Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Kadetkinje - 2002. godište

audi27
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 15.11.2014.
Poruka: 91
03. ožujka 2015. u 17:59
Opatija je završila na devetom mjestu sa 10  bodova i po tome ne ide na završnicu.
audi27
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 15.11.2014.
Poruka: 91
03. ožujka 2015. u 18:07
1.Zamet       22 
2.Sesvste    18 
3.Murvica    18
4.Ivanić       13
5.Karlovac  12
6.Umag       11

Prvih šest regija zapad
MAX99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 1.736
03. ožujka 2015. u 19:06
U Virovitici :   Moslavac je dobio Tvina i Garešnicu,a Tvin I Garešnica Koku.
alfa60
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.04.2014.
Poruka: 304
03. ožujka 2015. u 22:27

audi27 je napisao/la:
Opatija je završila na devetom mjestu sa 10  bodova i po tome ne ide na završnicu.
Vidi cijeli citat


Opatija je trebala završiti na osmom mjestu jer je u međusobnom susretu pobijedila ekipu Rudara, a mislim da se u slučaju istog broja bodova gledaju međusobni susreti. Tablica u završnom glasniku HRS-a ima dosta krivih gol razlika, a to vidiš po tome jer bi zbroj postignutih golova svih ekipa trebao biti jednak zbroju primljenih golova, a to ovdje nije slučaj.

alfa60
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.04.2014.
Poruka: 304
04. ožujka 2015. u 15:26

Raspored Završnica

GRUPA "A"              GRUPA "B"                  GRUPA "C"                   GRUPA "D"

GAREŠNICA              ZAMET                        VRANJIC                     PODRAVKA
    TRILJ                     DARDA                       MURVICA                      SESVETE
   IVANIĆ                 MAKARSKA                 MOSLAVAC                    TROGIRKA
  MLINAR                 KARLOVAC                      SINJ                              UMAG




[uredio alfa60 - 04. ožujka 2015. u 16:42]
UNHCR
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.12.2008.
Poruka: 867
04. ožujka 2015. u 15:47
...a di je Lokomotiva ? Ništa od završnice ?
alfa60
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.04.2014.
Poruka: 304
04. ožujka 2015. u 16:39
Nema Lokosica, nisu pobijedili Sesvete pa su završili sedmi.
alfa60
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.04.2014.
Poruka: 304
04. ožujka 2015. u 16:43

Raspored utakmica

Četvrtak 19.03.2015.

15:00 ZAMET - KARLOVAC
15:45 GAREŠNICA - MLINAR
16:30 PODRAVKA - UMAG
17:45 MURVICA - MOSLAVAC
18.00 SESVETE - TROGIRKA
18:45 VRANJIC - SINJ
19:30 TRILJ - IVANIĆ
20:15 DARDA - HOTELI MAKARSKA
21:00 SVEČANO OTVARANJE


Petak 20.03.2015.

09:00 KARLOVAC - HOTELI MAKARSKA
09:45 IVANIĆ - MLINAR
10:30 ZAMET - DARDA
11:15 GAREŠNICA - TRILJ
12:00 VRANJIC - MURVICA
12:45 PODRAVKA - SESVETE
13:30 SINJ - MOSLAVAC
14:15 UMAG - TROGIRKA
15:30 IVANIĆ - GAREŠNICA
16:15 TRILJ - MLINAR
17:00 DARDA - KARLOVAC
17:45 MURVICA - SINJ
18:30 HOTELI MAKARSKA - ZAMET
19.15 MOSLAVAC - VRANJIC
20.00 SESVETE - UMAG
20:45 TROGIRKA - PODRAVKA

Subota 21.03.2015.

025

09:00

A3-B4

026

09:45

B3-A4

027

10:30

C3-D4

028

11:15

C4-D3

029

12:00

A1-B2

030

12:45

B1-A2

031

13:30

C1-D2

032

14:15

C2-D1

033

15:30

Poraženi ut. 025 – Poraženi ut. 027

034

16:15

Pobjednik ut. 025– Pobjednik ut. 027

035

17:00

Poraženi ut. 026 – Poraženi ut. 028

036

17:45

Pobjednik ut. 026 – Pobjednik ut. 028

037

18:30

Poraženi ut. 030 – Poraženi ut. 032

038

19:15

Poraženi ut. 029 – Poraženi ut. 031

039

20:00

Pobjednik ut. 029 – Pobjedni ut. 031

040

20:45

Pobjednik ut. 030 – Pobjednik ut. 032

 

Nedjelja 22.03.2015.

041

15/16 mjesto

09:00

Poraženi ut. 033 – Poraženi ut. 035

042

13/14 mjesto

09:45

Pobjednik ut. 033- Pobjednik ut. 035

043

11/12 mjesto

10:30

Poraženi ut. 034 -Poraženi ut 036

044

9/10 mjesto

11:15

Pobjednik ut. 034 – Pobjednik ut. 036

045

7/8 mjesto

12:00

Poraženi ut. 037 – Poraženi ut. 038

046

5/6 mjesto

12:45

Pobjednik ut. 037 – Pobjednik ut. 038

047

3/4 mjesto

13:30

Poraženi ut. 039 – Poraženi ut. 040

048

FINALE

14:15

Pobjednik ut. 039 – Pobjednik ut. 040

15:00

PODIJELA NAGRADA I ZATVARANJE ZAVRŠNICE 1. HRLD

alfa60
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.04.2014.
Poruka: 304
19. ožujka 2015. u 19:32

ZAVRŠNICA REZULTATI (prvi dan ,19.03.)

ZAMET - KARLOVAC 16:11
GAREŠNICA - KTC  14:13
PODRAVKA - UMAG 10:12
MURVICA - MOSLAVAC 16:10
SESVETE - TROGIRKA 17:12
VRANJIC - SINJ 20:9
TRILJ - IVANIĆ 17:15
DARDA - HOTELI MAKARSKA  7:10



1.

TRILJ PRŠUT VOŠTANE

1

1

0

0

17

15

2

2

2.

GAREŠNICA

1

1

0

0

14

13

1

2

3.

KTC

1

0

0

1

13

14

-1

0

4.

IVANIĆ

1

0

0

1

15

17

-2

0

Tablica grupa „B“

1.

ZAMET

1

1

0

0

16

11

4

2

2.

HOTELI MAKARSKA

1

1

0

0

10

7

3

0

3.

DARDA

1

0

0

1

7

10

-3

0

4.

KARLOVAC

1

0

0

1

11

16

-4

0

Tablica grupa „C“

1.

VRANJIC

1

1

0

0

20

9

11

2

2.

MURVICA

1

1

0

0

16

10

6

2

3.

MOSLAVAC

1

0

0

1

10

16

-6

0

4.

SINJ

1

0

0

1

9

20

-11

0

Tablica grupa „D“

1.

SESVETE

1

1

0

0

17

12

5

2

2.

UMAG

1

1

0

0

12

10

2

0

3.

TROGIRKA

1

0

0

1

12

17

-5

0

4.

PODRAVKA

1

0

0

1

10

12

-2

0

                      

[uredio alfa60 - 19. ožujka 2015. u 21:10]
alfa60
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.04.2014.
Poruka: 304
19. ožujka 2015. u 19:56



ŽRK DARDA - Darda:
Sara JANKOVIĆ, Lana ALŠIĆ, Mia HOSTIĆ, Nika VLAŠIĆ, Arijana GASHI, Laura IVANOVIĆ, Sara DORA, Mateja IVANJKO, Ivona MARTIĆ i Laura ŠOŠ. Stručni stožer: Karolj MIKUŠ i Ljiljana JANKOVIĆ.

ŽRK GAREŠNICA - Garešnica: Leonarda BENGEZ, Greta GREIDL, Denia VOJTELA, Tamara SANTO, Dorotea BRLEKOVIĆ, Katja CUPEK, Lucija MILINKOVIĆ, Patricija SANTO, Ana ŽIHER, Barbara FARKAŠ, Lucija LACKOVIĆ, Marina ČUKIĆ. Stručni stožer: Goran CUPEK, Jozo SUŠILOVIĆ, Neven SANTO.

ŽRK IVANIĆ – Ivanić grad: Mirna ŠVALJUG, Nika JUKIĆ, Tena BOŠTJANČIĆ, Barbara BELIĆ, Lucija KULEŠ, Karla POVALEC, Petra KANTURA, Ana KRZNARIĆ, Nika JAMBREK, Marinela LEŠKOVIĆ, Ambar RUKAVINA, Antonia TUPEK, Karla POSILOVIĆ, Tea POPOVIĆ-GECAN, Ema POPOVIĆ-GECAN. Stručni stožer: Iveta JUKIĆ, Dora KRNJEVIĆ.

RŠK KARLOVAC - Karlovac: Petra BRITVEC, Mia SAVIĆ, Ema GVOŽĐAK, Ema BEKIĆ, Nensi PERETIĆ, Monika PAVLAČIĆ, Marta JANJANIN, Paula ŠEPAC, Lora KORAČ, Matea BEKIĆ, Marija PALAJSA, Iva PAVLETIĆ, Sara NOVKOVIĆ, Antonija BIŠĆAN, Leonarda TRBUŠČIĆ, Doroteja KRUŽIĆ. Stručni stožer: Tomislav LANG, Dražen KEČA.

ŽRK KTC – KRIŽEVCI - Križevci: Anja BRKIĆ, Jana KANTAR, Tena VURNEK, Elena BELJAK, Klaudia SELTHOFER, Leona-Carla HANŽEKOVIĆ, Amalija NEMČIĆ, Petra TOMAC, Maša GAGRO, Nina VURNEK, Marcela GUDIĆ, Marina MATEJAŠ, Maja FILKOVIĆ, Lorena MIKULEC, Marinela MESAR, Ema STRUČIĆ. Stručni stožer: Marijana FRŽOVIĆ.

ŽRK HOTELI MAKARSKA - Makarska: Mia ĐUVELEK, Mia BANDUR, Katja MATIĆ, Mia PERIĆ, Iris TALAJA, Angelina VRANJEŠ, Danijela VUJČIĆ, Ana ŠALINOVIĆ, Karla MRKUŠIĆ-BILOŠ, Nina JURIČIĆ, Iva ŠEVELJ, Mia JUJNOVIĆ, Nina GAĆE, Maja GUJINOVIĆ. Stručni stožer: Mladen BAGIĆ, Mirna DELIĆ.

ŽRK MOSLAVAC – Popovača: Maja TRUKOVIĆ, Marta VNUČEC, Ria ŠTIBRIĆ, Katja PALAIĆ, Ana KOCET, Karla JURČIĆ, Iva LUKETIĆ, Tamara KOS, Ana JUKIĆ, Lukrecija GROBOTEK, Melani FALTIS, Ena CVETKO, Nika GAVRIĆ, Magdalena CVETIĆ, Mihaela MALEKINUŠIĆ. Stručni stožer: Vladimir KOCET, Marko PLEŠE, Martina ĐOĐO.

ŽRK MURVICA -  Crikvenica: Mia DOMIJAN, Anđela TOMIĆ, Antonija MATIJAŠIĆ, Ema TALAN, Nika CAR, Patricija CAR, Anja BRKLJAČA, Marija LONČARIĆ, Mia UREMOVIĆ, Iva LJUBANOVIĆ, Dora KREŠIĆ, Anamarija BLANDA, Dilja LEKAJ, Mia PIŠKULIĆ, Corinna BUTORAC-BREBER, Paula TOMIČIĆ, Paula VIDOVIĆ. Stručni stožer: Zvonimir KUTIJA.

RK PODRAVKA VEGETA -  Koprivnica:  Magdalena LONČARIĆ, Petra BEHIN, Lea JURIĆ, Ena ŠOKEC, Ivana PERIKA, Lora RUŽIĆ, Hannah VULJAK, Sara BALTIĆ, Vita DOMIJAN, Dajana RANILOVIĆ, Leonarda JURENDIĆ, Lana VRABELJ, Josipa KUSAK, Patricia FIRIŠT, Rita Rea PAVIĆ, Mia ZAGRAJSKI. Stručni stožer:  Marin ZEČEVIĆ, Goran RIHTARIĆ.

RK SESVETE AGROPROTEINKA – Sesvete: Katarina LOKAS, Andrea FRČKO KESER, Melanie RAJKOVIĆ, Elena PUGAR, Mia MARČINKO, Marija SIMANI, Dorotea ĆORAŠ, Emilia Marija Magdalena JURIĆ, KARAULA, Ana GRLIĆ, Viktorija KAVRAN, Mia BRKIĆ, Lucija CVITANOVIĆ, Veronika MAMIĆ, Lara BURIĆ, Lucija HERCEG. Stručni stožer:  Krešimir KOZJAK, Jasna KOZJAK.

ŽRK SINJ – Sinj: Gabrijela KRIŽANOVIĆ, Stela BEŠLJIĆ, Nina BOBAN, Anja MACAN, Gabrijela PAVIĆ, Anđela GLAVINIĆ, Željana PUTNIK, Maja BILANDŽIĆ, Karmen PAŠTAR, Matea ERCEG, Ana KOKOT-ŽIVALJ, Iva MODRIĆ, Ana ZORICA, Monika VUJEVIĆ. Stručni stožer:  Ljiljana BOROZAN, Višnja ILIĆ.

ŽRK TRILJ PRŠUT VOŠTANE – Trilj: Ana ČOSIĆ, Lara MILANOVIĆ, Antea BRADARIĆ, Sara BAŠIĆ, Tina MILANOVIĆ, Gabriela DUKIĆ, Anamaria POGAČIĆ, Sara VRDOLJAK CULO, Nina ŠIPIĆ, Anna ELEK, Klara VRDOLJAK, Sara MILANOVIĆ-LITRE, Leonarda GRUBIŠIĆ, Marta KNEZOVIĆ. Stručni stožer:  Milan ŠUŠNJARA.

ŽRK TROGIRKA – Trogir: Ela TURKOVIĆ, Mirela BELAS, Marina GAŠPIĆ, Petra RADIĆ, Ana BOLANČA, Zorana ČALETA, Marta RAUKAR, Matea TOMIĆ, Nina PITEŠA, Natali RADIĆ, Barbara MIŠE, Matea BREŠAN, Lorena MLAČIĆ, Tija CVIJIĆ, Paula ĆAVAR, Krešimira Ana LUKAČ, Karmen ŠAGO, Ivana KUZMANIĆ. Stručni stožer:  Ivan PERKUČIĆ, Tino PAVIĆ.

ŽRK UMAG – Umag: Laura ALESSIO, Leonarda BARDIĆ, Lucija BLAŠKOVIĆ, Dora BRKLJAČA, Klaudija GJINI, Sara HUM, Eni JAMNIK, Ela JELIČIĆ, Foška KLISOVIĆ, Korina MATKOVIĆ, Renee' POSAVAC, Monika PRATLJAČIĆ, Iva RADIZLOVIĆ, Erika TRENTO. Stručni stožer: Vojislav VUJIĆ.

ŽRK PETASON VRANJIC – Vranjic: Paula SMAJIĆ, Anđela MALOČA, Vana BEŠKER, Ana BULJAN, Ilijana BODROŽIĆ, Lucijana STANČIĆ, Hana VELAGIĆ, Ana JERKOVIĆ, Ivana BULJAN, Dora KALAJŽIĆ, Antea ŠOLIĆ, Margarita ŠKARIĆ, Mia RADMILO, Ana MRKONJIĆ. Stručni stožer:  Ivica JAKŠIĆ, Suzana ČOKO VULIKIĆ, Željko LjUBIČIĆ.

ŽRK ZAMET – Rijeka: Laura JURIŠEVIĆ, Vedrana RAJAKOVIĆ, Laura MILOŠEVIĆ, Lucija ŽEŽELJ, Adela HODŽIĆ, Lea POLIĆ, Nika PLEŠE, Ana PRŠO, Adela TIPURA, Marijana KOVAČEVIĆ, Sara KRIZMANIĆ, Dorotea SPERANZA, Arijana BABIĆ, Maja PEŠUT, Antonella SABALIĆ, Irina BLAŽIĆ. Stručni stožer:  Zvonimir LENŽER, Edo ŠMIT.

[uredio alfa60 - 19. ožujka 2015. u 21:01]
UNHCR
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.12.2008.
Poruka: 867
20. ožujka 2015. u 11:37
alfa60
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.04.2014.
Poruka: 304
20. ožujka 2015. u 21:49

Rezultati i tablice - drugi dan

009

09:00

KARLOVAC- HOTELI MAKARSKA

11:8 (6:2)

010

09:45

IVANIĆ-KTC

15:12 (8:6)

011

10:30

ZAMET- DARDA

23:11 (14:6)

012

11:15

GAREŠNICA -  TRILJ

14:14 (9:9)

013

12:00

VRANJIC-MURVICA

17:10  (7:3)

014

12:45

PODRAVKA-SESVETE

14:19  (7:11)

015

13:30

SINJ-MOSLAVAC

20:12  (10:9)

016

14:15

UMAG-TROGIRKA

12:15  (5:8)

 

 

 

 

017

15:30

IVANIĆ-GAREŠNICA

14:13  (9:5)

018

16:15

TRILJ- KTC

24:14  (11:7)

019

17:00

DARDA-KARLOVAC

14:14  (6:4)

020

17:45

MURVICA-SINJ

13:7  (8:3)

021

18:30

HOTELI MAKARSKA-ZAMET

10:20  (6:8)

022

19:15

MOSLAVAC-VRANJIC

7:22  (1:7)

023

20:00

SESVETE- UMAG

18:7  (7:4)

024

20:45

TROGIRKA-PODRAVKA

18:20  (10:9)

Tablica grupe "A"

1.

TRILJ PRŠUT VOŠTANE

3

2

1

0

55

43

12

5

2.

IVANIĆ

3

2

0

1

44

42

2

4

3.

GAREŠNICA

3

1

1

1

41

41

0

3

4.

KTC

3

0

0

3

39

53

-14

0

Tablica grupa „B“

1.

ZAMET

3

3

0

0

59

32

27

6

2.

KARLOVAC

3

1

1

1

36

38

-2

3

3.

HOTELI MAKARSKA

3

1

0

2

28

38

-10

2

4.

DARDA

3

0

1

2

32

47

-15

1

Tablica grupa „C“

1.

VRANJIC

3

3

0

0

59

26

33

6

2.

MURVICA

3

2

0

1

39

34

5

4

3.

SINJ

3

1

0

2

36

45

-9

2

4.

MOSLAVAC

3

0

0

3

29

58

-29

0

Tablica grupa „D“

1.

SESVETE

3

3

0

0

54

33

21

6

2.

PODRAVKA

3

1

0

2

44

39

5

2

3.

TROGIRKA

3

1

0

2

45

49

-4

2

4.

UMAG

3

1

0

2

31

43

-12

2


Raspored za s Sutra:       

Ut.br.

Sati

DOMAĆIN-GOST

025

09:00

A3-B4             GAREŠNICA -  DARDA

026

09:45

B3-A4             H. MAKARSKA -  KTC

027

10:30

C3-D4             SINJ - UMAG

028

11:15

C4-D3              MOSLAVAC - TROGIRKA

029

12:00

A1- B2            TRILJ -  KARLOVAC

030

12:45

B1-A2             ZAMET -  IVANIĆ

031

13:30

C1-D2             VRANJIC - PODRAVKA

032

14:15

C2-D1              MURVICA - SESVETE

     

033

15:30

Poraženi ut. 025 – Poraženi ut. 027

034

16:15

Pobjednik ut. 025– Pobjednik ut. 027

035

17:00

Poraženi ut. 026 – Poraženi ut. 028

036

17:45

Pobjednik ut. 026 – Pobjednik ut. 028

037

18:30

Poraženi ut. 030 – Poraženi ut. 032

038

19:15

Poraženi ut. 029 – Poraženi ut. 031

039

20:00

Pobjednik ut. 029 – Pobjedni ut. 031

040

20:45

Pobjednik ut. 030 – Pobjednik ut. 032

 

 

 
 
 
[uredio alfa60 - 20. ožujka 2015. u 21:51]
alfa60
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.04.2014.
Poruka: 304
21. ožujka 2015. u 12:19
Nešto nevalja u ovoj tablici (preneseno sa www.hr-rukomet.hr ), jer ekipa Trogirke igra protiv Vranjica za ulazak u polufinale, a ne Podravka. Ima netko da zna po kojim pravilima se igra jer je Podravka dobila Trogirku i ima gol razliku +5, a Trogirka -4.
Johanesburg
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.09.2011.
Poruka: 163
21. ožujka 2015. u 13:38
alfa60 je napisao/la:
Nešto nevalja u ovoj tablici (preneseno sa www.hr-rukomet.hr ), jer ekipa Trogirke igra protiv Vranjica za ulazak u polufinale, a ne Podravka. Ima netko da zna po kojim pravilima se igra jer je Podravka dobila Trogirku i ima gol razliku +5, a Trogirka -4.
Vidi cijeli citat


Formirala se tablica međusobnih susreta na kojoj svako ima jednu pobjedu, ali gol razlika na toj tablici (bez Sesveta) je Trogirka +1, Podravka 0, Umag -1. Očito je tako.

alfa60
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.04.2014.
Poruka: 304
21. ožujka 2015. u 18:29
Hvala za objašnjenje. Čujem da su vam cure trebale proći dalje, da su bile bolje, ali ... Naše odigrale tri odlične utakmice i onda protiv Murvice zablokirale,i sada moramo protiv vaših u borbi za plasman