Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Županijski nogometni kupovi 2019./2020.

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 24.253
12. kolovoza 2019. u 08:21

Međimurski nogometni savez

 

1. kolo

Vučetinec – Sloboda (M) 3:1
Graničar (N) – Dinamo (D) 0:5
Vidovčan – Podturen 1:6
Budućnost (M) – Jedinstvo (NSD) 0:1
Galeb – Otok 3:1
Dubrava – Mladost (D) 1:3
Radnički – Naprijed 2:4
Omladinac (M) – Bratstvo (J) 1:1 (3:4)
Omladinac (DS) – Borac (DH) 4:0, prekid u 46. minuti
Trnovec – Strahoninec 2:2 (3:4)
Dubravčan – Donji Koncovčak 4:3
Napredak – Plavi 0:10
Dinamo (Ž) – BSK 0:7
Bratstvo (P) – Pobjeda 0:4
Jadran – Torpedo 6:0
Drava (DM) – Mali Mihaljevec 4:3
Drava (K) – Hajduk (Š) 0:3 b.b.
Mladost (S) – Venera PMP 1:4
Croatia – Parag 5:1
Draškovec-Geothermae – Jedinstvo (GM) 0:4
NŠ Međimurje-Čakovec – Budućnost (P) 1:6

 

2. kolo

Naprijed - Sloga (Š) 1:0
Vučetinec - Pobjeda 2:1
Drava (DM) – Graničar (K) 1:6
Mladost (I) – Centrometal 0:6
Jedinstvo (NSD) – Borac PMP 3:1
Mladost (D) – Galeb 1:4
Omladinac (DS) – Mura 1:0
Strahoninec – Dinamo (D) 2:2 (8:9)
Dubravčan – Zasadbreg 77 2:2 (2:3)
Plavi – Sokol 2:3
Budućnost (P) – BSK 3:3 (6:7)
Jadran – Bratstvo (SV) 1:3
Hajduk (Š) – Venera 4:1
Jedinstvo (GM) – Croatia 4:3
Podturen – Hajduk (B) 3:5
Bratstvo (J) - Kraljevčan 38 (u srijedu)

 

Šesnaestina finala

Centrometal – Hodošan
Jedinstvo (NSD) – Nedelišće
Galeb – Rudar
Naprijed – Dinamo (P)
Kraljevčan 38/Bratstvo (J) – Polet (P)
Omladinac (DS) – Mladost (SM)
Dinamo (D) – Sloga (Č)
Zasadbreg 77 – Spartak
Sokol – Omladinac (NSR)
BSK – Međimurec
Vučetinec – Polet (SMnM)
Bratstsvo (SV) – Mladost Komet
Graničar (K) – Trnava
Hajduk (Š) – Sloboda (S)
Jedinstvo (GM) – Međimurje
Hajduk (B) – ČSK

Sve bi da, da za nju, jednu malu fritulu
Raul2000
Raul2000
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 941
12. kolovoza 2019. u 17:52

vi dosta rano počinjete?

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi
GRAC
GRAC
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.11.2012.
Poruka: 2.191
05. rujna 2019. u 13:45

Nogometno središte Vinkovci.

07. 08. 2019   1. kolo:

 

Nk Bedem Ivankovo - Nk Šokadija S.Mikanovci  3-0(bb)

Nk Borac Retkovci - Nk Otok Otok  0-5

Nk Borinci Jarmina - Nk Zrinski Tordinci  2-0

Nk Dilj Vinkovci - ŠD Croatia N.Jankovci  6-0

Nk Frankopan RokovciAndrijaševci - Mladost Privlaka  1-0

Nk HAŠK Sokol S.Jankovci - Nk Mladost Antin  3-2

Nk Mladost Vođinci - Nk Nosteria Nuštar  0-0 (1-3 pn)

Nk Slavonac Komletinci - Nk Lovor Nijemci  4-0

 

 

 

 

[uredio GRAC - 05. rujna 2019. u 13:46]
Ako pogodiš u sridu - promašio si sve ostalo.
GRAC
GRAC
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.11.2012.
Poruka: 2.191
05. rujna 2019. u 13:52

Nogometno središte Vinkovci.

04.09.2019   2. kolo:

 

Nk Bedem Ivankovo - Nk HAŠK Sokol S.Jankovci  6-1

Nk Borinci Jarmina - Nk Otok Otok  2-1

Nk Dilj Vinkovci - Nk Frankopan RokovciAndrijaševci  3-2

Nk Nosteria Nuštar - Nk Slavonac Komletinci  3-2

[uredio GRAC - 05. rujna 2019. u 13:53]
Ako pogodiš u sridu - promašio si sve ostalo.
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 24.253
05. rujna 2019. u 16:37

Međimurski

 

Rezultati 1/16 finala Kupa:
CENTROMETAL – HODOŠAN 1:2
JEDINSTVO (Novo Selo na Dravi) – NEDELIŠĆE 1:2
BRATSTVO (Jurovec) – POLET (Pribislavec) 5:4
OMLADINAC (Držimurec – Strelec) – MLADOST (Sveta Marija) 0:1
ZASADBREG 77 – SPARTAK 1:1, 4:3
SOKOL – OMLADINAC (Novo Selo Rok) 3:5
BSK – MEĐIMUREC 3:1
VUČETINEC – POLET (Sveti Martin na Muri) 1:12
BRATSTVO (Savska Ves) – MLADOST KOMET 1:1, 5:4
GRANIČAR (Kotoriba) – TRNAVA 3:1
HAJDUK (Štrukovec) – SLOBODA (Slakovec) 2:0
HAJDUK (Brezje) – ČSK 0:0, 4:1

 

Igra se 05.09.2019 u 17 sati:
JEDINSTVO (GM) – MEĐIMURJE

 

Igra se 11.09.2019 u 17 sati:
GALEB – RUDAR
DINAMO (Domašinec) – SLOGA (Čakovec)
NAPRIJED – DINAMO (Palovec)

 

Parovi osmine finala u srijedu 25. rujna u 16:30 sati, domaćin se određuje ždrijebom:
HODOŠAN – NEDELIŠĆE
GALEB / RUDAR – NAPRIJED / DINAMO(P)
BRATSTVO (J) – MLADOST (SM)
DINAMO (D) / SLOGA (Č) – ZASADBREG 77
OMLADINAC (NSR) – BSK
POLET (SMnM) – BRATSTVO (SV)
GRANIČAR (K) – HAJDUK (Š)
HAJDUK (B) – JEDINSTVO (GM) / MEĐIMURJE

Sve bi da, da za nju, jednu malu fritulu
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 24.253
05. rujna 2019. u 16:38

Varaždinski

 

Svi rezultati osmine finala:

SVETI ILIJA: Obreš - Varteks 0:2
DONJI KUĆAN: Zelengaj - Varaždin 0:6
LUDBREG: Podravina - Nedeljanec 0:3
VRBANOVEC: Dinamo 01 - Drava 5:3 (1:1)
PETRIJANEC: Orač - Novi Marof 1:0
VARAŽDIN: Sloboda-ŠN - Dubravka-Zagorac 3:2
BELETINEC: Bednja - Ivančica 5:7 (2:2)
ŠEMOVEC: Mladost (Š) - Polet (T) 3:5

 

Parovi četvrtfinala:

Varaždin: Varteks - Varaždin
Nedeljanec: Nedeljanec - Dinamo 01
Petrijanec: Orač - Sloboda - ŠN
Ivanec: Ivančica - Polet (T)

Sve bi da, da za nju, jednu malu fritulu
Raul2000
Raul2000
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 941
05. rujna 2019. u 16:57

Weasley je napisao/la:

Varaždinski

 

Svi rezultati osmine finala:

SVETI ILIJA: Obreš - Varteks 0:2
DONJI KUĆAN: Zelengaj - Varaždin 0:6
LUDBREG: Podravina - Nedeljanec 0:3
VRBANOVEC: Dinamo 01 - Drava 5:3 (1:1)
PETRIJANEC: Orač - Novi Marof 1:0
VARAŽDIN: Sloboda-ŠN - Dubravka-Zagorac 3:2
BELETINEC: Bednja - Ivančica 5:7 (2:2)
ŠEMOVEC: Mladost (Š) - Polet (T) 3:5

 

Parovi četvrtfinala:

Varaždin: Varteks - Varaždin
Nedeljanec: Nedeljanec - Dinamo 01
Petrijanec: Orač - Sloboda - ŠN
Ivanec: Ivančica - Polet (T)

Vidi cijeli citat


 

Varteks-Varaždin bi moglo biti jako zanimljivo.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi
GRAC
GRAC
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.11.2012.
Poruka: 2.191
05. rujna 2019. u 18:10

Nogometno središte Vukovar.

16.06.2019

Nk Borac Bobota - Nk Sinđelić Trpinja 2-2 (2-4 pn)

HNK Fruškogorac Ilok - Nk Mohovo Mohovo  7-1

Nk Hajduk Tovarnik - ŠNK Lovas Lovas 7-1

Nk Rusin Mikluševci - Nk SremAC Ilaća  4-1

Nk Bršadin - HNK Vukovar 1991  1-3

Nk Sloga Borovo - Nk Negoslavci Negoslavci  0-6

HNK Radnički Borovo - Nk Croatia Bogdanovci  2-3

Ako pogodiš u sridu - promašio si sve ostalo.
GRAC
GRAC
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.11.2012.
Poruka: 2.191
05. rujna 2019. u 18:23

Nogometno središte Vukovar.

21.08.2019  1/4 finala

 

 

HNK Vukovar 1991 - HNK Fruškogorac Ilok  2-1

Nk Rusin Mikluševci - Nk Croatia Bogdanovci  0-7

Nk HNk Vuteks Sloga Vukovar - Nk Sinđelić Trpinja  3-0 (bb)

Nk Hajduk Tovarnik - Nk Negoslavci Negoslavci  2-2(6-5 pn)

Ako pogodiš u sridu - promašio si sve ostalo.
GRAC
GRAC
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.11.2012.
Poruka: 2.191
05. rujna 2019. u 18:27

Parovi polufinala NS Vukovar:

 

Nk Croatia Bogdanovci - Nk Vuteks Sloga Vukovar

Nk Hajduk Tovarnik - HNK Vukovar 1991

Ako pogodiš u sridu - promašio si sve ostalo.
GRAC
GRAC
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.11.2012.
Poruka: 2.191
05. rujna 2019. u 18:52

Nogometno središte Županja.

2.kolo

Nk Graničar Županja - Nk Budučnost Šiškovci 3-0 (bb)

Nk Posavac Posavski Podgajci -  Nk Tomislav Cerna  1-5

Nk Radnički Županja _ Nk Slavonac Gradište  7-2

Nk Srijemac Strošinci -Nk Šokadija Babina Greda  ???

 

Parovi polufinala:

Nk Graničar Županja - Nk Šokadija Babina Greda

Nk Radnički Županja - Nk Tomisla Cerna

Ako pogodiš u sridu - promašio si sve ostalo.
Sjena
Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 13.959
06. rujna 2019. u 10:57

 

U osmini finala se uključuju Bjelovar i Garić.

Sjena
Sjena
Moderator
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 13.959
11. rujna 2019. u 20:25

Mladost - Ribar 15:1

ivica3300
ivica3300
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.08.2016.
Poruka: 738
18. rujna 2019. u 16:22

ŽNS KCKŽ - REZULTATI 1.KOLA KUPA:

Botinovec: Rudar –  Sv.Petar Čvrstec 1:7
Podravske Sesvete: Drava – Prugovac 3:0 (prekid u 48. minuti zbog nedovoljnog broja igrača gostiju)
Gotalovo: GOŠK – Fugaplast 5:1
Mokrice Miholečke: Hrvatski Bojovnik – Gornja Rijeka 3:0
Pustakovec: Jedinstvo – Močile 0:2
Koledinec: Jadran Galeb – Podravec Torčec 0:3
Podravska Selnica: Drava – Sloga 3:2
Zablatje: Udarnik – Rudar Glogovac 1:1 (1:4 11m)
Starigrad: Starigrad – Reka 4:4 (7:8 11m)
Herešin: Omladinac – Mladost Koprivnički Bregi 0:1

 

RASPORED 1/16 FINALA ŽUPANIJSKOG KUPA:

1/16F

25.09.2019 16:30

Sveti Petar Čvrstec

Čvrstec - Tomislav Radnik Sv.Ivan Žabno

1/16F

25.09.2019 16:30

Podravske Sesvete

Drava  - Graničar Đurđevac

1/16F

25.09.2019 16:30

Podravska Selnica

Drava - Osvit Đelekovec

1/16F

25.09.2019 16:30

Gotalovo

GOŠK - Graničar Legrad

1/16F

25.09.2019 16:30

Mokrice Miholečke

Hrvatski bojovnik - Radnik Križevci

1/16F

25.09.2019 16:30

Koprivnica

Močile - Bratstvo

1/16F

25.09.2019 16:30

Torčec

Podravec - Borac Imbriovec

1/16F

25.09.2019 16:30

Glogovac

Rudar  - Tomislav Drnje

1/16F

25.09.2019 16:30

Hlebine

Lipa - Reka

1/16F

25.09.2019 16:30

Koprivnički Bregi

Mladost  - Tehnika Koprivnica

1/16F

25.09.2019 16:30

Kalinovac

Kalinovac - Podravac Virje

1/16F

25.09.2019 16:30

Ždala

Prekodravac - Mladost Kloštar Podravski

1/16F

25.09.2019 16:30

Molve

Mladost Molve - Ferdinandovac

1/16F

25.09.2019 16:30

Vojakovac

Viktorija - Drava Novigrad Podravski

1/16F

25.09.2019 16:30

Peteranec

Panonija - Tehničar Cvetkovec

1/16F

25.09.2019 16:30

Sigetec

Mladost  - Miklinovec


Isto 90' ako nema pobjednika odmah idu 11-erci.

[uredio ivica3300 - 24. rujna 2019. u 11:42]
ivica3300
ivica3300
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.08.2016.
Poruka: 738
24. rujna 2019. u 12:09

Sjena je zakasnio sa "svojima" pa da mu se odužim:



ŽNS BRODSKO-POSAVSKI, REZULTATI 2.KOLA (Ovih 10-9 je rezultat nakon izvođenja 11-eraca)

 
Za ŽNS KARLOVAČKE ŽUPANIJE nemogu pronaći , s tim da je Barilović-Karlovac odgođeno zbog toga jer Karlovac igra kup s Dinamom .

NS KZŽ:

 
MEĐIMURSKI NS:

25.09.2019. (srijeda) s početkom u 16,30 sati igraju:

Belica: BSK – Omladinac (NSR),
Mursko Središće: Rudar – Naprijed,
Sveta Marija: Mladost – Bratstvo (Jurovec),
Zasadbreg: Zasadbreg 77 – Dinamo (Domašinec),
Hodošan: Hodošan – Nedelišće.

08.10.2019. (utorak) s početkom u 15,30 sati igraju:

Savska Ves: Bratstvo – Polet (SMNM),
Brezje: Hajduk – Međimurje,
Kotoriba: Graničar – Hajduk (Štrukovec)

 

ŽNS PGŽ:


ŽNS VŽ:

 
ŽNS Virovitičko-podravski:

Utakmice 2. kola
Ćeralije - Vaška 11m (7 : 8) 3 : 3 ( 2 : 2 )
Dinamo (KD) - Drava 0 : 3 ( 0 : 3 )
Sokol - Croatia 11m (6 : 8) 4 : 4 ( 1 : 1 )
Turanovac - Mladost (V) 6 : 4 ( 4 : 1 )
Podgorje - Napredak 4 : 0 ( 0 : 0 )
Crnac - Standard 5 : 2 ( 4 : 1 )
Zrinski (NB) - Dinamo (J) 4 : 1 ( 0 : 1 )
Mladost (B) - Plavi 11m (7 : 5) 3 : 3 ( 2 : 0 )
Gradina - Sveti Đurađ 11m (7 : 6) 2 : 2

( 2 : 1 )

NS Županja: SENIORI
25.09.2019. ŽUPANJA NK RADNIČKI – NK TOMISLAV 16,00 sati
25.09.2019. ŽUPANJA NK GRANIČAR – NK ŠOKADIJA 16,00 sat

NS VINKOVCI:
 
1.Jarmina: NK BORINCI- NK NOSTERIA 25.09.2019. 16,00 sati
2.Vinkovci: NK DILJ- NK BEDEM 02.10.2019. 16,00 sat
 
ZNS:

 
NS ZŽ, 1.KOLO:

OD 17 SATI, 25.9:
LUKAVEC-ZELINA
MLADOST KLINČA SELA-VRBOVEC
POLET BUŠEVEC-SAVA STRMEC
LONJA-DUGO SELO
NK SU-LA LADUČ- NK BISTRA
 
8.10 OD 16:00 IGRAJU STRMEC IZ BEDENICE I CROATIA HRASTJE.