgorod: J.Koreja -  Švedska       2

Ponedjeljak, 18.6. 17.00 Soči: Belgija - Panama                            1

Ponedjeljak, 18.6. 20.00 Volgograd:Engleska - Tunis                    1

Utorak, 19.6. 14.00 Moskva:Poljska - Senegal                              1
Utorak, 19.6. 17.00 Saransk: Japan - Kolumbija                           2

. . . . . . . . . . . . . . O Hrvatska - zemljo ideala, koliko je u tebi budala - ne činiš se baš toliko mala! . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . SLOBODA NIJE DA NETKO RADI ŠTO HOĆE, NEGO DA NITKO NE MORA RADITI ONO ŠTO NEĆE! . . . . . . .
Palmares
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.07.2015.
Poruka: 1.012
11. lipnja 2018. u 16:30

1.KOLO

 

Četvrtak,14.6. 17.00 Moskva: Rusija - Saudijska Arabija                1

Petak, 15.6. 14.00 Jekaterinburg: Egipat - Urugvaj                        2

Petak, 15.6. 17.00 St. Peterburg:  Iran - Maroko                           2 

Petak, 15.6. 20.00 Soči: Portugal - Španjolska                              2

Subota, 16.6. 12.00 Kazanj: Australija - Francuska                        2

Subota, 16.6. 15.00 Moskva: Argentina - Island                            1

Subota, 16.6. 18.00 Saransk: Danska - Peru                               1

Subota, 16.6. 21.00 Kalinjingrad: Hrvatska - Nigerija                     1

Nedjelja, 17.6. 14.00 Samara: Kostarika - Srbija                            2

Nedjelja, 17.6. 17.00 Moskva: Meksiko - Njemačka                         2

Nedjelja, 17.6. 20.00 Rostov na Donu: Brazil - Švicarska                 1

Ponedjeljak, 18.6. 14.00 Nižnji Novgorod: J.Koreja -  Švedska         2

Ponedjeljak, 18.6. 17.00 Soči: Belgija - Panama                              1

Ponedjeljak, 18.6. 20.00 Volgograd:Engleska - Tunis                        1

Utorak, 19.6. 14.00 Moskva:Poljska - Senegal                                 1
Utorak, 19.6. 17.00 Saransk: Japan - Kolumbija                              2
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 27.595
11. lipnja 2018. u 17:54

1.KOLO

 

Četvrtak,14.6. 17.00 Moskva: Rusija - Saudijska Arabija                1

Petak, 15.6. 14.00 Jekaterinburg: Egipat - Urugvaj                        2

Petak, 15.6. 17.00 St. Peterburg:  Iran - Maroko                           X 

Petak, 15.6. 20.00 Soči: Portugal - Španjolska                              2

Subota, 16.6. 12.00 Kazanj: Australija - Francuska                        2

Subota, 16.6. 15.00 Moskva: Argentina - Island                            1

Subota, 16.6. 18.00 Saransk: Danska - Peru                               X

Subota, 16.6. 21.00 Kalinjingrad: Hrvatska - Nigerija                     1

Nedjelja, 17.6. 14.00 Samara: Kostarika - Srbija                            X

Nedjelja, 17.6. 17.00 Moskva: Meksiko - Njemačka                         X

Nedjelja, 17.6. 20.00 Rostov na Donu: Brazil - Švicarska                 1

Ponedjeljak, 18.6. 14.00 Nižnji Novgorod: J.Koreja -  Švedska         X

Ponedjeljak, 18.6. 17.00 Soči: Belgija - Panama                              1

Ponedjeljak, 18.6. 20.00 Volgograd:Engleska - Tunis                        1

Utorak, 19.6. 14.00 Moskva:Poljska - Senegal                                 2
 
Utorak, 19.6. 17.00 Saransk: Japan - Kolumbija                              2
Volim vatat muve
Prorok
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2015.
Poruka: 1.122
11. lipnja 2018. u 18:09

 

1.KOLO

 

Četvrtak,14.6. 17.00 Moskva: Rusija - Saudijska Arabija                1

Petak, 15.6. 14.00 Jekaterinburg: Egipat - Urugvaj                        2

Petak, 15.6. 17.00 St. Peterburg:  Iran - Maroko                           2 

Petak, 15.6. 20.00 Soči: Portugal - Španjolska                              2

Subota, 16.6. 12.00 Kazanj: Australija - Francuska                        2

Subota, 16.6. 15.00 Moskva: Argentina - Island                            1

Subota, 16.6. 18.00 Saransk: Danska - Peru                                 x

Subota, 16.6. 21.00 Kalinjingrad: Hrvatska - Nigerija                     1

Nedjelja, 17.6. 14.00 Samara: Kostarika - Srbija                            2

Nedjelja, 17.6. 17.00 Moskva: Meksiko - Njemačka                         2

Nedjelja, 17.6. 20.00 Rostov na Donu: Brazil - Švicarska                 1

Ponedjeljak, 18.6. 14.00 Nižnji Novgorod: J.Koreja -  Švedska         2

Ponedjeljak, 18.6. 17.00 Soči: Belgija - Panama                              1

Ponedjeljak, 18.6. 20.00 Volgograd:Engleska - Tunis                        1

Utorak, 19.6. 14.00 Moskva:Poljska - Senegal                                 1
Utorak, 19.6. 17.00 Saransk: Japan - Kolumbija                              2





123
...
141516