Željan dokazivanja
Pristupio: 02.11.2010.
Poruka: 806
18. studenog 2017. u 21:11
Šteta za Nedelišće,gube sve egal utakmice od konkurenata,izgleda da će samo jedno ljeto plesati
neutralan11
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 24.09.2017.
Poruka: 32
19. studenog 2017. u 08:52
Zagorica-Trnovec 35-26

Kraj pobjednickog niza ekipe iz Trnovca, potpuno nadigrani od strane domacina, cestitke ekipi Zagorice
the best 2
Pristupio: 13.10.2015.
Poruka: 56
19. studenog 2017. u 09:49
PETRINJA – U 10. kolu druge hrvatske rukometne lige – sjever rukometaši Petrinje ugostili su momčad Siska od koje su bili bolji 27:25.

Dvorana Srednje škole Petrinja ispunjena do posljednjeg milimetra, adrenalin s jedne i druge strane do plafona, glavne su karakteristike lokalnog derbija u kojem su na kraju slavili Petrinjci. Početna nervoza učinila je svoje jer prvi pogodak uslijedio je tek u 3. minuti kada su prvi poentirali Siščani, dok je Petrinjcima za to trebalo pet minuta, a onda su se do 11. minute izmjenjivali u vodstvu kada su se domaći prvi puta „odlijepili“ na +2 (5:3). Nakon toga gosti su došli do poravnanja (5:5), a onda je uslijedila njihova „crna rupa“ od 13. do 24. minute bez pogotka što su Petrinjci iskoristili i u 22. minuti došli do najveće razlike na utakmici (12:5) koju su do poluvremena Siščani samo ublažili na podnošljivih +5 (15:10).

U drugom poluvremenu viđeno je i „sušno razdoblje“ Petrinjaca od 37. do 42. minute kada su se gosti ponovo približili na jedan razlike (18:17) što je u nastavku donijelo neizvjesnost do samoga kraja, a što potvrđuje i neriješen rezultat (25:25) u 59. minuti, ali domaći su bolje iskoristili posljednju minutu i s dva pogotka Antonia Jurkovića, najefikasnijeg igrača u domaćim redovima (7 pogodaka) upisali su značajnu pobjedu koju je, unatoč ozlijeđenoj ruci, sa svojih 14 obrana na vratima upotpunio i Draženko Pranjić.
Vidi cijeli citat

prva sezona u višem rangu je uvijek najteža, pogotovo ako nemaš love da se ekstra pojačaš, ako izboriš ostanak za dalje već znaš što te očekuje

a ovo jučer nova lakrdija u režiji sudaca, odmah u 4. min. crveni za igrača rugvice, prvo poluvrijeme u egalu, gosti su možda 1-2 puta imali +3, drugo poluvrijeme kao da domaći nisu imali snage na početku, slab ulazak, onda se u to još suci umiješaju s tako čudnim odlukama, na štetu jednih i drugih, ali više na štetu nedelišća

utakmica je bila gotova kad se rugvica odvojila na +5, čini mi se u nekim trenucima i +6, to bih okarakterizirao kao gubitak volje kod domaćih igrača zbog svega što se događalo, pred kraj crveni za igrača nedelišća, pa se kao probudio neki inat u njima i bili su čak jako blizu izjednačenja minutu-dvije prije kraja, ali nisu uspjeli

moraju žaliti za neiskorištenim zicerima jer su mogli i pobijediti, ali ne bi bilo fer da kažem da rugvica nije zasluženo pobijedila, oni su iskoristili svoje prilike, poneki poklon sudaca i uzeli 2 boda, a nedelišću je ova sezona dobra škola, trenutno su neki igrači i ozlijeđeni, ali nadam se da će na proljeće uzimati više bodova baš iz ovakvih utakmica
Football is a game of mistakes. Whoever makes the fewest mistakes wins.
KAKVA PARTIJA,KAKVA UTAKMICA,I KAKAV IGRALEC
Danas sam imao priliku gledao rugvica dubrava 2 i imao sam priliku gledati sredhjeg vanjskog Dubrave Marka Brajdica,nikad do sada nisam cuo za njega i neznam koliko ima godina,al decko je stvarno svjetska klasa,finta kao Zarabec,skok kao Dika Mem a snazan kao Dinert u najboljim danima,pred tim deckom je uistinu svjetla buducnost

Trnovec - Nedelišće 26:22

Trnovec - sportska dvorana. Gledatelja: 100. Suci: Medved i Murić (oba Varaždin).

Nedelišće: Bakšaj 1, Bakač 4, B. Raguž, Topličanec, Obadić, Car, Farkaš 3, Goričanec 8, L. Raguž, Slaviček, Škvorc 3, Bratković 2, Zebec 1. Trener Nebojša Buvač

Nedelišćani i dalje nemaju sportske sreće a jedan od razloga je i neiskustvo. U Trnovcu su igrali uglavnom dobro i borbeno, imali i dobar rezultat do samog finiša. Nisu izdržali što su domaći, a riječ je o iskusnom sastavu, iskoristili, stekli prednost koju su održali do kraja susreta, koju pak gosti unatoč svim nastojanjima nisu uspjeli stići. Nažalost, ponovo treba spomenuti slabo suđenje, to je već postala neka vrsta tradicije, a ovaj sudački par na ovoj je utakmici samo "potvrdio" slabo suđenje s kup utakmice Nedelišće - Čakovec.

Čakovec - Zagorica 24:21

Nedelišće - dvorana NGC Aton. Gledatelja: 50. Suci: Siniša Bosak i Željko Herceg (oba Varaždin).

Čakovec: Marciuš, Kovačević, Lacić, Matić 2, Škrobar 1, Bralić 2, N. Petek 1, Tkalčec 2, Horvatić 5, Gradiščaj, Horvat 1, Hozjan, Toplek 6, Radiković 3, Korent, Herman 1. Trener Josip Borković

Važna i zaslužena pobjeda Čakovčana. Ovaj su put igrali mnogo bolje nego u nekim ranijim susretima. Dobro su otvorili, dobro igrali u obrani i napadu i u 14. minuti vodili 6:2. Do kraja poluvremena održavali su razliku i na odmor se otišlo vodstvom 11:7. Malo su se zatim opustili, kod 18:15 propustili realizirati sedmerac, to su gosti ponovo iskoristili i u 51. minuti izjednačili na 18:18 te propustili dva napada. Srećom da je cijelo vrijeme vrlo dobro branio Nikola Marciuš i da su se ponovo domaći "uozbiljili" i u 59. minuti imali vodstvo 23:20. Uz Marciuša treba obavezno spomenuti i dobru igru Vjerana Topleka i Daria Horvatića što hrabruje pred subotnji derbi s Ivančicom/Ivanec u 18 sati, ponovo u dvorani Atona Nedelišće.

Sisak - Prelog 26:32

Sisak - sportska dvorana. Gledatelja 50. Suci: Bajić i Šulekić (Novska).

Prelog: Kolarek, D. Bogović 6, Krajner 7, Mikec, Lončarić, Kočet 2, Novak 2, Matijević, Sermek 4, P. Bogović 5, M. Belić 6. Trener Alan Belko

Utakmica s dva različita poluvremena. U prvom su Preložani odigrali izuzetno loše te su na odmor otišli sa zaostatkom od 5 pogodaka razlike. U nastavku potpuno druga priča u kojoj su počeli igrači igrati, vratari braniti što je rezultiralo odličnom igrom te potpunim preokretom i na kraju pobjeda od šest pogodaka razlike. U sljedećem kolu Prelog ugošćuje Ludbreg.

Čakovec - Ivančica  29:26

Nedelišće - dvorana NGC-a Aton. Gledatelja: 100. Suci: Davor Česi (Zagreb) i Nenad Županić (Križevci).

Čakovec: Marciuš, Lacić, Kovačević, Hovat 3, Škrobar 4, Bralić, Petek, Tkalčec 5, Horvatić 3, Gradiščaj, Hozjan, Srnec 3, Toplek 6, Radiković 2, Korent 2, Herman 1. Trener Josip Borković

Derbi susret s ove vrlo dobre i zanimljive utakmice s vodećim sastavom Lige pokazao je kako Čakovčani trebaju igrati. Na ovoj su igrali gotovo bez greške, odlično u obrani i napadu, borbeno, taktički dobro za što gosti nisu imali protuigru, bili su i previše nervozni, jer su ovaj put naišli na razigranog protivnika s više želje i volje za pobjedom. Imali su gosti samo početno vodstvo 2:0, već u 9. minuti bilo je 9:3. Iza toga do kraja prvog dijela susreta i daje njihovo uvjerljivo vodstvo i isto tako dobra igra, kod rezultata 11:7 propustili su realizirati zicer, a 11:8 i sedmerac. Šest minuta pred kraj poluvremena vodstvo +5 (14:9), a na kraju poluvremena 15:12. Drugi dio susreta kratka dekoncentracija što gosti koriste i u manje od minute poravnavaju na 15:15,  Što je od njih do kraja susreta bilo sve. Jer mladi Erik Horvat s dva pogotka dovodi domaće ponovo do vodstva koje je do kraja susreta u jednom trenutku, u 54. minuti bilo i 28:23 čime je susret i zasluženi pobjednik riješen. Gosti su uspjeli tek smanjiti rezultat. Ovaj put treba posebno spomenuti i odlično suđenje kakvo bi više puta željeli gledati. Zaigraju li u idućem susretu Dugom Selu gdje gostuju u subotu kao što je to bilo s Ivančanima, mogu se nadati ponovo dobrom rezultatu.

Zagorica - Nedelišće  29:24

Velika Gorica - dvorana Srednje škole. Gledatelja: 50. Suci: Derošek (Zagreb) i Pavlović (Varaždin).

Nedelišće: Bakšaj 2, Jakšić, J. Zebec, Bakač 3, B. Raguž, Topličanec, Obadić, Farkaš 4, Car, Goričanec 3, Slaviček 2, L. Raguž 1, Škvorc 7, M. Zebec 2, Bratković. Trener Nebojša Buvač

Dobra igra ponovo na kraju nije dala isto takav rezultat, iako su igrači Nedelišća bilo blizu. Posebno da su  realizirali 2 sedmerca i da su umjesto pet, šest puta umjesto stative pogodili mrežu na ovoj utakmici odličnog gostujućeg vratara koji je najzaslužniji za pobjedu domaćih. Sada ostaje posljednja prilika da u posljednjem jesenjem prvenstvenom kolu kao domaćini zabilježe uspjeh s Dubravom 2 i pobjedom se oproste od svojih gledatelja.

Prelog - Ludbreg  34:30

Prelog - školska-sportska dvorana. Gledatelja 150. Suci: Šipuš i Zeko.

Prelog: Kolarek, Krajner 4, Mikec, Lončarić, Kočet 3, Novak 3, Matijević, Sermek 5, Zadravec 5, Bogović 6, Belić 8. Trener Alan Belko

Bez P. Bogovića ali s izuzetno raspoloženim Belićem koji je postigao osam pogodaka rukometaši Preloga ostvarili su pobjedu nad Ludbregom. U prvom dijelu Preložani su igrali dosta slabo što su iskoristili gosti i na odmor otišli s vodstvom od dva pogotka prednosti da bi u nastavku domaćin zaigrao jako dobro te preokrenuo rezultat i ostvario zasluženu pobjedu.

gelo85
Poruka: 806
08. prosinca 2017. u 17:15
Mislim da se gosti ne bi složili sa tezom o odličnom suđenju
Weasley
08. prosinca 2017. u 19:24
ne mogu komentirat, ali znam freilera, s tekmi koje izvješćuje uvijek o sucima, kad je pobjeda sve najbolje, kad je poraz pljuvačina