Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Županijski nogometni kupovi 2019./2020.

Raul2000
Raul2000
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 1.060
02. ožujka 2020. u 17:51

KUP ISTRE – PRVO KOLO – 01.03.2020. (15:00)

REZULTATI

Petrovija-Vrsar 0:5
Funtana-Dajla 3:0
Moela-Istra Tar 1:2
Barban 2013-Momjan 1947 4:6
Valbandon 72-Kanfanar 0:1
Smoljanci Sloboda-Banjole 1:3
Iskra-Žminj ODGOĐENO
Vodnjan-Marčana 1:1, 4:2-11m
Pomorac-Istra Pula 0:10
Jedinstvo Omladinac-Rabac 0:2 
Polet-Raša 1938 0:1
Potpićan Učka 72-Cement 1:1, 2:3-11m

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi
jamesr
jamesr
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.04.2017.
Poruka: 334
02. ožujka 2020. u 17:59

ŽNS-VPŽ

RASPORED KUP UTAKMICA -SENIORI

3.kolo -  parovi

 

Subota, 29.02.2020. u 15,00 sati

Drava - Suhopolje  0:9 (0:4) suci:Trupina,Maslač;Strusa A.   delegat : Stošić

Nedjelja,01.03.2020. u 15,00 sati

 

Vaška-Virovitica  0:10 (0:2) suci:Stojnović,Selenić,Szebenji  delegat:Stipanić

Mladost(B)-Papuk   0:11 (0:4). suci:Rakitničan.Gašparić,Grujić  delegat: Fabijanac

Croatia-Pitomača   0:6 (0:3) suci:Presečan,Herent,Smrček   delegat:Špiranec

Podgorje-Slatina    0:2 (0:1)   suci:Vargović,Kapitan;Škudar   delegat:Đurđević

Crnac-Rezovac     0:1 0:1).  suci:Lončar,Vidović,Brdarić M.   delegat: Grabovac

Zrinski-Mladost(M)  2:1 (1:1)suci:Loparac G.,Lukačević,Marinović,  delegat:Penava

Turanovac-Graničar Bušetina   2:1 (1:0). suci:Kečkiš,Ferić,Duvnjak  delegat:Blažević I.  

Gradina-Bratstvo   2: 2 (2:0)  nakon jedanaesterca. 7:8.    suci:Cafuta,Majstorović I.,Majstorović Ivan  delegat: Stojanović

Podravac-Mladost(Čač)   2:1 (1:1) suci:Vidalina,Loparac M.,Lješčak Mario  delegat: Zagorac

Slavonija-Omladinac   6:1 (3:0). suci:Kristić,Resler T,Penava E.   delegat:Vrbaslija

Dinamo(Č)-Mikleuš      1:2 (0:0). suci:Culej,Sertić J.,Kokorić   delegat: Jurkin

Voćin-Sloga(Z)  3:4 (0:3)  igra se u Zdencima  suci:Ličinić Siniša,Ličinić Saša,Hrženjak  delegat: Babić

Mladost 1930-Borova   1:3 (1:1). suci:Nađ.Gebaj,Medved  delegat: Miklošević

 

4.kolo -  parovi

 

Nedjelja,08.03.2020. u 15,00 sati

 

Pitomača-Podravac

Slatina-Slavonija

Borova-Suhopolje

Bratstvo-Rezovac

Sloga-Mikleuš  

Virovitica-Turanovac-odgođeno zbog obveza u 3.HNL Sjever

Papuk-Zrinski –odgođeno zbog obveza u 3 HNL Sjever

Giodrogo
Giodrogo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.148
02. ožujka 2020. u 21:11

18.3. - 1/8F kupa NSŽSD

 

Kamen - Postira-Sardi

Uskok - Hrvace

Jadran (T) - Solin

Mračaj - Jadran (KS)

Croatia - Sloga

OSK - Urania

Zmaj - Dugopolje

Omladinac - GOŠK

Sjena
Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 14.093
02. ožujka 2020. u 21:23

1) Grad Zagreb: 1/2 - Maksimir, 1/4 - 01.04. - Sesvete - Ponikve, Jarun - Trnje, Lučko - Trešnjevka
2) Zagrebačka:  1/4 - Gorica, Kurilovec, Lukavec, Strmec, Vrbovec, Sava Strmec, Dugo Selo, Bistra
3) Šibensko-Kninska: 
4) Istarska: 2.kolo - Vrsar, Funtana, Istra (T), Momjan 1947, Kanfanar, Banjole, Vodnjan, Istra Pula, Rabac, Raša 1938, Cement, Iskra/Žminj
5) Zadarska: 1/4 - 08.04. - Pakoštane - Hrvatski Vitez, Zemunik - Hajduk P, Polača - Nova Zora, Pogradina - Primorac Biograd
6) Splitsko-Dalmatinska: 1/8 - 18.03. - Kamen - Postira, Jadran T - Solin, Uskok - Hrvace, Mračaj - Jadran KS, Croatia - Sloga M, OSK - Urania, Zmaj - Dugopolje, Omladinac - GOŠK KG
7) Dubrovačko-Neretvanska: 1/8 - 04.03. - Metković - Jadran LP, 1/4 - BŠK Zmaj - Jadran Smokvica, Grk - Orebić, GOŠK Dubrovnik - Croatia Gabrili
8) Karlovačka: 1/2 - Karlovac 1919, Vojnić '95, Slunj, Duga Resa
9) KC-KŽ: 1/4 - 01.04. -  Graničar Legrad - Ferdinandovac, Borac Imbriovec - Radnik Križevci, 15.04. - Mladost KP - Tehnika Koprivnica, Bratstvo - Tehničar Cvetkovec
10) Bjelovarsko-Bilogorska: 1/4 - Bjelovar, Mladost Ždralovi, Bilogorac VT, Bilo VP, Gordowa, Mlinar, Bilogora '91, Dinamo Predavac
11) Krapinsko-Zagorska: 1/2 - 13.05. - Oroslavje - Zagorec Krapina, Mladost Zabok - Gaj Mače
12) Varaždinska: 1/2 - Varaždin - Nedeljanec, Orač - Ivančica
13) Međimurska: 1/4 - BSK Belica - Polet SMnM, Rudar MS - Nedelišće, Zasadbreg '77 - Bratstvo J, Međimurje - Graničar Kotoriba
14) Virovitičko-Podravska: 1/4 - Pitomača, Slatina, Suhopolje, Bratstvo, Sloga,  4.kolo - 11.03. - Virovitica - Turanovac, Papuk - Zrinski
15) Brodsko-Posavska: 1/4 - Oriolik, Marsonia, Posavina, Zadrugar, Željezničar, Omladinac 
16) Požeško-Slavonska: 1/4 - 22.04. - Slavija Pleternica, Slavonija Požega, BSK Buk, Dobrovac, Kuzimca, Hajduk Pakrac, Dinamo Vidovci, 1/8 - Sloga - Kutjevo
17) Vukovarsko-Srijemska: 1/2 - Dilj Vinkovci, Croatia Bogdanovci, Graničar Županja

18) Osječko-Baranjska:
19) Sisačko-Moslavačka:
20) Primorsko-Goranska: 1/2 - Krk, Opatija, Grobničan, Crikvenica
21) Ličko-Senjska: 1/8 - 22.03. - Croatia '92 - Plitvice, Sokolac - Novalja, 1/4 - Lika 95, Velebit, Bunjevac-Gavran, Nehaj, Otočac, Gospić 91



 

sudionici pretkola hrvatskog kupa:

DVA:


1. Osječko-baranjski 
2. Zagrebačka županija 
3. Brodsko-posavski 
4. Međimurski 
5. Vukovarsko-srijemski 
6. Koprivničko-križevački
7. Istarski 
8. Sisačko-moslavački 
9. Virovitičko-podravski 
10. Bjelovarsko-bilogorski 
11. Varaždinski



 

 

 

JEDAN:


12. Grad Zagreb-ZNS 
13. Splitsko-dalmatinski
14. Primorsko-goranski 
15. Požeško-slavonski 
16. Zadarski 
17. Karlovački
18. Dubrovačko-neretvanski 
19. Krapinsko-zagorski
20. Šibensko-kninski 
21. Ličko-senjski 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



[uredio Sjena - 12. ožujka 2020. u 21:41]
jamesr
jamesr
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.04.2017.
Poruka: 334
08. ožujka 2020. u 19:28

ŽNS-VPŽ

4.kolo -  parovi

 

Nedjelja,08.03.2020. u 15,00 sati

 

Pitomača-Podravac   2:0 (1:0). Suci: Vargović, Gašparić, Grujić.  Delegat: Lozar

Slatina-Slavonija      5:1 (3:0). Suci:Kristić, Ličinić Saša, Penava E.   Delegat: Radočaj

Borova-Suhopolje    1:6 (0:5)  Suci: Loparac G., Vidović, Loparac M.   Delegat: Budiša

Bratstvo-Rezovac    4:1 (2:0). Suci:Culej, Kečkiš, Selenić.  Delegat:  Blažević

Sloga-Mikleuš        6:1 (1:0)   Suci: Ličinić Siniša, Nađ, Rakitničan    Delegat:  Borbaš

Virovitica-Turanovac-odgođeno zbog obveza u 3.HNL Sjever

Papuk-Zrinski –odgođeno zbog obveza u 3 HNL Sjever

[uredio jamesr - 08. ožujka 2020. u 19:28]
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 24.528
29. travnja 2020. u 07:57

Čujem da su na stolu 2 opcije za mjesta u pretkolu Hrvatskog kupa 2020/21

 

1) Finalisti sezone 2018/19

2) Po koeficijentu u svakom ŽNS-u

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
Korres
Korres
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2020.
Poruka: 142
29. travnja 2020. u 08:06

Kolega weasley,kako misliš,finalisti?

Raul2000
Raul2000
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 1.060
29. travnja 2020. u 09:39

Weasley je napisao/la:

Čujem da su na stolu 2 opcije za mjesta u pretkolu Hrvatskog kupa 2020/21

 

1) Finalisti sezone 2018/19

2) Po koeficijentu u svakom ŽNS-u

Vidi cijeli citat


Prva opcija najbolji izbor

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 24.528
29. travnja 2020. u 10:12

Korres je napisao/la:

Kolega weasley,kako misliš,finalisti?

Vidi cijeli citat

Pa tamo gdje ide jedan ide prvak, gdje idu dva idu finalisti, znači repriza ove sezone, ali novi ždrijeb pretkola

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
PatnjeMladogWerdera
PatnjeMladogWerdera
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.01.2019.
Poruka: 599
29. travnja 2020. u 10:31

Sad kad sve otkažu bit će vremena da igramo ko FA kup, svi klubovi u Hrvatskoj

bond79
bond79
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.08.2014.
Poruka: 1.192
29. travnja 2020. u 10:32

Weasley je napisao/la:

Korres je napisao/la:

Kolega weasley,kako misliš,finalisti?

Vidi cijeli citat

Pa tamo gdje ide jedan ide prvak, gdje idu dva idu finalisti, znači repriza ove sezone, ali novi ždrijeb pretkola

[Točno tako uzeti finaliste od prošle godine i s njima u pretkolo. Mislim i da se igrala završnica do kraja županijskih kupova da bi rezultat učesnika u pretkolo bio cca 80% isti../QUOTE]

Vidi cijeli citat
Sjena
Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 14.093
29. travnja 2020. u 11:32

Ja sam čuo da bi se županijski kupovi trebali odigrati u 8.- 9.mjesecu.

Kod većine županija natjecanje je došlo do završnice, četvrtfinale, polufinale.. 

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 24.528
29. travnja 2020. u 12:09

Sjena je napisao/la:

Ja sam čuo da bi se županijski kupovi trebali odigrati u 8.- 9.mjesecu.

Kod većine županija natjecanje je došlo do završnice, četvrtfinale, polufinale.. 

Vidi cijeli citat

Ima smisla ako dozvole utakmice s gledateljima, onda su ono rezervne opcije kaj sam ja čuo

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
jamesr
jamesr
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.04.2017.
Poruka: 334
07. svibnja 2020. u 13:32

Iz koprivničkog saveza javljaju da će se kup odigrati prije početka nove sezone, naravno ako bude moguće s gledateljima, ako ne, vjerojatno ništ od kupa

bond79
bond79
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.08.2014.
Poruka: 1.192
07. svibnja 2020. u 14:34

Kakvog ima smisla završavati županijske kupove (kada?) uzeti prošlogodišnje finaliste i s njima u pretkolo 25.08., ako bude zdravlja..