Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Dječaci A - 2004. godište

123
...
567
MAX99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 1.736
29. travnja 2016. u 10:02
 Rudar – Metković ŠR 19:13 (10:6) 

Đakovo – Ribola Kaštela 3:17 (2:5) 

Čakovec – Valpovka 11:15 (6:7) 

Feniks - Solin 11:8 (6:7) 
spark
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.01.2010.
Poruka: 117
29. travnja 2016. u 10:50
markoli je napisao/la:
Po onome što sam ih imao prilike gledati - Maksimir Pastela to s lakoćom osvaja.
Vidi cijeli citat

Ne bi se složio sa tobom jer ima tu ekipa koji bi mogli parirati Pasteli, kao što su Trsat, PPD, a nisu loši ni Rude i Ivanić.
Pastela je svakako najveći favorit!!!
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 13.544
29. travnja 2016. u 11:24
spark je napisao/la:
markoli je napisao/la:
Po onome što sam ih imao prilike gledati - Maksimir Pastela to s lakoćom osvaja.
Vidi cijeli citat

Ne bi se složio sa tobom jer ima tu ekipa koji bi mogli parirati Pasteli, kao što su Trsat, PPD, a nisu loši ni Rude i Ivanić.
Pastela je svakako najveći favorit!!!
Vidi cijeli citat


Parirati možda, ali to je u pravilu ove godine značilo 6-7 razlike za Pastelu. Imaju strašnu generaciju.
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
buntovnik2013
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.02.2013.
Poruka: 260
29. travnja 2016. u 11:57
Koliko vidim Pastela - Mrk Ivanić  15-14 (7-7)
MAX99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 1.736
29. travnja 2016. u 12:16
Trsat – Prelog 19:7 (8:1) 

Gospić – PPD Zagreb 10:19 (5:10) 

Buje – Dugo Selo 11:15 (2:10) 

Maksimir Pastela - Ivanić 15:14 (7:7) 

Varaždin 1930 – Rudar 12:18 (4:7) 

Bjelovar - Đakovo 15:11 (7:8) 
hrkica
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 06.10.2013.
Poruka: 12
29. travnja 2016. u 12:57
Prognoziram finale Pastela-Dugo Selo
MAX99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 1.736
29. travnja 2016. u 15:09

12:10 (Stella M.) Koprivnica – Čakovec 2:19 (2:7) 

12:10 (Ma-Li) Umag - Feniks 19:8 (7:4) 

[uredio MAX99 - 29. travnja 2016. u 15:10]
MAX99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 1.736
29. travnja 2016. u 15:10
POREDAK GRUPA A: 
1. Trsat 3 3 0 0 6 
2. Rudar 3 2 0 1 4 
3. Metković ŠR 2 1 0 1 2 
4. Prelog 3 1 0 22 
5. Varaždin 1930 3 0 0 3 0 

POREDAK GRUPA B: 
1. Dugo Selo 3 3 0 0 6 
2. Buje 3 2 0 1 4 
3. Čakovec 3 1 0 2 2 
4. Valpovka 2 1 0 1 2 
5. Koprivnica 3 0 0 3 0 

POREDAK GRUPA C: 
1. PPD Zagreb 3 3 0 0 6 
2. Bjelovar 3 2 0 1 4 
3. Ribola Kaštela 2 1 0 1 2 
4. Gospić 3 1 0 2 2 
5. Đakovo 3 0 0 3 0 

POREDAK GRUPA D: 
1. Maksimir Pastela 3 3 0 0 6 
2. Ivanić 3 2 0 1 4 
3. Umag 3 1 0 2 2 
4. Feniks 3 1 0 2 2 
5. Solin 2 0 0 2 0 
MAX99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 1.736
29. travnja 2016. u 16:05
15:30 (Ma-Li) Trsat – Metković ŠR 18:10 (10:2) 
MAX99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 1.736
29. travnja 2016. u 16:35
15:30 (Stella M.) Gospić – Ribola Kaštela 11:12 (6:6) 
MAX99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 1.736
29. travnja 2016. u 16:55
16:20 (Ma-Li) Buje - Valpovka 7:8 (4:5) 
MAX99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 1.736
29. travnja 2016. u 18:55

17:10 (Stella M.) PPD Zagreb - Đakovo 24:8 (13:4) 

17:10 (Ma-Li) Prelog - Rudar 16:17 (7:6) 

18:00 (Stella M.) Ivanić - Feniks 12:11 (5:6) 

18:00 (Ma-Li) Dugo Selo - Čakovec 16:12 (9:6) 
MAX99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 1.736
29. travnja 2016. u 21:03
18:50 (Stella M.) Ribola Kaštela - Bjelovar 13:15 (8:10) 

18:50 (Ma-Li) Metković ŠR – Varaždin 1930 11:12 (7:6) 

19:40 (Stella M.) Solin – Umag 14:12 (7:5) 

19:40 (Ma-Li) Valpovka - Koprivnica 19:10 (11:3) 
MAX99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 1.736
29. travnja 2016. u 21:03

POREDAK GRUPA A: 
1. Trsat 4 4 0 0 8 
2. Rudar 4 3 0 1 6 
3. Metković ŠR 4 1 0 3 2 
4. Prelog 4 1 0 3 2 
5. Varaždin 1930 4 1 0 3 2 

POREDAK GRUPA B: 
1. Dugo Selo 4 4 0 09 8 
2. Valpovka 4 3 0 1 6 
3. Buje 4 2 0 2 4 
4. Čakovec 4 1 0 3 2 
5. Koprivnica 4 0 0 4 0 

POREDAK GRUPA C: 
1. PPD Zagreb 4 4 0 0 8 
2. Bjelovar 4 3 0 1 6 
3. Ribola Kaštela 4 2 0 2 4 
4. Gospić 4 1 0 3 2 
5. Đakovo 4 0 0 4 0 

POREDAK GRUPA D: 
1. Maksimir Pastela 4 4 0 0 8 
2. Ivanić 4 3 0 1 6 
3. Umag 4 1 0 3 2 
4. Solin 4 1 0 3 2 
5. Feniks 4 1 0 3 2 
 
MAX99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 1.736
29. travnja 2016. u 21:04

Razigravanja za četvrtfinale: 
8:50 (Stella M.) Valpovka - Metković ŠR 
8:50 (Ma-Li) Ivanić – Ribola Kaštela 
9:40 (Stella M.) Rudar - Buje 
9:40 (Ma-Li) Bjelovar – Umag 

Razigravanja za poredak: 
10:30 (Stella M.) Čakovec – Varaždin 1930 
10:30 (Ma-Li) Solin - Đakovo 
11:20 (Stella M.) Prelog - Koprivnica 
11:20 (Ma-Li) Gospić - Feniks 

Četvrtfinala: 
15:30 (Ma-Li) Trsat – pobjednik Bjelovar-Umag 
15:30 (Stella M.) Dugo Selo – pobjednik Ivanić-Ribola K. 
16:20 (Ma-Li) PPD Zagreb – pobjednik Rudar-Buje 
16:20 (Stella M.) Maksimir Pastela – pobjednik Valpovka-Metković ŠR 

Razigravanja za poredak: 
17:10 (Stella M.) Pobjednik 4A-5B – Pobjednik 4C-5D 
17:10 (Ma-Li) Pobjednik 4B-5A – 4D-5C 
18:00 (Stella M.) 
18:00 (Ma-Li) 
18:50(Stella M.) 
18:50 (Ma-Li) 
19:40 (Stella M.) 
19:40 (Ma-Li) 
123
...
567