Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

1. i 2. ŽNL Splitsko-dalmatinske županije

Giodrogo
Giodrogo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.129
08. listopada 2019. u 18:21

Zaostala utakmica 1. kola 2. ŽNL

 

Trilj-2001 - Jadran (S) 4:1

Giodrogo
Giodrogo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.129
11. listopada 2019. u 21:34

1. ŽNL 

14:00

Primorac - Zmaj (M)

 

15:30

Jadran (T) - Omladinac

Imotski - OSK

Poljičanin 1921 - Omiš

GOŠK - Orkan

 

NEDJELJA

14:45

Postira-Sardi - Jadran (KS)

 

15:30

Mladost - Mračaj

 

2. ŽNL

15:15

Tekstilac - Jadran (S)

 

15:30

Adriatic - Glavice 1991

Mosor Žrnovnica - Trilj-2001

Trogir 1912 - Val

 

NEDJELJA

Čaporice-Trilj - Vinjani

 

Giodrogo
Giodrogo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.129
13. listopada 2019. u 17:46

1. ŽNL 

 

Primorac - Zmaj (M) 5:0

Jadran (T) - Omladinac 3:1

Imotski - OSK 3:1

Poljičanin 1921 - Omiš 3:2

GOŠK - Orkan 0:1

Postira-Sardi - Jadran (KS) 2:0

Mladost - Mračaj 3:0

 

2. ŽNL

 

Tekstilac - Jadran (S) 3:1

Adriatic - Glavice 1991 2:1

Mosor Žrnovnica - Trilj-2001 2:4

Trogir 1912 - Val 4:3

Čaporice-Trilj - Vinjani 1:5

Giodrogo
Giodrogo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.129
13. listopada 2019. u 18:16

1. ŽNL

 

2. ŽNL

Giodrogo
Giodrogo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.129
19. listopada 2019. u 08:05

1. ŽNL - SUBOTA

14:00

Mračaj - Postira-Sardi

 

15:00

Orkan - Mladost

Zmaj - GOŠK

Omiš - Primorac

OSK - Poljičanin 1921

Omladinac - Imotski

Jadran (KS) - Jadran (T)

 

2. ŽNL SUBOTA

15:00

Val - Čaporice-Trilj

Trilj-2001 - Adriatic

 

NEDJELJA

13:00

Jadran (S) - Trogir 1912

 

15:00

Glavice - Tekstilac

Mosor - Mosor Žrnovnica

[uredio Giodrogo - 20. listopada 2019. u 08:10]
Giodrogo
Giodrogo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.129
20. listopada 2019. u 18:05

1. ŽNL 

Mračaj - Postira-Sardi 3:0

Orkan - Mladost 2:1

Zmaj - GOŠK 2:2

Omiš - Primorac 3:0

OSK - Poljičanin 1921 7:2

Omladinac - Imotski 2:2

Jadran (KS) - Jadran (T) 2:0

 

2. ŽNL

Val - Čaporice-Trilj 3:1

Trilj-2001 - Adriatic 2:2

Jadran (S) - Trogir 1912 0:5

Glavice - Tekstilac 1:0

Mosor - Mosor Žrnovnica 0:1

Giodrogo
Giodrogo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.129
20. listopada 2019. u 18:26

1. ŽNL

 

Giodrogo
Giodrogo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.129
20. listopada 2019. u 18:28

2. ŽNL

Split1912
Split1912
Mali dioničar
Pristupio: 10.09.2008.
Poruka: 8.571
20. listopada 2019. u 18:40

Kakav derbi u Žrnovnici pred 500 ljudi novi Mosor dobio 1 -0 upisao prva tri boda u jedinoj njima bitnoj utakmici mogu sve izgubit do kraja,  tribine nabrijane svi su podrzali novi Mosor, stari Mosor prodavao karte na papiru iz bloka pisano kemijskom samo da nebi ostale uspomene na ovu utakmicu imate na grupi 3hnl jug na facebooku sve detalje

[uredio Split1912 - 20. listopada 2019. u 18:40]
spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-Žorž

NIŠTA KONTRA SPLITA

CRVENI ĐAVOLI '94
Giodrogo
Giodrogo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.129
26. listopada 2019. u 18:22

1. ŽNL

Danas

Jadran (T) - Mračaj 3:0

Imotski - Jadran (KS) 1:3

Poljičanin 1921 - Omladinac 0:3

GOŠK - Omiš 2:0

Orkan - Zmaj 1:4

 

Sutra

Mladost - Postira-Sardi

Primorac - OSK

 

2. ŽNL

Danas

 

Tekstilac - Trilj-2001 5:0

Trogir 1912 - Glavice 1991 0:3

 

Sutra

Čaporice-Trilj - Jadran (S)

Vinjani - Val

Adriatic - Mosor

Giodrogo
Giodrogo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.129
27. listopada 2019. u 18:11

Mladost - Postira-Sardi 3:0

Primorac - OSK 2:4

 

Čaporice-Trilj - Jadran (S) 1:4

Vinjani - Val 1:2

Adriatic - Mosor 2:4

 

Giodrogo
Giodrogo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.129
28. listopada 2019. u 09:28

Giodrogo
Giodrogo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.129
28. listopada 2019. u 09:28

Giodrogo
Giodrogo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.129
01. studenog 2019. u 17:59

1. ŽNL

 

Subota

14:00

Zmaj - Mladost

Omiš - Orkan

OSK - GOŠK

Jadran (KS) - Poljičanin 1921

 

14:30

Omladinac - Primorac

 

NEDJELJA

13:30

Postira-Sardi - Jadran (T)

 

ODGOĐENO

Mračaj - Imotski

 

2. ŽNL

SUBOTA - 14:00

 

Trilj-2001 - Trogir 1912

Mosor Žrnovnica - Adriatic

 

NEDJELJA

13:00

Jadran (S) - Vinjani

 

14:00

Glavice 1991 - Čaporice-Trilj

Mosor - Tekstilac

Giodrogo
Giodrogo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.129
03. studenog 2019. u 17:08

1. ŽNL

Zmaj - Mladost 2:1

Omiš - Orkan 2:2

OSK - GOŠK 2:0

Jadran (KS) - Poljičanin 1921 5:2

Omladinac - Primorac 2:0

Postira-Sardi - Jadran (T) 2:2

 

2. ŽNL

Trilj-2001 - Trogir 1912 2:1

Mosor Žrnovnica - Adriatic 1:1

Jadran (S) - Vinjani 1:7

Glavice 1991 - Čaporice-Trilj 7:0

Mosor - Tekstilac 5:3