Pristupio: 06.09.2017.
Poruka: 77
26. rujna 2021. u 17:22

Medveščak-Ilova 30:29 (16:14)

Spretnije ulazimo u utakmicu i prvih 15 minuta gradimo prednost od 2-3 razlike nakon toga nekoliko nesretnih tehničkih grešaka i napada bez šuta po golu vodi do preokreta domaćina... prednost domaćina je cijelo vrijeme bila 1-2 razlike sve do izjednačenja u 48 i zatim opet u 52 minuti nakon toga domaćin ponovo stvara prednost od 2 razlike... minutu prije kraja dolazimo na -1... domaćin nakon toga nije postigao pogodak i imamo napad za izjednačenje 40 sekundi prije završetka susreta, čekali smo zadnje trenutke i 8 sekundi prije kraja došlo je do faula, lopta je otišla iza gola uspjeli smo izvesti faul lopta je došla do desnog krila ali više nije bilo vremena niti prostora za uputiti udarac prema golu te meč završava pobjedom domaćina 30:29

Magnus Jernemyr
Mali dioničar
Pristupio: 28.10.2017.
Poruka: 6.788
29. rujna 2021. u 14:36

Za ovo kolo predviđam sve pobjede domaćina.

Zanimljivo, samo jedna utakmica u subotu, ostatak u nedjelju??

Medu??

Možemo stavit kladionicu u kojem kolu će Medo odustati od natjecanja.

Medo je svoju funkciju obavio ( da NHDZ uđe u prvu ligu)

Pankerica iz Bille
Pristupio: 05.10.2021.
Poruka: 3
05. listopada 2021. u 01:35

Jednostavno je za ne povjerovati sto nesposobni ljudi naprave od kluba kao sto je Ivanec u par godina i u koliko kratkom roku su uspjeli unistiti sve sto je stvarano godinama svojom nesposobnoscu i nepotizmom...manjak sluha vjecnog gradonacelnika koji mrzi sport je jedno i tu im se nema sto zamjeriti(iako je i to vec isprano opravdanje za srozavanje kluba za koji je zivio cijeli kraj na ovako niske grane) no manjak sponzora i novca bi moglo i bit opravdanje da okolna mjesta i klubovi(Vidovec,Varazdin,Cakovec) ne uspijevaju pronaci sponzore i novac za funkcioniranje barem na razini 1 hrl sto mislim da je neka grana ispod koje ivanec nebi smio biti,razlika je samo u sposobnosti,ponasanju i egu ljudi koji vode klubove....Ako i stavimo seniore na stranu,skola rukometa je bila na ponos Ivanca i cijelog kraja a uspjeli su unistiti i to...nije ni cudo kad su im godinama treneri klincima bili osmorazredni bivsi golmani,propali igraci pijanci itd...tu i tamo im se zalomi neki Gotal ili Huđ,koje djeca zaista mogu gledati kao autoritete i uzore...

Nadajmo se da ce uskoro u Ivancu zapuhati neki novi vjetrovi i doci bolja vremena i ljudi,a s njima i napredak,i da ce hrvanju i zivotarenju po ligama gdje je nekad nastupala druga ekipa uskoro biti kraj...

Sportski pozdrav

05. listopada 2021. u 06:38

Sa jednim dijelom se slažem, sa drugim ne.

06. listopada 2021. u 17:14

Pretpostavljam sve pobjede gostiju ovo kolo.

07. listopada 2021. u 00:30

Ilova će lako do bodova, puno iskusnija ekipa koja zna igrati rukomet.

Trece poluvrijeme je napisao/la:

Osobno mislim da će Rude dobiti Varaždin, a Medo Sesvete razbiti jer se preklapati tekme s prvom ekipom. Ostalo je sve realno i trebalo bi biti tako. Dao bi malo prednost Ilovi

Poruka: 89
09. listopada 2021. u 02:51

handballfan je napisao/la:

Pa iz ses2 nitko ne igra u prvoj ekipi

Poruka: 77
09. listopada 2021. u 22:37

Ilova-Marof 29:28 (15:13) Ulazimo dosta nervozno u utakmicu što govori i rezultat u prvoj polovini prvog poluvremena 1:3 te kasnije 4:8 nakon toga radimo seriju 9:3, preokrećemo rezultat i više ne prepuštamo prednost gostima zadnje izjednačenje bilo je pri 13:13 u prvom poluvremenu... U drugo poluvrijeme ulazimo odlično polako gradimo prednost te dolazimo do 5 razlike no kada smo mislili da ćemo prelomiti utakmicu otpuštamo se 10 minuta prije kraja susreta i gostima dajemo priliku da se vrate u utakmicu no bio je to ipak prevelik zalogaj za goste iz Marofa i oba boda ostaju u našim rukama... Sve u svemu bez obzira na nekoliko crnih rupa.. u ključnim trenutcima pokazali smo da smo danas ipak bili bolja momčad na terenu i sasvim zasluženo osvajamo 2 boda

handballfan
handballfan
Poruka: 15
09. listopada 2021. u 23:51

Da ali se događalo da momci iz prve ekipe, dolaze pomoć drugoj ekipi kada im se utakmice ne preklapaju