Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 02.03.2019.
Poruka: 1
02. ožujka 2019. u 17:24

Ovo što smo danas imali priliku svjedočiti u Rijeci u dvorani "Mladost" u utakmici između Zameta i Đakova je ružna slika rukometa. Nemojte me krivo shvatiti svaka čast dečkima i trenerima ekipa. Nažalost svojih "5 minuta slave" na utakmici su pokupili sudački par ŠUNJIĆ-ŠTEFANČIĆ. Prvo i osnovno promjena delegacije dogodila se u četvrtak te su ova dvojica postavljena za gore navedenu utakmicu. Jednostavno je neugodno bilo za gledati kako dvojac koji očito nema nikakvu dodirnu točku sa sportom kojeg sude kroji tijek utakmice. U toj utakmici Đakovo je izvuklo deblji kraj nakon niza odluka na njihovu štetu. Neugodno je bilo za gledati kako se nakon svake greške smijulje prema klupi Đakova, što je dovelo do reakcije klupe Đakova kojoj su pri rezultatu 19:18 za Đakovo 3minute prije kraja u napadu uzeli čistu loptu, klupi su dali dva puta dvije minute... Rukomet ide dalje a vi "gospodo ŠUNJIĆ-ŠTEFANČIĆ" došli ste sa ciljem, cilj ste i ostvarili. Ostavite se rukometa, igrajte graničara iako ni za to niste, ostavite se vi bolje sporta. Lijep pozdrav i sretno i Đakovu i Zametu u ostatku prvenstva.

16. ožujka 2019. u 17:46

Ima li kakvih rezultata iz Virovitice, Đakova, Metkovica i Vinkovaca?

Metković 24:21 Kozala

Kaštela isto dobila obje ne znam tocan rezultat.

17. ožujka 2019. u 21:56

Zamet vodio i +6, a na kraju neodluceno sa Maksimirom.

25. ožujka 2019. u 19:20

Danas u digitalno-internet vrime , u kladionicama imaš rezultate u realnom vremenu iz 5. lige Turska . Na seoskim turnirima imaju live prijenos .  A ovi u savezu ,za glasnik treba im desetak dana , a live prijenos sa državnog samo zadnji dan .Rukometni  Savez nezainteresiran za rukomet 322167

Pajdo98
Poruka: 135
25. ožujka 2019. u 19:30

Kakvi ste za to da otvorimo neku stranicu na fb-u gdje bi prvenstveno ja i jos netko od roditelja koji ce biti na drzavnom objavljivali rezultate i snimke utakmica prva 2 dana