Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Dječaci A - 2004. godište

MAX99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 1.736
30. travnja 2016. u 19:39
18:50(Stella M.) Čakovec - Đakovo 14:9 (3:3) 
18:50 (Ma-Li) Prelog - Feniks 13:15 (7:7) 
MAX99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 1.736
30. travnja 2016. u 20:20
19:40 (Stella M.) Ivanić - Valpovka 16:13 (10:5) 
19:40 (Ma-Li) Bjelovar - Rudar 15:22 (10:11) 
MAX99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 1.736
30. travnja 2016. u 20:20
Nedjelja, 01.05.2016.


Polufinala: 
9:00 (Ma-Li) Trsat - PPD Zagreb 
9:50 (Ma-Li) Dugo Selo - Maksimir Pastela 

Utakmica za 19. mjesto: 
8:00 (Stella M.) Prelog - Đakovo 

Utakmica za 17. mjesto: 
8:50 (Stella M.) Feniks - Čakovec 

Utakmica za 15. mjesto: 
9:40 (Stella M.) Kopirvnica - Varaždin 1930 

Utakmica za 13. mjesto: 
10:30 (Stella M.) Gospić - Solin 

Utakmica za 11. mjesto: 
11:20 (Stella M,) Umag - Metković ŠR 

Utakmica za 9. mjesto: 
12:10 (Stella M.) Buje - Ribola Kaštela 

Utakmica za 7. mjesto: 
10:40 (Ma-Li) Valpovka - Bjelovar 

Utakmica za 5. mjesto: 
11:30 (Ma-Li) Rudar - Ivanić 

Utakmica za 3. mjesto: 
12:40 (Ma-Li) 

Finale: 
13:30 (Ma-Li) 
Drvo
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.04.2014.
Poruka: 322
01. svibnja 2016. u 10:29
9:50 (Ma-Li) Dugo Selo - Maksimir Pastela   13:19
Drvo
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.04.2014.
Poruka: 322
01. svibnja 2016. u 14:04
Maksimir Pastela - PPD Zagreb 12.5
Drvo
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.04.2014.
Poruka: 322
01. svibnja 2016. u 14:07
Maksimir Pastela - PPD Zagreb 13.6
zadnjih 5 minuta

[uredio Drvo - 01. svibnja 2016. u 14:08]
Drvo
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.04.2014.
Poruka: 322
01. svibnja 2016. u 14:11
Maksimir Pastela - PPD Zagreb  15:6
zadnja minuta
[uredio Drvo - 01. svibnja 2016. u 14:11]
Drvo
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.04.2014.
Poruka: 322
01. svibnja 2016. u 14:29
Trsat - PPD Zagreb 16:21 (6:10) 
Dugo Selo - Maksimir Pastela 13:19 (8:9) 

3. mjesto Trsat - Dugo Selo 18:20 (10:10) 

1. mjesto PPD Zagreb - Maksimir Pastela    7:15   (4:10)

1. Maksimir Pastela
2. PPD Zagreb
3. Dugo Selo 


4. Trsat 
5. Rudar 
6. Ivanić 
7. Valpovka 
8. Bjelovar 
9. Buje 
10. Ribola Kaštela 
11. Metković ŠR 
12. Umag 
13. Gospić 
14. Solin 
15. Varaždin 1930 
16. Koprivnica 
17. Čakovec 
18. Feniks 
19. Prelog 
20. Đakovo
[uredio Drvo - 01. svibnja 2016. u 14:45]
Drvo
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.04.2014.
Poruka: 322
01. svibnja 2016. u 14:47

NAJBOLJI POJEDINCI TURNIRA PREMA IZBORU TRENERA:

Pozicija

Ime i prezime

Klub

Lijevo krilo

 

LOVRO RANDIĆ

TRSAT

Lijevi Vanjski

 

IVAN ČULO

MAKSIMIR PASTELA

Srednji vanjski

 

TIAN BOROVEC

DUGO SELO

Desni Vanjski

 

KARLO JURIĆ

IVANIĆ

Desno krilo

 

ADRIAN ČOSIĆ

RUDAR

Kruzni napadač

 

DAVID MIKULIČIĆ

TRSAT

Vratar

 

DORIJAN STANKIĆ

MAKSIMIR PASTELA

Najbolji obrambeni igrač

NIKO MARAKOVIĆ

MAKSIMIR PASTELA

Najkorisniji igrač

 

TIN BAKOVIĆ

PPD ZAGREB

Najbolji strelac

 

FILIP SARAJA – 41 pogodak

BJELOVAR

 

[uredio Drvo - 01. svibnja 2016. u 14:48]
sveznajući
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 16.10.2013.
Poruka: 52
26. rujna 2016. u 08:11
poz....počelo prvenstvo.... MRK Čakovec pobjeda nad RK Bjelovar i RK Čazma
Tomis
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 31.08.2016.
Poruka: 76
27. rujna 2016. u 17:03
1 hrl zapad

Trsat - Veruda  33:1
Trsat - Zamet  33:5
valpovo100
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 23.09.2016.
Poruka: 49
28. rujna 2016. u 11:36
Turnir ovaj vikend u Valpovu
Djećaci "A"
Igra se u 3 dvorane


Grupa A
1.Maksimir Pastela
2.Buje
3.Bjeljina (BiH)
4.Metković 1963
5.Valpovka B

Grupa B
1.Valpovka A
2.Varaždin
3.ZG Dubrava
4.DRŠ A.Mihalja (Slovenija)
5.Maksimir Pastela B

Grupa C
1.Rudar
2.Koprivnica H 18
3.Polet
4.Đakovo
5.Požega

Grupa D
1.Dugo Selo
2.Bjelovar
3.Nexe
4.Virovitica
5.PSN ZRT Pesc (Mađarska)

Grupa E
1.Ivanić
2.Izviđać CO  A (BiH) 
3.Moslavina
4.Borovo
5.Feniks

Grpa F
1.Kozara MP (BiH)
2.Rugvica
3.Osijek
4.Izviđać CO B (BiH)
5.Petrijevci

[uredio valpovo100 - 30. rujna 2016. u 09:54]
sinovi ravnice,sinovi atara vraćaju se kući zora kad je plava
valpovo100
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 23.09.2016.
Poruka: 49
05. listopada 2016. u 09:30
Turnir u Valpovu,poredak

1. RK Maksimir Pastela "A"
2. RK Valpovka "A"
3. MRK Dugo Selo
[uredio valpovo100 - 05. listopada 2016. u 09:30]
sinovi ravnice,sinovi atara vraćaju se kući zora kad je plava
bond007
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 09.05.2014.
Poruka: 53
30. siječnja 2017. u 13:50
memorijalni turnir Karlović & Kauzlarić - Rijeka
1 TRSAT
2 ČAKOVEC
3 KRKA



https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1929938427241969&id=1601582706744211
A.N.T.E.
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.08.2008.
Poruka: 450
24. svibnja 2017. u 14:29

Završnica PH Dječaci 2004/2005 - od 25. do 28. svibnja



Po skupinama

Skupina A, Poredak i raspored

 KlubOdigranePobjedeNeriješenoPoraziBodoviOsvojeniIzgubljeniGol razlika
1  Dugo Selo 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Arbanasi 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Gospić 0 0 0 0 0 0 0 0
4  RK Koprivnica Hangar 18 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Valpovka 0 0 0 0 0 0 0 0

Skupina B, Poredak i raspored

 KlubOdigranePobjedeNeriješenoPoraziBodoviOsvojeniIzgubljeniGol razlika
1  Varaždin 1930 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Maksimir Pastela 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Nexe 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Poreč 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Solin 0 0 0 0 0 0 0 0

Skupina C, Poredak i raspored

 KlubOdigranePobjedeNeriješenoPoraziBodoviOsvojeniIzgubljeniGol razlika
1  Buje 53 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Osijek 0 0 0 0 0 0 0 0
3  PPD Zagreb 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Ribola Kaštela 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Čakovec 0 0 0 0 0 0 0 0

Skupina D, Poredak i raspored

 KlubOdigranePobjedeNeriješenoPoraziBodoviOsvojeniIzgubljeniGol razlika
1  Metković ŠR 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Bjelovar 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Feniks 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Rugvica 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Trsat 0 0 0 0 0 0 0 0