"cigani" se vikalo mamicima a ne njima . . . oni su eventualno crnogorci jer ko jos moze lezat onoliko po terenu
NO_N@ME
Pristupio: 15.06.2010.
Poruka: 1.245
26. srpnja 2012. u 09:16
Pa od 70 minute do 90 se nije čuo glas s tribina totalni muk. Prvi put sam to vidio u životu.
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 24.249
26. srpnja 2012. u 09:22
već je dosadan ovaj razmaženi bogataš, trebao bi mu zdravko objasniti da su zapravo njega vrijeđali, a ne njih...igranje rukom kod prvog gola sigurno nije vidio
26. srpnja 2012. u 09:37
ajte vi Bugari ljepo doma i ucit igrat nogomet na nogama a ne lezeci na ledjima!!
Showballs
Showballs
Pristupio: 12.06.2011.
Poruka: 413
26. srpnja 2012. u 09:40
Maksimirski travnjak najavio tužbu zbog količine izležavanja igrača Ludogorca! :)
Ronaldo9
Ronaldo9
Pristupio: 28.04.2011.
Poruka: 2.281
26. srpnja 2012. u 09:46
Pazi apsurda, prijavit ce sudca koji im je poklonio drugi gol,neka im je, Dinamo je svoju skolu proso,sad je vrijeme da i oni nauce sta je to iskustvo ovakvih utakmica
26. srpnja 2012. u 09:57
i nije mi jasno...po komentarima se da skuziti da je negdje 70% Hrvata zao sto je DInamo prosao..,medu kojima je i puno navijaca Dinama
soecc
soecc
Pristupio: 23.09.2009.
Poruka: 1.460
26. srpnja 2012. u 10:02
Pa šta vi pričate? Prije gola Rukavine za 1:1 bio je penal za Bugare koji nismo mogli vidjeti u usporenj snimci ali igrač Dinama igrao je rukom. Kasnije su oni postigli gol uz pomoć ruke, istina. Onda slijedi malo nategnuto isključenje Marcelinha, jer se vidi da ga je igrač sapleo. Do tog trenutka Ludogorec je bio bolji i imao puno više šansi. Od tada, Bugari se povlače i izležavaju kao i svaka druga momčad sa igračem manje. Na kraju, umjesto 5 minuta, umjesto 6 minuta, ne, umjesto 7 minuta, sudac produži tekmu 8 minuta (!) i dinamo zabija. Pa dajte recite, da je bilo obratno, da li bi taj sudac izašao sa Maksimira?