Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Županijski nogometni kupovi 2018./2019.

GRAC
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.11.2012.
Poruka: 2.089
17. veljače 2019. u 19:37

GRAC je napisao/la:

NS Vinkovci

 

NK Nosteria Nuštar - NK Dilj Vinkovci:  0-0 (6-5 pn)

NK Slavonac Komletinci - NK HAŠK Sokol St. Jankovci  4-0

 

Vidi cijeli citat

Finale( još jesenas na Cibalijinom stadionu)

NK Slavonac K. - NK Nosteria 1-0

Ako pogodiš u sridu - promašio si sve ostalo.
Giodrogo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 27.961
23. veljače 2019. u 12:40

Parovi osmine finala županijskog kupa Splitsko-dalmatinske županije

Uskok - Croatia
Sloga - Mračaj
Solin - OSK
Omladinac - Imotski
Hvar - GOŠK
Junak - Trogir 1912
Mladost - Hrvace
Primorac - Jadran KS

Utakmice su na rasporedu 13.03 (srijeda) u 15 sati.

nips
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.12.2005.
Poruka: 11.180
24. veljače 2019. u 18:44
Kolo 1/16F      
24.02.2019 13:45 Gruda Slaven - Enkel 2:0
24.02.2019 15:00 Čilipi Konavljanin - Župa dubrovačka 1:1 (5:4-11m)
24.02.2019 15:00 Gabrili Croatia - Sokol ZAKAZANA
24.02.2019 15:00 Komin Maestral - Gusar 2:6
24.02.2019 15:00 Ston SOŠK 1919 - Orebić 1:2
24.02.2019 15:00 Putnikovići Putniković - Grk 1:1 (5:4-11m)
26.02.2019 14:30 Ploče Jadran LP - Neretva ZAKAZANA
  Lastovo Omladinac - Športsko društvo Smokvica ZAKAZANA
[uredio nips - 24. veljače 2019. u 18:44]
Šta je bura pokraj Maestrala, kad zapuva svaku mrižu para!!
Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 13.375
05. ožujka 2019. u 15:18

Četvrtfinale NSBBŽ :

 

Dinamo Predavac - BŠK Brezovac

Mladost Ždralovi - Čazma

Tomislav Berek - Lasta Gudovac

Bjelovar - Daruvar

 

Utakmice se igraju 01.05.2019.

jamesr
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.04.2017.
Poruka: 272
10. ožujka 2019. u 19:04

1/8 finala VPŽ:

Lukač 50-Bratstvo.  2:5 (1:1).   

Ćeralije-Papuk.  1:2, (0:1)

Zrinski-Slatina   1:4 (0:3)

Borova-Virovitica   0:1 (0:0)

Omladinac-Pitomača 2:2 (2:0) jedanaesterci 7:8

Suhopolje-Voćin.4:0 (1:0)

Mladost(Čač)-Mikleuš 2:2 (0:1) jedanaesteraci 3:6

Bušetina 1947 -Rezovac  4:0 (1:0)

DD10
Željan dokazivanja
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 102
12. ožujka 2019. u 12:12

jel postoji sad neka ljestvica ili su svi u istom bubnju kod izvlačenja osmine ili četvrtfinala kupa...kak je u kojem savezu jel zna netko ili kak im se ona stvar digne pa tako odrede

Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 13.375
13. ožujka 2019. u 15:31

1) Grad Zagreb  : 1/4 - 16.04. - Hrvatski Dragovoljac - Lučko, Dubrava - Trnje, Vrapče - Maksimir, Sesvete - Jarun
2) Zagrebačka  : 1/4 - Gorica, Zelina, Lukavec, Vrbovec, Dugo Selo, Bistra, Croatia, Kurilovec
3) Šibensko-Kninska : 1/2 - Zagora Unešić - Mladost Tribunj, DOŠK Drniš - Dinara Knin 
4) Istarska : 1/4 - 17.04. - Uljanik - Rovinj, Buje - Mladost RS, Rudar Labin - Banjole, 23.04. - Pazinka - Jadran Poreč 
5) Zadarska : 1/4 - 10.04. - Velebit Benkovac - Škabrnja, Sv.Mihovil - Arbanasi, Nova Zora - Polača, Zlatna Luka - Primorac Biograd
6) Splitsko-Dalmatinska : 1/4 - 17.04. -  Hrvace - Croatia Zmijavci, Junak - Sloga Mravinci, Jadran KS - Omladinac Vranjic, Solin - GOŠK KG
7) Dubrovačko-Neretvanska : 1/2 - Faraon, 1/4 - 10.04. - Neretvanac - Jadran Ploče, Žrnovo - BŠK Zmaj, Croatia - Konavljanin
8) Karlovačka : 1/2 - Ogulin, Duga Resa 1929, Ilovac, 1/4 - 10.04. - Karlovac 1919 - Korana
9) KC-KŽ : 1/4 - 17.04. - Tehničar Cvetkovec - Tomislav (2:0), Koprivnica - Tehnika (2:1), Mladost KP - Tomislav (1:1), Podravac - Borac (0:3)
10) Bjelovarsko-Bilogorska : 1/4 - 01.05. - Bjelovar - Daruvar, Tomislav Berek - Lasta Gudovac, Mladost Ždralovi - Čazma, Dinamo Predavac - BŠK Brezovac
11) Krapinsko-Zagorska : 1/2 - Zagorec Krapina, Mladost Zabok, Golubovec, Matija Gubec
12) Varaždinska : 1/2 - 17.04. - Bednja - Nedeljanec, 18.04. - Varaždin - Jalžabet
13) Međimurska : 1/2 - Nedelišće - Mladost (Sveta Marija), Polet SMNM - Međimurje  
14) Virovitičko-Podravska  : 1/4 - 17.04. - Mikleuš - Papuk Orahovica, Bratstvo - Slatina, Virovitica - Bušetina 1947, Pitomača - Suhopolje
15) Brodsko-Posavska : 1/4 - 24.04. - Tomislav DN - Oriolik, Slavonac Bukovlje - Marsonia, Sloga NG - Mladost Brđani, Budainka - Sikirevci 
16) Požeško-Slavonska : 1/2 - 17.04. -  Slavija Pleternica - Hajduk Pakrac, Slavonija Požega - Kutjevo
17) Vukovarsko-Srijemska  :
1/2 - NK Slavonac Komletinci, ???, ???
18) Osječko-Baranjska  :
19) Sisačko-Moslavačka : 
20) Primorsko-Goranska  : FINALE - GROBNIČAN - OPATIJA 
21) Ličko-Senjska : 1/2 - 24.04. - Novalja - Nehaj Senj -> u finalu je Croatia 92



sudionici pretkola hrvatskog kupa:

DVA:
1. Osječko-baranjski (161)
2. Zagrebačka županija (111)
3. Brodsko-posavski (89)
4. Vukovarsko-srijemski (76)
5. Međimurski (76)
6. Grad Zagreb-ZNS (70)
7. Istarski (69)
8. Sisačko-moslavački (67)
9. Virovitičko-podravski (63)
10. Varaždinski (62)
11. Bjelovarsko-bilogorski (61)



JEDAN:
12. Koprivničko-križevački (60)
13. Splitsko-dalmatinski (60)
14. Primorsko-goranski (49)
15. Požeško-slavonski (41)
16. Zadarski (32)
17. Karlovački (30)
18. Dubrovačko-neretvanski (29)
19. Krapinsko-zagorski (29)
20. Šibensko-kninski (12)
21. Ličko-senjski (11)

 

 

 

Pobjednik utakmice Grobničan - Opatija

 

[uredio Sjena - 10. travnja 2019. u 18:25]
Giodrogo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 27.961
13. ožujka 2019. u 19:23

Rezultati utakmica osmine finala županijskog kupa Splitsko-dalmatinske županije

Uskok - Croatia 0:3
Sloga - Mračaj 5:2
Solin - OSK 3:1
Omladinac - Imotski 2:0
Hvar - GOŠK 0:2
Junak - Trogir 1912 3:0
Mladost - Hrvace 0:0 (2:4 s 11m)
Primorac - Jadran KS 0:3

nips
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.12.2005.
Poruka: 11.180
14. ožujka 2019. u 17:57

ŽNS Dubrovačko-neretvanski

1/4-finale

NC Dubrovnik: Croatia - Konavljanin

NC Pelješac: Faraon - Rat

NC Korčula: BŠK Zmaj - ŠD Smokvica/Žrnovo

NC Neretva: Neretvanac - Jadran LP/ONK Metković

 

Šta je bura pokraj Maestrala, kad zapuva svaku mrižu para!!
Giodrogo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 27.961
18. ožujka 2019. u 18:38

Parovi 1/4F kupa NSŽSD - 17.04 - 16:30

 

Junak - Sloga

Solin - GOŠK

Jadran KS - Omladinac

Hrvace - Croatia

Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 13.375
27. ožujka 2019. u 20:12

Može pomoć oko sljedećih županija :

 

18) Osječko-Baranjska 

19) Sisačko-Moslavačka 

 

[uredio Sjena - 05. travnja 2019. u 11:23]
ivica3300
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.08.2016.
Poruka: 643
02. travnja 2019. u 11:50

1/8 FINALA  KUPA  BPŽ (03.04. SRIJEDA OD 17:00)

Omladinac Staro Topolje-Marsonia Sl. Brod,
Sikirevci-Željezničar
Slavonac Bukovlje-Slavonac BS,
Tomislav Donji Andrijevci -Omladinac GV,
Slavonac Gornja Bebrina -Oriolik,
Budainka Kolonija Sl.Brod - Zadrugar

najviše 5 zamjena a u slučaju da nakon 90' igre bude neriješen rezultat, odmah se izvode 11-erci.

IDUĆE KOLO KUPA JE 24.4. A ŽDRIJEB ĆE BITI 5.4.


NS KCKŽ

RASPORED IGRANJA 1/4 FINALA KUPA (PRVE UTAKMICE) I SL. OSOBA

UTORAK, 2.4. OD 17:00

1.)
Imbriovec: NK BORAC  - NK  PODRAVAC VIRJE (Dergez,Novak,Vrabelj//DELEGAT: K.Škvorc)

SRIJEDA, 3.4. OD 17:00

2.) Koprivnica: NK TEHNIKA- NK KOPRIVNICA (Matočec,Jakšić,Posavec//DELEGAT: J.Havaić)
3) SV.Ivan Žabno: NK TOMISLAV RADNIK- NK MLADOST KLOŠTAR PODRAVSKI (Ritoša,Iveljić,Sminderovac//DELEGAT: S.Novak)
4.) DRNJE: NK  TOMISLAV DRNJE-NK TEHNIČAR CVETKOVEC (Koprić,Plantak,Juriša // DELEGAT: D.Valeš)

NS LIČKO SENJSKI

REZULTATI KUPA (2.KOLO)

LIČKI OSIK: Croatia 92- Lika 95 : 7-2
Novalja: NOVALJA-SOKOLAC 4-2 (11M)

SENJ-OTOČAC SE IGRA 3.4 U 16:30 A POLUFINALE JE 24.4 (ŽDRIJEB 9.4.)

[uredio ivica3300 - 02. travnja 2019. u 11:51]
Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 13.375
03. travnja 2019. u 21:11

Istarska (osmina finala) :

 

Mladost RS - Istra Pula 1-1 - 4:2 - 11m

Istra T - Banjole 0-5

Vrsar - Pazinka 1-6

Višnjan - Rovinj 1-6

Jedinstvo - Buje 1-3

Veli Vrh - Rudar 1-1 - 5:6 - 11m

Medulin - Jadran Poreč 0-0 - 6:7 - 11m

Cement - Uljanik 0-2

 

Četvrtfinale Kupa Međimurskog nogometnog saveza :

 

Hajduk Brezje - Polet Sveti Martin na Muri 0-6
Hodošan - Međimurje 2-2 - 8:9 - 11m
Nedelišće
- Rudar 3-1
Mladost Sveta Marija
- Polet Pribislavec 1-0

 

Četvrtfinale Koprivničko-Križevačke županije :

 

Tomislav Drnje - Tehničar Cvetkovec 0-2

Borac Imbriovec - Podravac Virje 3-0

Tomislav Radnik - Mladost KP 1-1

Tehnika - Koprivnica 1-2

 

uzvrati se igraju za dva tjedna

 

Brodsko-Posavska (osmina finala) : 

 

Sikirevci - Željezničar 2-1

Slavonac B - Slavonac BS 1-1 - 6:5 - 11m

Slaven - Sloga NG 0-4

Mladost B - Mladost C 1-0

Tomislav - Omladinac GV 3-1

Slavonac - Oriolik 1-6

[uredio Sjena - 03. travnja 2019. u 21:20]
pljoska
Željan dokazivanja
Pristupio: 10.08.2010.
Poruka: 623
05. travnja 2019. u 10:23

Parovi četvtfinala kupa BPŽ:

- Tomislav Donji Andrijevci vs. Oriolik Oriovac

- Slavonac Bukovlje vs. Marsonia Sl. Brod

- Budainka Kolonija Sl. Brod vs. Sikirevci

- Sloga NG vs. Mladost Brđani

 

Vitez slavonske ravni...
Morski Pas
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.06.2013.
Poruka: 277
09. travnja 2019. u 21:43

Polufinale Kupa PGŽ

Opatija - Krk 2:1

Grobničan - Orijent 1919 2:0

[uredio Morski Pas - 09. travnja 2019. u 21:44]
Navigare necesse est, vivere non est necesse