Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 3.682
04. ožujka 2021. u 20:04

Gorica 1, Dubrava možda i X

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi
04. ožujka 2021. u 20:39

Naravno da je Gorica 1 pa ne mogu nikoga dobit pa su poslani Mrvice da riješe ligu za prvaka...

Vidi cijeli citat

Hmmmm mali poguranac ne bi bilo zgoreg, ipak su oni filijala s hipotekarnim kreditom. Gorici trebaju obe pobjede u posljednja dva kola da uhvati ligu za prvaka. Nekako sam uvjerena da će ta tekma s Bjelovarom biti neizvjesna. Bjelovar se jako digao igrom a Gorica u padu forme. Jučer u KUP su Moslavinu dobili u posljednjih deset minuta. Vidjet ćemo, prijenos tekme je u nedjelju na Planet 2. Zašto na HRS stoji raspored odigravanja svih ekipa u subotu.

04. ožujka 2021. u 23:34

Nije nego niko ne ispada iz lige pa da ga bzvz ne plaćaju, dođe im na isto.

Makeda je napisao/la:

A od kuda ti ta informacija o neispadanju ? Pouzdani izvor, vjerojatno.

Opet ništa od live streama?

"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
Jarun112
Jarun112
Pristupio: 07.05.2019.
Poruka: 20
06. ožujka 2021. u 19:10

Da, svašta ima, samo iz Umaga ništa.

Ako slučajno netko naleti na link, molim nek stavi.

06. ožujka 2021. u 20:10

Dubrovnik s juniorima u Vinkovcima, jedini "stari" igrac su Jurkovic (nedavno dosao iz Metkovica) i vratar Jandjel koji je povratnik, nedavno je odselio u Zagreb pa je vjerojatno pristao usput odradit ovo gostovanje.

Cak se i dobro drze s obzirom na okolnosti.

Raul2000
Raul2000
06. ožujka 2021. u 20:36

Poreč 25:18 Zamet, liga za prvaka osigurana!!!

Prvo pol cijelo vrijeme Poreč vodio da bi pri kraju poluvremena Zamet stigao prednost i otišlo se s 12:12.

U nastavku Poreč zaigrao puno bolju obranu, Vekić s 17 obrana definitivno igrač utakmice, u napadu Pribanić i Glavaš najbolji.

Zadnje kolo bude zanimljivo, Sesvete i Gorica međusobno igraju, Varaždin dočekuje rasterčenog Poreča, Dubrava ima laganu zadaću Dubrovnik dok preostale dvije utakmice mogu odlučivati o poretku za ostanak.

Hamilcar Barca
Pristupio: 16.02.2021.
Poruka: 329
06. ožujka 2021. u 20:38

Kako misliš osigurana. Pa postoji realna mogućnost da 3 ili 4 momčadi budu sa istim brojem bodova?

Poruka: 329
06. ožujka 2021. u 21:46

Dakle ako sam ja na brzinu uspio izračunati dobro. Ako Gorica pobijedi Sesvete i Varaždin Poreča stvara se krug od 4 momčadi sve po 24 boda. U tom krugu trenutno Sesvete imaju gol razliku +4, Gorica ima +1, Dubrava ima - 1 a Poreč - 4.

Dakle ako se dogode ova 2 rezultata a istovremeno Gorica ne pobijedi Sesvete sa više od 7 razlike Poreč ide u ligu za ostanak.

Kažem na brzinu sam računao može me netko ispraviti slobodno..

[uredio Hamilcar Barca - 06. ožujka 2021. u 21:46]