Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Komentari na tekst: Hrvatska odličnom partijom i pobjedom protiv Irske otvorila Europsko prvenstvo!

10. lipnja 2012. u 22:44
Bravo momci, sjajno otvaranje! 3 boda su džepu, lakše se diše!
10. lipnja 2012. u 22:46
prvi put nakon utakmice s Lihtenštajnom 2009. da sam mirno i bez gubitka živaca gledao utakmicu reprezentacije ...
Barcelonista
Željan dokazivanja
Pristupio: 10.04.2012.
Poruka: 453
Svaka čast dečki!! 3 boda su tu. Idemo dalje!!! Danas smo imali jako puno sreće no kadkad vam je to i dovoljno jer prvo poluvrijeme je bilo loše, Irci su nam sakrili loptu i onda poklonili gol za 2:1. Drugo poluvrijeme je bilo odlično. No moram napomenuti da je obrana loša, previše je tu panike i strinić ispada na svakoj akciji a Čarli je vidio boljih dana na stoperu, onaj gol je na njegovu dušu. Schifo standardan,odlučan jako me iznenadio. Jako mi je drago zbog Nikice jer je zaslužio ovaj gol a Manđo je danas bio strašan.2 Gola i miljon pretčanih kilometara. Kapa dolje!!! A sad držat fige protiv italije!!!
Zvrx
Zvrx
Pristupio: 12.03.2010.
Poruka: 4.001
10. lipnja 2012. u 22:47
Odlično. Borbeno i kvalitetno. Iznad svih očekivanja. Bravo Hrvati! Svaka čast!!!!!!!!!!!!!
Kad, ako ne sad!
JeremijaX
JeremijaX
Pristupio: 09.06.2010.
Poruka: 2.984
10. lipnja 2012. u 22:52
Irci mogu zahvalit Platiniju i Estoniji na sudjelovanju na ovom Euru i lagano počet pakirat kofere za kući! I nek probaju otkinut koji bod Španjolskoj i Italiji usput!

A kada Hrvatska igra srcem i borbeno, dobri rezultati su zagarantirani!! Samo tako nastavite momci!
Hajduku ekber!
shimano9
shimano9
Pristupio: 20.05.2010.
Poruka: 1.199
10. lipnja 2012. u 22:53
ma vrhunska partija, stvarno sam i pomalo iznenađen baš ovako dobrom igrom. malo je još obrana krhkija, ali ne treba sad kvariti biti će vremena i za to. nego po meni je definitivno najveća odluka koju je bilić donio u najbolje vrijeme da srnu vrati na njegovu jedinu prirodnu poziciju, jer on je definitivno najopasniji kad dolazi iz drugog plana, a i u obrani je ipak najbolje rješenje. no još više od toga dobili smo na još jednom kvalitetnom igraču u vezi poput rakitića i tako dobili na večoj kreaciji što se pokazalo savršenim rješenjem. perišić opravdao povjerenje a strinić nepovjerenje, navijača naravno, iako je srećom i to bezbolno prošlo.
beaver
beaver
Pristupio: 07.11.2009.
Poruka: 1.518
jos sjedim u hladnoj sobi usred zime usred noci u Canberri ne vijerujem sto se dogodilo. pobijedili irce njihovim oruzjem...skokom. digli se 120% od kvalifikacija i zaigrali nogomet koji nam se odlici...suze i smijeh
ALGHAZANTH
ALGHAZANTH
Pristupio: 06.01.2010.
Poruka: 1.381
Vrlo dobra partija Hrvatske, samo zadnjih 20 minuta nije bilo na visokoj razini jer je možda i nesvjesno došlo do smanjenja pritiska na Irsku. Protiv Italije treba ići na pobjedu da se već onda osigura prolazak bez kalkulacija iako će biti vrlo teško. Ali s ovakvom igrom ni to nije nemoguće.
Yakov
Yakov
Pristupio: 21.10.2010.
Poruka: 1.510
znao sam da kad smo najviše motivirani da smo najbolji. rasrtčano, borbeno, razigrano, jednom rječju - odlično. samo treba napraviti sitne korekcije u zadnjoj liniji, možda i nekog igrača promijeniti i sve će biti u redu protiv italije...
Bolero
Bolero
Pristupio: 19.01.2011.
Poruka: 1.066
10. lipnja 2012. u 22:55
To je taj prekrasan osjećaj kada naši pobjeđuju na velikim natjecanjima, NEPROCJENJIVO. Dečki su bili borbeni i igrali lijep nogomet. Zadnjih 20 minuta smo se malo previše povukli nazad ali to je i razumljivo jer je ova pobjeda bila imperativ. Mandžo je odigrao ZVJERSKI i nevjerojatan je bio u skoku, trci a na kraju još utrpo 2 gola i zaista se ne sjećam kada je jedan naš napadač odigrao ovako još od vremena starog Dudua.
interreg
interreg
Pristupio: 29.02.2012.
Poruka: 1.754
10. lipnja 2012. u 22:59
Dobra partija i sigurna pobijeda. Nije sve zlato sto sija ali ljudi to je prva utakmica i sad imamo odlicnu priliku. Zveknuti Italiju i vec smo u 1/4 finalu! Naprijed Hrvatska!