Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Županijski nogometni kupovi 2018./2019.

123
...
111213
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 22.575
02. srpnja 2018. u 09:23

Međimurski nogometni savez odredio je parove 1. kola kupa za novu sezonu

 

1. kolo (05.08.2018.)

Dinamo (D) - Parag
Bratstvo (P) - Bratstvo (SV)
Dinamo (Ž) - Galeb
NŠ Međimurje Čakovec - Jedinstvo (NSD)
Vidovčan - Sloga (Š)
Napredak - Borac PMP (T)
Mladost (S) - Venera PMP
Otok - Budućnost (P)
Draškovec - Hajduk (Š)
Budućnost (M) - Mladost (D)
Vučetinec - Hodošan
Drava (K) - Podturen
Jadran - Trnovec
Drava (DM) - Pušćine
Radnički - Jedinstvo (GM)
Mali Mihaljevec - Naprijed
Bratstvo (J) - Strahoninec
Torpedo - Sloboda (M)
Borac (DH) - Donji Koncovčak
Omladinac (M) - Plavi (Pek.)
Hajduk (B) - Omladinac (DS)

 

2. kolo (12.08.2018.)

uključuju se: Sokol, Zasadbreg 77, Mladost (SM), Polet (SMNM), Graničar (K), Kraljevčan 38, Dubravčan, Croatia, BSK, Mura i Pobjeda

 

Šesnaestina finala (15.08.2018.)

16 nositelja: Međimurje, Nedelišće, Međimurec, Sloga (Č), Sloboda (S), Rudar, Trnava, Polet (P), Mladost Komet, Šenkovec, Centrometal, Dinamo (P), Mladost (I), Omladinac (NSR), ČSK i Spartak

Sve bi da, da za nju, jednu malu fritulu
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 22.575
03. kolovoza 2018. u 15:18

Poznati su parovi županijskog nogometnog kupa ŽNS Varaždin/ NS Ludbeg. Susreti se igraju 11. i 12. kolovoza a parovi su:

Lepoglava – Mladost (VŽ)

Radnički – Budućnost

Rudar 47 -  Vindija

Podravina – Bukovčan

Novakovec – Razvitak

Struga-Rovokop – Plitvica (G)

Dinamo 01 – Mladost (Š)

Poljoprivrednik – Polet (M)

Drava – Podgora

Sloboda ŠN – Poljanec

Sloboda (T) – Novi Marof

Podravac Kitro – Mladost (VT)

Zadrugar – Karlovec

Polet (T) – Klenovnik

Mladost (S) – Dubravka-Zagorec

Vratno – Čevo

Sračinec – Ivančica

Zelengaj – Orač

Plitvica (S) – Nova Ves

Sloga – Omladinac

Podravac (SV) – Vinica

Bratstvo – Obreš

Mladost (SP) – Gora

Beretinec – Bukovčan 27

Ajax – Dinamo (B)

Trnje – Mladots (M)

Polet (C) – Lunjkovec

 

U 2. kolu se u natjecanje uključuju i klubovi: Jalžabet, Varteks, Varaždin, Nedeljanec, Bednja. Susreti se igraju 15. kovoloza, te 18. i 19. kolovoza.

Sve bi da, da za nju, jednu malu fritulu
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 22.575
06. kolovoza 2018. u 12:46

Međimurski

 

1. KOLO
DRAVA (DM) – PUŠĆINE 0:3
VUČETINEC – HODOŠAN 1:6
NAPREDAK – BORAC PMP (T) 1:3
BRATSTVO (P) – BRATSTVO (SV) 2:2 (2:3)
BUDUĆNOST (M) – MLADOST (D) 3:1
TORPEDO – SLOBODA (M) 0:2
DRAVA (K) – PODTUREN 0:0 (0:3)
OMLADINAC (M) – PLAVI 2:5
JEDINSTVO (NSD) – NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC 2:4
MALI MIHALJEVEC – NAPRIJED 4:1
OTOK – BUDUĆNOST (P) 1:1 (2:3)
DRAŠKOVEC – HAJDUK (Š) 1:0
BRATSTVO (J) – STRAHONINEC 2:2 (5:3)
DINAMO (D) – PARAG 5:2
VIDOVČAN – SLOGA (Š) 0:6
JADRAN – TRNOVEC 2:1
HAJDUK (B) – OMLADINAC (DS) 5:3
BORAC (DH) – DONJI KONCOVČAK 1:3
GALEB – DINAMO (Ž) 9:1
RADNIČKI – JEDINSTVO (GM) 1:1 (6:5)
MLADOST (S) – VENERA PMP 1:6

 

2. kolo - 11. i 12. kolovoza, subota i nedjelja:
PUŠĆINE – BSK
HODOŠAN – GALEB
BORAC PMP (T) – SOKOL
BUDUĆNOST (M) – BRATSTVO (SV)
SLOBODA (M) – GRANIČAR (K)
PODTUREN – DUBRAVČAN
PLAVI – POBJEDA
NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC – MALI MIHALJEVEC
BUDUĆNOST (P) – MLADOST (SM)
DRAŠKOVEC – POLET (SMNM)
BRATSTVO (J) – DINAMO (D)
JADRAN – SLOGA (š)
HAJDUK (B) – CROATIA
DONJI KONCOVČAK – KRALJEVČAN
RADNIČKI – MURA
VENERA PMP – ZASADBREG

Sve bi da, da za nju, jednu malu fritulu
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 22.575
13. kolovoza 2018. u 10:48

ŽNS Međimurski

 

2. kolo

BRATSTVO (J) – DINAMO (D) 3:2
DRAŠKOVEC – POLET (SMNM) 0:3
PODTUREN – DUBRAVČAN 3:0
PLAVI – POBJEDA 2:0
DONJI KONCOVČAK – KRALJEVČAN 38  3:2
PUŠĆINE – BSK 2:0
HODOŠAN – GALEB 5:2
BORAC PMP – SOKOL 3:2
BUDUĆNOST (M) – BRATSTVO (SV) 1:3
SLOBODA (M) – GRANIČAR (K) 0:1   
NŠ MEĐIMURJE-ČK – MALI MIHALJEVEC  4:1
BUDUĆNOST (P) – MLADOST (SM)  0:3
JADRAN – SLOGA (Š) 1:7
HAJDUK (B) – CROATIA 5:1           
RADNIČKI – MURA  2:1
VENERA PMP – ZASADBREG 77  3:2

 

Parovi šesnaestine finala u srijedu 15. kolovoza:
POLET (SMNM) – OMLADINAC (NSR)
BRATSTVO (J) – MEĐIMUREC
PODTUREN – MLADOST KOMET
PLAVI – POLET (P)
DONJI KONCOVČAK – DINAMO (P)
HODOŠAN – SLOBODA (S)
PUŠĆINE – NEDELIŠĆE
BORAC PMP (T) – ČSK
BRATSTVO (SV) – RUDAR
GRANIČAR (K) – CENTROMETAL
NŠ MEĐ.-ČAKOVEC – SLOGA (Č)
MLADOST (SM) – MLADOST (I) u utorak 14. kolovoza u 17.30 h
SLOGA (Š) – TRNAVA
HAJDUK (B) – ŠENKOVEC 3:0 p.f. (Šenkovec odustao)
RADNIČKI – MEĐIMURJE
VENERA PMP – SPARTAK

 

ŽNS Varaždinski

 

1. kolo

Lepoglava – Mladost (VŽ) 1:2
Radnički – Budućnost 7:5 (2:2)
Rudar 47 - Vindija 2:1
Podravina – Bukovčan 4:0
Novakovec – Razvitak 4:1
Struga-Rovokop – Plitvica (G) 0:7
Dinamo 01 – Mladost (Š) 1:5
Poljoprivrednik – Polet (M) 7:1
Drava – Podgora 4:0
Sloboda ŠN – Poljanec 4:1
Sloboda (T) – Novi Marof 6:0
Podravac Kitro – Mladost (VT) 6:2
Zadrugar – Karlovec 4:1
Polet (T) – Klenovnik 9:0
Mladost (S) – Dubravka-Zagorac 4:5 (1:1)
Vratno – Čevo 1:3
Sračinec – Ivančica 0:5
Zelengaj – Orač 3:2
Plitvica (S) – Nova Ves 8:1
Sloga – Omladinac 3:0 b.b.
Podravac (SV) – Vinica 0:8
Bratstvo – Obreš 1:8
Mladost (SP) – Gora 3:2
Beretinec – Bukovčan 27 7:1
Ajax – Dinamo (B) 1:3
Trnje – Mladost (M) 1:6
Polet (C) – Lunjkovec 4:0

 

2. kolo (14./15. - 18./19. kolovoza)

Varaždin: Sloboda-ŠN - Nedeljanec
Jurketinec: Rudar 47 - Podravina
Novakovec: Novakovec - Bednja
Turčin: Dubravka-Zagorac - Varaždin
Slokovec: Sloga - Varteks
Cestica: Polet (C) - Jalžabet
Ivanec: Ivančica - Čevo
Donji Kučan: Zelengaj - Plitvica (S)
Sveti Petar: Mladost (SP) - Beretinec
Varaždin: Mladost (VŽ) - Radnički
Gojanec: Plitvica (G) - Mladost (Š)
Kapela: Poljoprivrednik - Drava
Tužno: Sloboda (T) - Podravac Kitro
Hrastovsko: Zadrugar - Polet (T)
Vinica: Vinica - Obreš
Babinec: Dinamo (B) - Mladost (M)

[uredio Weasley - 13. kolovoza 2018. u 11:42]
Sve bi da, da za nju, jednu malu fritulu
Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 13.388
16. kolovoza 2018. u 18:12

crooy3
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.04.2018.
Poruka: 233
20. kolovoza 2018. u 15:21

REZULTATI UTAKMICA 1. KOLA KUPA Požeško-slavonske županije

Dinamo R. – Kaptol 1:2
Lipa – Papuk 1:3
Graničar B. – Kutjevo 1:4
Slaven – Dinamo V. 1:6
Sloga – Ovčare 1:1 (6:5)
Croatia D.O. – Sulkovci 3:0
Graničar Z. – Omladinac 2:1
Eminovci – Croatia M. 3:2
BSK – Tim osvježenje 0:5
Kamen – Parasan 1:1 (3:2)
Slavonija – Lipik 0:9
Jovača – H.Dragovoljac 2:8
Dinamo B. – Jakšić 1:3
Dobrovac – Požega 2:2 (3:4)
Mladost – BSK Buk 0:3

 

RASPORED UTAKMICA 2. KOLA 25. I 26. KOLOVOZA 2018. U 17:30 SATI

NK BSK Buk - NK Požega
NK Eminovci – NK Dinamo Vidovci
NK Sloga – NK Hajduk Pakrac
NK Kamen Vetovo – NK Croatia Donja Obrijež
NK Graničar Zagrađe – NK Tim Osvježenje
NK Papuk Velika – NK Kutjevo
NK Lipik 1925 – NK Kaptol
NK Hrvatski Dragovoljac Drenovac – NK Jakšić

[uredio crooy3 - 20. kolovoza 2018. u 15:21]
Prijenosi utakmica: https://sportnet.rtl.hr/sportnetklub/nogomet-1/nogomet-na-tv-u-179421/p5577631/#poruka5577631
Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 13.388
20. kolovoza 2018. u 19:14

teletabis89
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.05.2013.
Poruka: 1.453
20. kolovoza 2018. u 20:27
Rezultati svih utakmica 2. kola kupa ŽNS Varaždin:

14.08.2018. (UTORAK) u 18:00 h: 
VARAŽDIN: Sloboda-ŠN - Nedeljanec 2-4

15.08.2018. (SRIJEDA) u 17:30 h: 
JURKETINEC: Rudar 47 - Podravina 0-5
NOVAKOVEC: Novakovec - Bednja 0-4
SLOKOVEC: Sloga - Varteks 0-2
CESTICA: Polet (C) - Jalžabet 2-3

16.08.2018. (ČETVRTAK) u 17:30 h: 
TURČIN: Dubravka-Zagorac - Varaždin 0-10

18.08.2018. (SUBOTA) u 17:30 h: 
IVANEC: Ivančica - Čevo 2-0
DONJI KUČAN: Zelengaj - Plitvica (S) 3-5 - 11-erci (1-1)
SVETI PETAR: Mladost (SP) - Beretinec 0-3
GOJANEC: Plitvica (G) - Mladost (Š) 3-2

19.08.2018. (NEDJELJA) u 17:30 h: 
VARAŽDIN: Mladost (VŽ) - Radnički 6-4 - 1-erci (2-2)
KAPELA: Poljoprivrednik - Drava 1-7
TUŽNO: Sloboda (T) - Podravac Kitro 5-1
HRASTOVSKO: Zadrugar - Polet (T) 5-6 - 11-erci (1-1)
VINICA: Vinica - Obreš 6-1
BABINEC: Dinamo (B) - Mladost (M) 1-2

 

 

Raspored za osminu finala kupa ŽNS Varaždin.

Utakmice se igraju 05.09.2018. godine (srijeda) s početkom u 17 sati:

VARAŽDIN: Mladost (VŽ) - Podravina
BELETINEC: Bednja - Plitvica (G)
SVETI ĐURĐ: Drava - Nedeljanec
TUŽNO: Sloboda (T) - Polet (T)
VARAŽDIN: Varaždin - Ivančica
SELNIK: Plitvica (S) - Varteks
VINICA: Vinica - Beretinec
MARGEČAN: Mladost (M) - Jalžabet

Kajzer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.04.2009.
Poruka: 715
28. kolovoza 2018. u 10:19

Gdje se mogu naći parovi za Zagreb?

Mi smo sa kajze, otvorite špajze, jer ko ne pije, s kajzerice nije, naša doksa je samo napred loksa i mrtvi žive zbog lokomotive.
markop
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 10.03.2018.
Poruka: 65
28. kolovoza 2018. u 14:49

Kajzer je napisao/la:

Gdje se mogu naći parovi za Zagreb?

Vidi cijeli citat

Gavran 2003 - ZET

Čehi - Blato

 

Polet - Zelengaj 1948

Bubamara - Prigorje M

Mladost Buzin - Trešnjevka

Mladost DD - Concordia

Omladinac - Ivanja Reka

Sava J - Ravnice

Mala Mlaka - Studentski Grad

Zagreb 041 - Prečko

Kašina - Nur

Čulinec - Brezovica

Hrvatski Leskovac - Sloga-Gredelj

Botinec - Šparta-Elektra

Hrašće - Prigorje Ž

Sava - Sesvetski Kraljevec

   

   

  Igra se 05.09.2018. u 17:30

ivica3300
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.08.2016.
Poruka: 650
29. kolovoza 2018. u 10:24

Odigrano 1.kolo kupa NS KCKŽ:

Nedjelja, 26. kolovoz:
NK Polet Glogovnica – NK Prigorje (Sveti Petar Orehovec) 3:0 p.f.
NK Rasinja – NK Bušpan Kozarevac 2:0
NK Mladost (Veliki Raven) – NK Radnički Križevci 1:2
NK Bilogora (Gornja Velika) – NK Dragovoljac Bočkovec 4:0
NK Jadran Galeb (Koledinec) – NK Udarnik Zablatje 0:5

 
Prigorju je trener napustio klub i otišao u inozemstvo.  Vjerovatno će biti neke kazne glede oduzimanja bodova na tablici i novčano budući da nije odigrana
 
teletabis89
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.05.2013.
Poruka: 1.453
05. rujna 2018. u 23:54

Rezultati osmine finala kupa ŽNS Varaždin:

Mladost VŽ - Podravina 0-4
Bednja - Plitvica G 5-3
Drava - Nedeljanec 1-4
Sloboda T - Polet T 0-7
Varaždin - Ivančica 7-1
Plitvica S - Varteks 0-6
Vinica - Beretinec 6-0
Mladost M - Jalžabet 8-9 (4-4) 11-erci

 

Parovi četvrtfinala kupa ŽNS Varaždin:

Srijeda - 03.10.2018. - 16 sati:

LUDBREG: Podravina - Bednja
NEDELJANEC: Nedeljanec - Polet (T)
VARAŽDIN: Varaždin - Varteks
VINICA: Vinica - Jalžabet

[uredio teletabis89 - 06. rujna 2018. u 10:18]
Nick.Praskaton
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.08.2014.
Poruka: 104
06. rujna 2018. u 00:17

Za Rijeku (primorsko-goransku zupaniju) ima li kakvih rezultata kupa? 

ivica3300
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.08.2016.
Poruka: 650
06. rujna 2018. u 09:28

NS KCKŽ

REZULTATI 2.PRETKOLA KUPA:

Glogovnica:Polet-Radnički Križevci 1-3

Zablatje: Udarnik-Bilogora 4-1

RASINJA SLOBODNA

 

PAROVI 1.KOLA KUPA (IGRA SE 12.9 OD 17:30)

SLOGA K.IVANEC- RUDAR BOTINOVEC

MIKLINOVEC-OMLADINAC HEREŠIN

KALINOVAC-PRUGOVAC

DRAVA N.PODRAVSKI-MIČETINAC

MLADOST MOLVE-GRANIČAR NOVO VIRJE

PREKODRAVAC ŽDALA- DRAVA PODRAVSKE SESVETE

LIPA HLEPINE-MLADOST KOPRIVNIČKI BREGI

SABARIJA SUBOTICA PODRAVSKA-  TEHNIKA

STARIGRAD-UDARNIK ZABLATJE

MLADOST SIGETEC-ZAGOREC

MOČILE-RASINJA

RUDAR GLOGOVAC-MLADOST CAREVDAR

PODRAVEC TORČEC-GOŠK GOTALOVO

VIKTORIJA VOJAKOVAC-KALNIK

PANONIJA PETERANEC-JEDINSTVO PUSTAKOVEC

GORNJA RIJEKA-RADNIČKI KRIŽEVCI

REKA-ČVRSTEC

FUGAPLAST GOLA- DRAVA SELNICA PODRAVSKA

HRVATSKI BOJOVNIK MOKRICE MIHOLEČKE-RATAR MIHOLEC

 

1/16 FINALA SE IGRA 26.9.

Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 13.388
06. rujna 2018. u 10:29

U osmini finala se uključuju Bjelovar i Mladost.

123
...
111213