Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Županijski nogometni kupovi 2019./2020.

ponikve2001
ponikve2001
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 29.07.2014.
Poruka: 75
25. rujna 2019. u 18:46

Dragovoljac ispal na penale od Šparte a Kustošija prošla Prigorje (Ž) također na penale

ponikve2001
ponikve2001
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 29.07.2014.
Poruka: 75
25. rujna 2019. u 18:48

prošle Ponikve20, Vrapče, Dubrava, Trnje, Brezovica, Sesvete, Jarun, Trešnjevka, Špansko isto na penale prošlo

ivica3300
ivica3300
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.08.2016.
Poruka: 768
08. listopada 2019. u 17:54

 

REZULTATI 1/8 FINALA ŽUPANIJSKOG KUPA NS KCKŽ:

Sigetec: Mladost – Ferdinandovac 1:4
Đurđevac: Graničar – Bratstvo 1:4
Novigrad Podravski: Drava – Tehničar 0:2
Đelekovec: Osvit – Radnik Križevci 0:5
Hlebine: Lipa – Borac 0:6
Koprivnica: Tehnika Koprivnica – Podravac 1:1 (pen 8:7)
Kloštar Podravski: Mladost – Tomislav-Radnik 2:1
Glogovac: Rudar – Graničar Legrad 1:2

 

ŽDRIJEB JE 11.10. U 12 SATI U SAVEZU A UTAKMICE SE IGRAJU NA PROLJEĆE.

[uredio ivica3300 - 08. listopada 2019. u 19:03]
Kajzer
Kajzer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.04.2009.
Poruka: 725
10. listopada 2019. u 21:03

SESVETE-ŠPARTA ELEKTRA4:1

TRNJE-HAŠK0: 0(4:3 11m)

VRAPČE-RAVNICE1:2

TREŠNJEVKA-BREZOVICA2:1

MAKSIMIR-ŠPANSKO3:0

LUČKO-DINAMO/OO2:0

JARUN-KUSTOŠIJA0: 0(3:2 11m)

Ispala kustošija na penale, sutra ždrijeb.

[uredio Kajzer - 10. listopada 2019. u 21:04]
Mi smo sa kajze, otvorite špajze, jer ko ne pije, s kajzerice nije, naša doksa je samo napred loksa i mrtvi žive zbog lokomotive.
Raul2000
Raul2000
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 1.055
11. listopada 2019. u 10:04

Kajzer je napisao/la:

SESVETE-ŠPARTA ELEKTRA4:1

TRNJE-HAŠK0: 0(4:3 11m)

VRAPČE-RAVNICE1:2

TREŠNJEVKA-BREZOVICA2:1

MAKSIMIR-ŠPANSKO3:0

LUČKO-DINAMO/OO2:0

JARUN-KUSTOŠIJA0: 0(3:2 11m)

Ispala kustošija na penale, sutra ždrijeb.

Vidi cijeli citat


Koja je liga klub Ravnice?

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi
GRAC
GRAC
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.11.2012.
Poruka: 2.193
11. listopada 2019. u 10:11

Vukovarsko srijemska županija

 

NS Vinkovci,

1/2 finale

Nk Borinci Jarmina - Nk Nosteria Nuštar  1-3

Nk Dilj Vinkovci - Nk Bedem Ivankovo  1-1 (6-5 pn)

 

NS Vukovar, 

1/2 finale 

Nk Hajduk Tovarnik - HNK Vukovar 1991   3-4

Nk Croatia Bogdanovci - Nk Vuteks Sloga Vukovar  1-1 (5-4 pn)

finale

Nk Croatia Bogdanovci - HNK Vukovar 1991  3-0

 

NS Županja,

1/2 finale

Nk Graničar Županja - Nk Šokadija Babina greda  5-0

Nk Radnički Županja - Nk Tomislav Cerna  8-0

Ako pogodiš u sridu - promašio si sve ostalo.
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 24.523
11. listopada 2019. u 10:33

Međimurski

 

Osmina finala:

Nedelišće: Nedelišće - Hodošan 2:0
Mursko Središće: Rudar - Naprijed 6:1
Sveta Marija: Mladost (SM) - Bratstvo (J) 1:1 (2:4 11m)
Zasadbreg: Zasadbreg 77 - Dinamo (D) 3:1
Belica: BSK - Omladinac (NSR) 2:0
Savska Ves: Bratstvo (SV) - Polet (SMnM) 0:4
Kotoriba: Graničar (K) - Hajduk(Š) 4:0
Brezje: Hajduk (B) - Međimurje 0:3


Četvrtfinale:

Nedelišće - Rudar
Bratstvo (J) - Zasadbreg 77
BSK - Polet (SMnM)
Graničar (K) - Međimurje

 

Jedna utakmica, igra se na proljeće, domaćinstvo se određuje ždrijebom

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
Lobotomija
Lobotomija
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.05.2019.
Poruka: 929
22. listopada 2019. u 19:49

Rezultati 5. kola županijskog Kupa PGŽ:
Orijent 1919 - Krk 3:5 (0:0), nakon jedanaesteraca
Halubjan - Opatija 0:3
Grobničan - Vinodol 5:1
Crikvenica - Vihor, odgođeno

 
 
 
 
GRAC
GRAC
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.11.2012.
Poruka: 2.193
23. listopada 2019. u 22:56

Vukovarsko srijemska županija

NS Vinkovci;

finale:

Nk Dilj Vinkovci - Nk Nosteria Nuštar:  1-1 (6-5 pn)

 

NS Vukovar;

finale:

Nk Croatia Bogdanovci - Hnk Vukovar 1991:  3-0

 

NS Županja;

finale:

Nk Graničar Županja - Nk Radnički Županja:  1-0

Ako pogodiš u sridu - promašio si sve ostalo.
Sjena
Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 14.090
23. siječnja 2020. u 09:22

1) Grad Zagreb: 1/2 - Maksimir, 1/4 - 01.04. - Sesvete - Ponikve, Jarun - Trnje, Lučko - Trešnjevka
2) Zagrebačka:  1/4 - Gorica, Kurilovec, Lukavec, Strmec, Vrbovec, Sava Strmec, Dugo Selo, Bistra
3) Šibensko-Kninska: 
4) Istarska: 01.03 - PRVO KOLO
5) Zadarska: 1/4 - 08.04. - Pakoštane - Hrvatski Vitez, Zemunik - Hajduk P, Polača - Nova Zora, Pogradina - Primorac Biograd / Sabunjar
6) Splitsko-Dalmatinska: 1/8 - 18.03. - Kamen - Postira, Jadran T - Solin, Uskok - Hrvace, Mračaj - Jadran KS, Croatia - Sloga M, OSK - Urania, Zmaj - Dugopolje, Omladinac - GOŠK KG
7) Dubrovačko-Neretvanska: 26.02. - ŠESNAESTINA FINALA
8) Karlovačka: 1/4 - 01.03. - Karlovac 1919 - Ogulin, Zrinski Ozalj - Vojnić '95, Duga Resa 1929 - Ilovac, Dobra (SP) - Slunj
9) KC-KŽ: 1/4 - 01.04. -  Graničar Legrad - Ferdinandovac, Borac Imbriovec - Radnik Križevci, 15.04. - Mladost KP - Tehnika Koprivnica, Bratstvo - Tehničar Cvetkovec
10) Bjelovarsko-Bilogorska: 1/4 - Bjelovar, Mladost Ždralovi, Bilogorac VT, Bilo VP, Gordowa, Mlinar, Bilogora '91, Dinamo Predavac / Garić
11) Krapinsko-Zagorska: 1/2 - 13.05. - Oroslavje - Zagorec Krapina, Mladost Zabok - Gaj Mače
12) Varaždinska: 1/2 - Varaždin - Nedeljanec, Orač - Ivančica
13) Međimurska: 1/4 - BSK Belica - Polet SMnM, Rudar MS - Nedelišće, Zasadbreg '77 - Bratstvo J, Međimurje - Graničar Kotoriba
14) Virovitičko-Podravska: 01.03 - ŠESNAESTINA FINALA
15) Brodsko-Posavska:
16) Požeško-Slavonska:
17) Vukovarsko-Srijemska: 1/2 - Dilj Vinkovci, Croatia Bogdanovci, Graničar Županja

18) Osječko-Baranjska:
19) Sisačko-Moslavačka:
20) Primorsko-Goranska: 1/2 - Krk, Opatija, Grobničan, Crikvenica
21) Ličko-Senjska:



 

sudionici pretkola hrvatskog kupa:

DVA:


1. Osječko-baranjski 
2. Zagrebačka županija 
3. Brodsko-posavski 
4. Međimurski 
5. Vukovarsko-srijemski 
6. Koprivničko-križevački
7. Istarski 
8. Sisačko-moslavački 
9. Virovitičko-podravski 
10. Bjelovarsko-bilogorski 
11. Varaždinski



 

 

 

JEDAN:


12. Grad Zagreb-ZNS 
13. Splitsko-dalmatinski
14. Primorsko-goranski 
15. Požeško-slavonski 
16. Zadarski 
17. Karlovački
18. Dubrovačko-neretvanski 
19. Krapinsko-zagorski
20. Šibensko-kninski 
21. Ličko-senjski 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[uredio Sjena - 26. veljače 2020. u 08:52]
Raul2000
Raul2000
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 1.055
06. veljače 2020. u 10:54

KUP ISTRE – PRVO KOLO – 01.03.2020. (15:00)

Petrovija-Vrsar
Funtana-Dajla
Moela-Istra Tar
Barban 2013-Momjan 1947
Valbandon 72-Kanfanar
Smoljanci Sloboda-Banjole
Iskra-Žminj
Vodnjan-Marčana
Pomorac-Istra Pula
Jedinstvo Omladinac-Rabac
Polet-Raša 1938
Potpićan Učka 72-Cement

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi
Giodrogo
Giodrogo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.148
09. veljače 2020. u 18:23

Pretkolo kupa Nogometnog saveza Županije Splitsko-dalmatinske

 

Tekstilac Sinj - Jadran Stari Grad 1:1 (4:5 s 11m)

Mosor Žrnovnica - Varbonj Vrbanj 3:2

Glavice 1991 - Trilj-2001 nije se igralo, gosti odustali

Val Kaštel Stari - Čaporice-Trilj nije se igralo, gosti odustali

 

Prvo kolo igra se 16.02.2020.

Giodrogo
Giodrogo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.148
16. veljače 2020. u 17:36

1. kolo kupa NSŽSD

jučer

GOŠK (KG) - Junak 1:0
Imotski - Croatia 0:2
Solin - Orkan 4:0
Adriatic - Dugopolje 0:4
Jadran (T) - Omiš 1:0

danas

Primorac - Uskok 1:1 (3:5 nakon udaraca s 11 metara)
Postira-Sardi - Poljičanin 1921 5:2
Glavice 1991 - Hrvace 0:1
Trogir 1912 - Urania 1:4
Vinjani - Mračaj 0:1
Kamen - Mladost (P) 1:1 (7:6 nakon udaraca s 11 metara)
Val - Sloga (M) 0:2
Jadran (KS) - Jadran (S) 2:0
OSK - Mosor Žrnovnica 6:0

 

ostalo za odigrati

Omladinac - Jadran (SG)

Mosor - Zmaj (M)

Giodrogo
Giodrogo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.148
18. veljače 2020. u 20:10

Mosor - Zmaj Makarska 2:5

gogykiryales
gogykiryales
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.06.2013.
Poruka: 512
19. veljače 2020. u 11:54

Crikvenica je još u 2019. godini dobila Vihor 3-0 i ušla u polufinale kupa PGŽ