Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

ULEB Euroliga 2019./2020.

123
...
242526
alkatraz
alkatraz
Dokazano ovisan
Pristupio: 26.08.2013.
Poruka: 15.896
26. rujna 2019. u 10:28

Branitelj naslova je forumaš Gidiap.

Za svaku utakmicu potrebno je samo odabrati tip 1 ili 2.

 

1. kolo

03.10. 19:00
Khimki M.-Maccabi Tel Aviv
 
03.10. 20:00
Panathinaikos-Crvena zvezda
 
03.10. 20:30
Bayern-Milano
 
03.10. 21:00
Real Madrid-Fenerbahce
 
04.10. 19:00
Zalgiris Kaunas-Baskonia
 
04.10. 19:30
Anadolu Efes-Barcelona
 
04.10. 20:00
Alba Berlin-Zenit Petersburg
 
04.10. 20:45
Lyon-Villeurbanne-Olympiakos
 
04.10. 21:00
Valencia-CSKA Moscow
steva cenejac
steva cenejac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.01.2006.
Poruka: 2.009
26. rujna 2019. u 12:10

1. kolo

03.10. 19:00
Khimki M.-Maccabi Tel Aviv 2
 
03.10. 20:00
Panathinaikos-Crvena zvezda 1
 
03.10. 20:30
Bayern-Milano 1
 
03.10. 21:00
Real Madrid-Fenerbahce 2
 
04.10. 19:00
Zalgiris Kaunas-Baskonia 1
 
04.10. 19:30
Anadolu Efes-Barcelona 1
 
04.10. 20:00
Alba Berlin-Zenit Petersburg 1
 
04.10. 20:45
Lyon-Villeurbanne-Olympiakos 2
 
04.10. 21:00
Valencia-CSKA Moscow 2
Dinko Bilich
Dinko Bilich
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 10.537
26. rujna 2019. u 12:11

 

1. kolo

03.10. 19:00
Khimki M.-Maccabi Tel Aviv 1
 
03.10. 20:00
Panathinaikos-Crvena zvezda 1
 
03.10. 20:30
Bayern-Milano 1
 
03.10. 21:00
Real Madrid-Fenerbahce 1
 
04.10. 19:00
Zalgiris Kaunas-Baskonia 1
 
04.10. 19:30
Anadolu Efes-Barcelona 2
 
04.10. 20:00
Alba Berlin-Zenit Petersburg 1
 
04.10. 20:45
Lyon-Villeurbanne-Olympiakos 2
 
04.10. 21:00
Valencia-CSKA Moscow 2



danchy
danchy
Dokazano ovisan
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 19.956
30. rujna 2019. u 08:11

1. kolo

03.10. 19:00
Khimki M.-Maccabi Tel Aviv 1
 
03.10. 20:00
Panathinaikos-Crvena zvezda 1
 
03.10. 20:30
Bayern-Milano 1
 
03.10. 21:00
Real Madrid-Fenerbahce 1
 
04.10. 19:00
Zalgiris Kaunas-Baskonia 1
 
04.10. 19:30
Anadolu Efes-Barcelona 1
 
04.10. 20:00
Alba Berlin-Zenit Petersburg 1
 
04.10. 20:45
Lyon-Villeurbanne-Olympiakos 2
 
04.10. 21:00
Valencia-CSKA Moscow 2
I would challenge you to a battle of wits, but I can see that you are unarmed...
Pjer
Pjer
Mali dioničar
Pristupio: 08.10.2002.
Poruka: 6.216
30. rujna 2019. u 08:46

 

1. kolo

03.10. 19:00
Khimki M.-Maccabi Tel Aviv 1
 
03.10. 20:00
Panathinaikos-Crvena zvezda 2
 
03.10. 20:30
Bayern-Milano 1
 
03.10. 21:00
Real Madrid-Fenerbahce 1
 
04.10. 19:00
Zalgiris Kaunas-Baskonia 1
 
04.10. 19:30
Anadolu Efes-Barcelona 2
 
04.10. 20:00
Alba Berlin-Zenit Petersburg 2
 
04.10. 20:45
Lyon-Villeurbanne-Olympiakos 1
 
04.10. 21:00
Valencia-CSKA Moscow 2



[uredio Pjer - 03. listopada 2019. u 08:25]
ko ne plati na mostu,platiće na ćupriji!
faky
faky
Mali dioničar
Pristupio: 27.08.2009.
Poruka: 5.702
30. rujna 2019. u 21:06

1. kolo

03.10. 19:00
Khimki M.-Maccabi Tel Aviv 1
 
03.10. 20:00
Panathinaikos-Crvena zvezda 1
 
03.10. 20:30
Bayern-Milano 1
 
03.10. 21:00
Real Madrid-Fenerbahce 1
 
04.10. 19:00
Zalgiris Kaunas-Baskonia 1
 
04.10. 19:30
Anadolu Efes-Barcelona 2
 
04.10. 20:00
Alba Berlin-Zenit Petersburg 1
 
04.10. 20:45
Lyon-Villeurbanne-Olympiakos 1
 
04.10. 21:00
Valencia-CSKA Moscow 2
Kad smo u napasti samo nas Riječ Božja može osloboditi. (Papa Franjo).
Ferata
Ferata
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.03.2015.
Poruka: 637
02. listopada 2019. u 06:49

1. kolo

03.10. 19:00
Khimki M.-Maccabi Tel Aviv 1
 
03.10. 20:00
Panathinaikos-Crvena zvezda 1
 
03.10. 20:30
Bayern-Milano 1
 
03.10. 21:00
Real Madrid-Fenerbahce 1
 
04.10. 19:00
Zalgiris Kaunas-Baskonia 1
 
04.10. 19:30
Anadolu Efes-Barcelona 1
 
04.10. 20:00
Alba Berlin-Zenit Petersburg 1
 
04.10. 20:45
Lyon-Villeurbanne-Olympiakos 2
 
04.10. 21:00
Valencia-CSKA Moscow 2
Na brodu je sve super, samo kapetan Kuka
Gidiap
Gidiap
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.11.2005.
Poruka: 784
03. listopada 2019. u 07:53

1. kolo

03.10. 19:00
Khimki M.-Maccabi Tel Aviv 1
 
03.10. 20:00
Panathinaikos-Crvena zvezda 1
 
03.10. 20:30
Bayern-Milano 1
 
03.10. 21:00
Real Madrid-Fenerbahce 1
 
04.10. 19:00
Zalgiris Kaunas-Baskonia 1
 
04.10. 19:30
Anadolu Efes-Barcelona 1
 
04.10. 20:00
Alba Berlin-Zenit Petersburg 2
 
04.10. 20:45
Lyon-Villeurbanne-Olympiakos 2
 
04.10. 21:00
Valencia-CSKA Moscow 1
alkatraz
alkatraz
Dokazano ovisan
Pristupio: 26.08.2013.
Poruka: 15.896
03. listopada 2019. u 09:41

1. kolo

03.10. 19:00
Khimki M.-Maccabi Tel Aviv 1
 
03.10. 20:00
Panathinaikos-Crvena zvezda 1
 
03.10. 20:30
Bayern-Milano 1
 
03.10. 21:00
Real Madrid-Fenerbahce 1
 
04.10. 19:00
Zalgiris Kaunas-Baskonia 2
 
04.10. 19:30
Anadolu Efes-Barcelona 1
 
04.10. 20:00
Alba Berlin-Zenit Petersburg 2
 
04.10. 20:45
Lyon-Villeurbanne-Olympiakos 2
 
04.10. 21:00
Valencia-CSKA Moscow 1
Pearl Jam
Pearl Jam
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.11.2007.
Poruka: 3.195
03. listopada 2019. u 09:41

1. kolo

03.10. 19:00
Khimki M.-Maccabi Tel Aviv 1
 
03.10. 20:00
Panathinaikos-Crvena zvezda 1
 
03.10. 20:30
Bayern-Milano 2
 
03.10. 21:00
Real Madrid-Fenerbahce 1
 
04.10. 19:00
Zalgiris Kaunas-Baskonia 1
 
04.10. 19:30
Anadolu Efes-Barcelona 1
 
04.10. 20:00
Alba Berlin-Zenit Petersburg 1
 
04.10. 20:45
Lyon-Villeurbanne-Olympiakos 2
 
04.10. 21:00
Valencia-CSKA Moscow 2
a kad se stisnem uz tvoje toplo dupe, meni je super
Bagira
Bagira
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.12.2018.
Poruka: 421
03. listopada 2019. u 10:15

1. kolo

03.10. 19:00
Khimki M.-Maccabi Tel Aviv 1
 
03.10. 20:00
Panathinaikos-Crvena zvezda 1
 
03.10. 20:30
Bayern-Milano 2
 
03.10. 21:00
Real Madrid-Fenerbahce 1
 
04.10. 19:00
Zalgiris Kaunas-Baskonia 1
 
04.10. 19:30
Anadolu Efes-Barcelona 2
 
04.10. 20:00
Alba Berlin-Zenit Petersburg 1
 
04.10. 20:45
Lyon-Villeurbanne-Olympiakos 2
 
04.10. 21:00
Valencia-CSKA Moscow 2
Zmazek
Zmazek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.07.2018.
Poruka: 3.192
03. listopada 2019. u 11:54

 

1. kolo

03.10. 19:00
Khimki M.-Maccabi Tel Aviv 1
 
03.10. 20:00
Panathinaikos-Crvena zvezda 1
 
03.10. 20:30
Bayern-Milano 2
 
03.10. 21:00
Real Madrid-Fenerbahce 1
 
04.10. 19:00
Zalgiris Kaunas-Baskonia 2
 
04.10. 19:30
Anadolu Efes-Barcelona 1
 
04.10. 20:00
Alba Berlin-Zenit Petersburg 2
 
04.10. 20:45
Lyon-Villeurbanne-Olympiakos 2
 
04.10. 21:00
Valencia-CSKA Moscow 2
Anonymous8
Anonymous8
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 2.701
03. listopada 2019. u 18:45

1. kolo

03.10. 19:00
Khimki M.-Maccabi Tel Aviv                   2
 
03.10. 20:00
Panathinaikos-Crvena zvezda               2
 
03.10. 20:30
Bayern-Milano                                   1
 
03.10. 21:00
Real Madrid-Fenerbahce                    1
 
04.10. 19:00
Zalgiris Kaunas-Baskonia                    1
 
04.10. 19:30
Anadolu Efes-Barcelona                      1
 
04.10. 20:00
Alba Berlin-Zenit Petersburg             2   
 
04.10. 20:45
Lyon-Villeurbanne-Olympiakos         2   
 
04.10. 21:00
Valencia-CSKA Moscow                    2
Srce mi je davno osvojio nogomet !Nk Dobra sv. Petar i Hajduk Split sve ostalo je nebitno!HŽV! 1911
alkatraz
alkatraz
Dokazano ovisan
Pristupio: 26.08.2013.
Poruka: 15.896
05. listopada 2019. u 10:45

TABLICA (1. kolo) :

            
   bodovi                                                  
1.   faky      7    

   Dinko Bilich

     
3.   Bagira           6      
      danchy                 
      Ferata                            
      Pjer           
7.   Zmazek      5          
      Pearl Jam             
      alkatraz            
10.  Gidiap           4          
       steva cenejac                
11.  Anonymous8      3           
alkatraz
alkatraz
Dokazano ovisan
Pristupio: 26.08.2013.
Poruka: 15.896
05. listopada 2019. u 10:50

2. kolo

četvrtak ( prva utakmica 19:00)

 CRVENA ZVEZDA MTS BELGRADE  -  FENERBAHCE BEKO ISTANBUL
 CSKA MOSCOW  -  FC BAYERN MUNICH
 ZENIT ST PETERSBURG  -  FC BARCELONA
 LDLC ASVEL VILLEURBANNE  -  PANATHINAIKOS OPAP ATHENS
 REAL MADRID  -  MACCABI FOX TEL AVIV

petak


 KHIMKI MOSCOW REGION  -  KIROLBET BASKONIA VITORIA-GASTEIZ
 ANADOLU EFES ISTANBUL  -  ALBA BERLIN
 OLYMPIACOS PIRAEUS  -  VALENCIA BASKET
 AX ARMANI EXCHANGE  - MILAN ZALGIRIS KAUNAS

123
...
242526