14. siječnja 2019. u 22:05

Srijeda, 16.01.2016., 18.00h, Olympiahalle (München)

Međusobne utakmice:
OI 2016. (kvalifikacije) Hrvatska - Bahrein 33-22 (14-14)

Odmoriti sve koje možemo odmoriti i pripremiti se za Španjolce koji su već u četvrtak. Nadam se da će Duvnjak imati minimalnu minutažu (i Cindrić također), a neka malo povuku onda Bičanić, Karačić i Vranković.

"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird

14. siječnja 2019. u 23:32

Tako je, potpuno nebitna utakmica, Bahrein ne može proći, bodovi iz ove utakmice se ne prenose. 60 minuta Bičaniću i Blaževiću i onda zamjena za Sliškovića i Jaganjca55

Vidi cijeli citat

Cist sumnjam da ce vuc obojicu. Vjerojatno Sliskovic in (morao bi, ali ne vjerujem umjesto Bicka, prije Blazevica). Nadam se da nece i Susnja in.

Duvnjak ne smije ni sekunde igrat ovu tekmu, mozda bi Cindra trebao podijelit minutazu s Igorom. Bicanicu 60 minuta pa da vidimo protiv Bahreina. Dozirat sva 3 pivota, Stepancicu 10-15 ak minuta. I da, Vida 60 min i odmorit Horvata jer ono najizazovnije tek slijedi. Ovi bi trebali bit dovoljni da samo ritmom slomiju Bahrein. Ako Cervar ipak odluci koristiti Duvnjaka barem i minutu treba ga zatvoriti negdje do kraja prvenstva definitivno.

Black or white, we are all BLUE
B-var
Pristupio: 27.10.2012.
Poruka: 1.952
15. siječnja 2019. u 15:28

Za ovaj topic se ne isplati ni trošiti tipkovnicu :)

15. siječnja 2019. u 23:09

igru moraju organizirati Cindra i Karacic, Bicanic mora dati doprinos, siguran sam da mu je Lino rekao nesto u stilu: ako nam dajes manje od 5 golova. letis; Mandic, Sipic unutra, Vida barem jedno PV. neka se odmore dzombe.

zagri79
16. siječnja 2019. u 12:41

narada108 je napisao/la:

U kojem postotku? 47

narada108
16. siječnja 2019. u 18:46

47 da ..to sam na brzinu izbrckao...medutim puno vaznije od svega  veceras (rezultati, uigravanje nekih kombinacija) je da se niko ozljedi

Bajdevej Ministar Obrane (ne, ovaj ne mora brinuti o nekim avionima) DD na danskoj TV dao intervju, bemti svjetskog covjeka, odlicno zna engleski, a i na njemackom je naravno tecan. Dobro kad kazem "tecan"....nisu svi koji su igrali u Njemackoj automaticno znalci....no,dok mozes naruciti "Kaffee i Kolac" sve je u redu 52

16. siječnja 2019. u 18:58

Sad sam se uključio, ko je dosad bez minutaže?

Sve bi da, da za nju, jednu malu fritulu
Anonymous8
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 2.373
16. siječnja 2019. u 19:03

Duvnjak,Karačić,Stepančić,Horvat, Cindrić igrao prvi 10-15 minuta

Srce mi je davno osvojio nogomet !Nk Dobra sv. Petar i Hajduk Split sve ostalo je nebitno!HŽV! 1911