Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Županijski nogometni kupovi 2018./2019.

GRAC
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.11.2012.
Poruka: 1.985
17. veljače 2019. u 19:37

GRAC je napisao/la:

NS Vinkovci

 

NK Nosteria Nuštar - NK Dilj Vinkovci:  0-0 (6-5 pn)

NK Slavonac Komletinci - NK HAŠK Sokol St. Jankovci  4-0

 

Vidi cijeli citat

Finale( još jesenas na Cibalijinom stadionu)

NK Slavonac K. - NK Nosteria 1-0

Ako pogodiš u sridu - promašio si sve ostalo.
Giodrogo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 27.711
23. veljače 2019. u 12:40

Parovi osmine finala županijskog kupa Splitsko-dalmatinske županije

Uskok - Croatia
Sloga - Mračaj
Solin - OSK
Omladinac - Imotski
Hvar - GOŠK
Junak - Trogir 1912
Mladost - Hrvace
Primorac - Jadran KS

Utakmice su na rasporedu 13.03 (srijeda) u 15 sati.

nips
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.12.2005.
Poruka: 11.147
24. veljače 2019. u 18:44
Kolo 1/16F      
24.02.2019 13:45 Gruda Slaven - Enkel 2:0
24.02.2019 15:00 Čilipi Konavljanin - Župa dubrovačka 1:1 (5:4-11m)
24.02.2019 15:00 Gabrili Croatia - Sokol ZAKAZANA
24.02.2019 15:00 Komin Maestral - Gusar 2:6
24.02.2019 15:00 Ston SOŠK 1919 - Orebić 1:2
24.02.2019 15:00 Putnikovići Putniković - Grk 1:1 (5:4-11m)
26.02.2019 14:30 Ploče Jadran LP - Neretva ZAKAZANA
  Lastovo Omladinac - Športsko društvo Smokvica ZAKAZANA
[uredio nips - 24. veljače 2019. u 18:44]
Šta je bura pokraj Maestrala, kad zapuva svaku mrižu para!!
Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 12.501
05. ožujka 2019. u 15:18

Četvrtfinale NSBBŽ :

 

Dinamo Predavac - BŠK Brezovac

Mladost Ždralovi - Čazma

Tomislav Berek - Lasta Gudovac

Bjelovar - Daruvar

 

Utakmice se igraju 01.05.2019.

jamesr
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.04.2017.
Poruka: 183
10. ožujka 2019. u 19:04

1/8 finala VPŽ:

Lukač 50-Bratstvo.  2:5 (1:1).   

Ćeralije-Papuk.  1:2, (0:1)

Zrinski-Slatina   1:4 (0:3)

Borova-Virovitica   0:1 (0:0)

Omladinac-Pitomača 2:2 (2:0) jedanaesterci 7:8

Suhopolje-Voćin.4:0 (1:0)

Mladost(Čač)-Mikleuš 2:2 (0:1) jedanaesteraci 3:6

Bušetina 1947 -Rezovac  4:0 (1:0)

DD10
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 83
12. ožujka 2019. u 12:12

jel postoji sad neka ljestvica ili su svi u istom bubnju kod izvlačenja osmine ili četvrtfinala kupa...kak je u kojem savezu jel zna netko ili kak im se ona stvar digne pa tako odrede

Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 12.501
13. ožujka 2019. u 15:31

1) Grad Zagreb  : 1/4 - 10.04. - Hrvatski Dragovoljac - Lučko, Dubrava - Trnje, Vrapče - Maksimir, Sesvete - Jarun
2) Zagrebačka  : 
3) Šibensko-Kninska :
4) Istarska : 
5) Zadarska :
6) Splitsko-Dalmatinska : 1/4 - Hrvace - Croatia Zmijavci, Junak - Sloga Mravinci, Jadran KS - Omladinac Vranjic, Solin - GOŠK KG
7) Dubrovačko-Neretvanska : 1/4 - Croatia - Konavljanin, Faraon - Rat, BŠK Zmaj - ŠD Smokvica/Žrnovo, Neretvanac - Jadran LP/ONK Metković
8) Karlovačka : 
9) KC-KŽ : 1/4 - Tomislav Drnje - Tehničar Cvetkovec, Tehnika - Koprivnica, Tomislav Radnik - Mladost KP, Borac Imbriovec - Podravac Virje
10) Bjelovarsko-Bilogorska : 1/4 - 01.05. - Bjelovar - Daruvar, Tomislav Berek - Lasta, Mladost Ždralovi - Čazma, Dinamo Predavac - BŠK
11) Krapinsko-Zagorska :
12) Varaždinska : 1/2 - Varaždin - Jalžabet, Bednja - Nedeljanec
13) Međimurska : 1/4 - Nedelišće - Rudar, Mladost (Sveta Marija) - Polet (Pribislavec), Hajduk (Brezje) - Polet SMNM, Hodošan - Međimurje  
14) Virovitičko-Podravska  : 1/4 - Bratstvo, Pitomača, Suhopolje, Virovitica, Papuk Orahovica, Slatina, Bušetina 1947, Mikleuš
15) Brodsko-Posavska :
16) Požeško-Slavonska : 1/4 - Kaptol, Dinamo V, Hajduk Pakrac, 20.03. - Tim Osvježenje - Kutjevo, 1/2 - Slavonija, Slavija
17) Vukovarsko-Srijemska  :

18) Osječko-Baranjska  :
19) Sisačko-Moslavačka : 
20) Primorsko-Goranska  : 
21) Ličko-Senjska :



sudionici pretkola hrvatskog kupa:

DVA:
1. Osječko-baranjski (161)
2. Zagrebačka županija (111)
3. Brodsko-posavski (89)
4. Vukovarsko-srijemski (76)
5. Međimurski (76)
6. Grad Zagreb-ZNS (70)
7. Istarski (69)
8. Sisačko-moslavački (67)
9. Virovitičko-podravski (63)
10. Varaždinski (62)
11. Bjelovarsko-bilogorski (61)



JEDAN:
12. Koprivničko-križevački (60)
13. Splitsko-dalmatinski (60)
14. Primorsko-goranski (49)
15. Požeško-slavonski (41)
16. Zadarski (32)
17. Karlovački (30)
18. Dubrovačko-neretvanski (29)
19. Krapinsko-zagorski (29)
20. Šibensko-kninski (12)
21. Ličko-senjski (11)

 

 

[uredio Sjena - 18. ožujka 2019. u 18:55]
Giodrogo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 27.711
13. ožujka 2019. u 19:23

Rezultati utakmica osmine finala županijskog kupa Splitsko-dalmatinske županije

Uskok - Croatia 0:3
Sloga - Mračaj 5:2
Solin - OSK 3:1
Omladinac - Imotski 2:0
Hvar - GOŠK 0:2
Junak - Trogir 1912 3:0
Mladost - Hrvace 0:0 (2:4 s 11m)
Primorac - Jadran KS 0:3

nips
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.12.2005.
Poruka: 11.147
14. ožujka 2019. u 17:57

ŽNS Dubrovačko-neretvanski

1/4-finale

NC Dubrovnik: Croatia - Konavljanin

NC Pelješac: Faraon - Rat

NC Korčula: BŠK Zmaj - ŠD Smokvica/Žrnovo

NC Neretva: Neretvanac - Jadran LP/ONK Metković

 

Šta je bura pokraj Maestrala, kad zapuva svaku mrižu para!!
Giodrogo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 27.711
jučer u 18:38

Parovi 1/4F kupa NSŽSD - 17.04 - 16:30

 

Junak - Sloga

Solin - GOŠK

Jadran KS - Omladinac

Hrvace - Croatia