Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Odbojka

Texi
Texi
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.01.2012.
Poruka: 943
15. listopada 2012. u 13:30
Eurovolley 2013 ( odbojkaši ) - žreb

Grupa A ( Odense ): Danska, Italija, Belorusija, Grčka/Belgija
Grupa B ( Gdansk ): Poljska, Slovačka, Francuska, Turska/Letonija
Grupa C ( Herning ): Finska, Srbija, Holandija, Hrvatska/Slovenija
Grupa D ( Gdynia ): Rusija, Bugarska, Nemačka, Češka

Grupa D 
[uredio Texi - 15. listopada 2012. u 13:32]
Texi
Texi
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.01.2012.
Poruka: 943
15. listopada 2012. u 23:52
Superkup Italije ( odbojkašice )

Busto Arsizio - Villa Cortese 3:2 ( 20:25, 25:21, 21:25, 25:21, 15:12 )

Busto Arsizio: Faucette 3, Lloyd, Brinker 14, Leonardi ( L ), Marcon 14, Bauer 12, Kozuch 23, Lombardo, Arrighetti 15, Caracuta 1, Pisani, Brisconti.

Villa Cortese: Malagurski 7, Vigano ( L ), Mojica 1, Klineman 19, Folie 3, Perineli, Veljković 10, Garzaro 4, Barun 7, Bosetti 25, Rondon 2, Sylla 1.
Texi
Texi
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.01.2012.
Poruka: 943
16. listopada 2012. u 15:04
Svetsko klupsko prvenstvo ( 1. kolo )

Grupa A:

Sada Cruzeiro - Tigres UANL 3-0 ( 25-17, 25-13, 25-18 )
( Wallace 13, Ferraz 11 - Valdes, Cordova 8 )

Trentino Diatec - Al-Rayyan Sport Club 3-2 ( 22-25, 25-18, 23-25, 25-17, 15-9 )
( Juantorena, Birarelli 15, Kazyiski 14 - V. Bratoev, Oivanen 20, Mendez 12, Rodrigao 10 )

Grupa B:

PGE Skra Belchatow - Zamalek 3-0 ( 27-25, 25-19, 28-26 )
( Atanasijević 14, Wlazly 11 - Haikal 22, Badawy 11 )

Zenit Kazan - Al-Arabi 3-1 ( 25-22, 25-22, 29-31, 25-18 )
( Sivozhelez 21, Anderson 16, Mikhaylov 15, Apalikov 10 - Pampel 23, Ribeiro 13, Oivanen 12 ) 


Svetsko klupsko prvenstvo ( 2. kolo )

Grupa A:

Trentino Diatec - Tigres UANL 3-0 ( 25-15, 25-15, 25-20 )
( Stokr 18, Kaziyski 16 - Virgen 12 )

Sada Cruzeiro - Al-Rayyan Sport Club 3-1 ( 25-20, 23-25, 25-16, 25-22 )
( Wallace 25, M.A.Leal 13 - Lee 12, Mendez, V.Bratoev 11 )

Grupa B:

Al-Arabi - Zamalek 3-0 ( 25-19, 25-16, 25-20 )
( Pampel 17, Oivanen 11 - Haikal 15 )

PGE Skra Belchatow - Zenit Kazan 3-2 ( 21-25, 25-23, 17-25, 25-19, 15-10 )
( Atanasijević 20, Winiarski 16 - Anderson 22, Mikhaylov 21, Sivozhelez 14 )
Texi
Texi
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.01.2012.
Poruka: 943
16. listopada 2012. u 15:07
Svetsko klupsko prvenstvo - odbojkašice ( 1. kolo )

Grupa A:

Sollys Nestle - Bohai Bank 3-0 ( 25-13, 25-14, 25-20 )
( Sheilla 17, Thaisa, Jaqueline 12 - Yin 14, Chen 12 )

Grupa B:

Lancheras de Catano - Kenya Prisons 3-1 ( 25-19, 23-25, 25-19, 25-23 )
( Rosa 18, Encarnacion 13 - Moim 17, Maiyo 13 )


Svetsko klupsko prvenstvo - odbojkašice ( 2. kolo )

Grupa A:

Rabita Baku - Sollys Nestle 1-3 ( 25-22, 20-25, 19-25, 20-25 )
( Montano 17, Grun 11 - Fernanda 20, Sheilla 17, Thaisa 16 )

Grupa B:

Fenerbahce - Lancheras de Catano 3-0 ( 25-17, 25-17, 25-13 )
( Tokatlioglu 16, Mari 13, Erdem 10 - Jones 10 )
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 20.125
16. listopada 2012. u 16:23
svaka čast Texi na ovako iscrpnim izvještajima. pošto vidim da pratiš zanima me tvoje mišljenje o Ligi Prvaka. tko su favoriti? Zenit i Itas ili se netko može priključiti i ozbiljnije ih ugroziti. hvala
I would challenge you to a battle of wits, but I can see that you are unarmed...
Texi
Texi
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.01.2012.
Poruka: 943
16. listopada 2012. u 16:30
danchy je napisao/la:
svaka čast Texi na ovako iscrpnim izvještajima. pošto vidim da pratiš zanima me tvoje mišljenje o Ligi Prvaka. tko su favoriti? Zenit i Itas ili se netko može priključiti i ozbiljnije ih ugroziti. hvala
Vidi cijeli citat


Kod odbojkaša, Zenit, Lube Macerata i Belchatow. Možda i Trentino, ali problem Trentina je što nema klupu za razliku od ove 3 ekipe. Postoji još nekoliko ekipa koje mogu '' iznenaditi '' i koje imaju solidne sastave ( Cuneo, Fenerbahce, Resovia, Zaksa, Dinamo Moscow, Lokomotiv Novosibirsk ).

Kod odbojkašica timovi iz Turske i Azerbejdžana ( Vakifbank, Eczacibasi Vitra, Rabita Baku, Azzerail Baku ), i kao kod odbojkaša još par ekipa iz drugog plana ( Dinamo Moscow, Dinamo Kazan, Villa Cortese, Busto Arsizio, Galatasaray ).

Sve u svemu, nikad jača LŠ.
baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.000
16. listopada 2012. u 16:39
a zašto si stavio onaj smajli za grupu D na Eurovolleyu 2013... 
slabo pratim odbojku, ali čini mi se da bi to trebala biti superteška grupa 
Texi
Texi
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.01.2012.
Poruka: 943
16. listopada 2012. u 16:41
baseggio je napisao/la:
a zašto si stavio onaj smajli za grupu D na Eurovolleyu 2013... 
slabo pratim odbojku, ali čini mi se da bi to trebala biti superteška grupa 
Vidi cijeli citat


Upravo zbog toga, teško njima. 

north-vz
north-vz
Dokazano ovisan
Pristupio: 28.05.2007.
Poruka: 12.387
17. listopada 2012. u 10:40
Teško vama u grupi C. Posebno nakon dodatnih kvalifikacija
“That which can be asserted without evidence, can be dismissed without evidence.”
Texi
Texi
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.01.2012.
Poruka: 943
17. listopada 2012. u 13:35
north-vz je napisao/la:
Teško vama u grupi C. Posebno nakon dodatnih kvalifikacija
Vidi cijeli citat


Slažem se...  Slovenci su nas pošteno namučili i na prethodnom EP. 

Texi
Texi
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.01.2012.
Poruka: 943
17. listopada 2012. u 17:01

CEV Cup 2012/13 - odbojkaši

Favoriti: Andreoli Latina ( ITA ), Iskra Odintsovo ( RUS ), Jastrzebski Wegiel ( POL ).

Andreoli Latina: Jeroen Rauwerdink, Jakub Jarosz, Pieter Verhees, Troy Murphy, Sergio Noda Blanco, Alberto Cisolla.

Iskra Odintsovo: Arkadii Kozlov, Alexey Kuleshov, Roman Yakovlev, Gavin Schmitt, Valery Komarov ( L ).

Jastrzebski Wegiel: Michal Lasko, Simon Tischer, Russell Holmes, Johannes Bontje, Michal Kubiak.


Par solidnih ekipa:

AS Cannes ( Pierre Pujol, Nicolas Marechal ), Delecta BYDGOSZCZ ( Stephane Antiga, Marcin Wika ), Halkbank ANKARA ( Emre Batur, Luis Mayorca Diaz, William Priddy ), Milli Piyango ANKARA ( Miloš Vemić, Marko Ivović, Nikola Gjorgiev )

1/16 finala

Vojvodina NS Seme - Lokomotiv KHARKIV ( 23.10.2012. )
Mladost Marina KASTELA - Anorthosis FAMAGUSTA ( 24.10.2012. )
Posojilnica AICH - Kakanj ( 24.10.2012. )
Calcit KAMNIK - Volley AMRISWIL ( 24.10.2012. )

Derbi meč 1/16 finala: Delecta BYDGOSZCZ - Halkbank ANKARA

[uredio Texi - 17. listopada 2012. u 22:28]
Texi
Texi
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.01.2012.
Poruka: 943
17. listopada 2012. u 22:25
CEV Cup 2012/13 - odbojkašice

Favoriti: Fenerbahce ( TUR ), Baki - Azeryol BAKU ( AZE )

Fenerbahce: Marianne Steinbrecher ( Mari ), Seda Tokatlioglu, Berenika Okuniewska, Eda Erdem, Paula Pequeno, Kim Yeon-Koung.

Baki - Azeryol BAKU: Hiroko Matsuura, Jennifer Tamas, Akiko Ino, Odina Aliyeva.

Vredi pomenuti još dve ekipe: Omichka OMSK ( Bojana Živković, Natalya Mammadova, Olga Fateeva ) i PIACENZA ( Flortje Meijners, Danica Radenković, Lucia Bosetti ).

1/16 finala:

Jedinstvo BRČKO - Omichka OMSK ( 24.10.2012. )
Volley KONIZ - ŽOK Rijeka ( 24.10.2012. )
Tent OBRENOVAC - LINZ STEG ( 24.10.2012. )
ŽOK Split - Stiinta Bacau ( 25.10.2012. )
Baki-Azeryol BAKU - Branik MARIBOR ( 25.10.2012. )
Texi
Texi
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.01.2012.
Poruka: 943
17. listopada 2012. u 23:07
Svetsko klupsko prvenstvo ( 3. kolo )

Grupa A:

Trentino Diatec - Sada Cruzeiro 3-2 ( 25-23, 24-26, 26-24, 19-25, 21-19 )
( Stokr 21, Juantorena 20, Birarelli 13, Kaziyski 11 - Wallace 32, Y.H.Leal 12, Ferraz, M.A.Leal 11 )

Al-Rayyan Sport Club - Tigres UANL 3-0 ( 25-13, 25-17, 25-18 )
( Oivanen 10, Lee 8 - Cordova 6 )


Grupa B:

Zenit Kazan - Zamalek 3-0 ( 25-13, 25-19, 25-14 )
( Mikhaylov, Sivozhelez 10, Anderson 9 - Haikal, Badawy 9 )

PGE Skra Belchatow - Al-Arabi 3-1 ( 25-17, 25-17, 16-25, 25-17 )
( Atanasijević 19, Wlazly 14, Winiarski 11, Plinski 10 - Pampel 17, Al-Bakhet 11, Ibrahim 10 )


Odbojkašice:

Grupa A:

Rabita Baku - Bohai Bank 3-1 ( 25-20, 25-22, 18-25, 25-21 )
( Starović 20, Akinradewo 16, Rabadzhieva 13, Grun 10, Krsmanović 9 - Zhang 15, Chen 14, Yin 12 )

Grupa B:

Fenerbahce - Kenya Prisons 3-0 ( 25-14, 25-17, 25-11 )
( Tokatlioglu 13, Mari 12, Pequeno 8 - Maiyo 11, Makuto 7 )


Parovi polufinala:

Trentino Diatec - Zenit Kazan
PGE Skra Belchatow - Sada Cruzeiro

Odbojkašice:

Sollys Nestle - Lancheras de Catano
Fenerbahce - Rabita Baku
Texi
Texi
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.01.2012.
Poruka: 943
18. listopada 2012. u 13:28
Superkup Turske

Eczacibasi Vitra - Galatasaray 3-0 ( 25-19, 25-18, 25-20 )

Eczacibasi Vitra: Ušić 7, Kuzubasioglu, Sokolova 15, Karakoyun, Busra 5, Cemberci 3, Kayacan, Gumus, Yilmaz, Arisan, Darnel 18, Poljak 8.

Nije igrala: Petrović

Galatasaray: Aydinogullari, Ilyasoglu 4, Alici, Cayirgan, Konar 3, Guclu, Calderon 12, Ozsoy 15, Lo Bianco 1, Yurttagulen, Gioli 5, Arslan 1.

Nije igrala: Molnar
kille
kille
Mali dioničar
Pristupio: 17.12.2005.
Poruka: 8.682
18. listopada 2012. u 16:23
nevjerovatan rezultat 2. kola francuske lige

rennes je dobio narbonne 3:1, ali prvi set dobili su gosti rezultatom 44-42!