nedostaju nam dvojica zadnjih veznih s kojima momčad puno dobija na energiji i agresivnosti
[uredio oskotok - 16. kolovoza 2013. u 12:23]
Mladost pobjedila OSK-a sa 2-1.
Bit ćemo prvaci ako nam dopuste
Giodrogo
16. kolovoza 2013. u 21:45
Loša utakmica,ritam spor. mi smo igrali kriminalno, najgora utakmica od svih pripremnih dosad.

Mladost zasluženo slavila, iako trenutno nisu ni oni bogzna što. Pogotovo što se tiče spremnosti.
Poveli smo iz ničega, golman Jukić promašio loptu, a Šimunović zabija na praznu branku.
Izjednačuje oko 40. P. Šimić odličnim udarcem sa 20metara.

Prije toga su imali i gredu, zaslužili su i vodit na poluvremenu. Nisu imali ni oni previše šansi, ali su djelovali opasnije.
Drugo poluvrijeme su oni očigledno pali, no nismo znali to iskoristiti. Nakon akcije. u par poteza za 2:1 zabija Erceg.

Imali smo priliku za izjednačenje, no nije realizirana..sama reakcija kod te prilike je prava slika cijele momčadi u današnjem susretu.
Razočaran sam pristupom, trkom i zalaganjem. Samo par pojedinaca je bilo na visini.
Ne želim opravdavat nikoga, ali očigledno su ova dva dana i gungula oko V. Gospe ostavili traga. Falila su nam i dva veznjaka, I.Samardžić i Šiško koji su od sebe dosta energični igrači no ni to ne želim iskoristit kao opravdanje.

Mladost isto čeka da se priključi još par igrača,

Zapravo, mogu reć da mi je drago da smo izgubili, da igrači vide do čega dođe kad se ovako uđe u susret.

A tješi me to što znam da ovo nije pravo lice momčadi i što znam da mogu puno više.

OSK: Labrović, Varvoda, Banić, Tolj, Gilić, Bašić, I. Grgat, Z. Grgat, Šimunović, J. Dukić, S. Banić-Škojo.

Još su igrali: A. Banić-Škojo, Bazina, T. Dukić, A. Samardžić, Vukas, Vladova, Delija, Laco, J. Samardžić
[uredio oskotok - 16. kolovoza 2013. u 21:59]
seg20
Poruka: 362
17. kolovoza 2013. u 02:11
Postira Sardi - Adriatic (juniori) - 4-3 (1-0)
Špalatrin
17. kolovoza 2013. u 09:50
oskotok je napisao/la:

Golman vam je malo nesiguran. Ispalo mu par lopti iz ruke, a i dojma sam da je kod gola mora bolje reagirat.

Šta su ono vaši radili na početku 2. poluvremena iza gola? Brali kukuruz?

Šteta što su one škarice ossjele na gredi...
[uredio zoomii2 - 17. kolovoza 2013. u 09:51]