Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Županijski nogometni kupovi 2018./2019.

ivanm
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.10.2010.
Poruka: 4.019
26. rujna 2018. u 18:54

Concordia - Kustošija 0:5

GRAC
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.11.2012.
Poruka: 2.089
03. listopada 2018. u 21:09

GRAC je napisao/la:

minja_subota je napisao/la:

Nogometno središte Vinkovci

Četvrtfinale kupa NS Vinkovci 1.ŽNL Vukovarsko-srijemske

Srijeda 19.09.2018. 17:00 sati

1.Stari Jankovci: NK HAŠK SOKOL - NK MLADOST Vođinci
2.Komletinci: NK SLAVONAC - NK BEDEM Ivankovo
3.Vinkovci: NK DILJ - NK OTOK Otok
4.Nuštar: NK NOSTERIA - NK BORINCI Jarmina

Polufinale 10.10.2018.

Finale stadion HNK CIbalia 31.10.2018.

Vidi cijeli citat

HAŠK SOKOL St. Jankovci - Mladost Vođinci  2-2  (4-2 pnl)

Dilj Vinkovci - Otok Otok  1-0

Nosteria Nuštar - Borinci Jarmina 1-1  (4-2 pnl)

Slavonac Komletinci - Bedem Ivankovo  03. 10. 2018

Vidi cijeli citat


Slavonac Komletinci - Bedem Ivankovo  1-0

Ako pogodiš u sridu - promašio si sve ostalo.
teletabis89
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.05.2013.
Poruka: 1.453
03. listopada 2018. u 23:47

Rezultati današnjih utakmica četvrtfinala kupa ŽNS Varaždin:

Nedeljanec - Polet T 3-0
Varaždin - Varteks 2-0
Vinica - Jalžabet 0-4

Podravina - Bednja igraju 10.10. u Ludbregu s početkom u 15:30 h.

Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 22.541
05. listopada 2018. u 10:40

KC-KŽ

 

Drava PS – Ferdinandovac 4:3
Mladost-Molve – Podravac 2:3
Kalinovac – Graničar Đ 1:2
Drava NP – Mladost KP 0:2
Čvrstec – Tomislav-Radnik 2:6
Viktorija – Radnik-Križevci 1:9
Gornja Rijeka – Hrvatski bojovnik 2:1
Miklinovec – Koprivnica 1:7
Sloga – Lipa 1:0
Mladost S – Bratstvo 9:0
Rasinja – Tehnika 0:3
Panonija – Tomislav D 0:4
Starigrad – Osvit 4:2
Podravec – Borac 0:5
Fugaplast – Graničar L 0:2
Rudar G – Tehničar 0:6

Sve bi da, da za nju, jednu malu fritulu
ivica3300
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.08.2016.
Poruka: 643
06. listopada 2018. u 09:46

Raspored 1/8 finala KUP-a NS KCKŽ koje se igra 10.10. od 16:00

1/8F

Koprivnica

Koprivnica - Mladost Sigetec

1/8F

Drnje

Tomislav  - Gornja Rijeka

1/8F

Virje

Podravac - Radnik Križevci

1/8F

Sveti Ivan Žabno

Tomislav Radnik - Graničar Legrad

1/8F

Cvetkovec

Tehničar - Graničar Đurđevac

1/8F

Kloštar Podravski

Mladost  - Sloga K.Ivanec

1/8F

Koprivnica

Tehnika - Starigrad

1/8F

Podravske Sesvete

Drava  - Borac Imbriovec

 

e da , zaboravio sam dati odgovor na jedno pitanje, zakaj utakmice sudi jedan sudac.  Tek od polufinala (ako se ne varam) sude tri suca a u finalu četiri.  Žele dati šansu i pomoćnim sucima da se dovedu u poziciju glavnog suca pa nerijetko pomoćni sudac sudi utakmcu kupa.

 

 

Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 13.375
06. listopada 2018. u 11:33

1) Grad Zagreb  :
2) Zagrebačka  : 
3) Šibensko-Kninska :
4) Istarska : 
5) Zadarska :
6) Splitsko-Dalmatinska : 
7) Dubrovačko-Neretvanska :
8) Karlovačka : 
9) KC-KŽ : 1/4 - Tomislav Drnje - Tehničar Cvetkovec, Tehnika - Koprivnica, Tomislav Radnik - Mladost KP, Borac Imbriovec - Podravac Virje
10) Bjelovarsko-Bilogorska : 1/4 - 01.05. - Bjelovar - Daruvar, Tomislav Berek - Lasta, Mladost Ždralovi - Čazma, Dinamo Predavac - BŠK
11) Krapinsko-Zagorska :
12) Varaždinska : 1/2 - Varaždin - Jalžabet, Bednja - Nedeljanec
13) Međimurska : 1/4 - Nedelišće - Rudar, Mladost (Sveta Marija) - Polet (Pribislavec), Hajduk (Brezje) - Polet SMNM, Hodošan - Međimurje  
14) Virovitičko-Podravska  : 
15) Brodsko-Posavska :
16) Požeško-Slavonska :
17) Vukovarsko-Srijemska  :

18) Osječko-Baranjska  :
19) Sisačko-Moslavačka : 
20) Primorsko-Goranska  : 
21) Ličko-Senjska :



sudionici pretkola hrvatskog kupa:

DVA:
1. Osječko-baranjski (161)
2. Zagrebačka županija (111)
3. Brodsko-posavski (89)
4. Vukovarsko-srijemski (76)
5. Međimurski (76)
6. Grad Zagreb-ZNS (70)
7. Istarski (69)
8. Sisačko-moslavački (67)
9. Virovitičko-podravski (63)
10. Varaždinski (62)
11. Bjelovarsko-bilogorski (61)



JEDAN:
12. Koprivničko-križevački (60)
13. Splitsko-dalmatinski (60)
14. Primorsko-goranski (49)
15. Požeško-slavonski (41)
16. Zadarski (32)
17. Karlovački (30)
18. Dubrovačko-neretvanski (29)
19. Krapinsko-zagorski (29)
20. Šibensko-kninski (12)
21. Ličko-senjski (11)

 

 

[uredio Sjena - 05. ožujka 2019. u 15:19]
teletabis89
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.05.2013.
Poruka: 1.453
10. listopada 2018. u 20:56

ŽNS Varaždin

Podravina-Bednja 0:4

Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 22.541
10. listopada 2018. u 20:59

već sad se zna finale Bednja - Varaždin, čudo se mora dogodit da ne bude tako

Sve bi da, da za nju, jednu malu fritulu
Kajzer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.04.2009.
Poruka: 715
10. listopada 2018. u 23:08

Lučko-Ravnice 3:0

Vrapče-Kustošija 4:2 !

HD - Šparta 2:0

Sesvete?

[uredio Kajzer - 10. listopada 2018. u 23:09]
Mi smo sa kajze, otvorite špajze, jer ko ne pije, s kajzerice nije, naša doksa je samo napred loksa i mrtvi žive zbog lokomotive.
Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 13.375
10. listopada 2018. u 23:13

Sesvete dobilo 2:0

ivica3300
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.08.2016.
Poruka: 643
19. listopada 2018. u 17:38

NS KCKŽ : PAROVI 1/4 FINALA KUPA (od ove sezone 1/4 i 1/2 finale se igraju na dvije utakmice)
(igra se na proljeće , ne znam koji točno termin)


Tomislav Drnje – Tehničar Cvetkovec
Tomislav-Radnik – Mladost Kloštar Podravski
Borac Imbriovec – Podravac Virje
Tehnika – Koprivnica

 

inače Križevci ispali od Podravca iz Virja sa 3-1 , a prošle sezone su igrali u finalu s Koprivnicom.

 

 

 

 

[uredio ivica3300 - 19. listopada 2018. u 17:38]
GRAC
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.11.2012.
Poruka: 2.089
19. listopada 2018. u 19:48

NS Vinkovci

 

NK Nosteria Nuštar - NK Dilj Vinkovci:  0-0 (6-5 pn)

NK Slavonac Komletinci - NK HAŠK Sokol St. Jankovci  4-0

 

Ako pogodiš u sridu - promašio si sve ostalo.
Kajzer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.04.2009.
Poruka: 715
19. listopada 2018. u 22:14

Hašk-Trnje 1:3

ZET-Dubrava 0:5

Maksimir-Ponikve 4:0

Ostaju još Trnje, Dubrava, Maksimir, Lučko, Vrapče, HD, Sesvete i Jarun.

Mi smo sa kajze, otvorite špajze, jer ko ne pije, s kajzerice nije, naša doksa je samo napred loksa i mrtvi žive zbog lokomotive.
Giodrogo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 27.961
11. veljače 2019. u 12:38

Splitsko-dalmatinska županija

 

Rezultati pretkola kupa:

Hvar – Adriatic 2:1

Jadran (S) – Vrisnik 0:0 (5:4 s 11m)

Vrlika – Trilj-2001 3:0

Tekstilac – Čaporice-Trilj 1:1 (5:4 s 11m)

Trogir 1912 – Vatra 10:0

Val – Varbonj 0:2

 

Parovi 1. kola

Sloga (M) - Jadran (SG)
GOŠK (KG) - Dugopolje
Omiš - Primorac
Jadran (KS) - Varbonj
Vrlika - Junak
Tekstilac - Hrvace
Vinjani - Imotski
Uskok - Levanda
Trogir 1912 - Orkan
Postira-Sardi - Solin
Omladinac - Poljičanin 1921
OSK - Kamen
Mračaj - Zmaj (M)
Croatia - Jadran (T)
Mladost (P) - Urania
Jadran (S) - Hvar

Giodrogo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 27.961
17. veljače 2019. u 18:12

Splitsko-dalmatinska županija

Rezultati 1. kola kupa:

Sloga (M) - Jadran (SG) 3:1
GOŠK (KG) - Dugopolje 0:0 (7:6)
Omiš - Primorac 1:1 (4:5)
Jadran (KS) - Varbonj 3:0
Vrlika - Junak 1:6
Tekstilac - Hrvace 1:7
Vinjani - Imotski 0:3
Uskok - Levanda 14:0
Trogir 1912 - Orkan 1:0
Postira-Sardi - Solin 0:3
Omladinac - Poljičanin 1921 5:3
OSK - Kamen 1:1 (4:3)
Mračaj - Zmaj (M) 1:1 (5:3)
Jadran (T) - Croatia 1:3
Mladost (P) - Urania 2:1
Jadran (S) - Hvar 1:3