Dokazano ovisan
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 17.291
09. srpnja 2021. u 16:28

ovo podsjeca na izbornika juniorske kosarkaske reprezentacije Brajkovica koji je na jednom natjecanju prije nekoliko godina nije znao sustav natjecanja (ako se dobro sjecam radilo se o prenosenju bodova u drugi krug), a igrao mu je Dario Saric u ekipi

a bas bi pobjeda protiv Austrije bila vazna jer bi bilo lakse odigrati ostatak natjecanja kad znaju da ce (valjda) izbjeci zadnje mjesto...mislim da ekipa koja je igrala tako tjesno utakmicu protiv slabasne Austrije nema mjesta u drugom krugu: CG i Francuska idu dalje

09. srpnja 2021. u 17:00

Sada se vidi na utakmice ne igranje tokom sezone 30-tak utakmica po min 30 min. kada treba uskladiti glavu,srce i noge to se ne može naućiti na pripremama u 20 dana.Izgleda da kordinatori i tehnika to ne vide ili ne žele vidjeti?

Sada me zanima kako će riješiti iz CG Džaferović i srednju vanjsku sve je na Buljan i Brkić dali su dovoljno brze na nogama.?

⚠️ 𝐏𝐨𝐧𝐢š𝐭𝐞𝐧 𝐤𝐨𝐧𝐚č𝐚𝐧 𝐫𝐞𝐳𝐮𝐥𝐭𝐚𝐭 𝐮𝐭𝐚𝐤𝐦𝐢𝐜𝐞 𝐀𝐮𝐬𝐭𝐫𝐢𝐣𝐞 𝐢 𝐇𝐫𝐯𝐚𝐭𝐬𝐤𝐞

ℹ️ Nakon završetka utakmice Austrije i Hrvatske, Austrijski rukometni savez je uputio protest Europskoj rukometnoj federaciji (EHF-u). Protest se odnosi na igračicu Hrvatske Miju Brkić, koja je igrala s dobivena tri isključenja te ujedno i postigla pobjednički pogodak protiv Austrije.

ℹ️ Nakon pregleda video-snimke utakmice, Disciplinska komisija EHF-a je utvrdila da je Mia Brkić dobila tri isključenja u sljedećim minutama: 18:38, 32:07, 47:56. Nakon toga, EHF je donio odluku da se poništava konačan rezultat utakmice te da će se završnih 10 minuta i dvije sekunde utakmice između Austrije i Hrvatske ponovno odigrati, počevši od rezultata 18:19 za Hrvatsku.

ℹ️ Satnica odigravanja bit će poznata uskoro.

Vidi cijeli citat

Sad se postavlja pitanje

1. kako je utakmica nastavljena ako igračica koja je dobila 3 isključenja ( crveni karton ) nije napustila igralište te otišla u min 3 red tribina ili svlačionicu ?

2. koja je uloga na utakmici delegata/nadzornika ako nije da pazi na takve stvari

3. koji je posao i šta treba raditi trener pošto izbornica vodi ekipu ?

09. srpnja 2021. u 23:40

Poštovani gospodine rodjo ( tata od cure koju je očito anja izbacila iz konkurencije)  očito je da ste vi frustrirani i da samo tražite greške i da ne gledate cijelu sliku ekipe i prvenstva. Molio bi vas da izvadite veću svotu iz jastuka jer će jedino tako vaša štićenica doći do toga što vi želite.

Sportski pozdrav

vražićak
vražićak
Poruka: 765
10. srpnja 2021. u 02:34

Danmag je napisao/la:

A to Vi kao otac od Anje najbolje znate ? Vaš jastuk je postao "siromašan " ?

narada108
narada108
10. srpnja 2021. u 12:38

i meni se nakon malo razmisljanja oko incidenta jucer cini vrlo vjerojatnim da je doslo do gafa i sa sudacke strane...ali i na delegatskom stolu....ako je neko mislio nesto, a neki drugi nesto trece, a nasa klupa nesto sasvim cetvrto, npr. da doticna igracica nije dobila iskljucenje nego neko drugi---plus, ako je to bilo vidljivo na nekim ekranima u dvorani (ako ih je uopce bilo)...onda lako moguce da je doslo do dzumbusa....cinjenica da se neko ne brani od zalbe druge strane, ne znaci automaticno da preuzima odgovornost za gresku

[uredio narada108 - 10. srpnja 2021. u 12:40]
staripr
staripr
Pristupio: 11.02.2020.
Poruka: 6
10. srpnja 2021. u 13:34

Nadam se da će 10 minuta utakmice suditi isti sudac , za stolom biti iste službene osobe , KATASTROFA

sa ovom pobjedom su si povecale mougucnost opstanka u A natjecanju

zanimljivo da na stranici EHFnema ni rijeci o incidentu, o ponavljanju..postoji formalni play by play  i sluzbeni match report

kao da se je igrala jedna jedina utakmica bez prekida

[uredio narada108 - 11. srpnja 2021. u 15:11]
narada108
narada108
11. srpnja 2021. u 16:11

majko mila kako su ovo preokrenule?? od 9:14 do 22:18 ..Protivnice nam dale 4 gola u 24minute 2.PVa

[uredio narada108 - 11. srpnja 2021. u 16:18]
narada108
narada108
11. srpnja 2021. u 16:29

nemres vjerovati  ...pobjeda 23:21 nasih cura....takvu obranu nisam jos vidio kod juniorskih uzrasta..sad smo u gornjem zdrijebu koji se bori za doigravanje

[uredio narada108 - 11. srpnja 2021. u 16:35]
narada108
narada108
11. srpnja 2021. u 17:27

gledao sam malopre tu spornu utakmicu sa Austrijom...meni nije jasno: ako su nastavilli utakmicu kako jesu...zasto na 18:19 za nase?...sporna situacija je bila na 17:18..cak je Brkic usla 2xputa nakon ovog isklucenja: jednom prije same zavrsnice i zabila gol kad smo lovili zaostatak, plus onaj odlucujuci zadnji za pobjedu....podsjeca na Joe Simunica...Austrija ima razloga za ljutnju..no i samo su ga uprskali, kad su imali +3 raspale su se, onda su im bile 7 igracice na parketu, znaci 2min. igracica manje u najvaznijoj fazi

[uredio narada108 - 11. srpnja 2021. u 17:38]
njamnjam
njamnjam
Pristupio: 31.07.2012.
Poruka: 797
11. srpnja 2021. u 17:57

bravo cure gledao prvo poluvrijeme pa si mislio ajde da spuste na -3 i biti ce dobro ali ovo nisam ocekivao!