Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Županijski nogometni kupovi 2021./2022.

12
Raul2000
Raul2000
Mali dioničar
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 5.048
07. kolovoza 2021. u 10:33

PRVO KOLO KUPA ISTRE

 

ROVINJ-PLOMIN

BANJOLE-MEDULIN

ISTRA PULA-MUNTIĆ

GALIŽANA-POLET

MLADOST FAŽANA-VELI VRH

LIŽNJAN-JEDINSTVO OMLADINAC

VALBANDON-MARČANA

POTPIĆAN-ŠTINJAN

CEMENT-VODNJAN

VALDEBEK-POMORAC KRNICA

SMOLJANCI SLOBODA-ŠIŠAN

BARBAN-ISKRA

ARNE PERUŠKI-MANJADVORCI

RABAC-RAŠA

ISTRA TAR-BABIĆI 1947

VIŠNJAN-FUNTANA

LIVADE-KANFANAR

KAŠTELIR LABINCI-BUZET

SAVUDRIJA-GALEB

UMAG-ŽMINJ

PETROVIJA-PURIS

MARUŠIĆI-GROŽNJAN OPRTALJ

VIŽINADA-BRTONIGLA NV

MOELA-DINAMO SMNK

DAJLA-MOMJAN

MLADOST RS-VRSAR

PEROJ je kao slobodan osigurao sljedeće kolo

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi
wanderer
wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 915
07. kolovoza 2021. u 11:00

1. kolo kupa MNS seniori – 2021/2022

 

14.08.2021. (subota) u 17:30 sati

TORPEDO (Križovec) – RUDAR (Mursko Središće) 0:12
BRATSTVO (Preseka) – MLADOST KOMET (Prelog) 0:13
DINAMO (Palovec) – SLOGA (Čakovec) 2:1
MLADOST (Sveta Marija) – NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC
PODTUREN – GALEB (Oporovec) 11:1
VUČETINEC – BUDUĆNOST (Podbrest) 3:2
HAJDUK (Brezje) – SOKOL (Vratišinec) 2:2 (3:2 11m)
BRATSTVO (Savska Ves) – MALI MIHALJEVEC 4:3
CENTROMETAL (Macinec) – OMLADINAC (Mačkovec) 4:0
PUŠĆINE – DUBRAVA (Sivica) 3:0
CROATIA – BSK (Belica) 1:6
MLADOST (Ivanovec) – GRANIČAR (Kotoriba) 1:1 (11m 4:2)
DRAVA (Donji Mihaljevec) – DUBRAVČAN (Donja Dubrava) 0:5
SLOGA (Štrigova) – SLOBODA (Mihovljan) 3:0

 

15.08.2021.(nedjelja) u 17:30 sati

NAPRIJED (Cirkovljan) – MEĐIMURJE (Čakovec) 0:5
PLAVI – POLET (Sveti Martin na Muri) 1:2
STRAHONINEC – OMLADINAC (Novo Selo Rok) 3:4
SPARTAK (Mala Subotica) – PARAG 7:3
POBJEDA (Gornji Hrašćan) – POLET (Pribislavec) 0:2
OMLADINAC (Držimurec-Strelec) – TRNAVA (Goričan) 0:7
GRANIČAR (N) – TRNOVEC 2:0
OTOK – DRAŠKOVEC-GEOTHERMAE 0:5
RADNIČKI (Gardinovec) – BRATSTVO (Jurovec) 3:4
BORAC PMP (Turčišće) – HODOŠAN 1:4
VIDOVČAN – JEDINSTVO (Gornji Mihaljevec) 0:1
MLADOST (D) – VENERA PMP (Sveti Juraj na Bregu) 1:2

BUDUĆNOST (M) – BORAC (Donji Hrašćan) 3:3 (5:4 11m)
DINAMO (Domašinec) – SLOBODA (Slakovec) 5:1
JEDINSTVO (Novo Selo na Dravi) – ZASADBREG 77 1:3
DONJI KONCOVČAK – ČSK (Čehovec) 0:5
MLADOST (Selnica) – NEDELIŠĆE 0:3 pf.
JADRAN (Štefanec) – MEĐIMUREC (Dunjkovec-Pretetinec) 0:3 pf.

 

[uredio wanderer - 15. kolovoza 2021. u 20:48]
wanderer
wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 915
20. kolovoza 2021. u 20:19

1/16 finala kupa MNS

Igra se 15.09.2021. (srijeda) u 16,30 sati

CENTROMETAL – TRNAVA    

DINAMO (D) – HODOŠAN       

MLADOST KOMET – HAJDUK (B)

MEĐIMUREC – POLET (P)

BRATSTVO (J) – DRAŠKOVEC-GEOTHERMAE

BSK – PODTUREN

SLOGA (Š) – POLET (SMNM) 

ČSK – BRATSTVO (SV)

NEDELIŠĆE – PUŠĆINE

VUČETINEC – MLADOST (SM)

BUDUĆNOST (M) – SPARTAK

GRANIČAR (N) – MLADOST (I)

ZASADBREG 77– MEĐIMURJE

OMLADINAC (NSR) – DUBRAVČAN

VENERA PMP – RUDAR

JEDINSTVO (GM) – DINAMO (P)

Raul2000
Raul2000
Mali dioničar
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 5.048
23. kolovoza 2021. u 17:38

REZULTATI PRVOG KOLA KUPA ISTRE

 

Banjole - Medulin 4:3(0:0)
Istra-Pula - Muntić 5:0
Mladost (F) - Veli Vrh 0:3(0:0)
Cement - Vodnjan 1:5
Smoljanci Sloboda - Šišan 7:0
Barban 2013 - Iskra 0:7
Istra (T) - Babić 1947 5:1
Livade - Kanfanar 1:4
Vižinada - Brtonigla-Nova Vas 1:2
Moela - Dinamo 0:3 bb
Rovinj - Plomin 3:0 bb
Umag-CC Umago - Žminj 3:1
Mladost (R.S.) - Vrsar 1:5
Galižana - Polet 3:1
Valbandon 72 - Marčana 1:3
Valdebek - Pomorac 7:0
Potpićan-Učka 72 - Štinjan 4:1(1:1)
Arne Peruški - Manjadvorci 3:0
Kaštelir Labinci - Buzet 3:1
Marušići - Grožnjan Oprtalj 4:0
Rabac - Raša 1938 3:2
Višnjan 1957 - Funtana 1:5
Savudrija - Galeb 3:0 bb
Ližnjan - Jedinstvo Omladinac 3:0 bb
Petrovija - Puris 6:5 (1:1)
Dajla - Momjan 1947 igra se u srijedu
Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi
Raul2000
Raul2000
Mali dioničar
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 5.048
23. kolovoza 2021. u 17:42

PAROVI DRUGOG KOLA KUPA ISTRE

 

ROVINJ-VODNJAN

BANJOLE-ARNE PERUŠKI

ISTRA PULA-LIŽNJAN

GALIŽANA-BRTONIGLA NOVA VAS

VALDEBEK-VELI VRH

KANFANAR-MARČANA

PEROJ-DAJLA/MOMJAN

MARUŠIĆI-SMOLJANCI SLOBODA

DINAMO-VRSAR

UMAG-SAVUDRIJA

PETROVIJA-RABAC

ISKRA-KAŠTELIR LABINCI

ISTRA TAR-FUNTANA

POTPIĆAN UČKA je slobodan ovo kolo

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi
Lukakije
Lukakije
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 13.08.2021.
Poruka: 31
23. kolovoza 2021. u 18:07

Pretkolo Kupa Primorsko-goranske županije (29. 8.):

Rab - OŠK Omišalj

Snježnik - Borac

Klana - Gomirje

Halubjan - Zamet

Vihor - Lokomotiva

Matulji - Draga

SSG08
SSG08
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 24.07.2021.
Poruka: 3
24. kolovoza 2021. u 13:24

Pretkolo Zagrebačka županija

Milka Trnina - Zelina 1:4

Posavec - Naftaš Ivanić 1:6

Strmec - Rugvica Sava 1976 1:2

Brcko - Mraclin 0:3

Gaj - Jaska Vinogradar 2:5

Pušća - Sava (S) 0:4

Rakovec - Jamnica 5:4

Mladost (KS) - Sutla Laduč 1:0

U pretkolu su bili slobodni Kurilovec, Dugo Selo, Vrbovec, Bistra, Lukavec, Samobor i Gradići

[uredio SSG08 - 24. kolovoza 2021. u 13:32]
Raul2000
Raul2000
Mali dioničar
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 5.048
30. kolovoza 2021. u 19:29

Rezultati 2. kola kupa Istre


DINAMO- VRSAR 0:7
ISTRA TAR- FUNTANA 0:3
GALIŽANA - BRTONIGLA NOVA VAS 5:4 (1:1)
KANFANAR - MARČANA 6:4 (2:2)
PETROVIJA - RABAC 0:1
ISKRA - KAŠTELIR LABINCI 7:2
MARUŠIĆI - SMOLJANCI SLOBODA 0:11
UMAG - SAVUDRIJA 12:0
BANJOLE - ARNE PERUŠKI 5:0
ROVINJ - VODNJAN 1:0
VALDEBEK - VELI VRH 2:6
LIŽNJAN - ISTRA PULA 1:0
PEROJ - DAJLA 22.09.2021.
POTPIĆAN-ÙČKA 72 slobodan.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi
Raul2000
Raul2000
Mali dioničar
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 5.048
03. rujna 2021. u 17:52

PRVO KOLO KUPA PGŽ

 

07.09. U 17:00

KRALJEVICA - OPATIJA
NAPRIJED - ORIJENT 1919
KLANA - GROBNIČAN
CRIKVENICA - BORAC
OŠK OMIŠALJ - VINODOL
LOKOMOTIVA - POMORAC 1921
MATULJI - HALUBJAN
CRES - KRK

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi
mk1987
mk1987
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 03.03.2021.
Poruka: 15
05. rujna 2021. u 22:10

Zašto Lokomotiva igra prvo kolo ako je izgubila od Vihora?

wanderer
wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 915
16. rujna 2021. u 06:22

Rezultati 1/16 finala kupa MNS

Centrometal – Trnava 5:1

Dinamo (D) – Hodošan 5:0

Međimurec – Polet (P) 12:1

Bratstvo (J) – Draškovec-Geothermae 5:0

BSK – Podturen 0:2

Sloga (Š) – Polet (SMnM) 2:3

ČSK– Bratstvo (SV) 3:2

Nedelišće – Pušćine 2:0

Vučetinec – Mladost (SM) 2:9

Budućnost (M) – Spartak 2:1

Graničar (N) – Mladost (I) 2:6

Omladinac (NSR) – Dubravčan 1:1 (4:3 11m)

Zasadbreg 77 – Međimurje 0:2

Venera – Rudar 2:3

Mladost Komet – Hajduk (B) 3:0 pf.

Jedinstvo (GM) – Dinamo (P) 3:0

 

[uredio wanderer - 22. rujna 2021. u 20:57]
Raul2000
Raul2000
Mali dioničar
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 5.048
20. rujna 2021. u 18:08

1/4 finale kupa PGŽ

 

28.09 u 16:00

 

HALUBJAN - CRIKVENICA
OŠK OMIŠALJ - KRK
GROBNIČAN - KRALJEVICA/OPATIJA
POMORAC 1921 - ORIJENT 1919

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi
ivica3300
ivica3300
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.08.2016.
Poruka: 1.006
20. rujna 2021. u 20:42

KUP

RASPORED 1. KOLA KUP-a – igra se 22.09.2021. u 17:00 sati

1/16F Sveti Ivan Žabno NK Tomislav Radnik - NK Čvrstec

1/16F Gola NK Fugaplast - NK Podravac

1/16F Kalinovac NK Kalinovac - NK Graničar (Đ)

1/16F Molve NK Mladost Molve - NK Starigrad

1/16F Koledinec NK Jadran-Galeb - NK Tomislav

1/16F Sokolovac NK Sokol - NK Sloga

1/16F Pustakovec NK Jedinstvo - NK Miklinovec

1/16F Herešin NK Omladinac - NK Podravec

Prošlogodišnji četvrtfinalisti kupa su slobodni u 1. kolu.

Utakmice 1. kola kupa se ne moraju snimati, mogu se koristiti 5 zamjena igrača i ne vrijedi pravilo mlađih igrača. U slučaju

neriješenog rezultata odmah se izvode kazneni udarci.

1/8 finala se igra 06.10.2021. Izvlačenje parova 1/8 finala održat će se 24.09.2021. u 12:00 sati u tajništvu.

[uredio ivica3300 - 20. rujna 2021. u 20:49]
ivica3300
ivica3300
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.08.2016.
Poruka: 1.006
20. rujna 2021. u 20:43

wanderer
wanderer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2017.
Poruka: 915
22. rujna 2021. u 20:59

Parovi 1/8 finala kupa MNS, 06.10.2021. u 16:00 h

 

Sveta Marija: NK MLADOST – NK DINAMO (Domašinec)

Miklavec: NK BUDUĆNOST – NK MLADOST (Ivanovec)

Mursko Središće: NK RUDAR – NK MEĐIMURJE (Čakovec)

Podturen: NK PODTUREN – NK JEDINSTVO (Gornji Mihaljevec)

Jurovec: NK BRATSTVO – NK NEDELIŠĆE

Macinec: NK CENTROMETAL – NK MEĐIMUREC (Dunjkovec-Pretetinec)

Novo Selo Rok: NK OMLADINAC – NK POLET (Sveti Martin na Muri)

Čehovec: NK ČSK – NK MLADOST KOMET (Prelog) 

12