Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Dječaci A - 2004. godište

MAX99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 1.736
30. travnja 2016. u 09:49
8:50 (Ma-Li) Ivanić – Ribola Kaštela 11:10 (4:7) 
MAX99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 1.736
30. travnja 2016. u 09:53
8:50 (Stella M.) Valpovka - Metković ŠR 17:12 (9:3) 
EvoMeTuSam
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.09.2013.
Poruka: 152
30. travnja 2016. u 10:13
hrkica je napisao/la:
Prognoziram finale Pastela-Dugo Selo
Vidi cijeli citat


Misliš polufinale!!!???
Te dvije momčadi se susreću u polufinalu, naravno ako prođu četvrtfinale

MAX99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 1.736
30. travnja 2016. u 10:31
9:40 (Ma-Li) Bjelovar – Umag 21:9 (12:4) 
MAX99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 1.736
30. travnja 2016. u 10:35
9:40 (Stella M.) Rudar - Buje 19:13 (11:5) 
MAX99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 1.736
30. travnja 2016. u 10:37
U četvrtfinale su prošli Ivanić,Valpovka,Bjelovar,Rudar
MAX99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 1.736
30. travnja 2016. u 10:39
Četvrtfinala: 
15:30 (Ma-Li) Trsat – Bjelovar 
15:30 (Stella M.) Dugo Selo – Ivanić. 
16:20 (Ma-Li) PPD Zagreb – Rudar 
16:20 (Stella M.) Maksimir Pastela – Valpovka 
MAX99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 1.736
30. travnja 2016. u 11:26
10:30 (Ma-Li) Solin - Đakovo 14:13 (6:6)
MAX99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 1.736
30. travnja 2016. u 11:31
Razigravanja za poredak: 
10:30 (Stella M.) Čakovec – Varaždin 1930 16:15 (7:7) 
10:30 (Ma-Li) Solin - Đakovo 14:13 (6:6) 
MAX99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 1.736
30. travnja 2016. u 12:16
11:20 (Ma-Li) Gospić - Feniks 18:6 (7:5) 
MAX99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 1.736
30. travnja 2016. u 12:22
Razigravanja za poredak: 
10:30 (Stella M.) Čakovec – Varaždin 1930 14:15* 12:12 (7:7) 
*nakon sedmeraca 
10:30 (Ma-Li) Solin - Đakovo 14:13 (6:6) 
11:20 (Stella M.) Prelog - Koprivnica 18:21 
11:20 (Ma-Li) Gospić - Feniks 18:6 (7:5) 

Četvrtfinala: 


15:30 (Ma-Li) Trsat – Bjelovar 
15:30 (Stella M.) Dugo Selo – Ivanić. 
16:20 (Ma-Li) PPD Zagreb – Rudar 
16:20 (Stella M.) Maksimir Pastela – Valpovka 

Razigravanja za poredak: 
17:10 (Stella M.) Varaždin 1930 – Solin 
17:10 (Ma-Li)Koprivnica – Gospić 
18:00 (Stella M.) Metković ŠR - Ribola Kaštela 
18:00 (Ma-Li) Buje - Umag 
18:50(Stella M.) Čakovec - Đakovo 
18:50 (Ma-Li) Prelog - Feniks 
19:40 (Stella M.) 
19:40 (Ma-Li) 
MAX99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 1.736
30. travnja 2016. u 18:07
Četvrtfinala: 

15:30 (Ma-Li) Trsat – Bjelovar 20:8 (11:5) 
15:30 (Stella M.) Dugo Selo – Ivanić.16:12 (7:6) 
16:20 (Ma-Li) PPD Zagreb – Rudar 13:11 (5:7) 
16:20 (Stella M.) Maksimir Pastela – Valpovka 14:8 (9:6) 
MAX99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 1.736
30. travnja 2016. u 18:07
Polufinala: 
9:00 (Ma-Li) Trsat - PPD Zagreb 
9:50 (Ma-Li) Dugo Selo - Maksimir Pastela 
MAX99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 1.736
30. travnja 2016. u 18:47
Razigravanja za poredak: 
17:10 (Stella M.) Varaždin 1930 – Solin 9:11 (4:6) 
17:10 (Ma-Li) Koprivnica – Gospić 11:15 (8:5) 
18:00 (Stella M.) Metković ŠR - Ribola Kaštela 12:14 (6:6) 
18:00 (Ma-Li) Buje - Umag 11:10 (7:6) 
MAX99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 1.736
30. travnja 2016. u 19:16
18:50(Stella M.) Čakovec - Đakovo (3:3)