Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 21.074
24. travnja 2018. u 08:16
U 24. kolu II. HRL Sjever rukometaši Nedelišća na svom su terenu odigrali 30:30 te osvojili jedan bod protiv rukometaša Trnovca. Utakmica višegodišnjih rivala uvijek je bila zanimljiva i neizvjesna pa je tako bilo i ovaj put.

Od početka se igralo gol za gol do rezultata 10:10. Trnovec tada radi par kontri i na poluvrijeme odlazi sa četiri gola prednosti, rezultatom 14:18.

Početkom drugog dijela Nedelišće igra odlićno obranu. Odlični golmani Obadić i Jarni, efikasni Farkaš (10 golova) u napadu stižu rezultat i rade razliku 28:25.

U završetku utakmice prava drama. Nedelišće zadnju minutu vodi 30:29, a Trnovec ima napad. Suce nećemo previše spominjati, ali dosuđuju sporni sedmerac za Trnovec koji gosti koriste i na kraju utakmica završava rezultatom 30:30. Slijedeće subote u 19 sati Nedelišće je opet domaćin ekipi Zagorice.

Igrali su golmani Obadić, Jarni, igrači Bakšaj 4, J. Zebec 2, Bakač 3, Raguž, Topličanec, Farkaš 10, Car, Goričanec, Škvorc 5, Bratković 2, M. Zebec 4. Trener N. Buvač.

Dubrava II - Nedelišće  34:27

Zagreb - dvorana Dubrave. Gledatelja: 100. Suci: Huremović (Petrinja) i Matejaš (Lipovljani).

Nedelišće: Obadić, Bakač 6, Raguž 1, Farkaš 4, Goričanec 6, Škvorc 7, Bratković 3. Trener Nebojša Buvač

Prvenstvenu sezonu rukometaši Nedelišća završili su porazom. U Zagreb su otputovali sa svega sedam igrača pa su domaći već u prvom dijelu susreta stekli nedostižnu rezultatsku prednost od +7 razlike. Ista je razlika bila i na kraju susreta, u drugom su poluvremenu gosti igrali nešto bolje, nedovoljno za bolji konačni rezultat. Tako su Nedelišćani završili na posljednjem mjestu prvenstvene tablice i u idućoj će sezoni igrati nadamo se vodeću ulogu u 3. ligi.

Prelog - Rugvica  38:29

Prelog - školska sportska dvorana, gledatelja 200. suci Magić i Špiranec

Prelog: Kolarek, D. Bogović 2, P. Bogović 3, Krajner 14, Novosel 2, Novak 1, Mikec 1, Lončarić, Kočet 5, Matijević 1,Sermek 1, Zadravec 6, Belić 2, Koprivec. Trener Alan Belko

Čakovec - Dugo Selo  34:32

Čakovec - dvorana Graditeljske škole. Gledatelja: 150. Suci: Matija Cingesar i Mario Mraz (oba Varaždin).

Ćakovec: Kovačević, Srnec 3, Horvat 2, Petek 3, Čapalija 1, Tkalčec 1, Hozjan 2, Gradiščaj 3, Dvanajščak 2, Marciuš 1, Sklepić 6, Toplek 8, Radiković 2, Lacić, Herman i Hajdarović (koji je u predhodnom susretu u Ivancu odličnim obranama u mnogome zaslužan za pobjedu Čakovčana). Trener Josip Borković

Utakmica s koje će se pamtiti samo rezultat i pobjeda domaćih. Koji su ovaj put igrali slabo, posebno u prvom dijelu kada su morali nadoknađivati vodstvo gostiju od čak 6 razlike. Promašaja tijekom cijelog susreta nismo uspjeli izbrojiti, promašena su i dva udarca sa sedam metara, obrana nije funkcionirala, slabo se je trčalo. A bez toga nema povoljnog rezultata.

U drugom dijelu poluvremena nešto bolje što se na kraju isplatilo i pobjedom je zaključena prvenstvena sezona. Prije početka susreta minutom šutnje odana je počast prerano i iznenada preminulom rukometnom djelatniku, nekad dobrom rukometašu i treneru Robertu Topleku.

Weasley
21. svibnja 2018. u 12:11
upitno je dal će nedelišće nastaviti u 3. ligi, možda će čakovec i prelog ostati jedini aktivni međimurski klubovi
22. svibnja 2018. u 11:37
Najbolja sedmorka sezone?strijelac i mvp?

Zašto bi se igrale?

Gore ide Prelog. Ispadaju Sisak i Nedelišće.

Ulaze Sesvete 2 i Koprivnica Hangar18 te Garešnica koja je ispala iz 1. HRL sjever.
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
topnik123
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 72
25. svibnja 2018. u 13:35
Najbolje postave lige?
Navodno se Rugvica opasno pojacava i napada 1.b ligu, znam da dolaze Šeremet iz dubrave i Grgurić iz pastele a spominje se i Buhiniček koji trenutno nastupa za Kutinu