Željan dokazivanja
Pristupio: 10.09.2018.
Poruka: 817
22. veljače 2020. u 17:01

Dinamo 2- Orijent 2-2. Da mi netko ponudio jučer, mislio bi da je to ok,  ali dinamo je izašao s takvim satsavom da se to moralo pobjediti. Obično doijem odmah izvještaj s gostovanja kako je to izgledlo na terenu,ovaj put će malo kasniti.  Rudeš nakon 3-0 uzeo bod u Šibeniku i to je sve skupa nepovljno 1. kolo za Orijent. Ali optimistaičan sam da će to sve biti bolje kada budu igrali Maružin i Monjac.

Crna mačka u vreći.

Ako se spustiš na nivo budale,na njegovom si terenu.
ja_osobno
ja_osobno
29. veljače 2020. u 21:11

Potpisal bi ovaj članak i dodal još dvije stvari.

10 minuta nakon vodstva, igrači su se opustili ko da su zaključili pobjedu, nestalo je žara, pa čak i prestali trčat toliko...

I prevelika agresivnoat goatiju, nitko mu riječ ne bi rekal da je još jednog dva igrača isključil....

Inače čista pobjeda gostiju.

Krasan prvi gol.

Drugi gol je golmanov kojem lopta preleće preko cijelog peterca sa jedne na drugu stranu a on gleda i zuri u sunce....

Ali okrenimo se budućnosti i sljedećoj pobjedi 46

Orijent 123
Orijent 123
Poruka: 817
02. ožujka 2020. u 11:16

Dobio sam informacije da bi Maružin trebao biti spreman za Šibenik. Neka što prje uhvati formu jer se još uvijek može ispasti iz lige.

02. ožujka 2020. u 12:16

Problem je u veznom redu a ne u napadu, nece Maruzin puno utjecati na igru Orijenta

Orijent 123
Orijent 123
Poruka: 817
04. ožujka 2020. u 00:50

Lobotomija je napisao/la:

Dobro si primjetio. Liber, Mohorovičić, Fatić i Šantek nisu za 2. ligu. Tu je trebala uprava više raditi tijekom pauze. Ali u gostima možda dođe do izražaja brzina i probojnost Monjca i Maružina. Prije će pobijediti Šibenik u gostima nego doma Kustošiju.

Lobotomija
Lobotomija
Poruka: 936
04. ožujka 2020. u 11:39

Orijent 123 je napisao/la:

Prva 2 mozda jesu ali uz neke iskusnije i fizicki bolje igrace. Šantek nije igrac ni za 3. ligu, a kada mu vidis karijeru, jasno je da su menadzerska posla u igri

tap
tap
Pristupio: 22.11.2013.
Poruka: 570
04. ožujka 2020. u 14:45

Evo gledam U19 Bayern - Dinamo , ovaj slatki stadion, sanjam da Krimeja bude zatvorena s tribinicama te veličine jednog dana.

Orijent 123
Orijent 123
Poruka: 817
07. ožujka 2020. u 11:37

Ako netko želi pogledati veliki derbi prijenos je na HNTV4. Ne očekujem ništa, treba čim prije osigurati opstanak u ligi. Šibeniku je isto obrana jača strana,pa nebi trebalo biti puno golova. Orijent jako teško stvara prilike i puno slabijim ekipama od Šibenika, trebalo bi danas jako puno sreće i pameti. Tadejević nije trenirao cijeli tjedan,ako ne bude igrao tu bi unaprijed otpisao bilo kakavo iznenađenje.

Očekujem promjene u sastavu, Maružina ako je napokon zdrav, Smolčića sigurno. Danas je najbitnije za igru imati veznu liniju, Orijent je nema, to je još jedan razlog zabog kojeg Smolčić mora igrati jer se gol može dati jedino iz prekida. S obzirom da je od ostalih igrača ono najbolje igralo i domaću utakmicu protiv BSK prošli vikend, što Bog dan i sreća junačka. Nećemo primiti puno valjda, i to je dobro. Kako igraju obje ekipe, ja bi tok utakmice predividio tako da bi Šibenik mogao voditi 1-0 1. poluvreme, Orijent u bunkeru tamo negdje do 15 minuta prije kraja, a onda pokušaj otvaranja i 2-0 za Šibenik i kraj. Valjda ću pogrješiti pa neka bar pokažu želju za nogometom i pokušaj igre od noge do noge, jer do sad je jedina opija bila napucavanje lopte najčešće dijagonalom Tadejević  na Monjca koji onda u sebi aktivira supermana i pokušava preletiti protivničku obranu.  Nadam se vidjeti bar nešto novo,  pa rezultat ni nije toliko važan, jer opstanak se sigurno neće rješavati na Šubićevcu.