Koliko ja znam uz Mornarovu ponudu ima jos neke opcije te jos nije odlucio gdje ce bit iduce godine
Naravno jedna od opcija je ostanak u dubravi al pitanje je dal ga dubrava zeli na duze vrijeme...
Duplo krizanje
Pristupio: 13.11.2017.
Poruka: 54
25. veljače 2018. u 17:09
Pa Samardžić možda nije jedino krilo u Hrvatskoj, ali je zasigurno uz Vidu,Cekovića,Glavaša i Perića u top 5 desnih krila hrvatske koji kada imaju dan mogu gotovo sami pobjediti neku ekipu u Premijer Ligi, a što bi tek onda neko od njih radio u ligi razine 1.b pitanje je sad.
ronhill
Pristupio: 12.09.2009.
Poruka: 617
26. veljače 2018. u 14:39
Ma kakav crni Samardžić? Taj se dečko ni u jednom trenutku nije spominjao u MC kao opcija, kao ni onaj pivot iz Medveščaka ili tako nešto
mi smo uvik - mi smo zauvik
šišmolizac
Pristupio: 16.10.2010.
Poruka: 966
28. veljače 2018. u 16:01
O cijenjeni kolega Ronhill, dugo te ni bilo jel Remetinec ili neš drugo?
Brendon
Pristupio: 15.05.2011.
Poruka: 991
01. ožujka 2018. u 00:06
šišmolizac je napisao/la:
Vidi cijeli citat

Miš ko i ti, kada Crikvi ne ide nigdje vas nema,a kada Crikvi krene evo i vas da pametujete.
šišmolizac
Poruka: 966
01. ožujka 2018. u 08:19
Brendon je napisao/la:

Čudno je tvoje nepoznavanje aktivnosti likova ovdje, nakon toliko vremena, još čudniji je tvoj fetiš "crikveničkog prljavog rublja".
A miš ko miš ima malo brži metabolizam pa nikad ne ide "gladan srat" u medijski prostor naročito ne u tuđe dvorište
za razliku od tebe.
Poruka: 54
01. ožujka 2018. u 22:56

Evo kratak intervju s Valterom u kojem je opisao ambicije kluba i igraca te planove za iducu sezonu.Svaka rijec mu je na mjestu,po meni je Mornar vec nakon prvog dijela osigurao ulazak u ligu vise,niti jedan klub u ligi im nemoze parirati.Kako smo vec puno puta spomenuli uz najavljena pojacanja ce to biti ekipa za vrh 1.b lige i zasigurno ce se boriti za ulazak u premijerku.Takoder sam nacuo kako ce Kinezi iz Zameta ukoliko se ne dokazu u Zametu sljedecu sezonu odraditi u Mornaru kod Valtera koji ih je zapravo i doveo u Rijeku i koji u njima vidi perspektivne i kvalitetne igrace.
topnik123
Poruka: 57
01. ožujka 2018. u 23:11
Vaka povuci veze i poznanstva i dovedi prava pojacanja dostojna mornaru!!!
Crikvenica zasluzuje da se ponovno vrati na rukometnu kartu Hrvatske
2.HRL-zapad nije liga za mornar!!!
karabatko
Poruka: 411
02. ožujka 2018. u 08:43
Duplo krizanje je napisao/la:

Bravo za Valtera i M-CK, ali treba biti realan.

Sadašnja ekipa šeta Drugom ligom, ali u Prvoj ligi ova ekipa bi bila pri dnu. Za normalno igranje Prve lige, a kamo li za napad na Premijer ligu ovoj ekipi treba 5,6 igrača plus jedan vratar.
Kao prvo treba imati dva ljevaka (sada nemaju niti jednog koji ima malo kvalitete), od kojih bi jedan bio iskusan. Klasični srednji i jedan lijevi bek, šuter, te klasično lijevo krilo.
Sa sadašnjim igračima to bi bio roster od 16 igrača koji bi mogli biti pri vrhu Prve lige, a za napad Premijer lige trebali bi se dobro potući sa lobijima u Dalmaciji !!

karabatko
Poruka: 411
03. ožujka 2018. u 21:32
Brendon
Poruka: 991
04. ožujka 2018. u 10:27

Rukometaši "Rovinja" odnijeli bod iz Crikvenice i prekinuli pobjednički niz "Mornara-Crikvenica"

1 - Tomislav Huljina
2 - Tomislav Huljina i Gordan Vukušić, nadzornik utakmice
3 - Valter Matošević na klupi "Mornara-Crikvenica"
4 - Tician Oroši
5 - Marino Žepina
6 - Robert Medvedec
7 - Predsjednik Gordan Božić i Kristijan Car
8 - Ivica Žirovec i Kristijan Car

2. HRVATSKA RUKOMETNA LIGA – ZAPAD

12. kolo: MORNAR-CRIKVENICA – ROVINJ 29:29 (16:16)

Crikvenica, 3.3.2018. Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 200. Suci: Češi (Zagreb) i Županić (Križevci).

MORNAR-CRIKVENICA: Palaić, Oroši 3, Matejčić 2, Mijić 1, Matija Car, Čupić 7 (2), Derossi, Huljina 7, Stanić 2, Karaula, Jelovac, Kristijan Car, Medvedec 5 (1), Žepina 2, Dokoza, Stupar.
ROVINJ: Orbanić, Benussi, Bačić 3, Zarev 5, Lukšić 5, Bašić 1, Matošević 3, Popović 8, Jurić, Đukanović 4 (1), Maras, Živolić, Mikić, Massarotto, Čabran.

Sedmerci: „Mornar-Crikvenica“: 5(3); „Rovinj“: 1 (1).
Isključenja: „Mornar-Crikvenica“: 4'; „Rovinj“: 8'.
Crveni kartoni: Bašić (43' – 3 isključenja) i Zarev (60' - prigovor).

Prekinut je pobjednički niz od 11 uzastopnih prvenstvenih pobjeda rukometaša „Mornara-Crikvenica".
Sinoć je odlična momčad „Rovinja“ odnijela bod iz Crikvenice, a lako se moglo dogoditi da našim rukometašima nanesu i prvi prvenstveni poraz. Većim dijelom utakmice gosti iz „Rovinja“ bili su u vodstvu, a u dramatičnoj završnici i jedna i druga momčad su imale svoje šanse za pobjedu, pa je na kraju podjela bodova najpravednija.

Trener Matošević utakmicu je počeo s postavom: Kristijan Car na golu, Oroši, Stanić, Huljina, Čupić, Matejčić i Medvedec. Domaći su dobro počeli, dvaput je s krila poentirao Tician Oroši, a onda je već u 3. minuti na dvije minute isključen Čupić. Gosti su to iskoristili da dođu do izjednačenja, da bi u 8. minuti prvi put poveli (4:5).
U 11. minuti zbog prigovora drugi je put na dvije minute isključen Čupić i od tada pa sve do kraja prvog poluvremena gosti imaju prednost od jednog do dva gola razlike, uz jedno izjednačenje u 19. minuti. Gosti su raznovrsnom igrom u napadu imali rješenja za domaću obranu, pogađali su izvana (Popović i Đukanović) i s krila, premda je vratar Kristijan Car imao solidan učinak. U napadu su domaći rukometaši najviše preko Huljine i Medvedeca bili efikasni, tako da je utakmica stalno bila u egalu.
U 24. minuti Medvedec pogađa za izjednačenje (13:13), no gosti uzvraćaju i dolaze do vodstva (14:16), da bi golovima Matejčića i Medvedeca iz sedmerca uslijedilo novo izjednačenje (16:16) za kraj poluvremena.

U nastavku prvi u vodstvo dolaze domaći, suradnja Čupića i Huljine daje plodove, ali gosti opet dolaze u prednost nakon 6 minuta igre (18:20). Tada umjesto Stanića u igru ulazi Žepina, a tri minute kasnije trener Matošević umjesto Matejčića u igru uvodi Mijića i u toj postavi „Mornar-Crikvenica“ igra do kraja utakmice.
Slijedi razdoblje utakmice u kojem u prvi plan dolaze golmani, posebno gostujući Manuel Čabran, koji brani dva zicera Huljini i Žepini, a onda i sedmerac Medvedecu. Zahvaljujući ponajviše Čabranu gosti u 44. minuti imaju najveću prednost na utakmici, +4 (20:24). Srećom raspoložen je i Kristijan Car na golu domaćih, a u napadu Čupić razgrađuje gostujuću obranu, pogađaju Mijić, Žepina i Huljina tako da je u 54. minuti nakon gola Medvedeca iz kontre rezultat opet izjednačen (26:26).

Dramatična završnica
Nakon odlične asistencije Žepine u 55. minuti pogađa Huljina i „Mornar-Crikvenica“ nakon dugog razdoblja igre dolazi u vodstvo (27:26). Sljedeći napad gostiju zaustavlja Car, međutim i Čabran je na drugoj strani sačuvao svoj gol. Popović zabija izvana za 27:27, no onda odlični Čupić opet dovodi domaće u vodstvo (28:27). Potom Matošević probija obranu domaćih za 28:28, da bi u sljedećem napadu domaćih Žepina pucao preko gola.
Točno minutu prije kraja rukometaši „Rovinja“ pogađaju stativu i naši rukometaši imaju loptu u posjedu, nakon time-outa. Međutim, pedeset sekundi prije kraja Žepina neoprezno gubi loptu, hitronogi Zarev se sjurio prema golu i zabio za 28:29. Domaći su imali dvadesetak sekundi za zadnji napad što je bilo dovoljno Žepini da se iskupi za prethodnu grešku i izbori sedmerac 4 sekunde prije kraja utakmice.
Oči u oči stali su odlični Čabran na golu „Rovinja“ i naš „profesor“ rukometa Tomislav Čupić. Iskusnom Čupiću ruka nije zadrhtala, sigurno je zabio sedmerac i tako postavio konačni rezultat utakmice 28:28.

Za propuštenim prilikama mogu žaliti i jedni i drugi, ali čini se da je neriješeni rezultat na kraju najpravedniji.
Kod naših rukometaša najbolji su bili Čupić, Huljina, Medvedec i Car na golu, a kod gostiju Popović, Zarev, Lukšić i golman Čabran.
Bila je to utakmica koja je gledateljima pružila sve draži rukometne igre, a naši rukometaši sačuvali su 8 bodova prednosti pred svojim pratiteljima na ligaškoj ljestvici. U sljedećem kolu igraju u Puli protiv „Verude“.

Ivica Šubat

Brendon
Poruka: 991
04. ožujka 2018. u 10:28

POBJEDA!!!

U sklopu 12.kola 2.HRL odigran je gradski derbi između gradskih rivala Arene i Verude.Samo u prvom poluvremenu igra je bila izjednačena ,a u drugom je bio neupitan pobjednik.Ljepota rukometa je bila zadnjih 15.minuta gledat mladost i budučnost Arene.

Zamet 2 - Trsat 35:33

Brendone ti sve znaš, pa mi reci kako to da je u ovom susretu ponovo domaći Zamet 2, kao i u prvom dijelu ??