Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Kadetkinje - 2002. godište

123
...
727374
alfa60
alfa60
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.04.2014.
Poruka: 492
03. listopada 2019. u 08:19

1.kolo reg.zapad, sve pobjede malom razlikom

 

UMAG - ARENA 24:22
KINA - TREŠNJEVKA  
SAMOBOR - UDARNIK 19:21
DUGO SELO - IVANIĆ 24:30
LOKOMOTIVA - SESVETE 15:18
OPATIJA - MURVICA 23:24
[uredio alfa60 - 20. listopada 2019. u 18:08]
až2209
až2209
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.10.2016.
Poruka: 277
03. listopada 2019. u 10:16

Dobro. Murvica je na poluvremenu imala plus 8... 

"malo" opuštanja u 2 dijelu...

alfa60
alfa60
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.04.2014.
Poruka: 492
20. listopada 2019. u 17:45

2 KOLO HKRL ZAPAD

SAMOBOR - TREŠNJEVKA 24:15
UDARNIK - TREŠNJEVKA 27:15
IVANIĆ - SESVETE 14:18
DUGO SELO - LOKOMOTIVA 19:35
SESVETE - DUGO SELO 21:23
LOKOMOTIVA - IVANIĆ 32:18
OPATIJA - UMAG 22:14
MURVICA - ARENA 22:18
ARENA - OPATIJA 19:24
UMAG - MURVICA 8:27

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[uredio alfa60 - 21. listopada 2019. u 21:18]
golman_92
golman_92
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.10.2008.
Poruka: 1.575
20. listopada 2019. u 19:40

Osijek-Koka 25:20

Koka-Darda 23:28

alfa60
alfa60
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.04.2014.
Poruka: 492
21. listopada 2019. u 09:08

audi27 je napisao/la:

Šebek ima šta ima ali izgleda da će mu to biti dovoljno za prvaka zapada.Lokomotivu je dobio Zameta nema još borba sa Udarnikom i to je to.

Vidi cijeli citat


Izgleda da neće biti dovoljno, Dugo selo - Sesvete 23:21

[uredio alfa60 - 21. listopada 2019. u 09:10]
alfa60
alfa60
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.04.2014.
Poruka: 492
21. listopada 2019. u 10:12

Ovako nekako bi trebala izgledati tablica reg.zapad nakon dva kola. 

1. MURVICA 3 3 0 0 73-49 24 6
2. LOKOMOTIVA 3 2 0 1 82-55 27 4
3. UDARNIK 2 2 0 0 48-34 14 4
4. OPATIJA 3 2 0 1 69-57 12 4
5. SESVETE 3 2 0 1 57-52 5 4
6. SAMOBOR 2 1 0 1 43-36 7 2
7. IVANIĆ 3 1 0 2 62-74 -12 2
8. DUGO SELO 3 1 0 2 66-86 -20 2
9. UMAG 3 1 0 2 46-71 -25 2
10. ARENA 3 0 0 3 59-70 -11 0
11. TREŠNJEVKA 2 0 0 2 30-51 -21 0
[uredio alfa60 - 22. listopada 2019. u 14:38]
golman_92
golman_92
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.10.2008.
Poruka: 1.575
21. listopada 2019. u 11:43

Multinorm-Podravka1 21:53

Zrinski-Virovitica 28:26

Mikleuš-Zrinski 18:25

Virovitica-Bjelovar 32:16

Darda-Koka 28:23

Koka-Osijek 20:25

 

Zna li netko rezultat s utakmice Bjelovar-Mikleuš? 

až2209
až2209
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.10.2016.
Poruka: 277
21. listopada 2019. u 12:20

Sjever - tesko je doci do rezultata bez glasnika...

 

golman_92
golman_92
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.10.2008.
Poruka: 1.575
21. listopada 2019. u 12:47

Poz.

Ekipa

ODIG

POB

NER

IZG

+

-

+/-

BOD

1.

Podravka1

3

3

0

0

107

43

+64

6

2.

1234 Virovitica

4

3

0

1

130

74

+56

6

3.

Osijek

3

3

0

0

82

63

+19

6

4.

Zrinski

4

3

0

1

102

93

+9

6

5.

Darda

3

1

1

1

69

65

+4

3

6.

Multinorm Cerna

3

1

0

2

69

102

-33

2

7.

Bjelovar

3

0

1

2

52

81

-29

1

8.

Koka1

2

0

0

2

43

53

-10

0

9.

Radnik

1

0

0

1

13

23

-10

0

10.

Đurđevac

1

0

0

1

9

31

-22

0

11.

Mikleuš

3

0

0

3

41

89

-48

0

 

Ovo je tablica bez utakmice između Bjelovara i Mikleuša

[uredio golman_92 - 21. listopada 2019. u 12:48]
alfa60
alfa60
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.04.2014.
Poruka: 492
09. studenog 2019. u 13:19

Kontrolno okupljanje ženske kadetske reprezentacije, Ivanić grad 18-24.11.2019.

 

1.Lucija Blašković - ŽRK Umag
2.Ana Mrkonjić - ŽRK Split 2010
3.Iva Brkljačić - RK Lokomotiva
4.Mia Brkić - RK Sesvete
5.Lara Fureš - RK Lokomotiva
6.Karmen Paštar - ŽRK Sinj
7.Margarita Škarić - ŽRK Split 2010
8.Petra Frančić - ŽRK Osijek
9.Ema Mihalić - Žrk Librnija
10.Bruna Zrnić - RK Lokomotiva
11.Lara Burić - RK Sesvete
12.Ana Buljan - ŽRK Split 2010
13.Ana Pehar - RK Sesvete
14.Lucija Cvitanović - RK Sesvete
15.Lucija Krezo - RK Lokomotiva
16.Sara Krizmanić - ŽRK Zamet
17.Nera Kuzminski - ŽRK Koka
18.Tomica Curić - RK Lokomotiva
19. Hannah Vuljak - RK Podravka
20.Maja Bilandžić - RK Sinj
21.Klara Birtić - ŽRK Split 2010

 

pričuvne igračice
1.Saša Sladić - RK Lokomotiva
2.Dora Petković - ŽRK Ivanić

[uredio alfa60 - 09. studenog 2019. u 13:28]
Tsunamy
Tsunamy
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.01.2009.
Poruka: 166
10. studenog 2019. u 20:02

Opet vrh imena??

Ima novih rezultata kakvih?

Ovaj vikend se igralo kolo?

alfa60
alfa60
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.04.2014.
Poruka: 492
10. studenog 2019. u 20:10

Ivanić - Udarnik 18:21

Samobor - Dugo selo 22-16

Ivanić - Samobor 15:20

Udarnik - Dugo selo 26-27

Sesvete - Umag 20:9

Arena - Sesvete 10:25

Tsunamy
Tsunamy
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.01.2009.
Poruka: 166
11. studenog 2019. u 12:11

Sve ocekivano osim Udarnik-Dugo Selo??

Gdje se to igralo? U Gorici?

Ostale utakmice?

až2209
až2209
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.10.2016.
Poruka: 277
11. studenog 2019. u 12:46

Ha ha 

Dugo Selo skinulo i Sesvete a sad i Udarnik 52

alfa60
alfa60
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.04.2014.
Poruka: 492
11. studenog 2019. u 20:25

Tsunamy je napisao/la:

Sve ocekivano osim Udarnik-Dugo Selo??

Gdje se to igralo? U Gorici?

Ostale utakmice?

Vidi cijeli citat


Igralo se u Ivaniću, i na kraju je još dobar rezultat jer je Udarnik loše ušao u utakmicu i d.selo je imalo 7-8 razlike u prvom poluvremenu

123
...
727374