--> Sinoć sam upoznao super curu... došli smo k meni u stan i onda je ona rekla: "ponizi me"... i ja joj dao Barcelonin dres da obuče.

Trapgio
Trapgio
Pristupio: 10.06.2010.
Poruka: 8.467
koji gol Lovrena, dobro da je se iskupio za onaj penal, bolji na ljevoj strani, manje kiksovi onde koštaju
Deniv
Deniv
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.10.2009.
Poruka: 149
26. ožujka 2013. u 22:48
predobra utakmica, zanimljiva, trebalo mi je ovak nekaj danas, infarktno :D bravo dečki, e da smo ovih zadnjih par minuta odigrali 2008 protiv turske, lucidno i iskusno...
26. ožujka 2013. u 22:50
E jesam se naživcirao ali na kraju je ovakva pobjeda još slađa, skoro nam se obila o glavu ona nonšalancija iz prvog dijela a što se tiče Dudua rekao sam ovdje više puta da ga se treba čekati cijelu tekmu jer ako igra 90 minuta gotovo je sigurno da će zabiti.
beli1
beli1
Pristupio: 19.03.2010.
Poruka: 445
Igra ništa posebno ali nova 3 boda, imamo individualnu kvalitetu koja može odlučiti svaku utakmicu u ovoj skupini, ali bi to štico trebao puno bolje posložiti.
Barcelonista
Pristupio: 10.04.2012.
Poruka: 453
Zasluženo smo dobili ali moram priznat uz jako,jako puno sreće. Što je danas sve Dudu fulao pa nisam mogao vjerovati...Lovren...što reći..koju posluku porati,prvo napravi jedan od glupljih penala koji sam vidio a onda se prosere 100 na sat s onim golom. Njihov golman čuda brani cijelu tekmu a onda pobere gol kroz noge sa nekih 8-9 metara...smijeh živi. Badelj i Manđukić su danas bili kriminalno loši...apsolutno ništa nisu napravili,Rakitić,Modrić i Dudu najbolji u prvom poluvremenu a i kroz cijelu tekmu.Bravo za Olu za asistenciju.Čak ću se usudit reći da je Strinić odigrao korektno do zamijene.Štimac je skroz pogodio sa zamijenama.Plete je imao par dobrih obrana a i Bale nam je pomogao fulavši onaj zicer u prvom poluvremenu...da je to zabio bilo bi game over.
[uredio Barcelonista - 26. ožujka 2013. u 22:51]
ZooM
ZooM
Pristupio: 23.03.2013.
Poruka: 1.151
26. ožujka 2013. u 22:51
Taman, očistili se od kartona pred Srbiju, Eduardo opet spašava, kao i mnogo puta do sada.
Luka Bj.
Luka Bj.
Pristupio: 19.02.2011.
Poruka: 156
nije bila najbolja igra, ali treba se pobjeđivati i kada nije igra najbolja, a to su upravo naši pokazali.... olić je puno toga unio ulaskom u igru, a od ostalih valja istaknuti srnu koji je bio dobar i modrić u drugom poluvremenu... čestitke našima na novoj pobjedi, hvala lovrenu, eduardu i ostatku koji su to omogućili i nastavljamo mrtvu utrku sa belgijom
Yakov
Yakov
Pristupio: 21.10.2010.
Poruka: 1.504
očajan prvi dio, štimac potpuno fulao s badeljem i sammirom, valjda taj dvojac više neće primirisat početnom sastavu. drugi dio puno bolji, ne sjećam se kad sam ovoliko izvikao i skakao.
skeet
skeet
Pristupio: 07.08.2012.
Poruka: 1.618
26. ožujka 2013. u 22:53
jel lovren sad na nuli ili ipak i dalje ne želimo da igra za reprezentaciju?
struka, struka, struka... ne postoji.kukanje, kukanje, kukanje: suci.isprike, isprike, isprike: umor, vrijeme i suci.hrvati.
Mihalj
Mihalj
Dokazano ovisan
Pristupio: 30.08.2006.
Poruka: 13.270
26. ožujka 2013. u 22:54
prvi dio jako loš, jako smo loše stajali u obrani i imali sreće kaj je bilo samo 1-0. u drugom smo bili dosta bolji i zasluženo 2 gola zabili. malo sreće s 1. golom iako je lovren dobro pucao, a dudu se napokon otvorilo na kraju. jako važna 3 boda. badelj što dalje od 1. jedanaestorice. problem je kaj luka neće igrati protiv škotske, al mislim da ćemo to dobit i bez njega.
26. ožujka 2013. u 22:57
bitno je da u repki vlada pobjednička atmosfera, gdje svako preuzima odgovornost. Ko bi rekao prije tekme da će nas Lovren vratiti u zivot? Olić opet super vazan, on je avtor preokreta.
[uredio narada108 - 26. ožujka 2013. u 23:02]