Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Županijski nogometni kupovi 2019./2020.

123
...
111213
GRAC
GRAC
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.11.2012.
Poruka: 2.270
20. kolovoza 2020. u 07:24

Weasley je napisao/la:

Vilenjak je napisao/la:

2. kolo Varazdin-Novi Marof 4:0

2 Skorup,Benko,Obregon

Vidi cijeli citat

Ima već tema za 2020/21

Vidi cijeli citat

Gdje?  Ja je isto nemogu nač? (Btw kod nas u Vuk.srijemskoj isto odigrano već drugo kolo novog kupa po Nogometnim središtima)

Ako pogodiš u sridu - promašio si sve ostalo.
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 26.960
20. kolovoza 2020. u 07:36
Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
Raul2000
Raul2000
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 3.345
20. kolovoza 2020. u 16:56

Većina klubova koja su prošla su trečeligaši koliko sam vidio, ima netko da je prošao od županijskih klubova dalje?

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 26.960
20. kolovoza 2020. u 17:40

Raul2000 je napisao/la:

Većina klubova koja su prošla su trečeligaši koliko sam vidio, ima netko da je prošao od županijskih klubova dalje?

Vidi cijeli citat

Samo Lika Korenica

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
alkatraz
alkatraz
Dokazano ovisan
Pristupio: 26.08.2013.
Poruka: 19.205
21. kolovoza 2020. u 15:23
Raul2000
Raul2000
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 3.345
22. kolovoza 2020. u 20:33

Nogometaši Rudara pobjednici su finala kupa Istre. Slavili su protiv Pazinke s rezultatom 3:1, igrači Pazinke su završili susret s 9 igrača.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi
Sjena
Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 15.251
23. kolovoza 2020. u 20:03

1) Grad Zagreb: FINALE - 18.08. - SESVETE -  Trešnjevka 2:0
2) Zagrebačka: FINALE - Gorica - KURILOVEC 2:2 - 4:5 - 11m
3) Šibensko-Kninska: FINALE - 23.08. - MLADOST TRIBUNJ - Zagora Unešić 4:2
4) Istarska: FINALE - 22.08. -  RUDAR LABIN - Pazinka 3:1
5) Zadarska: FINALE - 22.08. - PRIMORAC BIOGRAD NA MORU - Polača 1:0
6) Splitsko-Dalmatinska: FINALE - 19.08. - CROATIA ZMIJAVCI - Solin 2:1
7) Dubrovačko-Neretvanska: FINALE - 23.08. - GOŠK DUBROVNIK 1919 - Neretva 1:1 - 7:6 - 11m
8) Karlovačka: FINALE - 08.08. - KARLOVAC 1919 - Duga Resa 3:0
9) KC-KŽ: FINALE - 26.08. - TEHNIKA KOPRIVNICA - Ferdinandovac 3:1
10) Bjelovarsko-Bilogorska: FINALE - 26.08. - MLADOST ŽDRALOVI - Bjelovar 3:0
11) Krapinsko-Zagorska: FINALE - 16.08. - GAJ MAČE - Zagorec Krapina 3:2
12) Varaždinska: FINALE - 05.08. - Ivančica - VARAŽDIN 1:1 - 6:7 - 11m
13) Međimurska: FINALE - 08.08. - 15.08. - POLET SVETI MARTIN NA MURI - RUDAR MURSKO SREDIŠĆE 4:0, 3:1 (7:1)
14) Virovitičko-Podravska: FINALE - 12.08. - PAPUK ORAHOVICA - Virovitica 4:1
15) Brodsko-Posavska: FINALE - 09.08. - SLOGA NOVA GRADIŠKA - Oriolik 0:0 - 3:0 - 11m
16) Požeško-Slavonska: FINALE - 19.08. - SLAVONIJA POŽEGA - Bsk Buk 7:1
17) Vukovarsko-Srijemska:  FINALE - 25.07. -  Dilj VinkovcI - GRANIČAR ŽUPANJA 1:2

18) Osječko-Baranjska: FINALE - 18.08. - BELIŠĆE - Bsk Bijelo Brdo 1:1 - 4:3 - 11m
19) Sisačko-Moslavačka: FINALE - 12.08. - MLADOST PETRINJA - Segesta 3:2
20) Primorsko-Goranska: FINALE - 18.08. - CRIKVENICA - Opatija 1:1 - 4:3 - 11m
21) Ličko-Senjska: FINALE -  02.08. - LIKA KORENICA - Otočac 1:1 - 5:3 - 11m



 

sudionici pretkola hrvatskog kupa:

DVA:


1. Osječko-baranjski 
2. Zagrebačka županija 
3. Brodsko-posavski 
4. Međimurski 
5. Vukovarsko-srijemski 
6. Koprivničko-križevački
7. Istarski 
8. Sisačko-moslavački 
9. Virovitičko-podravski 
10. Bjelovarsko-bilogorski 
11. Varaždinski



Belišće, BSK Bijelo Brdo

Gorica, Kurilovec

Sloga Nova Gradiška, Oriolik

Polet SMnM, Rudar MS

Graničar Županja, Dilj Vinkovci

Tehnika Koprivnica, Ferdinandovac

Rudar Labin, Pazinka

Mladost Petrinja, Segesta

Papuk Orahovica, Virovitica

Mladost Ždralovi, Bjelovar

Varaždin, Ivančica

JEDAN:


12. Grad Zagreb-ZNS 
13. Splitsko-dalmatinski
14. Primorsko-goranski 
15. Požeško-slavonski 
16. Zadarski 
17. Karlovački
18. Dubrovačko-neretvanski 
19. Krapinsko-zagorski
20. Šibensko-kninski 
21. Ličko-senjski 

 

 

Sesvete

Croatia Zmijavci

Crikvenica

Slavonija Požega

Primorac Biograd na Moru

Karlovac 1919 

Gošk Dubrovnik 1919

Gaj Mače

Mladost Tribunj

Lika '95 (Korenica)

 

 

 

Nositelji : Rijeka, Dinamo, Lokomotiva, Hajduk, Slaven Belupo, Osijek, Inter, Istra 1961, Šibenik, Split, Vinogradar, Zadar ??, Zagreb, Cibalia, Rudeš, Novigrad.

 

01. 11 - Gorica (I)
02. 8 - Varaždin (I)
03. 4 - BSK Bijelo Brdo (II)
04. 4 - Bjelovar (III)
05. 3 - Sesvete (II)
06. 3 - Mladost Ždralovi (III - 1.)
07. 3 - Belišće (III - 2.)
08. 3 - Gošk 1919 Dubrovnik (III - 5.)
09. 3 - Sloga NG (III - 16.)
10. 2 - Kurilovec (III - 2.)
11. 2 - Slavonija Požega (III - 7.)
12. 2 - Oriolik (III - 11.)
13. 1 - Croatia Zmijavci (II)
14. 1 - Mladost Petrinja (III - 3.)
15. 1 - Primorac Biograd n/m (III - 13.)
16. 1 - Karlovac 1919 (IV)
17. 0 - Polet SMnM (III - 2.)
18. 0 - Rudar Labin (III - 3.)
19. 0 - Crikvenica (III - 4.)
20. 0 - Rudar MS (III - 6.)
21. 0 - Pazinka (III - 7.)
22. 0 - Virovitica (III - 8.)*
23. 0 - Graničar Županja (III - 8.)*
24. 0 - Gaj Mače (III - 9.)
25. 0 - Papuk Orahovica (III - 10.)
26. 0 - Ferdinandovac (IV - 2.)*
27. 0 - Ivančica (IV - 2.)*
28. 0 - Dilj Vinkovci (IV - 3.)
29. 0 - Segesta (IV - 5.)
30. 0 - Tehnika Koprivnica (IV - 12.)
31. 0 - Lika '95 Korenica (V - 1.)

32. 0 - Mladost Tribunj (V - 3.)

 



[uredio Sjena - 15. listopada 2020. u 19:32]
bond79
bond79
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.08.2014.
Poruka: 1.232
24. kolovoza 2020. u 07:38

E sad može pretkolo kada?

Sjena
Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 15.251
24. kolovoza 2020. u 08:43

Sredinom 9.mjeseca bi se trebalo igrati. 

Raul2000
Raul2000
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 3.345
24. kolovoza 2020. u 17:38

9.9 je valjda pretkolo.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi
Sjena
Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 15.251
24. kolovoza 2020. u 17:49

A u četvrtak ždrijeb. 

Sjena
Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 15.251
26. kolovoza 2020. u 21:14

Mladost Ždralovi - Bjelovar 3:0 (Kožarić 9' Sabljić 18' Vrbanić 86')

123
...
111213